Serialesitelenovelet
29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+17
Garo
lica54
iulia80
iulia1965
mihaela99
tiberici
anuta1971
vali1cluj
danaxbt
florica
Admin_dea05
dana17
DENISA
axxa246
alitheea
iulianagl
narcisa
21 participanți

Pagina 4 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Urmatorul

In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 09 Oct 2010, 6:10 pm

anuta1971 a scris:
Smile Smile Smile probabil ca ai vrut foarte mult sa stii ce au vorbit in serial si de asta ai visat ca vorbeai turceste... si ce i-a zis Levent lui Murat? Smile Smile
hihi, nu sunt asa de avansata! dar daca mai visez vreo doua nopti, o sa vorbesc mai bine decat un turc! Smile
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 09 Oct 2010, 6:12 pm

narcisa a scris:

Bună Axxa. Și eu aștept să traducă Arzu. Cum traduce ea traduc și eu. kiss Salutări lui Ezel, ai grijă să fie bine învelit, nu trage toată pătura la tine să răcească bietul de el că ai văzut ce-a pățit Murat dacă a răcit. Smile
Nicio grija!
cam da din picioare, deh daca are niste picioare asa de mari! si se dezveleste.
dar gasim noi patura repede, mai ales pe frigul asta de afara!
imi place cum l-a "gresit" Alitheea, "Bezel".
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 09 Oct 2010, 6:57 pm

Fetelor ,ce faceti ? Va place ? indragostit
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 09 Oct 2010, 7:01 pm

narcisa a scris:

Bună Dana. kiss Ai grijă de tine. Stai la căldură și roag-o pe Nakish să-ți dea ție băutura caldă pe care a refuzat-o Murat. Multă sănătate.
Buna Narcisa ...Stau eu la caldura ,dar sincer nu de Nakish am eu nevoie sa ma incalzeasca cu licorile ei... Smile Smile alta propunere ai ? Smile Smile Narcisa , vad ca tu esti la departamentul traduceri... Smile stii cumva unde gasesc traducerea la videoclipul facut de Cansel...Mie-mi place melodia si vocea tipei ,dar nu prea stiu ce zice.... 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Narcise
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 09 Oct 2010, 7:16 pm

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Tubapoz2
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 09 Oct 2010, 7:33 pm

dana17 a scris:Buna Narcisa ...Stau eu la caldura ,dar sincer nu de Nakish am eu nevoie sa ma incalzeasca cu licorile ei... Smile Smile alta propunere ai ? Smile Smile Narcisa , vad ca tu esti la departamentul traduceri... Smile stii cumva unde gasesc traducerea la videoclipul facut de Cansel...Mie-mi place melodia si vocea tipei ,dar nu prea stiu ce zice.... 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Narcise
Dana nu am găsit versurile în engleză, doar în turcă. Dacă vrei îți pun ce a tradus dictionarul on line. Eu nu le am cu căutatul pe net, mai bine se pricepe Ana.

O lacrimă în ochii mei

Ne-am gândit poate că ne-am mutat prea târziu
O mulţime de lucruri se uita la fiecare alte
Un singur lucru lipseşte teză
Yüklemmi özlemmi indiferent ce ascunde de mine üzermi
Deci, multe lucruri din interiorul sablare
În loc de a fi mereu oprit să vorbesc cu tine
Indiferent ce au vorbit despre
Am tinut ochii mei
Ce se întâmplă când nu va faceti griji de mult
Întotdeauna o auto-eşec
Indiferent de ce aţi vorbit cu tine
O lacrimă în ochii mei
Poate că sunteţi pe greşit
Ne-am pierdut pierdut noi înşine gizleyince obosit
Nu este în fiecare bug compensaţiei solicitate
Este aroganta de mândrie că ne opreşte

Çok geç oldu belkide düşündük taşındık
Bir çok şeyi birbirimizden sakındık
Bir şey eksik cümlede
Yüklemmi özlemmi sakladığın şey her neyse beni üzermi
Öyle çok şey varki içimde
hep sustuk konuşmak yerine
Konuşmadığımız her ne varsa
Seninle sakladım gözlerimde
Ne olur sende fazla üzülme
Hep kendi kendine yenilme
Konuşmadığımız her ne varsa seninle
Bir damla gözlerimde
Belki yanlış yoldayız
Kaybolduk kaybolduk gizleyince kendimizde yorulduk
Her hatada telafi gerekli değilmi
Bizi durduran gurur mu kibir mi
Öyle çok şey varki içimde
hep sustuk konuşmak yerine
Konuşmadığımız her ne varsa
Seninle sakladım gözlerimde
Ne olur sende fazla üzülme
Hep kendi kendine yenilme
Konuşmadığımız her ne varsa seninle
Bir damla gözlerimde

narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 09 Oct 2010, 7:39 pm

narcisa a scris:
Dana nu am găsit versurile în engleză, doar în turcă. Dacă vrei îți pun ce a tradus dictionarul on line. Eu nu le am cu căutatul pe net, mai bine se pricepe Ana.

O lacrimă în ochii mei


29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 Multumesc mult...Macar stiu despre ce e vorba...Dar greu cu turca si cu tradusul cu Google... stupid
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de tiberici Sam 09 Oct 2010, 7:46 pm

dana17 a scris:Fetelor ,ce faceti ? Va place ? indragostit


güzel, tare güzel dar cum au facut asa repede videoclipul ca eu abia am timp sa va citesc.......... Va pup!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 09 Oct 2010, 7:49 pm

buna seara fetele kiss kiss kiss
ce faceti? eu sunt suparata imi plange sufletul sad , mi-a murit un prietem drag ,Benu ............catelul neu cel mai bun prieten, sunt suparata foc nu pot sa imi revin, sad sad sad sad
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 09 Oct 2010, 7:58 pm

dana17 a scris:Fetelor ,ce faceti ? Va place ?https://www.youtube.com/v/8AZnhLjxZbg
indragostit
Buna Dana cred ca este cel mai reusit clip a lui Eti
29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 242329
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 09 Oct 2010, 8:03 pm

tiberici a scris:


güzel, tare güzel dar cum au facut asa repede videoclipul ca eu abia am timp sa va citesc.......... Va pup!
29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 38t2e 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Poze-trandafiri_roz-300x225
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 09 Oct 2010, 8:03 pm

mihaela99 a scris:buna seara fetele kiss kiss kiss
ce faceti? eu sunt suparata imi plange sufletul sad , mi-a murit un prietem drag ,Benu ............catelul neu cel mai bun prieten, sunt suparata foc nu pot sa imi revin, sad sad sad sad
Mihaela îmi pare rău că ești supărată, chiar nu știu ce să spun, eu nu m-am atașat niciodată de un animal, nu cunosc acest sentiment. Doar timpul te va ajuta și-ți va alina durerea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 09 Oct 2010, 8:06 pm

vad ca nu vreti sa vorbiti cu mine sad sad ,o sseara frumosa va doresc kiss
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 09 Oct 2010, 8:09 pm

mihaela99 a scris:
Buna Dana cred ca este cel mai reusit clip a lui Eti
29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 242329
E intradevar frumos si mie-mi place mult ...Stiu ca nu are rost sa-ti spun sa nu mai fii suparata dar...nu are pui ?29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Rover-puppy-comic-animated
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 09 Oct 2010, 8:11 pm

narcisa a scris:[
Mihaela îmi pare rău că ești supărată, chiar nu știu ce să spun, eu nu m-am atașat niciodată de un animal, nu cunosc acest sentiment. Doar timpul te va ajuta și-ți va alina durerea.

Buna Narcisa,saru mana era un prieten pe cinste, un brak german de vanatoare o splendoare de catel. sad sad sad ,o sa-l regret toata viata mea sad sad sad sad sad
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 09 Oct 2010, 8:12 pm

mihaela99 a scris:vad ca nu vreti sa vorbiti cu mine sad sad ,o sseara frumosa va doresc kiss
Hei...Mai ia omul o aspirina ,mai bea un ceai ,unde pleci asa suparici ? Smile
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 09 Oct 2010, 8:14 pm

Buna seara din nou fetelor 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793
Mihaela eu vreau sa vorbesc cu tine cheers 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520
Ce faceti fetelor?
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 09 Oct 2010, 8:14 pm

dana17 a scris:
29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 242329
E intradevar frumos si mie-mi place mult ...Stiu ca nu are rost sa-ti spun sa nu mai fii suparata dar...nu are pui ?29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Rover-puppy-comic-animated[/quote]

Buna Dana , din pacate nu are pui, nu am mai fost la monta si nu cred ca voi mai gasi unul ca el sad sad sad
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 09 Oct 2010, 8:17 pm

anuta1971 a scris:Buna seara din nou fetelor 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793
Mihaela eu vreau sa vorbesc cu tine cheers 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520
Ce faceti fetelor?
Buna Anuta , kiss 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Dmv8zb
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 09 Oct 2010, 8:18 pm

Dana uite versurile astea le-am gasit... nu stiu cat de buna e traducerea kiss
cred ca totusi nu sunt astea versurile... probabil ca e prea nou cantecul
that is not
A tear from my eye,
Expenditure flows slowly.
I did not understand what the hell,
Take away this empty war.

Everything is meaningless things unpleasant,
Even a little cold fire.
I would not listen to what is,
I love that sound dull.

Said he would listen to go, if not a little.
Perhaps it would be much hotter than this summer chilling.
Some go even if he would listen if not
Perhaps it would be much warmer than the frost that freezes

anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 09 Oct 2010, 8:22 pm

anuta1971 a scris:
Mihaela eu vreau sa vorbesc cu tine cheers 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520
Ce faceti fetelor?

cheers Ana ce faci pui? dupa ce ca mi-a murit catelul mai ascult si clipul asta? sad sad , doamme ce rascolitor este , de ep. de aseara nu zic nimic pentru ca nu mi-a placut deloc....... numa cateva faze, iar de ep. viitor ce sa zic? cred ca voi lua o pauza lungaaaaaaaaaaaaaa de forum, sunt ffffffffffff dezamagita de Oga ,serios, nu pot sa cred ca poate sa renunte asa usor la Hasret ,dar in fine vom traisi vom vedea
sad sad sad
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 09 Oct 2010, 8:25 pm

anuta1971 a scris:Dana uite versurile astea le-am gasit... nu stiu cat de buna e traducerea kiss



Engleza macar suna altfel ,turca e belea pe capul nostru ,au o gramatica f incalcita...Multumesc mult... 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Tubapoz5
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 09 Oct 2010, 8:29 pm

salut ladies! din nou.

Miha, esti necajita tare, nu?
imi pare rau!
stiu cum e.
mi-e mi-a murit o pisica, a fost prinsa intr-o cursa de vulpi
si a venit chinuita sa moara in curte la ea (la noi)
si am jelit-o de numa numa
ca era vietatea nostra de 10 ani
si o alintam si ea pe noi ... stii cum sunt matzele
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 09 Oct 2010, 8:33 pm

mihaela99 a scris:

cheers Ana ce faci pui? dupa ce ca mi-a murit catelul mai ascult si clipul asta? sad sad , doamme ce rascolitor este , de ep. de aseara nu zic nimic pentru ca nu mi-a placut deloc....... numa cateva faze, iar de ep. viitor ce sa zic? cred ca voi lua o pauza lungaaaaaaaaaaaaaa de forum, sunt ffffffffffff dezamagita de Oga ,serios, nu pot sa cred ca poate sa renunte asa usor la Hasret ,dar in fine vom traisi vom vedea
sad sad sad
Prima data cand l-am vazut plangand pe sotul meu a fost cand ne-a calcat masina un motan... nu am mai fost buni de nimic cateva zile .. chiar avem mormantul lui in gradina.. te inteleg foarte bine
Cat il priveste pe Hoca cred ca trebuie sa avem rabdare ..el e convins (cred) ca a renuntat la Hasret pentru a-i fi ei bine... sa asteptam sa vedem ce i-a spus Levent de l-a determinat sa faca asta... zic ca Hasret trebuia sa iasa putin de sub influenta lui pentru a invata sa ia propriile decizii... e dureros dar necesar... esti suparata acum dar o sa te razgandesti... o sa intri macar pentru a sta de vorba aici, eu tin mult la tine si te rog sa te razgandesti
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 09 Oct 2010, 8:39 pm

axxa246 a scris:salut ladies! din nou.
Miha, esti necajita tare, nu?
imi pare rau!
stiu cum e.
mi-e mi-a murit o pisica, a fost prinsa intr-o cursa de vulpi
si a venit chinuita sa moara in curte la ea (la noi)
si am jelit-o de numa numa
ca era vietatea nostra de 10 ani
si o alintam si ea pe noi ... stii cum sunt matzele


29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 AXA, kiss kiss kiss e dureros sa pierzi un animal,mai ales cand te atasezi de el , eu l-am crescut, a crescut sub ochiii mei , nu mai spun ca era si dresat sad sad ,e greu, fffff greu, nu stiu daca imi voi reveni vreo data . eu sunt o fiinta care iubesc animalele la nebunie , nu suport sub nici o forma abuzurile impotriva lor sad sad
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum