Serialesitelenovelet
Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?

+13
prytymeu
alimar
iulia80
lexia
andradamaria
rodica
Motzişor
elena50
nety
iulia1965
IDILKO
dlacatus65
Admin_dea05
17 participanți

In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ?

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Vote_lcap182%Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Vote_rcap1 82% 
[ 69 ]
Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Vote_lcap118%Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Vote_rcap1 18% 
[ 15 ]
 
Total voturi : 84
 
 
Sondaj inchis

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 26 Oct 2010, 9:31 am

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?
Raspuns ...Da
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?

Mesaj Scris de dlacatus65 Mar 26 Oct 2010, 3:41 pm

As fi foarte incantata.
dlacatus65
dlacatus65
membru activ
membru activ

Mesaje : 77
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 58
Localizare : Buzau

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?

Mesaj Scris de IDILKO Mar 26 Oct 2010, 5:20 pm

Mi-ar placea ,dar parca tot mai frumos este pe acest forum cand vezi si traducerea facuta de aceasta minunata echipa.
Decat sa il vad slutit la kanal D si cu multa publicitate prefer acest mod de vizionare.
Inca odata multumiri echipei Ask ve Ceza pentru momentele minunate pe care ni le ofera.

IDILKO
membru activ
membru activ

Mesaje : 60
Data de inscriere : 04/08/2010

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?

Mesaj Scris de iulia1965 Mier 27 Oct 2010, 5:50 pm

da !! As vrea ! kiss
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?

Mesaj Scris de nety Sam 30 Oct 2010, 12:40 pm

Da...mi as dori mult..
nety
nety
membru activ
membru activ

Mesaje : 138
Data de inscriere : 14/09/2009

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?

Mesaj Scris de elena50 Mar 23 Noi 2010, 11:30 pm

DA!
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?

Mesaj Scris de Motzişor Mier 24 Noi 2010, 12:14 am

Admin_dea05 a scris:Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?
Raspuns ...Da
Da.
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?

Mesaj Scris de rodica Mier 24 Noi 2010, 7:40 am

Da in conditiile in care nu va fi casapit si fragmentat aiurea
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?

Mesaj Scris de andradamaria Mier 24 Noi 2010, 11:41 am

Admin_dea05 a scris:Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?
Raspuns ...Da
da
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?

Mesaj Scris de lexia Mier 24 Noi 2010, 8:59 pm

DA
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?

Mesaj Scris de iulia80 Joi 25 Noi 2010, 1:35 pm

lexia a scris:DA
da pt ca imi place semnatura lexiei........;;; de ma topesc indragostit indragostit indragostit
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty murat yildirim merita sa sustin serialul lui

Mesaj Scris de alimar Joi 25 Noi 2010, 7:06 pm

murat/savas voi urmarii orice aparitie pe ecrane si sustin pentru el si filmul Asa o sa-l cunoasca si alti telenovisti ca este talentat si poate ajungem la ASI alimar

alimar
membru senior
membru senior

Mesaje : 215
Data de inscriere : 04/01/2010
Varsta : 64
Localizare : romania

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty Murat/ Savas meriti sa fii cunoscut de publicul roman

Mesaj Scris de alimar Joi 25 Noi 2010, 7:29 pm

Buna seara! am raspuns sub imboldul celor doi actori pe care ii simpatizez murat/savas tuba/hasret Murat fulgerica doresc sa te cunoasca si alti romani cat de talentat esti ,cum interpretezi orce scena cu maxima seriozitate Am vazut serialul pe internet am citit comentariile deci sunt multumita Dar doresc sa vada si cei care nu au acces la net Sper sa fie difuzat si ASI incet cu rabdare si perseverenta cum procedeaza echipa de translatori in munca pe care o depun le multumesc alimar

alimar
membru senior
membru senior

Mesaje : 215
Data de inscriere : 04/01/2010
Varsta : 64
Localizare : romania

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?

Mesaj Scris de prytymeu Sam 27 Noi 2010, 7:55 pm

[quote="Admin_dea05"]Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă)

desigur!pentru ca-mi place murat yildirim Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? 60243
prytymeu
prytymeu
membru activ
membru activ

Mesaje : 192
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 65

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty MURAT YILDIRIM ACTOR PROFESIONIST INTERPRETEAZA CU MAXIMUM DE SERIOZITATE ROLUL SI DORESC SA IL VAD SI IN GUZ SANCHIZI

Mesaj Scris de alimar Mier 01 Dec 2010, 9:53 pm

BUNA SEARA! DA MURAT YILDIRIM merita vazut si de alti telespectatori in felul cum se transpune in rol datorita unei echipe motzy lexia salga denisa am urmarit pe net episoadele la zi de interpretare in platou prin traduceri poze episoade Dar doresc sa fie cunoscut si de alti iubitori de Film indiferent in ce film va juca el stie sa dea viata scenei interpretate As dori si DURERILE TOAMNEI GUZ SANCHISI alimar

alimar
membru senior
membru senior

Mesaje : 215
Data de inscriere : 04/01/2010
Varsta : 64
Localizare : romania

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?

Mesaj Scris de Nicky Sam 18 Dec 2010, 2:38 pm

Categoric DA !
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?

Mesaj Scris de bolocanita Mier 02 Mar 2011, 3:31 pm

noi fanele filmului ask ve ceza suntem foarte fericite ca postul Kanal D transmite acest serial dar cum a bagat serialul Ezel lunea,martea,miercurea si joia asa cred eu ca ar putea sa il bage si pe acesta de mai multe ori pe saptamina sau cum este dat acum serialul IUBIRE ASCUNSA in fiecare zi.Este foarte frumos si foarte tare serialul te tine cu sufletul la gura are de toate in el actiune,dragoste .Bun acum vom vedea daca se tine cont si de parerea noastra ce-i de la Kanal D am citit pe foarte multe forumuri cum multa lume il cere.O zi buna tuturor!
bolocanita
bolocanita
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 17
Data de inscriere : 01/03/2011
Varsta : 41
Localizare : MADRID

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?

Mesaj Scris de reemksa2011 Vin 11 Mar 2011, 6:36 pm

Tabii ki .. Evet
Yeeeeeeeeeeeeeeeeeees... kiss
reemksa2011
reemksa2011
membru
membru

Mesaje : 8
Data de inscriere : 16/08/2010

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty Dragoste si pedeapsa

Mesaj Scris de gabicosm Mar 22 Mar 2011, 4:07 am

Buna tuturor, acum m-am inregistrat pe forum , vreau sa vad episodul 44 tradus si nu stiu cum sa fac, imi place la nebunie filmul, pup

gabicosm
Vizitator


Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?

Mesaj Scris de dana4699 Mar 29 Mar 2011, 6:26 pm

Foarte Mult
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Ask ve ceza ( Dragoste şi pedeapsă) ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum