Serialesitelenovelet
30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+18
Garo
nellys18
lica54
dana17
Admin_dea05
melamoldovan
florina1989
axxa246
mihaela99
iulia1965
tiberici
rina-rina
iulianagl
florica
narcisa
elena
anuta1971
alitheea
22 participanți

Pagina 4 din 42 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Urmatorul

In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 9:01 pm

hasret calls murat in the morning..and he presses no and does not open the phone. hasret persists and calls again... (if anyone says this girl hasn't tried hard enough I will slaughter that person :hunilikafa :hunilikafa :hunilikafa )
**
saime comes and says breakfast is ready..
hasret says she does not want it.
and saime says you are always rude to me.
hasret says you cannot shout at me.
and she says whenever I see you I remember my child hood. How I did not have a mother and I am angry at you I cannot help it.
saime says I can explain and hasret says I am too old for stories..
**
levent comes to murat and talk.
murat says he does not want to talk about this.
Levent says you think you have a say over hasret and you should leave her alone.
he says are you saying this because of her carreer or for yourself? you lie to me you tell me you are going home and you go to her house instead. and levent says you never told me you were going there eitther. so they have a go at each other and nesrin hears this and she scolds them for fighting over hasret.

**
saime tells hasret she is going back to the neighborhood and she won't come home.. at night.
Murat comes to school and again he is acting weird towards his students he does not even say Hello to them.

hasret comes to school and she barges into Murat's room but he is not there. bahar tries to stop Hasret going to the classroom.
hasret goes in and tells murat she needs to talk. I am sorry you are in the middle of the lesson I know but can I have only 5 minute of your time please?
murat comes to the door hasret is expectant. and he says get out! she says murat hoca? and he says get out. I will not listen to you. I want to continue the lesson and he shuts the door on her face (again.. :fighting2 :fighting2 well hasret has done her best)..
bahar is so happy she looks like a cat who got warm milk :fighting2 :fighting2 :fighting2 :fighting2
and then he tells bahar to cancel her studentship. she is even happier.

**
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 22 Oct 2010, 9:04 pm

alitheea a scris:Nesrin îl întreabă ce s/a întâmplat iar murat spune că nu vrea să vorbească.
Nesrin leaves.
**
balçiçek e geloasă că omul o place pe gülnaz.. gülnaz vrea să-i spună lui kadriye că omul o iubește pe ea dar îi spune că iubește pe altcineva..
Kadriye spune: mă iubește pe mine
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia1965 Vin 22 Oct 2010, 9:04 pm

Indiferent cat de mult va suferi Murat Hoca in viitor...tot nu va fi deajuns !!
Si parca vad ca proasta de Hasret il va ierta la primul zambet binevoitor.... 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 600626
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 9:07 pm

iulia1965 a scris: Indiferent cat de mult va suferi Murat Hoca in viitor...tot nu va fi deajuns !!
Si parca vad ca proasta de Hasret il va ierta la primul zambet binevoitor.... 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 600626
asta zic si eu , in astfel de momente rautatea lui nu are limite
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 9:09 pm

flori dupa film sa imi trimiti te rog reteta , dar asa ca la clasa intai sa nu zic ca la nepriceputi kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 22 Oct 2010, 9:10 pm

alitheea a scris:Gülnaz spune lui balçiçek să stea la ei peste noapte.
Balçiçek says ok.
**
saime îi spune Hasretei să nu fie supărată, îi va explica lui Murat mai târziu.
hasret spune că nu făcea nimic rău iar Murat nu are nici un drept să fie supărat 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754 pe mine.
**
balçiçek întreabă dacă Hasret a dat-o afară din casă..

**
Un băiat spune: Cobra dă foc la casă.
Gulnaz zice să mergem iar balçiçek întreabă de ce, suntem de la pompieri :img-hyste :img-hyste :img-hyste
**
gülnaz și balçiçek spun: ai fost atât de prost încât să nu întrebi clar de cine e îndrăgostit..
cobra: nu-mi face asta..
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Oct 2010, 9:10 pm

Kadrie spera la o noua dragoste.Ce nebuna. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 22 Oct 2010, 9:11 pm

alitheea a scris:asta zic si eu , in astfel de momente rautatea lui nu are limite
cred ca vor sa pastreze putin din personajul piesei dupa care e adaptarea... profesorul Higgins era la fel de tacanit Smile Smile nu a recunoscut ca o iubeste pe Eliza.. tot timpul a privit-o ca fiind opera sa... sper ca Murat sa fie creionat putin altfel
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia1965 Vin 22 Oct 2010, 9:12 pm

alitheea a scris:flori dupa film sa imi trimiti te rog reteta , dar asa ca la clasa intai sa nu zic ca la nepriceputi kiss
Si mie !! 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 244732 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 244732 Tot ca la clasa I.... 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 244732
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 22 Oct 2010, 9:12 pm

alitheea a scris:**
kadir spune lui murat că Yýldýz l-a iertat. murat spune: nu toți sunt așa norocoși, deci fără minciuni.
kadir promite că nu va mai minți.
**
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 9:15 pm

saime comes and she is upset and balçiçek thinks hasret has thrown her out too.
balçiçek goes to the market to get seeds. saime goes home and gülnaz is alone at the coffe shop. cafer comes and asks to speak to gülnaz and gülnaz and balçiçek hit him on the head with the backgammon boards.
they think he is dead.
**
hasret does not give up easily and she goes back in and bahar tells her murat hoca does not want to see her. and she tells hasret he made me cancel your studentship.
hasret is upset and she then does not have the heart to go back and talk to him. so she leaves.
**
he looks out the window and sees her leave this time. but he does not see that she is crying when she was leaving.
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 22 Oct 2010, 9:15 pm

iulia1965 a scris:
Cum se face ?? Trebuie sa fac eu foaia, sau merge cu foi de cumparat ???
nu se face cu foie, se face un aluat din ;faina,apa si drojdie saredupa gust se mai pune si zahar o lingura ,cartofi se fierb si se zdrobesc ca un pireu si aici se pune sare cind fierb cartofi dupa gust ,se ia din aluat cit o nuca mai mare se intinde putin cu sucitoare si apoi se pune in mijloc o lingura mai mare cartofi apoi se aduna capetele de jur imprejur in mijloc si se intinde iar cu sucitoare pina se lateste cit tigaia, se punetigaia pe foc si se pune putin ulei se unge cu o pensula ,cind ii calda tigaie se pune placinta si se unge pe deasupra iar cu pensula cu ulei ,cind s-a copt pe o parte se intoarce pe cealalta sa se coaca ,daca mai aveti nelamuriri ma intrebati ,bine 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia1965 Vin 22 Oct 2010, 9:17 pm

Adormitu' a avansat... Smile A ajuns inauntru...probabil sa nu piarda ceva... Smile Smile
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia1965 Vin 22 Oct 2010, 9:19 pm

V-am spus eu...Kadriye se da pe fata la Cafer... Smile Smile
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 9:26 pm

Cafer says sorry to Gülnaz and he did not she was engaged to cobra.. he says you are my sister from now on.
he also says sorry to balçiçek.
**
levent is asked if he can do anything about an aid concert and he thinks it is a good idea to make hasret go on stage before her album is out.
**
a boy tells cobra that cafer is at the coffeeshop.. cobra runs off to the coffeeshop.
cobra comes to the coffeshop with a knife. cafer is hiding behind the stove.
**
he says he will sit and wait. he wants tea.
**
kadir brings yýldýz to the neighborhood.
hasret goes to Levent's office she says she went to the schooland she says her studentship is canceled. Murat canceled it.
**
bahar calls nesrin her coconspirator of course and informs her too abut the studentship cancellation.
**
hasret asks if Levent is happy she is no longer a student. and levent says yes he is happy. you should have done this before.
and levent says if you want to learn you can get lessons from anyone else.
hasret says he understands me. I know him. I do not think I can take lessons from anyone else.

alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 22 Oct 2010, 9:26 pm

alitheea a scris:y..
Saime spune că micul dejun e gata, Hasret spune că nu vrea, saime spune: întotdeauna ești aspră cu mine. Hasret spune nu poți să țipi la mine.
Hasret: de fiecare dată când te văd îmi amintesc copilăria. Că nu am avut mamă și sunt nervoasă pe tine, nu mă pot abține.
Saime: pot să-ți explic
hasret: sunt prea mare pentru povești.
**

murat: nu vreau să vorbesc despre asta.
Levent:crezi că ai o influență asupra ei. ar trebui să o lași în pace.
Murat: de ce spui asta pentru cariera ta sau pentru tine. M-ai mințit, ai spus că te duci acasă dar în loc te-ai dus la ea
Levent: nici tu nu mi-ai spus că te duci la ea
Nesrin îi ceartă că ce bat pe Hasret.

**
saime spune că pleacă în cartier și că nu vine acasă noaptea.

hasret vine la școală. Îi spune lui Murat că trebuie să-i vorbească. Îmi pare rău, știu că ești în mijlocul cursului dar poți să îmi acorzi doar cinci minute din timpul tău?
murat : ieși afară
Hasret: murat hoca?
Murat: ieși afară. Nu te voi asculta. Vreau să-mi continui lecția..
Murat spune lui bahar să-i anuleze bursa.

**
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 9:30 pm

Hasret says there is no better person who would know about music than murat and levent gets cross and he says forget about murat.. he cannot help you anymore.
levent says he is acting bad because he is jealous.
and hasret did not notice this.. she is just realizing it is murat's jealousy that is making him do this and she actually likes the idea :hunilikafa :hunilikafa
kadir brings yýldýz to the coffeeshop and he says it is a peaceful place.. at that moment cafer sneezes behind the counter.. he finds cafer there.. and there is screaming and shouting and yýldýz is shocked :img-hyste :img-hyste :img-hyste
by the way the sleeping fat man is still sleeping in the coffeeshop..
**
:img-hyste :img-hyste :img-hyste
cobra is trying to stab cafer and there is commotion and kadiris watching shocked..
**
levent tells hasret about the aid night..
nesrin the sly snake bitch is calling Murat and this time she thinks she is helping him out and she tells murat that there is a charity night and he should go and play the piano. they were invited. and murat says he does not want to go.. and nesrin says this is for charity.. he says he does not want to go.
**
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 22 Oct 2010, 9:31 pm

alitheea a scris:saime vine, e supărată iar balçiçek întreabă dacă hasret a alungat-o și pe ea.
balçiçek se duce să cumpere semințe. saime se duce acasă Gulnaz e singură la cafenea, Cafer vine să vorbească cu ea.
**
hasret se întoarce iar bahar spune că Murat nu vrea să o vadă, că i-a anulat și bursa.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 9:35 pm

Kadriye and gülnaz think Yýldýz is very pretty and gülnaz gives money to kadir to spend.
**
A newspaper called to do an interview about hasret but asking questions to murat and he says he will not give an interview.
**
cobra finds a roll of money inside cafer's pillow.
**
saime and gülnaz chat and gülnaz says you are upset.
saime tells gülnaz that hasret does not want to see her.
gülnaz tells her to give her time.
saime says it does not change it has been weeks.
**
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 22 Oct 2010, 9:39 pm

alitheea a scris:Cafer cere scuze de la Gülnaz spune că nu știa că e logodnica lui cobra..De acum ești sora mea îi spune
Levent este întrebat dacă poate să facă ceva pentru un concert de binefacere și crede că e o idee bună ca Hasret să urce pe scenă înainte de a ieși albumul*

**
hasret îi spune lui levent că a fost la școală și că i-a fost anulată bursa.
**
hasret întreabă dacă levent e bucuros că nu mai este studentă iar el spune că da și că ar fi trebuit să fac asta mai demult. Îi spune că dacă vrea să învețe poate să ia lecții de la altcineva.
hasret: el mă înțelege. eu îl cunosc. Nu cred că voi putea lua lecții de la altcineva.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 9:42 pm

Hasret is studying an aria at her house alone.
and she remembers how she used to sing and that it was horrid before.
and she remembers Murat's reaction.
**
cobra finds cafer. a boy tells gülnaz that cafer and cobra are having an argument. cafer says sorry to cobra..
cobra gives back cafer's money. cafer says it is a present for their wedding.
cobra says he does not want the money. he gives him his money and cafer gives him back his spare key.
Hasret is all alone in that huge house.. saime is fiddling with her pasta and cannot eat.
**
saime and gülnaz are worried about hasret cause the house is too big..
**
saime calls from her mobile and gülnaz speaks. he tells her she misses her.
hasret says I missed all of you too. are you all ok?
and gülnaz realizes she is crying.. gülnaz says saime is here. and she says is she? and she says do you want to speak to her hasret says no. saime is again upset.
hasret says she is alone.
**
gülnaz wants to go to hasret and she says she cannot go because of levent..
gülnaz says you have to go and talk to her..
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 22 Oct 2010, 9:48 pm

alitheea a scris:Hasret: nu există persoană mai bună care să știe mai multe despre muzică decât murat.
Levent se supără: uită-l pe Murat.. nu te mai poate ajuta. Se poartă urât pentru că e gelos.
Hasret nu a realizat asta.. tocmai realizează că gelozia lui murat îl face să se poarte așa și-i place ideea

kadir către yýldýz: e un loc liniștit cafeneaua. Cafer strănută și începe nebunia. yýldýz e șocată
**
leventîi spune hasretei despre concertul de binefacere.
nesrin îi spune lui Murat de concert și că ar trebui să cânte și el la pian. Că sunt invitați iar murat spune că nu vrea iar Nesrin spune că e pentru binefacere iar Murat tot nu vrea să meargă.
**
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Oct 2010, 9:49 pm

Hasret a venit acasa sa se oxigeneze.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 22 Oct 2010, 9:53 pm

alitheea a scris:Kadriye și gülnaz cred că Yýldýz este foarte frumoasă.
**
De la un ziar sună să facă un interviu despre hasret dar întrebând pe Murat iar el spune că nu va da un interviu.
**
Gülnaz: ești supărată Saime.
saime: Hasret nu vrea să mă vadă.
gülnaz: Acordă-i timp.
saime: nu se schimbă nimic, au trecut săptămâni.
**
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Oct 2010, 9:55 pm

Frumoasa femeie e Saima asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 42 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum