Serialesitelenovelet
Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

+17
ninnet
Nicky
nety
carmenadina
alimar
nutzi
dlacatus65
Geta
tiberici
lica54
DENISA
kajol48
denta
elena50
dana17
alitheea
Admin_dea05
21 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Vote_lcap193%Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Vote_rcap1 93% 
[ 100 ]
Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Vote_lcap17%Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Vote_rcap1 7% 
[ 8 ]
 
Total voturi : 108
 
 

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 27 Noi 2010, 11:19 am

Bineinteles ca as dorii.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de alitheea Sam 27 Noi 2010, 11:23 am

categoric , dar azi nu ma pot gandi decat la tuba si cansel stupid Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 27 Noi 2010, 11:27 am

alitheea a scris:categoric , dar azi nu ma pot gandi decat la tuba si cansel stupid Smile Smile Smile
Si eu, ii las pana la vara pe Demir&Asi acum ma ocup de Murat&Hasret si de Tuba &Cansel..Sa-i vad la casa lor indragostit
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de dana17 Sam 27 Noi 2010, 11:34 am

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? 67332 Iertare ,nu...Daca m-ai intrebat ,am raspuns .Sincer .Nu prea l-am vazut nici prima data in intregime ,nu m-a atras atunci ,acum ce rost ar avea ...pt mine . Acum cand o vad pe Tuba fericita in brațele lui Cansel ...Dar daca voi vreți , va urez din inima : SUCCES !!! Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? 517793
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 27 Noi 2010, 1:06 pm

dana17 a scris: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? 67332 Iertare ,nu...Daca m-ai intrebat ,am raspuns .Sincer .Nu prea l-am vazut nici prima data in intregime ,nu m-a atras atunci ,acum ce rost ar avea ...pt mine . Acum cand o vad pe Tuba fericita in brațele lui Cansel ...Dar daca voi vreți , va urez din inima : SUCCES !!! Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? 517793
Dana dar care a fost filmul tau turcesc preferat?Cum ai ajuns sa o simpatizezi pe Tuba? Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? 495309
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de elena50 Sam 27 Noi 2010, 3:14 pm

Da , as vrea sa revad serialul Asi pentru ca mi-au placut PERSONAJELE carora le-au dat viata actorii !Mi-a placut locul unde s-a desfasurat actiunea, si mi-a placut si scenariul-in mare! Deabia astept sa revad serialul la tv!
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty sal

Mesaj Scris de denta Sam 27 Noi 2010, 3:30 pm

Da bienteles ca as dorii kiss
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de kajol48 Sam 27 Noi 2010, 3:42 pm

Da....I dont have KANAL D, but if I do, It will be a big YES for this wonderful serie
And about Tuba & Cansal, I'm so optimist that I think they will break up early Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? 229917
Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? 536676 for ever

kajol48
kajol48
membru activ
membru activ

Mesaje : 48
Data de inscriere : 15/07/2010
Localizare : france

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de DENISA Sam 27 Noi 2010, 3:52 pm

kajol48 a scris:Da....I dont have KANAL D, but if I do, It will be a big YES for this wonderful serie
And about Tuba & Cansal, I'm so optimist that I think they will break up early Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? 229917
Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? 536676 for ever

poll is for replay serial on Kanal D Romania.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de dana17 Sam 27 Noi 2010, 4:40 pm

Admin_dea05 a scris:Dana dar care a fost filmul tau turcesc preferat?Cum ai ajuns sa o simpatizezi pe Tuba? Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? 495309
Prima data am vazut-o in Asi ,dar nu vreau sa intru in amanunte de ce nu am urmarit serialul in mod constant ,dupa care am vazut-o in Umbra teilor. Tot asa, la inceput ,nu mi-a trezit interes filmul ,dar spre final a avut niste scene, in care de piatra sa fi fost si tot te atingea parca prin ecran suferinta ei...Atunci a inceput sa-mi placa Tuba ,fara neaparat sa-mi placa Bulent...Eu care nu Crying or Very sad niciodata la filme ,m-am terzit in creerii noptii, urmarind pe net filmul ,plangand in hohote . Daca ai vazut scena unde ea planta flori in gradina ...si cea dinaintea nuntii lui ,ea insarcinata ,spunandu-i sa plece sa se insoare linistit...Dar dupa ,am aflat ca suferinta ei fusese reala, urmarind-o ca o umbra ani de zile . Se pare ca acea perioada a trecut si Tuba este iar vesela ,radiind de fericire , iar in ochii ei minunat de frumosi se v-a vedea iar scipirea pe care numai dragostea impartasita ti-o poate da...poate e dragostea mult visata si prea mult timp asteptata.
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de lica54 Sam 27 Noi 2010, 5:42 pm

[Bine inteles ca as dori de lar da in fiecare zi si tot nu mas plictisi sa il vad cred ca lam vazut cel putin de 10 ori pina acum pe Youtb Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? 296580 Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? 296580
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de tiberici Sam 27 Noi 2010, 6:19 pm

Admin_dea05 a scris:Bineinteles ca as dorii.


Oui, bien sûr
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de Geta Sam 27 Noi 2010, 8:33 pm

Nu as dori sa revad Asi pentru ca nu ar avea pentru mine acelasi farmec ca prima data. Murat Yildirim m-a dezamagit profund prin comportamentul fatza de Tuba si colegii de platou si atunci mi-ar fi imposibil sa revad filmul. Prefer sa am in memorie filmul Asi asa cum l-am vazut prima data. Daca l-as revedea mi s-ar parea un film oarecare cu un scenariu chiar foarte slab. Acum ma intereseaza Tuba si Cansel , recunosc ca ma intereseaza mai mult decat Hasret si Murat. Dar cine doreste sa revada Asi este liber sa o faca asa ca nu ma intereseaza daca se retransmite sau nu filmul la Kanal D .
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de dlacatus65 Sam 27 Noi 2010, 10:13 pm

DA.In general nu pot vedea de doua ori acelasi film .Dar ASI mi-a patruns in suflet cu tot ceeace a insemnat si de aceea as fi fericita sa-l revad.
Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? 517793
dlacatus65
dlacatus65
membru activ
membru activ

Mesaje : 77
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 58
Localizare : Buzau

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de nutzi Lun 29 Noi 2010, 11:42 pm

cu siguranta imi doresc asta,as fi instare sa stau inchisa in casa 3 zile sa-l vad de la a-z... kiss kiss
nutzi
nutzi
vip
vip

Mesaje : 711
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 61

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty ACTORII ASI DEMIR MERITA SA FIE CUNOSCUTI SI DE ALTI TELESPECTATORI SE TRANSPUN PERFECT IN PERSONAJ CA IN PROPRIA LOR VIATA ALIMAR

Mesaj Scris de alimar Mier 01 Dec 2010, 9:28 pm

BUNA SEARA! doresc sa revad serialul asi a fost tradus pe net dar nu toti au acces la internet si actorii murat yildirim tuba buyukustun si ceilalti merita sa fie cunoscuti si de alti telespectatori SUNT MINUNATI CU UN JOC IMPECABIL SE TRANSPUN PERFECT IN PERSONAJ ALIMAR

alimar
membru senior
membru senior

Mesaje : 215
Data de inscriere : 04/01/2010
Varsta : 64
Localizare : romania

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de carmenadina Joi 02 Dec 2010, 1:11 am

Si mie mi-ar placea sa revad filmul la Kanal D, pentru ca la prima difuzare urmaream "1001 de nopti" si l-am urmarit sporadic. De aceea mi-ar placea sa-l vad in intregime, filmul fiind o mare realizare.
carmenadina
carmenadina
membru activ
membru activ

Mesaje : 43
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de nety Sam 04 Dec 2010, 7:31 am

Da mi ar placea foarte mult....desi revad Asi ori de cite ori am timp...am facut o pasiune pt. acest film si pt inca unul tot turcesc dar cu alti actori .. Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? 495309 Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? 60243 Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? 101840
nety
nety
membru activ
membru activ

Mesaje : 138
Data de inscriere : 14/09/2009

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de Nicky Sam 18 Dec 2010, 2:43 pm

Mi-as dori foarte mult sa revad Asi la tv, desi in fiecare zi caut clipuri si poze cu secvente din serial.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de alimar Mier 16 Feb 2011, 8:30 pm

murat yildirim frumos este demir si chip si suflet savas are suflet trist
alimar Astazi la 8:14 pm


buna seara! tot mai frumos este demir savas are putine un camasa alba dat tenul nu emana atractie este trist in interior aga nu poate fi fericit alimar
doresc sa revad pe ecrane ASI dar doresc sa il vada si alta persoane eu ma uit pe net







alimar
membru senior
membru senior

Mesaje : 215
Data de inscriere : 04/01/2010
Varsta : 64
Localizare : romania

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty doresc redifuzarea serialului asi nefracmentat

Mesaj Scris de alimar Mier 06 Apr 2011, 11:45 pm

la sondaj nu a mai participat nimeni este valabil sondajul? doresc sa se redifuzeze serialul ASI eu vad inca clipuri si secvente din acest serial Doresc sa vada si alte persoane si sa se comenteze asa ca prima data ESTE IMPOSIBIL SA NU FI SCAPAT O SCENA CARE SA FIE DISCUTATA alimar

alimar
membru senior
membru senior

Mesaje : 215
Data de inscriere : 04/01/2010
Varsta : 64
Localizare : romania

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de ninnet Dum 08 Mai 2011, 11:38 am

Imi doresc sa revad serialul Asi-impotriva destinului pe Kanal D, si am si votatin
consecinta ,daca nu vor sa-l redifuzeze ma multumesc si cu el pe youtube !
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de irinast Dum 22 Mai 2011, 2:04 pm

Bineinteles/Desigur/Evident/Categoric/Normal ca ...DA ! Ii ador pe Tuba si Murat..cel putin pentru mine ei formeaza cel mai frumos cuplu pe care l-am vazut vreodata in vreun serial...sunt minunati si absolut perfecti impreuna
irinast
irinast
vip
vip

Mesaje : 587
Data de inscriere : 22/05/2011

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de alimar Joi 19 Ian 2012, 11:56 pm

da! doresc sa revad pe ecrane eu si cei care nu au vazut filmul si nu au nici internet sa poata vedea prin clipuri am aprofundat scenele deosebite si dragostea care a plutit printre personaje si actori personajele principale in special demir au fost fermecatoate prin joc mimica priviri si ochi minunati patrunzatori alimar

alimar
membru senior
membru senior

Mesaje : 215
Data de inscriere : 04/01/2010
Varsta : 64
Localizare : romania

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 03 Feb 2012, 2:33 pm

Si eu as vrea sa il revad la Kanal D.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum