Serialesitelenovelet
39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+32
pufy2010
IDILKO
iulia80
rodica
Bruni-My
vania_e
annadanna
mitzymeu
lexia
mihaela99
dlacatus65
anuta1971
elena
iulianagl
nicos66
nellys18
tiberici
clio 24
Theo_1
scumpica22
Garo
DENISA
nutzi
axxa246
lica54
alitheea
narcisa
vivi
rina-rina
dana17
florica
Admin_dea05
36 participanți

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Dum 09 Ian 2011, 8:25 am

Mai incerc si cu alta cafea, sa vad daca-mi iese:
https://2img.net/r/ihimizer/img375/4369/51177653.jpg39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 51177653
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 09 Ian 2011, 8:42 am

Buna dimi! :qw3: ..Luana multumesc de cafea mai pun si eu una ca nu mi-am facu plinul... 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 539466
Fetele nostre sunt la program de schimbul 3 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 772202
Luana vrei sa-ti pun poza la avatar?Cu cine?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 09 Ian 2011, 8:45 am

vivi a scris:https://2img.net/r/ihimizer/img26/3002/16363449642240144256707.jpg
Tuba si mama sa. flower ..
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Dum 09 Ian 2011, 8:58 am

Vreau Deea.
Cu Asya, una draguta ...Imi palce fetita aceea de mor, dar nu mai avem unde s-o vedem din pacate.
Daca nu ai , atunci cu Tuba cand pozeaza in Gonulcelen in rochia cu spatele gol. Imi place mult poza aceea. Multumesc!


Si pt. ca sa va binedispun de dimineata, va pun cateva glume. Nu sunt chiar noi, dar le-am primit azi pe mail si vi le pun si voua.


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Intr-o frizerie. Frizerul, taindu-l pe client de vreo doua ori, incearca sa discute cu el:
- Ati mai fost la noi pana acum?
- Nu, mana mi-am pierdut-o in razboi.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

- Serviti mormoloci in acest restaurant?
- Servim pe oricine! Luati loc!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ospatar, aveti picioare de broasca?
Nu, asa merg eu, mai saltat!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Merge o babuta pe calea ferata. Din urma se apropie trenul fluierand.
Babuta, fara se se intoarca:
- Fetele cuminti nu intorc capul cand sunt fluierate...

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

O femeie si un barbat stau pe marginea prapastiei.
Femeii ii e cald. Barbatul îi face vânt.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Românii la olimpiadă.
In prima zi au luat o medalie.
A doua zi au mai luat una.
A treia zi i-au prins.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

M-a sunat ieri o tipa: "Vino acum, nu-i nimeni acasa".
M-am dus. Intr-adevar, nu era nimeni.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sotul se intoarce tarziu acasa si incearca sa se bage in pat fara sa-si trezeasca nevasta. Sotia il intreaba:
- Ai venit, hai? Cat e ora?
- 10.
- Cum "zece", daca eu am auzit pendula batand unu?
- Pai si, ce? Vrei sa bata si zero ?!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sotul: Nu mai fi suparata! Îti promit ca te fac cea mai fericita femeie din lume.
Sotia: Cînd pleci?

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Un tanar invita o tanara la dans.
- Domnisoara, se poate?...
- Desigur, dar mai intai sa dansam.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Se intalnesc un domn si o doamna la nudisti.....
Domnul: - Ma bucur ca v-am intalnit!
Doamna: - Observ!.....

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Un bancher discuta cu prietenul sau:
- Iti inchipui, m-am indragostit! Ea are 20 de ani, eu 65! Ce crezi, sansele mele vor creste daca ii voi spune ca am 50?
- Sansele tale vor creste daca ii vei spune ca ai 80!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Suna telefonul. Ridica receptorul tatal a trei fete:
- Tu esti, broscuto? se aude o voce de barbat.
- Nu.. Eu sunt proprietarul lacului! - raspunde tatal.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

- Spune, Ioane, ai gasit tu vreodata barbati straini in sifonier?
- Nu! Toti erau români....

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Seful catre secretara:
- Cine ti-a spus ca doar pentru ca te-am sarutat de cateva ori ai dreptul sa lenevesti toata ziua?
- Avocatul meu.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Un tanar absolvent al sectiei de Management era foarte incantat de postul pe care se angajase intr-o importanta companie multinationala. In prima zi suna la Bufet, tipand in receptor:
- Adu-mi o cafea! Si viteeeeeza!!!
La celalt capat al firului raspunde o voce grava:
- Cred ca ai format un numar gresit; Ştii cu cine vorbesti, dobitocule?
- Nu, raspunde tanarul angajat.
- Eu sunt Directorul General, imbecilule!!!
- Dar tu stii cu cine vorbesti, dobitocule? tipa tanarul mai tare ca prima data.
- Nu, raspunde Directorul surprins.
- Perfect!.... si inchide

Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Dum 09 Ian 2011, 9:04 am

uite asta de ex. daca nu ai Asya:
p://img834.imageshack.us/img834/1285/35262131617983547191100.jpg
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Dum 09 Ian 2011, 9:19 am

Multumesc!
Imi face mare placere sa vad mutrita acestui copilas frumos si inteligent si talentat!
Acum plec sa mai fac cate ceva.
Va vad dupa amiaza...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 09 Ian 2011, 9:22 am

Luana a scris:Multumesc!
Imi face mare placere sa vad mutrita acestui copilas frumos si inteligent si talentat!
Acum plec sa mai fac cate ceva.
Va vad dupa amiaza...
La poza de mai sus nu ai copiat tot codul...
Aici e topicul ei
https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t18-cagla-cakar
O zi frumoasa!..Cand ai timp te astept si pe topicul filmului lui Halit cu descrierea lui Suleyman. kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 09 Ian 2011, 10:53 am

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Coffee460 Buna dimineata fetelor ,am adus si eu un rind de cafelute daca mai doriti,ALI,IULIANA multumesc de traducere,IULIANA drum bun si succes in deplasarea ta la Buc.,te asteptam sa te intorci cu bine,o zi placuta va doresc ,aici a venit iarasi primavara. 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 441904 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 441904 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 44190439. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Prajituri va las si ceva dulce 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 09 Ian 2011, 11:22 am

florica a scris:[] Buna dimineata fetelor ,am adus si eu un rind de cafelute daca mai doriti,ALI,IULIANA multumesc de traducere,IULIANA drum bun si succes in deplasarea ta la Buc.,te asteptam sa te intorci cu bine,o zi placuta va doresc ,aici a venit iarasi primavara. ]
Buna dimi!!Multumesc de cafeluta...Nu se refuza nimic Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 09 Ian 2011, 11:41 am

Buna ziua fetelor 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793
Sa aveti o duminica minunata 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520
Multumesc pentru cafea kiss
Luana bune bancuri, multumim kiss
Flori am furat si eu ceva din dulciurile alea.. n-ai vazut nik nu? Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Dum 09 Ian 2011, 12:40 pm

Am pus Deea. Cum am ceva timp, mai spicuiesc cate ceva.

Fac economie si nu mai citez.
Florica, eu nu am voie zahar. Pentru mine poti face fara???
Multumesc.
Nici nu ma uit ca sa nu-mi fac pofte de nerealizat...Offff! sad

Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 09 Ian 2011, 1:05 pm

Dragalaselor buna ziua si bine va-m gasit.Dea am citit ceva pe topic ASI ca ne veti face o surpriza cu serialul .Eu as vrea sa te intreb sunt unele scene lipsa taiate de kanal d ro eu leam mai cautat si leam gasit traduse in engleza le puteti traduce si pune la serial?va kiss kiss si va iubesc mult din I love you I love you.Meritati toata stima si respectul meu.Multumesc fain iuliana si ali pentru traduceri cu respect bunicuta.Iubitelor va doresc o duminica placuta si sa va odihniti bine.Va kiss kiss kiss kiss pe toate si va imbratisez cu multa dragostedin I love you I love you
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 09 Ian 2011, 1:19 pm

lica54 a scris:Dragalaselor buna ziua si bine va-m gasit.Dea am citit ceva pe topic ASI ca ne veti face o surpriza cu serialul .Eu as vrea sa te intreb sunt unele scene lipsa taiate de kanal d ro eu leam mai cautat si leam gasit traduse in engleza le puteti traduce si pune la serial?va kiss kiss si va iubesc mult din I love you I love you.Meritati toata stima si respectul meu.Multumesc fain iuliana si ali pentru traduceri cu respect bunicuta.Iubitelor va doresc o duminica placuta si sa va odihniti bine.Va kiss kiss kiss kiss pe toate si va imbratisez cu multa dragostedin I love you I love you
din pacate nu am timp sa fac si acest lucru poate doar sarutul care l-au taiat astia de la Kanal d.Alitheea are serialul si il vom pune dar atunci cand vom avea timp...acum ne ocupa timpul gonulcelen si ezel asa ca mai spre vara este in program sa facem acest lucru...O zi frumoasa!!!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 09 Ian 2011, 1:21 pm

anuta1971 a scris:Buna ziua fetelor 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793
Sa aveti o duminica minunata 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520
Multumesc pentru cafea kiss
Luana bune bancuri, multumim kiss
Flori am furat si eu ceva din dulciurile alea.. n-ai vazut nik nu? Smile
O zi frumoasa anuta!!Spor la treaba!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Dum 09 Ian 2011, 5:08 pm

buna ziua,doamnelor!; multumesc pt.tot-traduceri+discutii, am reusit sa ajung la zi...si pt.ca am fost putin la vecine v-am adus ceva frumos made Mihaela- vizionare placuta
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de nutzi Dum 09 Ian 2011, 8:38 pm

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 136358
Buna seara tuturor!! kiss afro
fetelor ce este cu linistea asta,pe unde sunteti ascunse? 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 1450537109
bine,atunci va las si eu ceva dulce ,ceva ce-mi place mie sa ascult, alaturi de multumiri pt traduceri,clipuri , muzica si pt faptul ca existati in viata mea ...39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793
39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Thumb20113641

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Thumb21383241
nutzi
nutzi
vip
vip

Mesaje : 711
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 61

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 09 Ian 2011, 8:42 pm

Luana a scris:Am pus Deea. Cum am ceva timp, mai spicuiesc cate ceva.

Fac economie si nu mai citez.
Florica, eu nu am voie zahar. Pentru mine poti face fara???
Multumesc.
Nici nu ma uit ca sa nu-mi fac pofte de nerealizat...Offff! 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 593891

buna seara Luana, abia acum am reusit sa ajung la calculator, am cautat ceva dulce fara zahar dar nu prea am gasit mare lucru ,http://retete.eva.ro/desert/4-deserturi-sarace-in-calorii-preparate-fara-foc-articol-29685.html nu stiu daca iti v-a place reteta din linkul asta .O seara frumoasa in continuare 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580cred ca am ghinion ca nu vrea sa se deschida linkul 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 593891
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Dum 09 Ian 2011, 8:48 pm

Am glumit draga mea!
Nu vreau nimic. M-am referit la poze, dar poti spune linistita ca sunt fara zahar.
Oricum nu-mi fac si nici cele din comert nu-mi plac, au indulcitori in exces si nu sunt bune la gust.
Acum am vazut niste gogosi puse mai sus...Pot vedea orice, nu-mi este pofta, dar cand vad ceva dulce, mi se fac ochii ca la melci. Imi plac la nebunie, dar m-am obisnuit sa inghit in sec.
Multumesc oricum !
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 09 Ian 2011, 8:59 pm

Luana a scris:Am glumit draga mea!
Nu vreau nimic. M-am referit la poze, dar poti spune linistita ca sunt fara zahar.
Oricum nu-mi fac si nici cele din comert nu-mi plac, au indulcitori in exces si nu sunt bune la gust.
Acum am vazut niste gogosi puse mai sus...Pot vedea orice, nu-mi este pofta, dar cand vad ceva dulce, mi se fac ochii ca la melci. Imi plac la nebunie, dar m-am obisnuit sa inghit in sec.
Multumesc oricum !
am inteles ca-i vorba de gluma dar am vrut sa intru in joc,totusi pina la urma am gasit ceva care are foarte putin zahar numai pe deasupra,este vorba de haiose [,,s'' este cu codita]eu la cornulete am folosit prune uscate,le-am pus in apa de seara si dimineata le-am scos simburi ,nineni nu si-a dat seama toti au crezut ca este magiun sau legvar cum se spune pe aici.39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Haiose-sau-prajituri-delicioase-din-ardeal_1234173997 astea au multa grasime,nici eu n-as avea voie dulce dar mai calc alaturi. 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 09 Ian 2011, 9:02 pm

anuta1971 a scris:Buna ziua fetelor 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793
Sa aveti o duminica minunata 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520
Multumesc pentru cafea 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580
Luana bune bancuri, multumim 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580
Flori am furat si eu ceva din dulciurile alea.. n-ai vazut nik nu? 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 225264
Buna ANUTA ,nu n-am vazut nimic, oricum poti servi cit vrei doar este pt.toti care vin in casa noastra , 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 09 Ian 2011, 9:10 pm

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 165463_1663260453834_1006904316_1839891_8071121_n Buna seara fetelor si bine v-am gasit,o seara frumoasa va doresc tuturor 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 09 Ian 2011, 9:43 pm

Buna seara zanute , continui traducerea , imi pare rau ca merge atat de incet dar am de terminat niste acte care nu suporta amanare , in noaptea asta incerc sa fac cat mai mult kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 09 Ian 2011, 9:52 pm

alitheea a scris:Buna seara zanute , continui traducerea , imi pare rau ca merge atat de incet dar am de terminat niste acte care nu suporta amanare , in noaptea asta incerc sa fac cat mai mult 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580
Buna seara Ali si spor la munca ,nici-o problema daca nu poti sa te ocupi prea mult cu tradus ,faci cum poti ,pt noi ii bine si mai tirziu ,tu ocupate de ce este mai urgent, 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 29658039. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Prajituri-proaspete-pentru-ocazii-194072_bigceva dulce sa ai spor mai mult la munca 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 120418 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 48591 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 758245 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 862640 cu ce vrei sa te mai servesc? un 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 33656 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793


Ultima editare efectuata de catre florica in Dum 09 Ian 2011, 10:00 pm, editata de 1 ori
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 09 Ian 2011, 9:59 pm

florica a scris:Buna seara Ali si spor la munca ,nici-o problema daca nu poti sa te ocupi prea mult cu tradus ,faci cum poti ,pt noi ii bine si mai tirziu ,tu ocupate de ce este mai urgent, 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 296580
39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 09 Ian 2011, 10:05 pm

Fetelor, azi vad ca-i zi cu ghinion ,mi s-a terminat timpul alocat ,asa ca va zic noapte buna ,somn usor cu vise placute 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 415928 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 715974 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 523120 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 363452 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 720534 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 79551 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 53412 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155656 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155656 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 39. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum