Serialesitelenovelet
1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

+21
clio 24
marylou
tubafan
lyvya
carina
vyk968
tia2
Bruni-My
Luana
chrisa
neagumariana
cameliaalba
GIULIA
nutzi
gabytzyca
cryss
simoniciu
theMaria
DENISA
dea05
Admin_dea05
25 participanți

Pagina 39 din 39 Înapoi  1 ... 21 ... 37, 38, 39

In jos

1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 Empty Re: 1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de DENISA Dum 18 Oct 2009, 11:14 pm

Mi-am permis să şterg comentariu deoarece consider că nu are loc pe acest forum , unde cei doi actori sunt foarte apreciaţi şi admiraţi atât cu calităţi cât şi cu defecte .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 Empty Re: 1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de DENISA Dum 18 Oct 2009, 11:17 pm

1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 330fscp
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 Empty Re: 1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de dea05 Dum 18 Oct 2009, 11:21 pm

DENISA a scris: Mi-am permis să şterg comentariu deoarece consider că nu are loc pe acest forum , unde cei doi actori sunt foarte apreciaţi şi admiraţi atât cu calităţi cât şi cu defecte .
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 Empty Re: 1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Oct 2009, 12:24 am

1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 Nfex1j51gge
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 Empty Re: 1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Oct 2009, 12:49 am

1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 Catserf
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 Empty Re: 1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Oct 2009, 12:54 am

noapte bună tuturor ! trag cortina , mă duc să meditez niţel asupra asupra " manelistului şi a cenuşăresei ", o fi fost ei nimeni dar prin propriile forţe au ajuns în top şi sunt printre actorii cei mai apreciaţi în Turcia şi nu numai , aşa " mediocri cum îi cred unii . "mediocra" de Tuba e printre cele mai bine plătite actriţe din Turcia , probabil datorită "lipsei ei de talent " .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 Empty Re: 1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de fanasi Lun 19 Oct 2009, 11:07 am

Buna dimineata fetele iubitoare de ASI si DEMIR,iubitoare de TUBA si MURAT! :flower:
Am ramas pe ganduri dupa postarea comentariului D-nei Peach,mai ales dupa ce mult timp am trait cu impresia ca-i adora pe acesti 2 actori.Nu vreau sa se inteleaga gresit ,dar asa cum am scris si pe topicul de la PORT.RO, respect punctul de vedere a fiecaruia ,dar a fost prea mult pentru noi acest "suflecat de maneci"si aruncat cu jetul de apa rece in capul nostru.Chiar daca intotdeauana am fost pe pozitia ca Murat ca barbat nu e pe gustul meu,rolul din ASI l-a facut sa intre pe lista de preferinte in ceea ce priveste un "barbat romantic "ce-i sta bine atunci cand face o declaratie de iubire unei femei,totusi obiectiv privind Murat Yldirim este un bun actor si-a facut bine meseria si fara sa fi terminat o facultatea tehnica si fara studii de specialitate in teatru si arta cinematografica , a facut fata cu brio la acest rol mult discutat pe forumuri.Poate comentariul nu este destul de coerent pentru voi iubitele mele sunt convinsa ca simtiti la fel ca mine.Nu am harul fetelor de pe EVA.RO de a face lungi prelegeri asezonate cu poezii,texte ale marilor ganditori,totusi gandurile mele postate aici sunt sincere din suflet si voi ramane alaturi de ei si de voi atat cat veti mai exista.
Va urez o saptamana superba si ma voi bucura in continuare de clipurile si imaginile voastre postate aici,dincolo sau pe alte forumuri.
Sa fiti iubite si intelepte asa cum v-am cunoscut virtual. :flower:
fanasi
fanasi
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 18
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 63

Sus In jos

1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 Empty Re: 1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de dea05 Lun 19 Oct 2009, 11:18 am

fanasi a scris:Buna dimineata fetele iubitoare de ASI si DEMIR,iubitoare de TUBA si MURAT! :flower:
Am ramas pe ganduri dupa postarea comentariului D-nei Peach,mai ales dupa ce mult timp am trait cu impresia ca-i adora pe acesti 2 actori.Nu vreau sa se inteleaga gresit ,dar asa cum am scris si pe topicul de la PORT.RO, respect punctul de vedere a fiecaruia ,dar a fost prea mult pentru noi acest "suflecat de maneci"si aruncat cu jetul de apa rece in capul nostru.Chiar daca intotdeauana am fost pe pozitia ca Murat ca barbat nu e pe gustul meu,rolul din ASI l-a facut sa intre pe lista de preferinte in ceea ce priveste un "barbat romantic "ce-i sta bine atunci cand face o declaratie de iubire unei femei,totusi obiectiv privind Murat Yldirim este un bun actor si-a facut bine meseria si fara sa fi terminat o facultatea tehnica si fara studii de specialitate in teatru si arta cinematografica , a facut fata cu brio la acest rol mult discutat pe forumuri.Poate comentariul nu este destul de coerent pentru voi iubitele mele sunt convinsa ca simtiti la fel ca mine.Nu am harul fetelor de pe EVA.RO de a face lungi prelegeri asezonate cu poezii,texte ale marilor ganditori,totusi gandurile mele postate aici sunt sincere din suflet si voi ramane alaturi de ei si de voi atat cat veti mai exista.
Va urez o saptamana superba si ma voi bucura in continuare de clipurile si imaginile voastre postate aici,dincolo sau pe alte forumuri.
Sa fiti iubite si intelepte asa cum v-am cunoscut virtual. :flower:

dupa cum ai citit mai sus sunt de acord cu tine..1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 517793..pt mine asi &demir vor ramane vesnic in amintirea mea actorii si-au intrat in rol si au jucat f bine cheers cheers (chiar daca eu gandesc ca sentimentele pe care le-au expus pe sticla au fost mai mult decat un simplu rol sunny )..eu o sa le urmaresc activitatea...in special pe cea a Tubei ca-mi este f draga si imi place cum joaca...astept cu nerabdare sa inceapa frumosul meu inger cheers si sper ca o sa gasesc fete care o sa ne traduca episoadele
1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 1253o07
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 Empty Re: 1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Oct 2009, 11:41 am

1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 Gal.php?g=72576103
1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 72576103
1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 38769565
1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 93301016833898494891000
1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 N7138485991957076641
1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 N713848599195719629
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 Empty Re: 1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de tubafan Lun 19 Oct 2009, 11:43 am

buna fetelor!
1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 RemoteImage-8
Am citit postarile si am ramas masca la ce se comenteaza .Eu sunt fan 100%TUBA si asa o sa raman. Imi este tare draga si o sa ma conformez deciziilor care le va lua fie ele pe placul meu sau nu,Sami mie nu prea imi place dar daca va fi cu el asta este.
Am citit si parerile altor fete , pareri care eu nu le impartasesc dar asta este fiecare cu parerile ei nu am nimic de comentat ..
1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 Z4adc2a14aab5a
1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 Nfex1gl1

tubafan
membru activ
membru activ

Mesaje : 159
Data de inscriere : 02/10/2009

Sus In jos

1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 Empty Re: 1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Oct 2009, 11:53 am

bună drăgălaşelor ! orice ar face ei sau orice ar spune diverse persoane talentul nu le va lua nimeni, mai puţin contează studiile esenţial este că au răuşit să se facă remarcaţi de mari case de producţie şi de actori foarte apreciaţi în Turcia ( acum doar nu vom crede că şi Tomris o fi fost vreo cenuşăreasă ajunsă acum la glorie , sau Ihsan vre-un fost manelist ) Curcinica cred că a rămas nostalgică după vremurile când era copilă şi juca în filme , altfel nu îmi explic maimuţărerile ei din ultimul şi singurul serial în care a apărut în ultimii 2 ani , probabil datorită talentului ei sau poate nimeni nu a răuşit să îi ofere un rol în care putea să se maimuţărască şi să zbiere ca o ţaţă .

-------

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=28

-------

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=30

-------

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=30


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Lun 19 Oct 2009, 12:28 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 39 Empty Re: 1. ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 39 Înapoi  1 ... 21 ... 37, 38, 39

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum