Serialesitelenovelet
9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9. Gonulcelen-Inimă furată

+17
vali1cluj
iulia1965
vivi
tiberici
axxa246
elena50
florina1989
Hatice2J
clio 24
iulia80
DENISA
narcisa
iulianagl
alitheea
anuta1971
pissycutz
mihaela99
21 participanți

Pagina 38 din 44 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44  Urmatorul

In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de pissycutz Mier 26 Mai 2010, 9:32 am

anuta1971 a scris:

pe mine m-au ametit de tot (mai mult decat sunt de la natura) Smile Smile Smile

nu esti singura Smile Smile Smile eu sunt tot mai dusa Smile Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 26 Mai 2010, 9:52 am

pissycutz a scris:
anuta1971 a scris:

pe mine m-au ametit de tot (mai mult decat sunt de la natura) Smile Smile Smile

nu esti singura Smile Smile Smile eu sunt tot mai dusa Smile Smile

eu nu sunt dusa.. sunt pierduta... Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 26 Mai 2010, 9:52 am

pissycutz a scris:
anuta1971 a scris:

m-am gandit.. daca Levent nu e indragostit de Hasret.. daca ii este numai prieten si o intelege bine pe Hasret avand in vedere ca si el a crescut fara dragoste parinteasca.. a reusit Hasret sa-i ajunga la suflet si este afectat pentru ca recunoaste sentimente traite de el candva (e doar o parere)... ce este bine este ca asta il face pe Murat sa constientizeze ca o iubeste.. acum depinde cine va castiga pe moment.. omul Murat indragostit sau profesorul Murat interesat de progresele facute de studenta sa...

M-am gandit si la varianta asta ... poate ca ne pacalesc ei cu trailerul dar atingerile acelea par a spune mai mult. M-as bucura sa fie asa.
Ai dreptate e dusul rece de care are nevoie ca sa se trezeasca la realitate. Nu stiu daca ii vede cand Levent o ia in brate dar vede dansul din curte.
Voi credeti ca Murat si Cihan ii vede imbratisati?
Nici nu stiu ce sa mai cred :nh8: Inclin sa cred ca Cihan sigur ii vede dar nu sint asa sigura cu Murat(mie mi-ar placea sa-i vada sa fie din ce in ce mai gelos 9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 281600 )...Inclin sa cred ca Muri vorbeste cu propia lui constiinta fgre:..iar cu mama lui se cearta probabil tot pe tema tabloului
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 26 Mai 2010, 9:54 am

Admin_dea05 a scris:Buna dimi! kiss 9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 433230

buna dimineata deea sa ai o zi buna.. 9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 155520 9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 26 Mai 2010, 10:00 am

Admin_dea05 a scris:
pissycutz a scris:
anuta1971 a scris:

m-am gandit.. daca Levent nu e indragostit de Hasret.. daca ii este numai prieten si o intelege bine pe Hasret avand in vedere ca si el a crescut fara dragoste parinteasca.. a reusit Hasret sa-i ajunga la suflet si este afectat pentru ca recunoaste sentimente traite de el candva (e doar o parere)... ce este bine este ca asta il face pe Murat sa constientizeze ca o iubeste.. acum depinde cine va castiga pe moment.. omul Murat indragostit sau profesorul Murat interesat de progresele facute de studenta sa...

M-am gandit si la varianta asta ... poate ca ne pacalesc ei cu trailerul dar atingerile acelea par a spune mai mult. M-as bucura sa fie asa.
Ai dreptate e dusul rece de care are nevoie ca sa se trezeasca la realitate. Nu stiu daca ii vede cand Levent o ia in brate dar vede dansul din curte.
Voi credeti ca Murat si Cihan ii vede imbratisati?
Nici nu stiu ce sa mai cred :nh8: Inclin sa cred ca Cihan sigur ii vede dar nu sint asa sigura cu Murat(mie mi-ar placea sa-i vada sa fie din ce in ce mai gelos 9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 281600 )...Inclin sa cred ca Muri vorbeste cu propia lui constiinta fgre:..iar cu mama lui se cearta probabil tot pe tema tabloului

tabloul este pretextul.. nu o vrea in casa.. in viata lui Murat nici atat.. mi-e frica sa gandesc la ce poate recurge in viitor cand M si H vor avea o relatie publica sa zic asa.. tine atat la conveniente ...
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 26 Mai 2010, 10:05 am

[quote="anuta1971]
tabloul este pretextul.. nu o vrea in casa.. in viata lui Murat nici atat.. mi-e frica sa gandesc la ce poate recurge in viitor cand M si H vor avea o relatie publica sa zic asa.. tine atat la conveniente ...[/quote] Si eu sunt curioasa ce va fi

........

M-am uitat din nou la trailer..cand o strange Levent in brate Hasret are rochia neagra pe ea..deci pleaca afara dupa ce s-a certat cu Murat, acesta are sacou grii pe el iar cand iese afara eu nu deslusesc culoarea sacoului e grii sau negru?..daca e grii as inclina ca-i vede pe cei doi imbratisati.Oricum se pare ca se cearta de doua ori odata cand Hasret are rochia verde cred ca mai mult de nervi o cearta ca i-a vazut dansand pe ea si Levent Smile sau probabil din cauza ca ea a vrut sa se urce din nou pe scena sa cante alaturi de fata aceea.


Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Mier 26 Mai 2010, 10:20 am, editata de 1 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de pissycutz Mier 26 Mai 2010, 10:07 am

Buna Dea kiss

Ma bucur sa te vad din nou acasa.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 26 Mai 2010, 10:07 am

Admin_dea05 a scris:Buna dimi! kiss 9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 433230

buna dimineata deea kiss
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de pissycutz Mier 26 Mai 2010, 10:11 am

Fetelor ati vazut cat de amuzat era Murat de tablou ... totul pana cand a auzit numele Cihan si s-a innegrit de furie. Smile Smile
Cred ca Nersin va bate moneda pe tabloul asta multa vreme de acum inainte in speranta ca ii va departa.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 26 Mai 2010, 10:17 am

pissycutz a scris:Fetelor ati vazut cat de amuzat era Murat de tablou ... totul pana cand a auzit numele Cihan si s-a innegrit de furie. Smile Smile
Cred ca Nersin va bate moneda pe tabloul asta multa vreme de acum inainte in speranta ca ii va departa.

Smile Smile Smile da am observat ca era amuzat ... dar ai observat ce fata a facut Murat cand a vrut Hasret sa-i faca masaj... Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de pissycutz Mier 26 Mai 2010, 10:23 am

anuta1971 a scris:

Smile Smile Smile da am observat ca era amuzat ... dar ai observat ce fata a facut Murat cand a vrut Hasret sa-i faca masaj... Smile Smile Smile

Daaaaaaaaaaa Smile Smile Smile ziceai ca il taie. Cred ca se astepta sa fie un masaj mai fin dar Hasret parea sa il stranga cu toata puterea. Tare s-a mai speriat Smile Smile Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 26 Mai 2010, 10:26 am

pissycutz a scris:
anuta1971 a scris:

Smile Smile Smile da am observat ca era amuzat ... dar ai observat ce fata a facut Murat cand a vrut Hasret sa-i faca masaj... Smile Smile Smile

Daaaaaaaaaaa Smile Smile Smile ziceai ca il taie. Cred ca se astepta sa fie un masaj mai fin dar Hasret parea sa il stranga cu toata puterea. Tare s-a mai speriat Smile Smile Smile

de ce oare s-o fi speriat?.. Smile Smile Smile.... ca nu cred ca s-o fi speriat ca ii rupe Hasret oasele Smile Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de pissycutz Mier 26 Mai 2010, 10:31 am

anuta1971 a scris:

de ce oare s-o fi speriat?.. Smile Smile Smile.... ca nu cred ca s-o fi speriat ca ii rupe Hasret oasele Smile Smile Smile Smile

El se sperie de fiecare data cand Hasret il atinge. Smile Smile O fi avand maine magice Smile Smile Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 26 Mai 2010, 10:31 am

anuta1971 a scris:
pissycutz a scris:
anuta1971 a scris:

Smile Smile Smile da am observat ca era amuzat ... dar ai observat ce fata a facut Murat cand a vrut Hasret sa-i faca masaj... Smile Smile Smile

Daaaaaaaaaaa Smile Smile Smile ziceai ca il taie. Cred ca se astepta sa fie un masaj mai fin dar Hasret parea sa il stranga cu toata puterea. Tare s-a mai speriat Smile Smile Smile

de ce oare s-o fi speriat?.. Smile Smile Smile.... ca nu cred ca s-o fi speriat ca ii rupe Hasret oasele Smile Smile Smile Smile

eu cred ca s-a desobisnuit sa mai puna mana cineva pe el, parca era speriat de bombe Smile Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 26 Mai 2010, 10:41 am

[quote="mihaela99"][quote="anuta1971"]
pissycutz a scris:
anuta1971 a scris:


de ce oare s-o fi speriat?.. Smile Smile Smile.... ca nu cred ca s-o fi speriat ca ii rupe Hasret oasele Smile Smile Smile Smile

eu cred ca s-a desobisnuit sa mai puna mana cineva pe el, parca era speriat de bombe Smile Smile Smile

da sa puna el mana pe cineva.. nu o fi uitat... Smile Smile Smile daca mai face scene de gelozie cred ca o sa-si aduca aminte Smile Smile Smile .. la cum a strans-o pe Hasret in brate pe balconul hotelului va dati seama cum ar fi un sarut provocat de gelozie?... 9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 244732
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 26 Mai 2010, 10:43 am

pissycutz a scris:
anuta1971 a scris:

de ce oare s-o fi speriat?.. Smile Smile Smile.... ca nu cred ca s-o fi speriat ca ii rupe Hasret oasele Smile Smile Smile Smile

El se sperie de fiecare data cand Hasret il atinge. Smile Smile O fi avand maine magice Smile Smile Smile

Smile Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de nutzi Mier 26 Mai 2010, 11:45 am

Buna dimineata fetele mele dragi! kiss kiss
Multumesc tuturor pt urari de Constantin si Elena...si voua sa va dea D-zeu inzecit ce mi-ati dorit mie... I love you
Acum sa fac putina cinste, nu? Beau cafeaua daruita de voi si mai pun si eu ceva langa ea...

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Aperitive4c6f4cxo61[img][/img]
9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Post180501136207152thum
nutzi
nutzi
vip
vip

Mesaje : 711
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 61

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 26 Mai 2010, 11:50 am

anuta1971 a scris:

da sa puna el mana pe cineva.. nu o fi uitat... Smile Smile Smile daca mai face scene de gelozie cred ca o sa-si aduca aminte Smile Smile Smile .. la cum a strans-o pe Hasret in brate pe balconul hotelului va dati seama cum ar fi un sarut provocat de gelozie?... 9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 244732
vreau sa vad un sarut din acela 9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 244732
ce ziceti daca ar afla ca a fost s-o ceara de nevasta pe Hasret pt Cihan sa vezi atunci gelozie pe el Smile
in privinta masajului a facut o fata saracul Murat cred ca mai degraba s-a dus sa faca un dus rece Smile Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 26 Mai 2010, 11:51 am

nutzi a scris:Buna dimineata fetele mele dragi! kiss kiss
Multumesc tuturor pt urari de Constantin si Elena...si voua sa va dea D-zeu inzecit ce mi-ati dorit mie... I love you
Acum sa fac putina cinste, nu? Beau cafeaua daruita de voi si mai pun si eu ceva langa ea...

Buna dimi!Multumesc si eu.........sunt si eu o lenuta Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de iulia1965 Mier 26 Mai 2010, 11:55 am

Buna,fetelor ! kiss kiss
Da... Murat si-a dat seama ca tigancusa i-a furat inima...Dar voi credeti ca Hasret a realizat ca e indragostita de Murat ?? Eu nu cred ! Cred ca inca confunda lucrurile...Si pana nu devine constienta de faptul ca e indragostita de el...Murat nu va face nici un pas !Cred !
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de nutzi Mier 26 Mai 2010, 12:04 pm

Admin_dea05 a scris:.

Buna dimi!Multumesc si eu.........sunt si eu o lenuta Smile[/quote]

LA MULTI ANI ,DRAGA MEA !! SA TRAIESTI CU NUMELE SI SA AI PARTE DE TOT CE ESTE BUN IN VIATA ASTA...SA TE BUCURI DE FRUMUSETEA TA CEA MICA SI EA DE TINE SI SA FII IUBITA DE TOTI CEI DRAGI TIE!

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Flowers1
nutzi
nutzi
vip
vip

Mesaje : 711
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 61

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de pissycutz Mier 26 Mai 2010, 12:05 pm

Buna Nutzi

Buna Iulia

Admin_dea05 a scris:
in privinta masajului a facut o fata saracul Murat cred ca mai degraba s-a dus sa faca un dus rece Smile Smile
Smile Smile Smile el zis ca duce pentru un dus fierbinte, dar cine il crede Smile Smile

Admin_dea05 a scris:.

Buna dimi!Multumesc si eu.........sunt si eu o lenuta Smile

La multi ani Lenuto!!! Nu stiam stupid

iulia1965 a scris:Buna,fetelor ! kiss kiss
Da... Murat si-a dat seama ca tigancusa i-a furat inima...Dar voi credeti ca Hasret a realizat ca e indragostita de Murat ?? Eu nu cred ! Cred ca inca confunda lucrurile...Si pana nu devine constienta de faptul ca e indragostita de el...Murat nu va face nici un pas !Cred !

Eu cred ca inca se mai intreaba ce e cu fluturii din stomac Smile Smile Insa cred ca Murat va dori sa o ajute sa constientizeze ce se intampla cu ea, caci e teama ca o va pierde.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de nutzi Mier 26 Mai 2010, 12:14 pm

FETELOR VA DORESC O ZI MINUNATA CU SOARE IN PRIVIRI SI MULTA CALDURA IN SUFLET!
EU TREC SA VAD ULTIMUL EP DIN GONULCELEN SI APOI PLEC LA DATORIE ...SA FITI VESLE SI FERICITE ...PUPICI!
nutzi
nutzi
vip
vip

Mesaje : 711
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 61

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de pissycutz Mier 26 Mai 2010, 12:15 pm

nutzi a scris:FETELOR VA DORESC O ZI MINUNATA CU SOARE IN PRIVIRI SI MULTA CALDURA IN SUFLET!
EU TREC SA VAD ULTIMUL EP DIN GONULCELEN SI APOI PLEC LA DATORIE ...SA FITI VESLE SI FERICITE ...PUPICI!
Pa Nutzi kiss

Vizionare placuta si o zi cat mai usoara.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 26 Mai 2010, 12:16 pm

nutzi a scris:
Admin_dea05 a scris:.

Buna dimi!Multumesc si eu.........sunt si eu o lenuta Smile

LA MULTI ANI ,DRAGA MEA !! SA TRAIESTI CU NUMELE SI SA AI PARTE DE TOT CE ESTE BUN IN VIATA ASTA...SA TE BUCURI DE FRUMUSETEA TA CEA MICA SI EA DE TINE SI SA FII IUBITA DE TOTI CEI DRAGI TIE!

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Flowers1[/quote]Multumesc....La multi ani!si pt tine kiss

pissycutz a scris:

La multi ani Lenuto!!! Nu stiam stupid

.
Multumesc...da sunt si eu printre sarbatorite chiar daca nu folosesc numele.......
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.  Gonulcelen-Inimă  furată - Pagina 38 Empty Re: 9. Gonulcelen-Inimă furată

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 44 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum