Serialesitelenovelet
16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+27
iulia1965
florica
mitzymeu
vivi
anuta1971
GUMUS-NOOR
sasa
ivcheto83
alimar
michiper68
mirabel
prytymeu
Gloxinia2010
asi demir
dlacatus65
kh69
dana17
andradamaria
pufy2010
teodora_roman
lexia
lica54
rodica
Admin_dea05
iulia80
Motzişor
DENISA
31 participanți

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 20 Dec 2010, 9:01 pm

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii __Sno516. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii __Sno516. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii __Sno516. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii __Sno516. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii __Sno5
16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 2758497p

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii __Sno516. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii __Sno516. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii __Sno516. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii __Sno516. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii __Sno5

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Sino1

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 1863203b27v81ephd16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Nfex1on116. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 1863203b27v81ephd16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Ao3z0hk3
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Lun 20 Dec 2010, 10:03 pm

DENISA a scris:...
...http://purplefolie.p.u.pic.centerblog.net/ao3z0hk3.png...
Salut, Denisa, sunt superbe toate imaginile!
Mie iar îmi face forumul figuri, nu mă anunţă când sunt comentarii noi.
De-abia v-am descoperit.
Mă lupt cu un virus obraznic sau cu o răceală banală, aşa că pe azi nu pot aduce alte noutăţi, vă pup şi ne vedem mâine!

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 155656
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Lun 20 Dec 2010, 10:15 pm

buna dragelor....
denisa...faina imaginea...dar ai grija ca ai vazut ce antrenament are rodica! Smile
va doresc noapte buna! 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 20 Dec 2010, 10:15 pm

Buna seara fetelor!!! 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 224522
Se pare ca am fost cumintele anul asta. Mosul e darnic cu noi :qw1:

http://www.kanald.ro/seriale/Dragoste-si-pedeapsa/ 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 813541 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 352762

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Dragos10

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Dragos11

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Dragos12
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mar 21 Dec 2010, 7:04 am

dimineata pe racoare...
va doresc sa aveti o zi cat mai frumoasa! queen :qw3:
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Mar 21 Dec 2010, 7:43 am

Buna dimineata o zi linistita tuturor.

Mama da ce fotografii "obraznice" are Yaso ! Smile Cum sa se uite Murat la noi ?
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mar 21 Dec 2010, 7:55 am

rodica a scris:Buna dimineata o zi linistita tuturor.

Mama da ce fotografii "obraznice" are Yaso ! Smile Cum sa se uite Murat la noi ?
buna dimineata rodica...
eu sunt sigura ca se uita la noi..pt ca noi suntem si mai ca Yaso! Smile Smile Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 21 Dec 2010, 8:41 am

Dragalaselor buna dimineata si bine vam gasit ce mai faceti sunteti bine?Va poftesc si eu la o cafea cafea cafea cafea si un 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 33656 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 33656 fierbinte.Va doresc o zi frumoasa linistita si sa aveti spor in tot ce faceti 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 745790 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 745790 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 745790
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Mar 21 Dec 2010, 8:44 am

iulia80 a scris:
buna dimineata rodica...
eu sunt sigura ca se uita la noi..pt ca noi suntem si mai ca Yaso! Smile Smile Smile

S-ar putea uita numai daca folosim echipament gen Yaso altfel sansele sunt minime ca pana dam noi bulendrele de pe noi sa aratam ce avem il apuca plictiseala Smile
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Mar 21 Dec 2010, 8:45 am

lica54 a scris:Dragalaselor buna dimineata si bine vam gasit ce mai faceti sunteti bine?Va poftesc si eu la o cafea cafea cafea cafea si un 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 33656 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 33656 fierbinte.Va doresc o zi frumoasa linistita si sa aveti spor in tot ce faceti 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 745790 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 745790 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 745790

buna Lica sa ai o zi linistita kiss
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mar 21 Dec 2010, 8:48 am

buna lica..multumim mult ...si tie la fel..sa ai o zi cat mai frumoasa...
rodica draga..da si cand om termina de dat hainele jos..ce surpriza o sa aiba! Smile Smile Smile

am vazut ca e si lexia in index...buna dimineata draguta! 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mar 21 Dec 2010, 8:51 am

Admin_dea05 a scris::
Se pare ca am fost cumintele anul asta. Mosul e darnic cu noi :qw1:

http://www.kanald.ro/seriale/Dragoste-si-pedeapsa/
]
16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii B16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii U16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii N16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii A16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii D16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii I16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii M16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii I16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii N16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii E16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii A16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii T16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii A

Da Dea aşa se pare, uite ce dar frumos se revarsă din acest sac încărcat :qw9: Mă bucur că ceea ce am scris aici adică motivele pentru care îmi place AVC sunt cuprinse şi în prezentarea Kanal D , măi să fie ăştia ne-au citit pe noi Smile Question
Sunt prezentate realităţile Turciei care se luptă să facă parte din clubul creştin (vMY) prezentându-şi bunele şi relele de acolo. Eu nu dau notă filmelor că habar nu am să fac o astfel de evaluare, spun doar că îmi place sau nu şi asta o spun după ce am răbdare să urmăresc câteva episoade, dacă de la început nu îmi place ceva înseamnă că ce văd acolo nu e în rezonanţă cu ce simt eu şi atât pentru că poate fi în rezonanţă cu ce simte altcineva stupid dar mă bucur că Suspect cu Nurgula pentru Pufy, şi 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 85344 cu traducerea şi subtitrarea şi tot cu 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 85344 am fost inspirată şi m-am uitat la acest om


şi aşa poate am contribuit la alegerea făcută de Kanald.
Încă odată mulţumim :qw1:
Dar oare chiar îl dau că mor de surprindere,acum am luat-o pe partea ailaltă mă uit la reclame la Kanal şi nimik în schimb prezintă Iubiri ascunse de nu ştiu când şi habar nu am când îl vor da.
Motz oricum în ritmul actual vom fi cu 5 luni înaintea lor. Question
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mar 21 Dec 2010, 8:56 am

lexia..minunat clipul....numai bun pt mine si rodica..nu-i asa? Smile Smile Smile
sa ai o zi cat mai frumoasa! mii de 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 517793 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 517793 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mar 21 Dec 2010, 9:00 am

iulia80 a scris:lexia..minunat clipul....numai bun pt mine si rodica..nu-i asa? Smile Smile Smile
sa ai o zi cat mai frumoasa! mii de 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 517793 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 517793 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 517793


cupidon bun la ce iubito la asta cred confused
O zi bună. Pa! la treabă


Ultima editare efectuata de catre lexia in Mar 21 Dec 2010, 9:05 am, editata de 1 ori
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mar 21 Dec 2010, 9:05 am

gasim noi( eu si rodica) ce sa facem cu el!
oricum felicitari inca odata pt clip! 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 21 Dec 2010, 9:07 am

Buna dimineata!!! cafea
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 21 Dec 2010, 9:09 am

lexia a scris:Da Dea aşa se pare, uite ce dar frumos se revarsă din acest sac încărcat :qw9: Mă bucur că ceea ce am scris aici adică motivele pentru care îmi place AVC sunt cuprinse şi în prezentarea Kanal D , măi să fie ăştia ne-au citit pe noi Smile Question
Sunt prezentate realităţile Turciei care se luptă să facă parte din clubul creştin (vMY) prezentându-şi bunele şi relele de acolo. Eu nu dau notă filmelor că habar nu am să fac o astfel de evaluare, spun doar că îmi place sau nu şi asta o spun după ce am răbdare să urmăresc câteva episoade, dacă de la început nu îmi place ceva înseamnă că ce văd acolo nu e în rezonanţă cu ce simt eu şi atât pentru că poate fi în rezonanţă cu ce simte altcineva stupid dar mă bucur că Suspect cu Nurgula pentru Pufy, şi 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 85344 cu traducerea şi subtitrarea şi tot cu 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 85344 am fost inspirată şi m-am uitat la acest om


şi aşa poate am contribuit la alegerea făcută de Kanald.
Încă odată mulţumim :qw1:
Dar oare chiar îl dau că mor de surprindere,acum am luat-o pe partea ailaltă mă uit la reclame la Kanal şi nimik în schimb prezintă Iubiri ascunse de nu ştiu când şi habar nu am când îl vor da.
Motz oricum în ritmul actual vom fi cu 5 luni înaintea lor. Question

Sper sa se tina de cuvant.O sa renunt la Ezel pt Ask ve Ceza de dragul lui Murat :qw5:
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mar 21 Dec 2010, 9:19 am

Bună dimineaţa dragelor şi dragilor. Să aveţi o zi însorită. kiss kiss kiss
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Mar 21 Dec 2010, 10:02 am

Inca o data buna dimineata tuturor celor care au intrat mai tarziu Eu am astazi o zi mai linistita asa ca voi intra cred mai des. Frumos Lexia clipul dar eu zic sa nu mai pui intrebari eu si Iulia ne adaptam si gasim la toate solutii Smile spre disperarea unora si altora Smile Mai stiti ceva de Demiruta ca si ea a disparut brusc sper ca este bine doar putin ocupata Smile
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 21 Dec 2010, 10:24 am

lexia a scris:
...
Motz oricum în ritmul actual vom fi cu 5 luni înaintea lor. Question
Bună dimineaţa fetelor, vă pup! 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 155520 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 155520 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 155520
Lexia, aferim! Ne facem treaba cum ştim noi mai bine.
Eu azi, deja, am servit patria, sunt răcită, nu rău, da' bine şi ce să fac?
Stau în pat alături de laptop şi fac rondul pe forumuri un pic.
Dar mă apuc aşa yavaş-Savaş să pigulesc şi promit să fiu cuminte.
Cu viteza stau prost, sunt cam la viteza I - varianta de Moldova Smile
Dea, mulţam pentru simpatizarea cu Aşk (Murat) afro
Of, dau tratamente naturiste :qw3: în cazul în care mai boleşte careva. 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 433230
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 21 Dec 2010, 10:59 am

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Fc40384af4ad60639e2c4b1fa886750816. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 33034516. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Gmtreerockinghorse

Motzi o cană de ceai fierbinte ţi-ar prinde bine , şi eu cred că am cam răcit la cât m-am despuiat pe acilea .16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii F65d88888a5c4527ce6e5fa6813f6c1f

Bună cucuietelor !!!16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii D9b0c1d27fc7416d49987ab650fa43fe

Aşk'ı az, Ceza'sı çok


16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 667724650750

Aşk ve Ceza, törelerin arasına sıkışmış masum bir aşk hikayesi olarak başladı. Hem tutkulu bir aşkı hem de köhne adetlerin, yaşamları nasıl çekilmez kıldığını ve ne tür acılara yol açtığını anlatmak gibi özel bir misyon üstlenmişti. Ama son bölümde öyküye fazlaca Kurtlar Vadisi sosu serpildiğini düşünüyorum. Bu, yalnızca benim fikrim değil. Köşemize ulaşan pek çok okur mesajında aynı şikayet dile getiriliyor. Karşısında sezonun en sansasyonel dizilerinden biri Öyle Bir Geçer Zaman ki bulunmasına rağmen, Aşk ve Ceza'nın sadık bir izleyici kitlesi olduğunu reytingler ispatlıyor. Bu reyting toz dumanında dizi önemli reyting başarılarının altına imza atıyor. Ama bu seyirciyi ekrana çeken aksiyon değil, Yasemin ile Savaş'ın her engelin üzerinden aşmayı başaran tutkulu aşkları. Gelin görün ki, son zamanlarda ikisinin bir arada göründükleri sahnelerin sayısı parmakla gösterilecek kadar azaldı. Umarım, polis tarafından Savaş'a verilen "İran'dan uyuşturucu baronu getirme" görevi, dizide bir eksen kaymasına yol açmaz. Uydu takipleri, gizli kameralar, sayısı giderek fazlalaşan koyu renk takım elbiseli korumalar ve artan kurşun vızıltıları, Aşk'ı az, Ceza'yı fazla duruma getirdi. Televizyonda ilgiyle izlediğim ender yapımlardan biri olan Aşk ve Ceza'nın, klasik dizilerin dümen suyuna girmesine gönlüm razı olmaz. Onun için yazıyorum...

Yüksel Aytuğ - Günaydın



DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Mar 21 Dec 2010, 11:40 am

Ai vazut bre Denisa ca ai racit cand ti-am spus sa nu mai umbli despuiata nu ai tinut de sfaturile noastre acu.. da-i cu frectii pe la sale Smile poate ai sa fii mai cuminte si mai precauta ai sa te gandesti de 3 ori pana ai sa alegi o tinuta Smile
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 21 Dec 2010, 11:42 am

rodica a scris:Ai vazut bre Denisa ca ai racit cand ti-am spus sa nu mai umbli despuiata nu ai tinut de sfaturile noastre acu.. da-i cu frectii pe la sale Smile poate ai sa fii mai cuminte si mai precauta ai sa te gandesti de 3 ori pana ai sa alegi o tinuta Smile

poate vine Fulgerică şi îmi face frecţie cu Carmol, deşi eu nu suport mirosul de Carmol ptr el suport .


ŞOK.. ŞOK...ŞOK.. ŞOK...ŞOK.. ŞOK...

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/sok_nurgul_yesilcay_ve_cem_ozer_cifti_bugun_bosaniyor_.htm

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Atsl

cred că divorţează duduia sad sad sad
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Mar 21 Dec 2010, 11:56 am

Murat nu suporta Carmolul iti spui eu iar Yaso cred ca ar trebui sa stea cuminte ca apoi se mai face una care atenteaza la Murat Smile
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 21 Dec 2010, 11:59 am

rodica a scris:Murat nu suporta Carmolul iti spui eu Smile
dar de unde ştii mătăluţă ???16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 359517 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 3176764736


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 16. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum