Serialesitelenovelet
30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+18
Garo
nellys18
lica54
dana17
Admin_dea05
melamoldovan
florina1989
axxa246
mihaela99
iulia1965
tiberici
rina-rina
iulianagl
florica
narcisa
elena
anuta1971
alitheea
22 participanți

Pagina 3 din 42 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Urmatorul

In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia1965 Vin 22 Oct 2010, 8:37 pm

iulianagl a scris:Sa speram ca nu se cupleaza cu Bahara sa-i faca in ciuda Hasretei?
Sper ca are mai multa minte de atat !! 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754 slap
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 8:37 pm

hasret and levent chat. hasret says she misses the neighborhood cause it was simple. they light a fire. and hasret remembers lighting a fire on the street in her neighborhood. levent opens up and is about to tell her about his family and his past...

commercials...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 22 Oct 2010, 8:37 pm

iulia1965 a scris: Muuult au dat din episod...Au si inceput reclamele ! stupid Smile
Berg nu mai zambeste ca-n BBG cand e imbratisata.... 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 281600 :emo5:
Smile Smile ce vrei sa spui ... spune-o direct ca eu nu pricep Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 22 Oct 2010, 8:37 pm

iulia1965 a scris:Buna, fetelor ! kiss kiss 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155520
O bagasem pe maneca !! Nu voia Camturku' deloc s-o ia !! Evil or Very Mad
Pana la urma, dupa slap 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 600626 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 273628 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 770964 ... s-a hotarat sa mearga ...! Sper sa nu se mai intrerupa !!
Bună Iulia. kiss Vizionare plăcută.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 22 Oct 2010, 8:38 pm

iulianagl a scris:


Mmmmmm placinte cu cartofi si bere!! indragostit indragostit
nu am mancat niciodata placinte de astea... sunt bune?
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Oct 2010, 8:38 pm

alitheea a scris:cred ca si el si-a dat seama ce idiotenie era sa faca 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754

Am inteles ca o sa-i spuna ca s-a intors la muzica pt. Bahar nici decum altacineva.Ce idiot aici. :box: :box:
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 8:39 pm

florica a scris:placinte cu cartofi am facut multe sa ne ajunga la toate,da lung ozet credeam ca da ep.24 in reluare. 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 296580
wow , din aia in tigaie?
bunica mea imi facea , a incercat sa ma invete dar nu am reusit sa o fac Crying or Very sad
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Oct 2010, 8:40 pm

anuta1971 a scris:
nu am mancat niciodata placinte de astea... sunt bune?

Foarte bune maica mea le face.Bune, bune rau.Mie imi plac.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 22 Oct 2010, 8:40 pm

iulianagl a scris:


Mmmmmm placinte cu cartofi si bere!! 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516
am si bere daca vreti dar nu stiu cum sa va trimit. 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 22 Oct 2010, 8:41 pm

iulianagl a scris:

Am inteles ca o sa-i spuna ca s-a intors la muzica pt. Bahar nici decum altacineva.Ce idiot aici. :box: :box:
hai iuliana... pe bune?... o sa-i franga inima daca-i spune asta Crying or Very sad
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 22 Oct 2010, 8:41 pm

florica a scris:placinte cu cartofi am facut multe sa ne ajunga la toate,da lung ozet credeam ca da ep.24 in reluare. 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 296580
Bună Flori. kiss Am văzut că ai dispărut și m/am gândit că te/ai dus să ne aduci plăcintele. Am o foame, n/am mai gătit de o săptămână. Ai și pentru mine cinci- șase plăcinte? Să/mi dai și mie rețeta, n/am făcut niciodată plăcintă cu cartofi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Oct 2010, 8:42 pm

Hopa Levent se da la Hasret si-a schimbat locul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 22 Oct 2010, 8:43 pm

alitheea a scris:wow , din aia in tigaie?
bunica mea imi facea , a incercat sa ma invete dar nu am reusit sa o fac 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 910884
bineiteles ca in tigaie asa cum se fac aici greu le-am deprins si eu secretul dar acum merge, mai fac si cu varza murata sau cu brinza cu marar. 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 22 Oct 2010, 8:44 pm

narcisa a scris:
Bună Flori. 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 296580 Am văzut că ai dispărut și m/am gândit că te/ai dus să ne aduci plăcintele. Am o foame, n/am mai gătit de o săptămână. Ai și pentru mine cinci- șase plăcinte? Să/mi dai și mie rețeta, n/am făcut niciodată plăcintă cu cartofi.
am s-o ti-o spun dupa film 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 8:46 pm


Gender: Female
Age: 35
Posts: 19704


Ah nerde o eski Demir Doðanlar!!!


View Profile Personal Message (Online)


Ynt: Hunili Chitchat
« Reply #406 on: Today at 08:44:28 PM »
Reply with quoteQuote
Levent tells hasret his dad went bankrupt and they had rough times too. but if a life was to be made a movie hasret's life would be more interesting.

hasret says my life would be a horror movie.
he does not agree. and hasret says anyway you never believed I would succeed.
he says you did not even believe in yourself.
hasret says if I succeed will I be happy do you think?
and levent says you will be very happy.

**
saime comes and levent leaves.
**
Levent tells hasret to sleep well and he says he has a secret he never told her and he says but I will tell you when the time comes.. (I am sure he is talking about loving her :fighting2 :fighting2 :fighting2 )

**
Murat comes home and he is clearly upset..
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Oct 2010, 8:46 pm

anuta1971 a scris:
hai iuliana... pe bune?... o sa-i franga inima daca-i spune asta Crying or Very sad

Da asa spuneau fetele pe facebook acum o sa vedem nu?Nici mie nu-mi place chestia asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia1965 Vin 22 Oct 2010, 8:47 pm

alitheea a scris:wow , din aia in tigaie?
bunica mea imi facea , a incercat sa ma invete dar nu am reusit sa o fac Crying or Very sad
Cum se face ?? Trebuie sa fac eu foaia, sau merge cu foi de cumparat ???
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 22 Oct 2010, 8:48 pm

alitheea a scris:Hasret spune: sigur ne-a înțeles greșit, bând împreună în mijlocul nopții. Levent spune că e normal, doar lucrăm împreună..

Hasret : e ceva ce nu înțeleg, de ce crezi că a venit aici? Poate a venit să vorbească.

levent: poate că a venit că e supărat că ai semnat contractul.
Hasret.: poate că a venit să mă certe..

**
hasret: nu/mi voi schimba decizia privind albumul. Îl voi face.

***
Murat se întreabă: ce caut eu aici?..
Încerc să traduc foarte foarte pe scurt, ce spun personajele.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 8:48 pm

Nesrin is of course curious and he asks what is wrong to Murat he says he does not want to talk to her.
Nesrin leaves.
**
gülnaz and balçiçek come home.. and balçiçek is jealous that the man liked gülnaz.. gülnaz is about to tel kadriye and she says the man is in love with someone else..
and Kadriye says is he in love with me
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia1965 Vin 22 Oct 2010, 8:49 pm

florica a scris:bineiteles ca in tigaie asa cum se fac aici greu le-am deprins si eu secretul dar acum merge, mai fac si cu varza murata sau cu brinza cu marar. 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 296580

VREAU si eu cu branza si marar !! Mie nu-mi iese foaia !! sad 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia1965 Vin 22 Oct 2010, 8:50 pm

A inceput circul ! Smile Smile Te pomeni ca i se pune pata pe Cafer lui Kadriye... Smile
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 22 Oct 2010, 8:51 pm

alitheea a scris:hasret spune că îi lipsește cartierul pentru că era simplu. Își amintește că a aprins un foc pe stradă. Levent e pe cale de a-i povesti despre familia și trecutul lui.

commercials...
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 8:56 pm

Gülnaz tells balçiçek to stay over at their house.
Balçiçek says ok.
**
saime talks with hasret and she tells hasret not to be upset about murat. you will explain to him later.
hasret says we were not doing anything wrong and Murat has not right to be mad at me.
**
balçiçek asks gülnaz did hasret throw you out of your house.. gülnaz is upset..

**
a boy comes over and says cobra is burning the house down.
and gülnaz says lets go.
and balçiçek says why? are we the fire brigade :img-hyste :img-hyste :img-hyste
**
gülnaz and balçiçek say to cobra you are stupid not to ask him who he was in love with exactly..
they leave... and cobra says don't do this to me..
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 8:57 pm

hasret is lying down and clearly she is waiting for a phone call from murat.
**
kadir calls Murat and tells him the good news about Yýldýz forgiving him. and murat says not everyone can be so lucky like you..
so no more lies..
kadir promises no more lies.
**
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 22 Oct 2010, 9:00 pm

Levent spune că tatăl lui a dat faliment și că au avut momente grele . dar dacă ar fi să se facă un film după o viață a Hasretei ar fi mai interesantă.

hasret spune după viața mea s/ar face un film horror.
El nu e de acord. Hasret spune că oricum nu ai crezut că aș avea succes.
El spune: tu nici măcar nu credeai în tine însăți.
hasret : dacă voi reuși, crezi că voi fi fericită?
Levent: vei fi foarte fericită
**
Levent spune că are un secret pe care nu i l/a spus niciodată dar că i-l va spune când va veni timpul.. [/quote]
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 42 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum