Serialesitelenovelet
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+14
iulia80
iulia1965
Gloxinia2010
kh69
Motzişor
andradamaria
Admin_dea05
lica54
rodica
asi demir
dana sandulescu
lexia
windy_day
DENISA
18 participanți

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 26 Oct 2010, 9:11 am

Buna dimineata fete frumoase!!!!!!!!
LA MULTI ANI TUTUROR CARE ISI SERBEAZA ZIUA ONOMASTICA! floare floare floare
Am citit repejor..partea cu conservaritul ma sare,sunt al naibii de ocupata, dar tot voi face ceva comentarii Smile Smile ceva mai tarziu..multi 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 517793 si multe floare floare floare
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 26 Oct 2010, 9:38 am

Bună dimineaţa frumoaselor şi frumoşilor!!!
La mulţi ani fericiţi cu multă sănătate!!!şi un buchet de dumitriţe 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 155520
Iată şi o veste: a fost încărcat pe megaupload şi ep. 26.

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Luchian_-_Dumitrite
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 26 Oct 2010, 9:47 am

Bună dimineața!
Fetelor am facut incă două sondaje.Va rog să votați pt ca pe viitor dacă se străng multe voturi am să le trimit celor de la Kanal D si poate o sa avem norocul să fie chiar noul film difuzat de ei.Va multumesc.

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/sondaj-f20/

Puteți să puneți linkul și pe alte forumuri unde mai intrați voi.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Mar 26 Oct 2010, 10:02 am

LA MULŢI ANI TUTUROR CELOR CARE ÎŞI SĂRBĂTORESC ZIUA ONOMASTICĂ

Lexia, Motzi, ce hărnicuţe aţi fost!!! kiss
Să aveţi o zi minunată iar sărbătoriţilor multă fericire şi să aibă parte de tot ceea ce îşi doresc 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Mixed Flowers and a Bear]
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 26 Oct 2010, 10:13 am

DECI..a dat Vipa un interviu...sa le asigure pe fanele lui Muri ca Smile Smile n-au nici o sansa ...este ridicola dar ne scoate din ..amorteala,asta este partea simpatica,
dupa parerea mea isi ia masuri de siguranta,pentru ca au fost destule cupluri de actori care s-au separat in urma unor scene fierbinti jucate alaturi de alti parteneri ,si ce si-a zis: -eu nu voi face la fel,prefer sa nu vad!!!!!!!!aiurea rau,dar cand ai un MURAT acasa ...probabil ca faci orice...mai ales daca simti ca ultimele aparitii impreuna n-au lasat impresia acelui cuplu plin de mult trambitata fericire Smile Smile si lumea a vazut...si gura lumii este sloboda stupid stupid mie personal mi se pare o contracarare ieftina, marca B ,A UNOR ZVONURI CARE PROBABIL EXISTA DAR LA CARE NOI NU AVEM ACCES ,
As prefera ca MURI sa o rupa cu idioata asta ,pana nu declara ca de fapt Muri este cel care face ardeii umpluti,iar talentul ei umple ecranele...dar te pui cu turcii....multe lucruri le vad altfel decat noi!..de ex. talentul NURGULEI 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 114523 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 114523 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 114523
In ce priveste serialul ASI cred ca pana n-a fost vizionat in afara Turciei nici macar echipa tehnica n-a realizat ca de fapt ..era o capodopera,o referinta DESPRE SERIALUL TURCESC CU BUNE SI RELE, CU TRADITII SI VIATA MODERNA ,imbinate sa reziste credibil si in est si in vest,cu multe semne de intrebare ,,cu multe suspansuri..dar si cu destul de multa umplutura neverosimila..si cu toate astea vorbim si azi si poate si maine despre ASI 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 1450537109 Scena de final ...poate a fost o recunoastere a istoriei..si nimic mai mult. :merci: :merci: kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Mar 26 Oct 2010, 11:34 am

LA MULTI ANI SI GANDURI BUNE celor care isi serbeaza ziua kiss
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mar 26 Oct 2010, 11:44 am

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 L14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 A14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 M14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 U14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 L14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 T14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 I14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 A14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 N14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 I14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 S14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 A14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 R14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 B14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 A14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 T14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 O14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 R14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 I14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 T14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 I14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 L14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 O14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 R

Windy te rog să nu fi modestă kiss

Lica,Alimar vă mulţumim.:merci:

Rodica nu aşa o să-l păstrezi pe 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 255789 oricum eu mă bucur că s-a redus numărul pretendentelor, off săraca Iulia care probabil nici faţa nu mai ştie cum îi arată.
Andrada nu vezi ce frumos o ţine de mânuţă până nu vedem pe unul dintre ei 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 770964 în urma 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 273628 trebuie să îi credem.
Mă întreb v-ar plăcea un 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 441651 care ar zbura din floare în floare??? waaaaw ce am avea atunci de dezbătut .


Ultima editare efectuata de catre lexia in Mar 26 Oct 2010, 11:54 am, editata de 1 ori
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de asi demir Mar 26 Oct 2010, 11:51 am

http://www.sabah.com.tr/fotohaber/yasam/yuzume_kozmetik_urun_asla_surmem?albumId=24272


Yüzüme kozmetik ürün asla sürmem


atv’nin ilgiyle izlenen dizisi ‘Aşk ve Ceza’da ‘Yasemin’ karakterini canlandıran Nurgül Yeşilçay, her geçen gün güzelleşmesiyle dikkat çekiyor. Pürüssüz cildiyle ön plana çıkan Yeşilçay, bakım ve zayıflama sırlarını anlattı...



14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 28409995305057997808

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 82052817713087363932

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 14613950281789409298

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 59662562339267096959

asi demir
membru activ
membru activ

Mesaje : 158
Data de inscriere : 16/08/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mar 26 Oct 2010, 12:03 pm

asi demir a scris:
http://www.sabah.com.tr/fotohaber/yasam/yuzume_kozmetik_urun_asla_surmem?albumId=24272

[/center]

thanks asi demir,kiss kiss
ei poftim Andrada referitor la gusturile turcilor....
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 26 Oct 2010, 12:05 pm

lexia a scris:14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 L14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 A14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 M14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 U14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 L14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 T14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 I14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 A14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 N14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 I14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 S14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 A14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 R14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 B14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 A14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 T14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 O14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 R14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 I14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 T14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 I14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 L14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 O14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 R

Windy te rog să nu fi modestă kiss

Lica,Alimar vă mulţumim.:merci:

Rodica nu aşa o să-l păstrezi pe 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 255789 oricum eu mă bucur că s-a redus numărul pretendentelor, off săraca Iulia care probabil nici faţa nu mai ştie cum îi arată.
Andrada nu vezi ce frumos o ţine de mânuţă până nu vedem pe unul dintre ei 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 770964 în urma 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 273628 trebuie să îi credem.
Mă întreb v-ar plăcea un 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 441651 care ar zbura din floare în floare??? waaaaw ce am avea atunci de dezbătut .
cu siguranta nu mi-ar placea decat ..asa un cuplu 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 66512 si daca nu ,mai bine ..singur decat cu 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 756436 care se straduieste din rasputeri sa-i dea un branci in jos Smile Smile parca ea spunea ca ar interpreta orice rol ca doar ..este actrita...lui nu i se aplica regula????????? Smile ..are nevoie de consimtamantul sotiei??? ...eu nu cred !!!!!!!!!!sper sa-l paraseasca bunul simt ...si sa-i dea ..cu flit Smile Smile
multumiri harnicutelor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I love you I love you
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 26 Oct 2010, 12:08 pm

lexia a scris:

thanks asi demir,kiss kiss
ei poftim Andrada referitor la gusturile turcilor....
Smile Smile Am vazut....si cat ne-am amuzat ..de pielea divei,...poate pana la sfarsitul serialului ,o readuc la 18 ani stupid stupid 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 918686
dar pe asta nu o vreti?????????
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 2208468
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Mar 26 Oct 2010, 1:22 pm

Andrada, individa este groaznică, nu îi critic frumuseţea fizică (asta este de la Dumnezeu şi nu e nici meritul celor care o au nici vina celor care nu o au) îi critic lipsa frumuseţii construită din interior, fiindcă nicio femeie nu poate fi frumoasă dacă nu are demnitate şi bun-simţ. A şi că tot veni vorba, dacă vroia să contracareze zvonurile, existente sau eventuale, cu o declaraţie stupidă şi disperată nu a reuşit decât să ne arate că ceva (real sau imaginat de ea) o sperie suficient de tare pentru a se face (a câta oară???) de baftă în presă .
Cât despre Nurgula pot ăştia să îi dea cu ce vor ei, şi cu praf de aur, tot a femeie consumată va arăta . Nurgul, nu are trăsături urâte, nu mai arată la fel de îmbătrânită ca în primul sezon dar consumată tot arată cu pungile alea de se întind până la jumătatea pomeţilor. Bine că episodul trecut au pus-o să se enerveze, să ţipe şi să îşi pună mâinile în şolduri, că scenele astea îi ies la marele fix. Mai rău va fi în seara asta când se pare că, din nou, va trebui să joace scene tandre (capitol la care e PRAF!!!!)
kiss
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 26 Oct 2010, 3:00 pm

Servus, servus, servus! Fetelor azi avem film, am de făcut nişte drumuri dar ne revedem deseară la cinema 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 255789
Vă las împreună cu o altă simpatie de-a mea! :emo5:

Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 26 Oct 2010, 3:49 pm

[Buna ziua dragalaselor au dat reclama pe kanal d ro in curind vor da din nou serialul iubire ascunsa o zi buna va doresc 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 517793
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 26 Oct 2010, 4:48 pm

windy_day a scris:Andrada, individa este groaznică,


Cât despre Nurgula (capitol la care e PRAF!!!!)
kiss
Smile Smile Smile este o nevasta disperata!!!!!!!!!!!!! PRIETENII STIU DE CE!!!!!!!!!!!!!!!

vAI DE NOI CE NE ASTEAPTA ASTA SEARA!!!!!!!!!!!!!!! ...si smakurile nu vor fi de nici un folos!!!!!!!!!! Smile Smile
Windy ,te rog sa-i transmiti Iuliei 80 toata dragostea noastra...ne este dor de ea,ma gandesc ca o sa-i trimiti rezumatul episodului si sunt sigura ca nu s-a suparat nimeni, pentru ca am vorbit la general...mi-e tare dor de interventiile ei,spumoase si si profunde totodata!!!!!!!!! kiss


Ultima editare efectuata de catre andradamaria in Mar 26 Oct 2010, 4:59 pm, editata de 1 ori
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 26 Oct 2010, 4:56 pm

andradamaria a scris:vAI DE NOI CE NE ASTEAPTA ASTA SEARA!!!!!!!!!!!!!!! ...si smakurile nu vor fi de nici un folos!!!!!!!!!! Smile Smile
Ha-ha, Andrada, ştii ce şmecherie au inventat cei de la Hollywood pentru a atenua imperfecţiunile de pe feţele actriţelor în anii '40-'50??? Să le fotografieze sau filmeze folosindu-se de transparenţa unui voal fin, care crea o imagine diafană: adio riduri!!! Doar că acel voal fin ,,ştergea" strălucirea ochilor, nu-i nimic, la prim-plan-uri au făcut nişte găuri în voal în dreptul ochilor iar actriţele trebuiau în acele momente să cam înţepenească în faţa obiectivului 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 131747
Eee-ei??? Şi nu-i aşa că în promo scena de amor e filmată de pe după voalul unui pat cu baldachin??? 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 131747
Chiar sunt curioasă cum o aduc din condei băieţii, că la prelucrarea ep. 29 am văzut nişte saci vineţii sub ochii Nurgulei de mi s-a aplecat. Puteau s-o lase să mai doarmă şi să filmeze după Question

-------

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=235
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum