Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+19
florina1989
Bruni-My
axxa246
narcisa
lica54
alitheea
elena
DENISA
dana17
Garo
danaxbt
rina-rina
Admin_dea05
florica
iulia1965
pissycutz
iulianagl
anuta1971
mihaela99
23 participanți

Pagina 42 din 44 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Urmatorul

In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 08 Oct 2010, 11:17 pm

Axxa na-i treaba ,tu cu otomanu' tau esti tare haioasa 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 08 Oct 2010, 11:18 pm

DENISA a scris:
nu mi-a plăcut nici atunci , s-a băgat şi el ca musca în lapte , a uitat când l-a adunat Demir de pe coclauri şi l-a făcut cap de familie .
offf, n-am nicio sansa!
asa e, demir cel tare ca fierul l-a cules de pe coclauri,intocmai ca mr. Darcy!
dar zia, in seara aia , o apara pe Asi, care fugise de-acasa (cu banii de paine! pardon, cu copilu`!)
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 08 Oct 2010, 11:18 pm

florica a scris:Axxa na-i treaba ,tu cu otomanu' tau esti tare haioasa 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 296580
daa, suntem pe felie rau de tot!
n-ai citit in presa cva-i plac relatiile lungi?
ee, ii dau eu una luuungaaa, sa-i ajunga!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 08 Oct 2010, 11:19 pm

De acum actiunea serialului o sa se dezvolte... si astept sa vad ca Hasret devine o femeie puternica nu una dependenta de Murat.. si nici de Levent... si vreau sa-l vad pe Murat disperat pentru ca merita
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 08 Oct 2010, 11:20 pm

EPISODE 23 PART 1

Hasret is happy and she buys a bagel.. Murat is happy and he drives to school listening to the same song as the night before.

Nakish: are these the ones?
mUrat: yes thanks.
Nakish: are you getting a cold?
Murat:no no don’t worry I will be fine.
Nakish: let me make you a hot drink.
Murat: I will have one at school thanks.
**
Nesrin calls bahar and says can they have a cup of coffee but lets keep this a secret for the time being.
And Bahar says ok but when she shuts the phone she says ok..” Lets meet Ms. Nesrin”.. mischeviously.
**
Gülnaz: whats up? You seem down in the dumps.
Saime: no I was just thinking about hasret. You know.
About last night.
**
Gülnaz: she was singing very nicely.. and Murat hoca was with her.
Saime: he came in the middle of the night with a huge gramaphone.
Gülnaz: yes but it was apparently a present for her in the first place.

You know they were dads records. He was actually a sensitive person.
Was he ? I mean sensitive when he was young?
Saime: he was.
Gülnaz: never mind him. He never called us.. not even once.
Bloody unbalanced. Oh do you think cobra would run away like him as well?
Saime: no way he would not do such a thing?
Don’t do this to yourself. And as if cobra did run away..why cry now??
Gülnaz: I am not crying? Who would accept him anyway with his silly hat! What a laugh.. with that silly hat? Who would want him?
**
Murat: good morning..
Hasret: good morning.
Murat: well are you coming or should I go?
Hasret: sorry I was just… when I saw you suddenly..
Murat: you were surprised.
Hasret: yes.
Murat: so let me surprise you even more where would you like to go now?
Hasret: aren’t we going to school?
Murat: no.
Hasret: But I have a lesson.. I mean we both have a lesson..
Murat: we will go to the next lesson.
Hasret: You? You are gonna actually skip school?
Murat: Yes. But don’t worry. I will get even in the second lesson.
Yes bahar?
Bahar: good morning mr. Murat can I go out for an hour.
Murat: ok. Its not important. Can you distribute the new notes to the class before the lesson. I will not come to the first lesson anyway.
Bahar: Ok. Mr. Murat.
Murat: did you have breakfast?
Hasret: I had a bagel
Murat: oh no.. I was thinking we could have breakfast but you must be full.
Hasret: well actually I did not eat all of it. I must have had two bights.. and I gave some of it to the birds too..
Murat: so you must have room in your stomach yet.
Hasret: a little yes.
**
Bahar asks where Hasret is and the students think she is late again.
**
Hasret: you seem pale..
Murat: no no I am fine.
Did you like it?
Hasret: yes. And If they had bagels it would be nicer.
Murat: they have some here.
Hasret: no I want the ones sold on the street. Oh I had spared the rest of the bagel in my bag..
There.. now we have bagels too.
bless you.. you must have caught a cold last night?

Murat:no no I will be fine in a couple of hours and yesterday was not a night to be catching a cold..
Hasret: was it not?
Murat: no. don’t worry I am not sick. I am fine.
**
Nesrin: hello.
Bahar: hello
Nesrin: how are you
Bahar: fine thanks and you
Nesrin: I am fine too. I am glad you came.
Bahar: Your welcome.
Nesrin: Murat says you are working hard and you have a very good educational background.
Have you been abroad for a long time?
Bahar: yes just arrived in Istanbul recently.
Nesrin: I actually called you to talk to you about murat.

**
Cobra wants to help Cafer about a girlfriend.
Cafer is happy.
**
Murat: oh I forgot the album of Itri.
Hasret: we can pick it from home.
Murat: I will ask bahar and she will have it picked up from the house.
Hasret: Bahar… I guess she makes it easy for you about work huh?
Murat: yes she is very helpful.
Shall we stroll down the sea front for a bit?
Hasret: ok.
**
Nesrin: You must know how successful Murat is. Whatever he did it was a huge success. He has talent.
Bahar: and I heard the last concert was fabulous too. Especially with hasret.
Nesrin: all hasret has done is bringing chaos to the family. I wanted to make Murat erase this mistake but no. he is stubborn. He kept working hard with Hasret but he even left music because he was so tired and worn out in the end. He was always unlucky with women.. once though I thought he had found the right person…
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 08 Oct 2010, 11:21 pm

dana17 a scris:Buna fetelor ,am intarziat...e greu vineri seara...Dar pe scurt...Tragedie ?...Comedie ? Ce a fost ? Au reusit sa puna scenariul pe un fagas ? Sa ma apuc sa-l vad acum sau sa las pe maine ? kiss E de plans ?
nici-nici
e ceva nedefinit
o scalda (auzi ca nici la Ask nu merge mai bine!)

io am o idee: daca tot o lalaie astia in ambele seriale, barim sa faca altu cu tuba si murat Y "iar dinnou" impreuna
ca , si fara scenariu, daca-s ei doi impreuna va fi fain
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 08 Oct 2010, 11:21 pm

Ana eu aş vrea să apară un al treilea dar nu producătorul că e cam efeminat , să-i lase pe Levent şi pe Murat cu ochii în soare , nu au decât să se cupleze între ei .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 08 Oct 2010, 11:23 pm

anuta1971 a scris:De acum actiunea serialului o sa se dezvolte... si astept sa vad ca Hasret devine o femeie puternica nu una dependenta de Murat.. si nici de Levent... si vreau sa-l vad pe Murat disperat pentru ca merita
ah, si io vreau la fel!!!
sa planga madam nesrin sa-i sara camasa pe ea de ofu` lu` fi-su!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 08 Oct 2010, 11:23 pm

DENISA a scris:


İsmail Filiz ~ Ömer
Doğum tarihi: 1974
Doğum yeri: Diyarbakır


Mulțumesc mult Denisa. 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 08 Oct 2010, 11:23 pm

dana17 a scris:Buna fetelor ,am intarziat...e greu vineri seara...Dar pe scurt...Tragedie ?...Comedie ? Ce a fost ? Au reusit sa puna scenariul pe un fagas ? Sa ma apuc sa-l vad acum sau sa las pe maine ? kiss E de plans ?
Buna seara Dana kiss ... a fost un episod trist... ar fi bine sa-l vezi sa decizi tu... toate fetele sunt dezamagite.. mie mi-a placut... dar eu sunt intotdeauna invers Smile Smile Smile asa ca nu poti pune baza pe ce spun eu
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 08 Oct 2010, 11:24 pm

DENISA a scris:Ana eu aş vrea să apară un al treilea dar nu producătorul că e cam efeminat , să-i lase pe Levent şi pe Murat cu ochii în soare , nu au decât să se cupleze între ei .
si eu vreau unu tare rau
da` de unde soro ca-i deflatie !
e criza , nu se mai gasesc decat fatalai, vorba iulianei!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 08 Oct 2010, 11:25 pm

DENISA a scris:Ana eu aş vrea să apară un al treilea dar nu producătorul că e cam efeminat , să-i lase pe Levent şi pe Murat cu ochii în soare , nu au decât să se cupleze între ei .


Si eu astept minunea asta daca le-or trece prin cap scenaristilor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 08 Oct 2010, 11:26 pm

Drăguțelor încep să traduc prima parte dacă tot sunt supărată și nu pot să vorbesc.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 08 Oct 2010, 11:27 pm

anuta1971 a scris:
Buna seara Dana kiss ... a fost un episod trist... ar fi bine sa-l vezi sa decizi tu... toate fetele sunt dezamagite.. mie mi-a placut... dar eu sunt intotdeauna invers Smile Smile Smile asa ca nu poti pune baza pe ce spun eu
tu esti o romantica incurabila, iubita!
si o optimista! de aia ti-a placut.
mie mi-a placut cand era sa se incaiere levent cu hoca, dar a fost soft rau pt gusturile mele agresive
si mi-a placut promo
sa crape de ciuda murat hoca
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 08 Oct 2010, 11:28 pm

narcisa a scris:Drăguțelor încep să traduc prima parte dacă tot sunt supărată și nu pot să vorbesc.
deci nu-ti trecu...
lasa, mama, ca la tradus te mai imbunezi tu!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 08 Oct 2010, 11:29 pm

DENISA a scris:Ana eu aş vrea să apară un al treilea dar nu producătorul că e cam efeminat , să-i lase pe Levent şi pe Murat cu ochii în soare , nu au decât să se cupleze între ei .
Smile Smile Smile daca se cupleaza intre ei sa vezi atunci audienta ca filme cu homo nu cred ca au facut turcii Smile Smile cred ca Hasret vrea sa-i demonstreze lui Murat ca poate avea o viata fara el.. si daca e asa bravo ei.. nu poate alerga la nesfarsit dupa un barbat care nu o vrea.. sincer eu demult ii spargeam capul lui Murat Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 08 Oct 2010, 11:30 pm

Poate in urmatorul trailer ne da ceva mai bun decat primul.Aaaaa ce glumesc!!!!!!Poate se afla cine de fapt e Bahar iar scenele cu Murat si Selin in rol de mire si mireasa cred ca Florina are dreptate ca Bahar citeste si-si inchipuie din jurnalul Selinei sau poate chiar Bahar isi doreste sa fie mireasa neagra a lui Hogea staiar pe invers rochia.Si cand o vad ca-si fataie fundul si cu scobitorile alea strambe in fusta scurta prin fata lui Murat vad rosu in fata ochilor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 08 Oct 2010, 11:31 pm

anuta1971 a scris:De acum actiunea serialului o sa se dezvolte... si astept sa vad ca Hasret devine o femeie puternica nu una dependenta de Murat.. si nici de Levent... si vreau sa-l vad pe Murat disperat pentru ca merita
sunt intrutotul de acord cu tine ana kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 08 Oct 2010, 11:31 pm

aoleuu ,Axxa da razboinica esti surioara ma faci sa rid aci singura ia-i la bataie pe toti pina le suna apa-n cap ca numai prostii fac 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 08 Oct 2010, 11:33 pm

florica a scris:aoleuu ,Axxa da razboinica esti surioara ma faci sa rid aci singura ia-i la bataie pe toti pina le suna apa-n cap ca numai prostii fac 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 296580
sunt din acelasi sindicat cu iuliana, nu vezi si ea ce ii mai porcaie?
eee, pai ce? asta fu film??
hmm!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 08 Oct 2010, 11:34 pm

fetele,
va pup!
fiti cuminti, ca sa vorbesc cu hasret sa se pupe cu hogea vinerea viitoare
il pun pe ezel sa vb cu ea.
noapte buna!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 08 Oct 2010, 11:35 pm

DENISA a scris:Ana eu aş vrea să apară un al treilea dar nu producătorul că e cam efeminat , să-i lase pe Levent şi pe Murat cu ochii în soare , nu au decât să se cupleze între ei .
eu zic sa il bage pe ezel Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 08 Oct 2010, 11:35 pm

axxa246 a scris:
tu esti o romantica incurabila, iubita!
si o optimista! de aia ti-a placut.
mie mi-a placut cand era sa se incaiere levent cu hoca, dar a fost soft rau pt gusturile mele agresive
si mi-a placut promo
sa crape de ciuda murat hoca
voiai ceva ochi invinetiti sa inteleg Smile Smile pai si eu as fi vrut Smile Smile cine stie ce e si cu promo asta.. mi-am promis sa nu mai am incredere in ele... ne manipuleaza cu secventele astea care in context au alt inteles
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 08 Oct 2010, 11:35 pm

alitheea a scris:eu zic sa il bage pe ezel Smile
e-e-e-e-e!!
iaa te rog, fara sugestii din astea!
mai intai sa vorbeasca cu mine, sa ii dau voie!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Vin 08 Oct 2010, 11:36 pm

axxa246 a scris:
nici-nici
e ceva nedefinit
o scalda (auzi ca nici la Ask nu merge mai bine!)

io am o idee: daca tot o lalaie astia in ambele seriale, barim sa faca altu cu tuba si murat Y "iar dinnou" impreuna
ca , si fara scenariu, daca-s ei doi impreuna va fi fain
Chiar asa de rau a fost ? Se ajung eu sa-l compar pe Cansel cu Murat Y ? Nu cred...Nu eu...Vorbesti serios sau glumesti ? Cu netul asta nu mai stii ...Mai bine Tuba si Cansel fara scenariu... kiss
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 42 din 44 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum