Serialesitelenovelet
33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+17
florina1989
tiberici
dana17
nutzi
iulianagl
anuta1971
narcisa
axxa246
DENISA
elena
alitheea
rina-rina
Garo
lica54
mihaela99
florica
Admin_dea05
21 participanți

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mier 10 Noi 2010, 7:18 pm

Bună seara dragele mele. kiss Mulțumim pentru noutăți.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 10 Noi 2010, 7:39 pm

Buna seara fetelor 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793
Ce faceti? nu am chef sa muncesc ...ma primiti si pe mine cu voi?33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 10 Noi 2010, 7:43 pm

anuta1971 a scris:Buna seara fetelor 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793
Ce faceti? nu am chef sa muncesc ...ma primiti si pe mine cu voi?33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793
bine ai venit iubita , ne-ai lipsit , ce zici vom avea ep dragut vineri?eu cred ca da
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 10 Noi 2010, 7:44 pm

narcisa a scris:Bună seara dragele mele. kiss Mulțumim pentru noutăți.
bine ai venit copil drag kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 10 Noi 2010, 7:53 pm

Zanute , aici scrie ceva de Romania sau ma insel?
http://www.ozgurdurum.net/Tubabuyukustun-Tek-ilgili-olan-Araplar-mi--13769.html
stai asa ca am vazut , mai jos dau linkul de pe port
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 10 Noi 2010, 7:54 pm

alitheea a scris:bine ai venit iubita , ne-ai lipsit , ce zici vom avea ep dragut vineri?eu cred ca da
Buna seara Ali 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 si voi imi lipsiti mie 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793
De asta nu am chef de munca.. am vazut pozele din episodul 28 si acum am mintea ocupata cu scenarii Smile Smile in primul rand am vazut-o pe Hasret la scoala inseamna ca Hoca o primeste inapoi nu mai face pe nebunul... am vazut poza aia cu ei trei la masa... sichiar nu mai am stare... si am vazut ca Hasret si Murat canta impreuna 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 165638 ai dreptate va fi un episod super... abia astept.. nu-i maine vineri? Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 10 Noi 2010, 7:57 pm

narcisa a scris:Bună seara dragele mele. kiss Mulțumim pentru noutăți.
Buna seara draga Narcisa 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520
esti mai bine? 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 10 Noi 2010, 8:00 pm

Buna seara ladies.Ce de vesti ha?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 10 Noi 2010, 8:01 pm

iulianagl a scris:Buna seara ladies.Ce de vesti ha?
bine ai venit iubita , ai vazut ce ep vom avea? indragostit indragostit indragostit
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 10 Noi 2010, 8:02 pm

alitheea a scris:Zanute , aici scrie ceva de Romania sau ma insel?
http://www.ozgurdurum.net/Tubabuyukustun-Tek-ilgili-olan-Araplar-mi--13769.html
stai asa ca am vazut , mai jos dau linkul de pe port
nu stiu de ce dar mie google nu vrea sa-mi traduca articolul asta... asa ca nu inteleg nimic... tie ti-l traduce?
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 10 Noi 2010, 8:05 pm

anuta1971 a scris:
nu stiu de ce dar mie google nu vrea sa-mi traduca articolul asta... asa ca nu inteleg nimic... tie ti-l traduce?


Admiraţie pentru turci, bunurile nu pot fi mai Tuba Büyüküstün multe ori şi ştiri s-au răspândit peste tot în lume. Recent, ordinea de zi comună a interesului extreme în frumuseţea speciale Ararpların. Ce despre România? Anterior, a publicat un articol despre sarcină olsakta http://forum.port.ro să-l scriu din nou, ştiu.

Fanii romilor la Ararplar active neglijabil. Tuba Büyüküstün site-ul nostru pentru a citi ştiri din Sudan la Etiopia, sau din statisticile vizitator, există multe ţări până la Canada din Portugalia. Ele sunt pentru a trimite vizitatorii cele mai intense de la începutul üklelerin este România.

Vrem să indice faptul că apreciem interesul manifestat pentru a-mi Tuba http://forum.port.ro Büyüküstün portal sau sfătui în ochi.

http://forum.port.ro/

pricepi ceva?
eu sunt geloasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ultima editare efectuata de catre alitheea in Mier 10 Noi 2010, 8:06 pm, editata de 1 ori
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 10 Noi 2010, 8:06 pm

alitheea a scris:bine ai venit iubita , ai vazut ce ep vom avea? indragostit indragostit indragostit


In sfarsit Hasret isi vede visul cu ochii, sa speram ce iese ceva bun de aici daca zice Murat ca a luat o decizie iar cu viata lui sa fie una buna nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 10 Noi 2010, 8:06 pm

iulianagl a scris:Buna seara ladies.Ce de vesti ha?
Buna seara draga Iuliana 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 ... multe vesti... tu nu ne aduci nimic? ce ai citit pe unde ai fost? eu sunt cam in urma cu toate Crying or Very sad
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 10 Noi 2010, 8:07 pm

anuta1971 a scris:
Buna seara draga Iuliana 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 ... multe vesti... tu nu ne aduci nimic? ce ai citit pe unde ai fost? eu sunt cam in urma cu toate Crying or Very sad


Iubita sa stii ca nici eu nu prea am bantuit prin alte parti asa ca sunt in aceeasi situatie ca si tine. Smile Smile Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 10 Noi 2010, 8:09 pm

iulianagl a scris:


In sfarsit Hasret isi vede visul cu ochii, sa speram ce iese ceva bun de aici daca zice Murat ca a luat o decizie iar cu viata lui sa fie una buna nu?
pai se apropie vacanta lor si nu pot sa ne lase sa trecem suparati in noul an , asa ca trebuie sa ii impace ca dupa aceea precis ii va desparti din nou
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 10 Noi 2010, 8:12 pm

alitheea a scris:


Admiraţie pentru turci, bunurile nu pot fi mai Tuba Büyüküstün multe ori şi ştiri s-au răspândit peste tot în lume. Recent, ordinea de zi comună a interesului extreme în frumuseţea speciale Ararpların. Ce despre România? Anterior, a publicat un articol despre sarcină olsakta http://forum.port.ro să-l scriu din nou, ştiu.

Fanii romilor la Ararplar active neglijabil. Tuba Büyüküstün site-ul nostru pentru a citi ştiri din Sudan la Etiopia, sau din statisticile vizitator, există multe ţări până la Canada din Portugalia. Ele sunt pentru a trimite vizitatorii cele mai intense de la începutul üklelerin este România.

Vrem să indice faptul că apreciem interesul manifestat pentru a-mi Tuba http://forum.port.ro Büyüküstün portal sau sfătui în ochi.

http://forum.port.ro/

pricepi ceva?
eu sunt geloasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
inteleg ca sunt vizitatori din toata lumea pe site-ul asta al lor... ca cei mai "intensi" Smile sunt romanii, ca romanii manifesta interes pentru Tuba si exemplifica cu adresa pot-ului ... cine stie daca inteleg bine Smile
de ce esti geloasa... ca nu ne-a numit si pe noi?
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 10 Noi 2010, 8:13 pm

ia sa vedeti ce ma roade pe mine la ora asta? Smile Smile Smile
voi ce ziceti , cansel isi vopseste parul , ca aici e saten deschis , uneori e brunet , iar alte ori mi se pare ca are o tenta usor roscata stupid
https://www.youtube.com/watch?v=4QyMCmMQYHQ
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 10 Noi 2010, 8:14 pm

anuta1971 a scris:
inteleg ca sunt vizitatori din toata lumea pe site-ul asta al lor... ca cei mai "intensi" Smile sunt romanii, ca romanii manifesta interes pentru Tuba si exemplifica cu adresa pot-ului ... cine stie daca inteleg bine Smile
de ce esti geloasa... ca nu ne-a numit si pe noi?
da Crying or Very sad
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 10 Noi 2010, 8:15 pm

iulianagl a scris:


Iubita sa stii ca nici eu nu prea am bantuit prin alte parti asa ca sunt in aceeasi situatie ca si tine. Smile Smile Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Smile Smile Smile bine ca ne-am intalnit Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 10 Noi 2010, 8:18 pm

alitheea a scris:ia sa vedeti ce ma roade pe mine la ora asta? Smile Smile Smile
voi ce ziceti , cansel isi vopseste parul , ca aici e saten deschis , uneori e brunet , iar alte ori mi se pare ca are o tenta usor roscata stupid
https://www.youtube.com/watch?v=4QyMCmMQYHQ
Smile Smile Smile mari dileme ai Smile cred ca depinde si de anotimp culoarea parului... vara de la soare se mai deschide si se si inroseste putin Smile Smile ce dragut este in clipul asta care l-ai pus... kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 10 Noi 2010, 8:19 pm

alitheea a scris:ia sa vedeti ce ma roade pe mine la ora asta? Smile Smile Smile
voi ce ziceti , cansel isi vopseste parul , ca aici e saten deschis , uneori e brunet , iar alte ori mi se pare ca are o tenta usor roscata stupid
https://www.youtube.com/watch?v=4QyMCmMQYHQ



Hai ca mai dat gata cu asta! Smile Smile Smile Poate e din cauza luminii sau mai stii dar mie-mi place vocea lui e asa sexiiiiiiii! indragostit indragostit indragostit
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 10 Noi 2010, 8:22 pm

Buna seara fetelor kiss
ce faceti?
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 10 Noi 2010, 8:23 pm

Smile Smile Smile uitati fetelor... l-au taiat pe Levent din poza asta... e mai bine asa nu? cupidon



33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 J0ierl
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 10 Noi 2010, 8:25 pm

mihaela99 a scris:Buna seara fetelor kiss
ce faceti?
Buna seara draga Miha cheers 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520
esti cam tradatoare iubita... sunt si eu putin ... dar tu mai mult ca mine Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 10 Noi 2010, 8:26 pm

anuta1971 a scris:
Smile Smile Smile mari dileme ai Smile cred ca depinde si de anotimp culoarea parului... vara de la soare se mai deschide si se si inroseste putin Smile Smile ce dragut este in clipul asta care l-ai pus... kiss
pai omul cand nu are de lucru isi face Smile Smile Smile stupid stupid
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 33. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum