Serialesitelenovelet
27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+18
danaxbt
vali1cluj
nutzi
IDILKO
iulia1965
lica54
Admin_dea05
DENISA
vivi
iulianagl
elena
narcisa
anuta1971
florica
alitheea
dana17
mihaela99
axxa246
22 participanți

Pagina 42 din 44 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Urmatorul

In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 24 Sept 2010, 10:33 pm

alitheea a scris:[]eu raman la parerea mea , cu toate ca reactiile il divulga fara ca el sa vrea si ne arata ca o iubeste pe hasret mult de tot , sunt convinsa ca aparitia lui selin va lasa urme adanci si va perturba totul
..Intre doua nu te ploua dar nici bine nu-ti e Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 24 Sept 2010, 10:33 pm

alitheea a scris:[maine dupa ce l=am transferat de pe hardul dvd-ului iti scriu kiss
Bine. kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 24 Sept 2010, 10:36 pm

zanute eu va pup si va spun noapte buna kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Vin 24 Sept 2010, 10:36 pm

DA ALITHEEA FAPTUL CA O IUBESTE PE HASRET ASTA SE VA DEZVALUI NU L VEZI IN PROMO CA ACTIONEAZA PE FATA LA RESTAURANT SE DUCE LA EA ACASA PRIVIREA PE CARE I O ARUNCA DA APARITIA LUI SELIN NORMAL CA VA CLARIFICA UNELE LUCRURI SI PRIMUL ESTE CA N U O IUBESTE PE SELIN CA NU A IUBITO N I C I O D A T A kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Vin 24 Sept 2010, 10:37 pm

alitheea a scris:zanute eu va pup si va spun noapte buna kiss kiss kiss
N BUNA kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 24 Sept 2010, 10:40 pm

alitheea a scris:eu raman la parerea mea , cu toate ca reactiile il divulga fara ca el sa vrea si ne arata ca o iubeste pe hasret mult de tot , sunt convinsa ca aparitia lui selin va lasa urme adanci si va perturba totul
eu sunt pe invers.. la ep trecut spuneam ca totul e ghiveci... acum mie episodul asta mi-a placut Smile Smile cred ca sunt singura care spune asta... fetelor ce nu v-a placut ca nu e nici o apropiere reala intre ei... da si eu as fi vrut sa vad asta... dar zic eu reactia lui Murat s-a mai imblanzit... Levent incet incet realizeaza ca nu prea are sanse cu Hasret... o sa lupte in continuare dar o sa schimbe probabil tactica... mi-au placut secventele dintre Cobra si Gulnaz.. fetelor ce flori i-a adus Gulnazei Smile Smile Smile aratau ca o coroana pt inmormantare Smile Smile hai nu fiti triste o sa vedeti iar episodul si o sa vedeti ca dracul nu e chiar atat de negru


Ultima editare efectuata de catre anuta1971 in Vin 24 Sept 2010, 10:41 pm, editata de 1 ori
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 24 Sept 2010, 10:41 pm

alitheea a scris:zanute eu va pup si va spun noapte buna kiss kiss kiss
Noapte Buna! kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Vin 24 Sept 2010, 10:42 pm

Mic a scris:Nu mai functioneaza Forumul pe Port? Stie cineva ce se intampla?
Multumesc anticipat.
Un sfarsit de saptamana plin de bucurii tuturor!
MULTUMIM LA FEL SI TIE DACA AM STII CE SE INTIMPLA AM FI SCENARISTI PAPA N BUNA kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 24 Sept 2010, 10:44 pm


eu sunt pe invers.. la ep trecut spuneam ca totul e ghiveci... acum mie episodul asta mi-a placut Smile Smile cred ca sunt singura care spune asta... fetelor ce nu v-a placut ca nu e nici o apropiere reala intre ei... da si eu as fi vrut sa vad asta... dar zic eu reactia lui Murat s-a mai imblanzit... Levent incet incet realizeaza ca nu prea are sanse cu Hasret... o sa lupte in continuare dar o sa schimbe probabil tactica... mi-au placut secventele dintre Cobra si Gulnaz.. fetelor ce flori i-a adus Gulnazei Smile Smile Smile aratau ca o coroana pt inmormantare Smile Smile hai nu fiti triste o sa vedeti iar episodul si o sa vedeti ca dracul nu e chiar atat de negru [/quote]

Si mie mi-a placut episodul n-a fost chiar asa de varza, iar buchetul de flori a lui Cobra pt. Gulnaz parca era steaua care umbla copiii de Craciun. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 24 Sept 2010, 10:45 pm

Probabil dezamagirea voastra e asa de mare ca ati plecat toate la somn... se pare ca vorbesc singura... fetelor e prima impresie... nici macar nu stim ce au vorbit... si asta e foarte important... cred ca in proportie de cel putin 75%
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 24 Sept 2010, 10:47 pm

iulianagl a scris:
eu sunt pe invers.. la ep trecut spuneam ca totul e ghiveci... acum mie episodul asta mi-a placut Smile Smile cred ca sunt singura care spune asta... fetelor ce nu v-a placut ca nu e nici o apropiere reala intre ei... da si eu as fi vrut sa vad asta... dar zic eu reactia lui Murat s-a mai imblanzit... Levent incet incet realizeaza ca nu prea are sanse cu Hasret... o sa lupte in continuare dar o sa schimbe probabil tactica... mi-au placut secventele dintre Cobra si Gulnaz.. fetelor ce flori i-a adus Gulnazei Smile Smile Smile aratau ca o coroana pt inmormantare Smile Smile hai nu fiti triste o sa vedeti iar episodul si o sa vedeti ca dracul nu e chiar atat de negru

Si mie mi-a placut episodul n-a fost chiar asa de varza, iar buchetul de flori a lui Cobra pt. Gulnaz parca era steaua care umbla copiii de Craciun. Smile Smile [/quote]
daaa sa stii ca ai dreptate Smile Smile ... a adus o sorcova pt o sorcova(Gulnaz) Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 24 Sept 2010, 10:48 pm

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 2531513j27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 2531515Q27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 2531518m27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 2531517L
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 24 Sept 2010, 10:49 pm

Noapte bună Ali. kiss

Eu cred că cele mai frumoase scene de dragoste sunt cele când iubirea se înfiripă, când îndrăgostiții își descoperă sentimentele unul față de celălalt. Îmi doresc să văd din nou timiditatea și inocența care îi caracterizează pe iubiți la începutul dragostei lor și se pare că asta vom avea în episodul viitor.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 24 Sept 2010, 10:51 pm

narcisa a scris:Noapte bună Ali. kiss

Eu cred că cele mai frumoase scene de dragoste sunt cele când iubirea se înfiripă, când îndrăgostiții își descoperă sentimentele unul față de celălalt. Îmi doresc să văd din nou timiditatea și inocența care îi caracterizează pe iubiți la începutul dragostei lor și se pare că asta vom avea în episodul viitor.
nici tie nu ti-a placut episodul Narcisa?... da ai dreptate..se anunta un episod foarte frumos
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 24 Sept 2010, 10:52 pm

Noapte buna tuturor fetelor care au plecat la somn 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155520
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 24 Sept 2010, 10:52 pm

iulianagl a scris:
Si mie mi-a placut episodul n-a fost chiar asa de varza, iar buchetul de flori a lui Cobra pt. Gulnaz parca era steaua care umbla copiii de Craciun. Smile Smile
Cand am vazut buchetul mie la inceput mi s-a parut o coroana de flori Smile
filmul ce sa zic speram la mai multe secvente cu ei doi..Mi-a placut jocul lui Murat si Kadir dar sper sa-i fi zis paiatului ca mai bine ar fi sa fie el insusi si sa-i spuna fetei adevarul...Gulnaz vad ca s-a pricopsit cu inca un pretendent Smile ..Selin mie mi se pare sarita de pe fix sincer nu stiu ce urmareste cu deghizarea asta..Murat e confuz Crying or Very sad .....Hasret din nou vrea sa fie o eleva buna sper sa si reuseasca,,..Levent profita de indepartarea dintre cei doi si se propie vad din ce in ce mai mult de Hasret..Mi-a placut de Nakiye cum a suflat cu toata puterea in lumanari sa o afume pe cealalta(nu stiu cum o cheama)
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 24 Sept 2010, 10:54 pm

Mai fratilor sotul meu cand pleaca la peste isi ia tv, frigider, catel, purcel tot calabalacul e dezastru ma apuca groaza mai ales cand se intoarce.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 24 Sept 2010, 10:54 pm

DENISA a scris:
http://prikachi.com/images/517/2531517L.jpg
Vreau ca saptamana viitoare din poza asta sa se termine si cu o invitatie la dormitor Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 24 Sept 2010, 10:55 pm

iulianagl a scris:Mai fratilor sotul meu cand pleaca la peste isi ia tv, frigider, catel, purcel tot calabalacul e dezastru ma apuca groaza mai ales cand se intoarce.
acum a plecat sau s-a intors? Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 24 Sept 2010, 10:55 pm

Admin_dea05 a scris:Cand am vazut buchetul mie la inceput mi s-a parut o coroana de flori Smile
filmul ce sa zic speram la mai multe secvente cu ei doi..Mi-a placut jocul lui Murat si Kadir dar sper sa-i fi zis paiatului ca mai bine ar fi sa fie el insusi si sa-i spuna fetei adevarul...Gulnaz vad ca s-a pricopsit cu inca un pretendent Smile ..Selin mie mi se pare sarita de pe fix sincer nu stiu ce urmareste cu deghizarea asta..Murat e confuz Crying or Very sad .....Hasret din nou vrea sa fie o eleva buna sper sa si reuseasca,,..Levent profita de indepartarea dintre cei doi si se propie vad din ce in ce mai mult de Hasret..Mi-a placut de Nakiye cum a suflat cu toata puterea in lumanari sa o afume pe cealalta(nu stiu cum o cheama)
Smile Smile da buna faza cu Nakyie ..orice ar zice fetele dezamagite episodul asta a avut o portie buna de comedie...
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 24 Sept 2010, 10:56 pm

iulianagl a scris:Mai fratilor sotul meu cand pleaca la peste isi ia tv, frigider, catel, purcel tot calabalacul e dezastru ma apuca groaza mai ales cand se intoarce.
Smile Smile Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 24 Sept 2010, 10:56 pm

anuta1971 a scris:Probabil dezamagirea voastra e asa de mare ca ati plecat toate la somn... se pare ca vorbesc singura... fetelor e prima impresie... nici macar nu stim ce au vorbit... si asta e foarte important... cred ca in proportie de cel putin 75%

Eu nu sunt deloc dezamăgită sunt prea îndrăgostită de acest film ca să-l abandonez la primele scene care nu corespund așteptărilor mele. Mi se pare că acțiunea evoluează în sensul normal, o evoluție a relației dintre Hasret și Murat spre intimități ar fi fost prematură, iubirea lor încă este în fază embrionară, ca să poată supraviețui în afară trebuie bine consolidată pe dinăuntru.
Fetelor nu mă judecați prea aspru pentru aberațiile mele, jur că n-am băut nimic dar eu sunt mai confuză decât toți scenariștii, regizorul și actorii la un loc. stupid
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 24 Sept 2010, 10:57 pm

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 2531547S27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 2531550J27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 2531529l
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 24 Sept 2010, 10:59 pm

anuta1971 a scris: Smile Smile da buna faza cu Nakyie ..orice ar zice fetele dezamagite episodul asta a avut o portie buna de comedie...

Aici ai dreptate Ana, e pentru a doua oară când râd de la începutul sezonului doi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 24 Sept 2010, 10:59 pm

narcisa a scris:Eu nu sunt deloc dezamăgită sunt prea îndrăgostită de acest film ca să-l abandonez la primele scene care nu corespund așteptărilor mele. Mi se pare că acțiunea evoluează în sensul normal, o evoluție a relației dintre Hasret și Murat spre intimități ar fi fost prematură, iubirea lor încă este în fază embrionară, ca să poată supraviețui în afară trebuie bine consolidată pe dinăuntru.
Fetelor nu mă judecați prea aspru pentru aberațiile mele, jur că n-am băut nimic dar eu sunt mai confuză decât toți scenariștii, regizorul și actorii la un loc. stupid
eu nu am zis ca nu mi-a placut decat ca vroiam mai multe secvente cu cei doi cred ca m-am obisnuit asa din cauza primului sezon
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 27 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 42 din 44 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum