Serialesitelenovelet
45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+26
lucyana
mihaela99
anuta1971
teodora_roman
Gloxinia2010
lica54
dlacatus65
annadanna
rina-rina
vania_e
dana17
narcisa
alitheea
florina1989
prytymeu
axxa246
DENISA
IDILKO
iulianagl
pufy2010
Geta
Luana
simona_baschir
Admin_dea05
Garo
florica
30 participanți

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 21 Feb 2011, 9:25 am

Televizyon çocuklarının çağında yaşıyoruz.Gelişme yaşlarında olan bücürlerin hepsi kendilerine bir rol model bulup,ona benzemeye çalışıyorlar...Ne mutlu ki,eskisi gibi ''mafya'' özentisi olmaya eğilimi yok yeni neslin.Mesela henüz ilkokula giden bir okurum Gönülçelen dizisinin müzik hocası Murat Tunalı'ya (Cansel Elçin) benzemek için gece gündüz piyano çalışıyor...Geçenlerde başarılı geçen bir resitalin sonunda da; ''Nasıl anneciğim Murat Tunalı gibi çaldım mı?''diye soruyor.İşte o anne bugünlerde zor durumda..Çünkü küçük oğlunun içinde müzik aşkını yeşerten Gönülçelen dizisi 23.00'te yayınlanıyor.O yaştakilerin yatakta olması gereken saatte..''Ya oğlumun gelişiminden feragat edeceğim yada aldığı rol modelden''diyor çaresiz anne.Ne söylenebilir ki? Televizyon kişilikleri üzerinden gerçek hayatta mükemmel insana giden bir yol olduğunu düşünmesem de olumlu örnekleri görmezden gelmem mümkün değil...Atv yönetimi planlama hatasının bir yerinden dönerek küçük izleyicilerini bu sakin aile dizisinden mahrum etmez dilerim..

Mesut YAR

Kaynak Posta gazetesi
uite Ali ce zice aici, aici gasiti mai multe , https://www.facebook.com/pages/Gonulcelen-Dizisi/157708174277714?ref=mf sper ca asta merge 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 21 Feb 2011, 9:30 am

Buna dimineata Dea,va las ceva bun si-am plecat45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Images?q=tbn:ANd9GcR-864aVKX6i7WjGDBlBi3lydNrASdkfXJ6Ezxx7MIYoFu_F5lL&t=1o zi buna va doresc 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Lun 21 Feb 2011, 9:34 am

buna dimineata,doamnelor+1!; Flori,esti nemaipomenita ce de bunatati ne aduci in fiecare zi!...iti doresc ca zilele sa-ti fie la fel de senine si minunate cum ne faci pe noi sa ne simtim ...pa, o zi buna va doresc flower 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 155656
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 21 Feb 2011, 9:35 am

http://www.siyasetdergisi.com.tr/Tr/Anket.aspx?AnketID=33 mai votati daca vreti!!!!!!!!! 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 21 Feb 2011, 9:36 am

Garo a scris:buna dimineata,doamnelor+1!; Flori,esti nemaipomenita ce de bunatati ne aduci in fiecare zi!...iti doresc ca zilele sa-ti fie la fel de senine si minunate cum ne faci pe noi sa ne simtim ...pa, o zi buna va doresc 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 134607 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 155656
multumesc, si tie o zi minunata 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 21 Feb 2011, 12:49 pm

O poza de la mine pt voi .. kiss

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 0Ck79
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Lun 21 Feb 2011, 12:53 pm

f.frumoasa,Dea- multumesc frumos
sa ai o zi minunata, pa 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 155656 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 155656
si una de la vecine 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 184862_174094125970086_125860474126785_405665_2672236_n


Ultima editare efectuata de catre Garo in Lun 21 Feb 2011, 12:55 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare)
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty RE:44-Gonulcelen-Inima furata-Heart Stealer-General Discussions-Comentarii

Mesaj Scris de simona_baschir Lun 21 Feb 2011, 3:23 pm


Buna dragelor,

Am un respect deosebit pentru voi,pentru tot ceea ce faceti pentru noi,ca sa ne bucurati si sa ne faceti zilele mai senine.
Sunt o mare fana a telenovelelor turcesti si mai nou m-am dedicat personajelor din Goluncelen,Ask ve Ceza,Asi impotriva destinului.
Nu stiu cum se face,dar atat de mult ma implic in aceste seriale ,de am ajuns sa ii si visez noaptea .Fimea mi-a si zis ,"esti dusa".Poate,dar imi plac foarte mult aceste seriale si de ce nu mi-ar placea ,atata timp cat exista actori care merita tot respectul din partea mea.
Imi plac acesti actori care traiesc iubirea cu tot sufletul si sunt tentati sa sacrifice orice pentru ca persoana iubita ,ca ea sa fie fericita.Ma regasesc uneori si eu in aceste seriale.
Poate sunt de moda veche,dar nu imi pasa,sunt de acord cu regizorii si scenaristii acestor seriale.
Va pup si sper ca nu am suparat pe cineva.

Simona B.

simona_baschir
membru
membru

Mesaje : 5
Data de inscriere : 05/01/2011
Varsta : 53
Localizare : Constanta

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Lun 21 Feb 2011, 3:31 pm

bine ai venit,Simona!...si eu m-am simtit putin stinghera cind am scris prima data , dar apoi m-am obisnuit...fetele sint minunate si primesc pe orice nou venit cu mult drag- TOATE- asa ca scrie cu curaj
o zi buna iti doresc(tuturor ne plac aceste seriale, sau mai mult Tuba- fiecare cu preferinta ei), pa kiss floare 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 155656
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Lun 21 Feb 2011, 3:44 pm

pufy2010 a scris:Bună seara

Ciudata coincidenta matematica?
...anul acesta sint 4 date calendaristice neobisnuite...1/1/11, 1/11/11, 11/1/11 si 11/11/11. Acum ia ultimile doua numere din anul tau de nastere si aduna-le la virsta care o faci anul acesta. CIUDAT, NU?!?! 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 1450537109
Nu e ciudat, e simplu :ANUL NASTERII ADUNAT CU VARSTA, VA DA INTOTDEUNA ANUL CURENT, INDIFERENT CARE AR FI ACESTA.
Nu e nimic anormal, e ceva pus de un smecher si a prins.In ceea ce priveste acele date, asa este. , dar e valabil tot asa, pt. fiecare an:
10/10/10, ...doar ca la 2011 sunt mai multe .
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 64
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Lun 21 Feb 2011, 3:48 pm

Buna ziua doamnelor, Pufy!
Scuze, dar am citit din urma si am dat peste problema pusa de Pufy si cum o stiam de pe E-mail-ul meu, m-am repezit in ea...

Narcisa, este o parte mai scurta pe YT, de numai 3 minute, probabil de aceea au lungimi diferite traducerile. Eu l-am vazut direct pe YT si de aceea stiu...

Va pun o cafeluta pt. dupa masa de pranz....45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 2179004
Pe alese...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 64
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Lun 21 Feb 2011, 3:56 pm

Fetelor, multumiri pt. traduceri.
Pentru voi, cele care truditi noptile :
45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Florialbe45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 322636bigthumbnail45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 395846bigthumbnail
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 64
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Lun 21 Feb 2011, 5:16 pm

Fetelor am o mare rugaminte. Sa-mi spuna cineva care a vazut " Poveste de familie" pana la capat , daca pot gasi undeva cu subtitrare ultimele episoade. Am vazut doar cele care s-au dat la noi, dar stiu ca a mai fost un sezon , iar pe YT e o nebunie, nu gasesc nimic, iar ce am gasit este f. prost inregistrat si nu am rabdare (si nici timp) sad sa ma chinui.Vreau macar sa vad ultimul episod, sa stiu cum s-a terminat. Am vazut un clip cu petrecerea de la sfarsit, dar episoadele din ultimul sezon nici macar netitrate in rom. nu le-am gasit.
Multumesc cu anticipatie!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 64
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty "Arimetica" este unica....!!!!!!

Mesaj Scris de Geta Lun 21 Feb 2011, 5:32 pm

Luana a scris:
Nu e ciudat, e simplu :ANUL NASTERII ADUNAT CU VARSTA, VA DA INTOTDEUNA ANUL CURENT, INDIFERENT CARE AR FI ACESTA.
Nu e nimic anormal, e ceva pus de un smecher si a prins.In ceea ce priveste acele date, asa este. , dar e valabil tot asa, pt. fiecare an:
10/10/10, ...doar ca la 2011 sunt mai multe .

Bravo Luana. Matematica este una singura . Aici nu incape loc de interpretari.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Lun 21 Feb 2011, 6:08 pm

Pentru femei doar!
Scuze Pufy, e material facut sigur de o femeie....Sa fie oare si adevarata???
BARELE DE LA PERDEA

Poveste adevarata...

O femeie recent divortata isi petrecu prima zi impachetandu-si lucrurile in cutii si valize. A doua zi, a venit un camion si a incarcat totul, inclusiv mobila. A treia zi, s-a asezat pe jos, in sufrageria goala, a pus muzica in surdina, a asezat doua luminari, doua kg de creveti, o farfurie de icre si o sticla de vin alb pus la gheata.
Cand a terminat de mancat, a demontat toate barele de la perdelele din fiecare camera, le-a scos capacele laterale, a indesat inauntru icrele si crevetii care ii ramasesera, a pus capacele la loc si a asezat din nou barele la geamuri.
Reintors, fostul sot s-a mutat cu amanta si cu noua lui mobila. La inceput, totul a fost perfect. Insa, in curand, incet, incet, casa a inceput sa puta. Au incercat de toate: au facut curatenie, au aerisit, au revizuit gurile de ventilatie pentru eventualitatea ca s-ar putea gasi soareci morti inauntru, au spalat covoarele... In fiecare coltisor de casa au pus deodorante electrice, au golit zeci de butelii de spray. Au cheltui o gramada de bani sa schimbe, dar nimic nu functiona.
Nimeni nu le mai venea in vizita, angajatii refuzau sa lucreze, pana si fata care facea curatenie in casa i-a abandonat. Disperati, fostul sot si amanta, au hotarit sa se mute. Dupa o luna, inca nu gasisera pe nimeni dispus sa cumpere casa. Cei de la agentiile imobiliare nici nu mai raspundeau la telefon. In final au cumparat o casa noua.
Intr-o zi, fosta sotie il suna ca sa stabileasca detaliile divortului si, in treacat, il intreaba cum o mai duce. El raspunde ca vinde casa, fara insa sa-i dea vreo explicatie. Ea il asculta calma, apoi ii zice ca o sa vorbeasca cu avocatul, sa vada cum ar putea face sa cumpere ea casa. Presupunand ca n-are nici o idee despre adevaratul motiv pentru care o vinde, barbatul ii propune a zecea parte din pretul real al locuintei, ca sa scape cat mai repede. Femeia accepta si, in citeva ore, avocatul ii aduce actele la semnat.
O saptamina mai tarziu, barbatul si amanta se oprira la poarta casei, observand surazatori cum muncitorii le impachetau lucrurile si le urcau in camion. Totul, inclusiv barele de la perdele...

IMI PLAC ISTORIILE CU FINAL FERICIT, TIE NU?

German Dehesa spunea astfel: "noi, barbatii, ar trebui sa intelegem ca femeile sint invincibile, imparabile si de neintrecut"...


Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 64
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Lun 21 Feb 2011, 6:13 pm

Geta a scris:

Bravo Luana. Matematica este una singura . Aici nu incape loc de interpretari.
Multumesc, dar sunt sigura ca mai multa lume ar vedea asta, doar ca nu e f. atenta.Mai era ceva cu David Coperfield, iluzionistul, tot asa o smecherie care beneficia de neatentia privitorului...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 64
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Lun 21 Feb 2011, 6:32 pm

Luana a scris:
German Dehesa spunea astfel: "noi, barbatii, ar trebui sa intelegem ca femeile sint invincibile, imparabile si de neintrecut"...

Întrebare - de ce uraganele au nume de femei?
Răspuns - pentru că vin umede și sălbatice, iar când pleacă îți iau și casa și mașina Smile

cât despre adunarea ultimelor 2 cifre cu vârsta, interesant este că în 2011 suma este formată din 3 de 1
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 21 Feb 2011, 7:28 pm

Buna seara la toata lumea.



Nu stiu de ce mi se pare ca melodia asta seamana cu cea de la Coana Chirita. :nh8: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 359517 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 359517
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de IDILKO Lun 21 Feb 2011, 8:13 pm

nu seamana ,chiar este melodia din "Cona Chirita",este o cantoneta frantuzeasca,daca nu ma insel;nu imi aduc aminte cum se numeste,dar am auzit-o cantata de Edith Piaf

IDILKO
membru activ
membru activ

Mesaje : 60
Data de inscriere : 04/08/2010

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty "Opreste Nae vaporiul..."

Mesaj Scris de Geta Lun 21 Feb 2011, 8:22 pm

iulianagl a scris:Buna seara la toata lumea.



Nu stiu de ce mi se pare ca melodia asta seamana cu cea de la Coana Chirita. :nh8: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 359517 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 359517
https://www.youtube.com/watch?v=asvBa98UTtM
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 21 Feb 2011, 8:24 pm

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 183249_200584199953583_100000060125631_829046_8177967_n45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Ilk
45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii C32704cf45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 6f02412645. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 787f3942
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 21 Feb 2011, 8:25 pm

Multumesc. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 21 Feb 2011, 8:27 pm

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 182210_10150142174608436_581943435_8117113_2623528_n
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 21 Feb 2011, 8:28 pm

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 183184_10150142255573436_581943435_8118113_1437824_n

Asa arata budinca alba pe care o voia si Hasret si Ceren.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 21 Feb 2011, 8:37 pm

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 179809_148241751902970_100001514393830_292480_4088963_nseara buna tuturor si bine v-am gasit 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum