Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+21
IDILKO
pissycutz
iulia1965
Garo
vivi
Gloxinia2010
rina-rina
Admin_dea05
elena
florica
vania_e
anuta1971
DENISA
axxa246
dana17
alitheea
iulianagl
mihaela99
lica54
narcisa
danaxbt
25 participanți

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 03 Oct 2010, 9:20 pm

narcisa a scris:
Bine ai venit Dana, cam târzior.

Fetele acum chiar plec. kiss kiss kiss
Exclamation Exclamation Exclamation
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Dum 03 Oct 2010, 9:22 pm

narcisa a scris:[
Dragele mele vă spun noapte bună, mă duc să o conduc pe mama la gară, nu știu dacă mai am timp să intru când vin. Un început de săptămână cât mai ușor. 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793 Narcisa , o seara frumoasa draga mea kiss kiss kiss
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Oct 2010, 9:22 pm

Buna seara ladies.Vad ca munciti din greu si cu mult spor.Bravo.Felicitari.
Aseara am vazut si eu filmul Tubei care m-a impresionat foarte mult, foarte mult, pana la lacrimi.Mi-a placut rolul ei, foarte bine jucat fara retineri mi-as dori sa vad intre Hasret si Murat Hogea asemenea momente de dragoste.Si chiar mi-ar placea sa o vad intr-un rol langa actorul care joaca in rolul Ezel Kenan si numai stiu cum cred ca s-ar potrivi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Dum 03 Oct 2010, 9:23 pm

[quote="anuta1971"]
Exclamation Exclamation Exclamation [/quote noapte buna Narcisa kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 03 Oct 2010, 9:23 pm

[quote="mihaela99"]
anuta1971 a scris:
asta-i culmea ma pui pe mine sa postez munca ta Smile Smile Smile

nu mai radeti ca sunt si io la inceput sad sad sad , sper sa va placa sad sad
Felicitari mihaela pt clip.Ti-a iesit bine! kiss

O seara placuta fetelor!..ma duc langa fimea ca nu vrea sa doarma singura.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Dum 03 Oct 2010, 9:24 pm

iulianagl a scris:Buna seara ladies.Vad ca munciti din greu si cu mult spor.Bravo.Felicitari.
Aseara am vazut si eu filmul Tubei care m-a impresionat foarte mult, foarte mult, pana la lacrimi.Mi-a placut rolul ei, foarte bine jucat fara retineri mi-as dori sa vad intre Hasret si Murat Hogea asemenea momente de dragoste.Si chiar mi-ar placea sa o vad intr-un rol langa actorul care joaca in rolul Ezel Kenan si numai stiu cum cred ca s-ar potrivi.
Buna seara iuliana kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de danaxbt Dum 03 Oct 2010, 9:25 pm

Admin_dea05 a scris:
asta-

O seara placuta fetelor!..ma duc langa fimea ca nu vrea sa doarma singura.

noapte buna 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 296580
danaxbt
danaxbt
membru senior
membru senior

Mesaje : 292
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Dum 03 Oct 2010, 9:26 pm

Multumesc Dea, cheers noapte buna 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793

buna seara iuliana kiss kiss
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 03 Oct 2010, 9:26 pm

[quote="Admin_dea05"]
Noapte buna Dea, somn usor la amandoua 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Dum 03 Oct 2010, 9:27 pm

Admin_dea05 a scris:


O seara placuta fetelor!..ma duc langa fimea ca nu vrea sa doarma singura.
NOAPTE BUNA DEEA SI PUPICEI DE SOMN USOR ZANEI TALE Exclamation Exclamation Exclamation 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 229917
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 03 Oct 2010, 9:30 pm

iulianagl a scris:Buna seara ladies.Vad ca munciti din greu si cu mult spor.Bravo.Felicitari.
Aseara am vazut si eu filmul Tubei care m-a impresionat foarte mult, foarte mult, pana la lacrimi.Mi-a placut rolul ei, foarte bine jucat fara retineri mi-as dori sa vad intre Hasret si Murat Hogea asemenea momente de dragoste.Si chiar mi-ar placea sa o vad intr-un rol langa actorul care joaca in rolul Ezel Kenan si numai stiu cum cred ca s-ar potrivi.
Buna seara Iuliana.. sa stii ca am citit pe undeva... sa nu ma intrebi pe unde ca nu mai stiu Smile Smile ca Tuba si Kenan sunt prieteni de pe timpul cand Tuba era cu Bulent si Kenan cu Tipa de care s-a despartit vara trecuta... am un lipsus acum si nu-mi amintesc cum o cheama... chiar ieseau toti patru impreuna.. la un moment dat Kenan a declarat ca vrea sa joace cu Tuba... asa ca nu e imposibil
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Dum 03 Oct 2010, 9:36 pm

fetelor va spun n buna kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de danaxbt Dum 03 Oct 2010, 9:40 pm

mie tot nu mi trece prin minte cine ar putea fi complice cu bahar.....i am luat pe toti la rand si aproape toti ii sunt apropiati lui murat... mama, tata lui murat, levent...... 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 145223


ce surpriza o sa avem cand se va descoperi...........binenteles mai exista posibilitatea sa nu fie cineva cunoscut, si bahar sa fi vb la tel cu mama sau tatal sau(ar fi culmea sa fie salih, ar insemna ca saime sa o fi cunoscut pe selin) 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 706290 friki rau.......m am dilit

sa vedem acum si ce e de capul lui nenea ala producatorul......
danaxbt
danaxbt
membru senior
membru senior

Mesaje : 292
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de danaxbt Dum 03 Oct 2010, 9:40 pm

elena a scris: fetelor va spun n buna 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 296580 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 296580

somn usor si vise placute 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793
danaxbt
danaxbt
membru senior
membru senior

Mesaje : 292
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Dum 03 Oct 2010, 9:42 pm

[quote="mihaela99"]
f.f.frumos, felicitari! te rog mai delecteaza-ne,pt. mine este ceva extraprdinar sa poti sa realizezi asa ceva,BRAVO!
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Oct 2010, 9:45 pm

anuta1971 a scris:
Buna seara Iuliana.. sa stii ca am citit pe undeva... sa nu ma intrebi pe unde ca nu mai stiu Smile Smile ca Tuba si Kenan sunt prieteni de pe timpul cand Tuba era cu Bulent si Kenan cu Tipa de care s-a despartit vara trecuta... am un lipsus acum si nu-mi amintesc cum o cheama... chiar ieseau toti patru impreuna.. la un moment dat Kenan a declarat ca vrea sa joace cu Tuba... asa ca nu e imposibil

Mi-ar placea mult sa-i vad impreuna ca-mi place si de el ma refer impreuna pe scena filmului nu a vietii.Din cate am inteles eu noul producator pe care l-a introdus Levant a venit sa stea asa ca Hogea ai grija ti-au pus gand rau o sa o pierzi pe Hasret cica ar fi potentialul rival a lui Hogea.Tanaammm.El deocamdata a zis ca e frumoasa cred ca nu pune mare pret pe munca lui Levant ca stie cine era Beren dar poate nu stie acest producator ca hasret a noastra pe cat e de frumoasa pe atat de talentata o sa se incinga spiritele.Alea' Vasile asa spune piciul meu cand vede ceva sau greseste cu ceva. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 03 Oct 2010, 9:46 pm

elena a scris: fetelor va spun n buna kiss kiss
Noapte buna Elenus cheers 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155520 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155520 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155520
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Oct 2010, 9:47 pm

Noapte buna domnitelor care au plecat la nani, bun venit domnitelor care au venit. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de danaxbt Dum 03 Oct 2010, 9:48 pm

fug si eu la nani.........noapte buna, discutii placute si o saptamana usoara 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 296580
danaxbt
danaxbt
membru senior
membru senior

Mesaje : 292
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Dum 03 Oct 2010, 9:49 pm

anuta1971 a scris:[ Kenan a declarat ca vrea sa joace cu Tuba... asa ca nu e imposibil

eu nu as vrea ca Tuba sa joace cu Kenan,Tuba nu are ce cauta in filme cu violenta tata , Tuba e nascuta pentru filme de dragoste
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Dum 03 Oct 2010, 9:51 pm

[quote="Garo"]

cheers multumesc Garo 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793 , o sera frumoasa kiss
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 03 Oct 2010, 9:52 pm

danaxbt a scris:mie tot nu mi trece prin minte cine ar putea fi complice cu bahar.....i am luat pe toti la rand si aproape toti ii sunt apropiati lui murat... mama, tata lui murat, levent...... 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 145223


ce surpriza o sa avem cand se va descoperi...........binenteles mai exista posibilitatea sa nu fie cineva cunoscut, si bahar sa fi vb la tel cu mama sau tatal sau(ar fi culmea sa fie salih, ar insemna ca saime sa o fi cunoscut pe selin) 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 706290 friki rau.......m am dilit

sa vedem acum si ce e de capul lui nenea ala producatorul......
Smile Smile Smile nu stiu cateodata ma gandesc ca persoana s-ar putea sa fie Nesrin... stiti ca a vazut-o pe Bahar in masina si a luat nr masinii... credeti ca nu a actionat in nici un fel? Bahar s-ar putea sa-i spuna Nesrinei ca o sa-l desparta pe Murat de Hasret si ea sa urmareasca de fapt sa se razbune pe Murat
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Dum 03 Oct 2010, 9:53 pm

Noapte buna fetelor care v-ati dus la nanic!, 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793 vise colorate kiss kiss kiss
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 03 Oct 2010, 9:54 pm

iulianagl a scris:

Mi-ar placea mult sa-i vad impreuna ca-mi place si de el ma refer impreuna pe scena filmului nu a vietii.Din cate am inteles eu noul producator pe care l-a introdus Levant a venit sa stea asa ca Hogea ai grija ti-au pus gand rau o sa o pierzi pe Hasret cica ar fi potentialul rival a lui Hogea.Tanaammm.El deocamdata a zis ca e frumoasa cred ca nu pune mare pret pe munca lui Levant ca stie cine era Beren dar poate nu stie acest producator ca hasret a noastra pe cat e de frumoasa pe atat de talentata o sa se incinga spiritele.Alea' Vasile asa spune piciul meu cand vede ceva sau greseste cu ceva. Smile
arata bine producatorul asta.. o sa-l puna rau pe jar pe prof Smile Smile ar merita putin dupa cum s-a comportat cu Hasret Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 03 Oct 2010, 9:55 pm

danaxbt a scris:fug si eu la nani.........noapte buna, discutii placute si o saptamana usoara 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 296580
noapte buna Danuta kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum