Serialesitelenovelet
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

+12
carmen_
lica54
iulianagl
dubaisport
ASI 4 ever
doryna32
Luana
Nicky
GUMUS-NOOR
denta
nety
dukytz
16 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Nicky Dum 03 Iul 2011, 7:38 pm

Mulțumesc pentru clipuri! kiss Felicitări! Ce amintiri frumoase,dar triste...
Cine cântă în al 2-lea clip,cel cu Mehmet?
Dar în cel cu Zeliha și Aliș?


Ultima editare efectuata de catre Nicky in Dum 03 Iul 2011, 7:43 pm, editata de 1 ori
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Dum 03 Iul 2011, 7:42 pm

Nicky a scris:Din gif înțeleg că pentru povestea Ceren-Omer va fi un final fericit...Recunosc că m-am uitat puțin la ultimul episod.
Totuși voi aștepta.E mai plăcut dacă și înțeleg dialogurile.
da,si eu am mai tras cu ochiul pe la ei sa vad cat de cat ce se mai intampla ca deja ma dispera cu cearta dintre ei Crying or Very sad
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Dum 03 Iul 2011, 7:43 pm

Nicky a scris:Mulțumesc pentru clipuri! kiss Felicitări! Ce amintiri frumoase,dar triste...
Cine cântă în al 2-lea clip,cel cu Mehmet?
ma uit si iti spun kiss eu ascult pe youtube si cand gasesc cate o melodie ce imi place o copiez si fac cate un clip 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 283516
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Dum 03 Iul 2011, 7:44 pm

denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Dum 03 Iul 2011, 7:44 pm

denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Dum 03 Iul 2011, 7:45 pm

denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Dum 03 Iul 2011, 7:58 pm

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Selinbgzell741
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Dum 03 Iul 2011, 8:00 pm

va pup ne auzim maine dupa 17 (ati vazut ca filmul incepe la 14si 50?) 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 155656 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 155656 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 155656 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 517793 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 517793 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 517793
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Nicky Dum 03 Iul 2011, 8:06 pm

denta a scris:va pup ne auzim maine dupa 17 (ati vazut ca filmul incepe la 14si 50?) 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 155656 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 155656 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 155656 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 517793 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 517793 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 517793
Nu știam.Dar oricum nu cred că voi ajunge acasă la ora aceea.
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 155656 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 770964
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Dum 03 Iul 2011, 8:39 pm

Ooooo!!! ce trafic p-aici!
Bun venit fetelor! ce frumos ca suntem mai multe!!! 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 165638
kiss kiss kiss kiss
Frumoase poze si clipuri!
Cat despre Zeliha...eu o inteleg..fetele crescute cu traditia in minte si in suflet procedeaza ca ea..ele nu se pot culca cu barbatii alesi inainte de casatorie..si cred ele ca pot accepta ca ei sa-si faca 'nevoile' cu altele..asta-i doar o metoda de testare...cel care-o va iubi va putea s-o astepte..pentru ca ea se pastreaza pentru el.Are dreptate sa fie suspicioasa..pentru ca nici Alis n-a prea fost usa de biserica.
Bahar...ea si-a dat seama de la inceput ca nu se poate pune intre Ceren si Omer..inca de la aniversarea acestuia si daca nu era Gulizar i-ar fi ajutat de mult sa fie impreuna, asa cum o face acum.N-o sa se mai amestece in relatia lor.
Gulizar va plati un fleac pentru tot raul pe care l-a facut..iar Ceyhan se va trezi in ultimul ceas...dar e bine si atunci..
Halil..e o expresie pentru care va rog sa ma scuzati, dar cred ca-l defineste cel mai bine - "curva cu doua fete"..iar cand spunea astazi ca pamantul acela ascunde ceva se referea la povestea lui, la modul in care a fost luat de la fam.Karakucak..care este inca un secret..
Ma opresc aici..n-as vrea sa stric misterul, e pacat de cei care vor sa vada filmul fara a sti ce se intampla.
Pupicei! 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 517793 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 517793 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 517793
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Lun 04 Iul 2011, 6:38 am

Buna dimineata fetelor!
Am intrat sa va salut!
Sa aveti o saptamana rodnica , cu zile frumoase si calde!
Stiam ca il vor muta mai devreme, nu avem ce face, dar poate nu-l mai fac bucatele asa mici. Oricum nu incape tot ep. tr, dar macar avem ceva in plus. Doar 5 ep. le voi vedea ciopartite si de sambata, ma voi rasfata! Va spun si voua cum a fost , daca vreti...
Pa,pa...Plec sa citesc ziarele si apoi...la invatatura, ca "e mama intelepciunii"
O zi reusita!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Lun 04 Iul 2011, 10:01 am

dulcea regasire
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Ojnp90


Sa aveti o zi frumoasa!
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Lun 04 Iul 2011, 3:16 pm

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Wfkt8xxp
ne auzim deseara kiss kiss kiss
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Lun 04 Iul 2011, 4:46 pm

Oooh! cu cat drag si dor se ducea Omer spre Ceren...mai-mai c-ar fi luat-o in brate si-ar fi invartit-o de bucurie...insa nebuna i-a taiat tot elanul.Nici mie nu-mi place atitudinea lui..de "stapan al locurilor"..are pretentia ca tot si toate sa se faca dupa voia lui si cand vrea el, ntz-ntz-ntz!
Daca nu l-ar fi iubit, as fi inteles reactia Cerenei..dar asa..prea tipa si enerveaza omul,apoi posteaza-n victima.
Alis suporta consecintele sfatului Zelihai..ce-o mai necajeste constiinta pe biata fata, dar nici el n-o linisteste deloc..
Bine ca Ceren nu si-a dat seama pe coclaurile alea ca e urmarita ci abia in oras..unde era populatie..ce sa facem...mai bine mai tarziu decat niciodata, nu?
Eeehh Omer, Omer...ti-as spune eu ca fericirea obtinuta atat de usor nu e de durata, dar o sa descoperi singurel!
Fata lui Gulizar si a lui Halil cand au vazut-o pe Ceren e demna de pus in rama!!! Smile Smile Smile
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 54779506


1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 58735244


1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 16923153
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 34297431


Smile Smile Smile Smile Smile
sâc-sâc-sâc!! bomba dupa bomba...prezenta lui Ceren, casatoria, sarcina, mutarea lui Feyyaz la ferma..
si cele de la bucatarie:
1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Tatele


Vaii boierule Omer..oare te gandeai tu ca roata se intoarce si impotriva ta?!impotriva ditamai boierului??iata ca se intoarce! 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 918686 n-o sa fie greu..nu esti la prima experienta..singura diferenta este ca acum n-ai mai impus tu stilul asta de convietuire..ci ti-a fost impus!
Ce-si face omul cu mana lui...se numeste 'lucru manual', nu? 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 131747
Foarte misto episodul de astazi! Mi-a placut enorm!!! 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 291660 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 291660 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 291660
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Lun 04 Iul 2011, 5:04 pm

Buna ziua fetelor!
Nu am vazut de la inceput, ci doar de unde "l-a cerut" Ceren pe Omer...Nu stiu ce i-a cerut sau ce vrea, ca sot vad ca nu-l vrea. Eu nu vad lucrurile la fel cu tine Angelika, poate ca varsta e vinovata, dar nu asa se construieste o familie pt copilul care va veni. Daca copilul nu vede dragoste intre partinti, nu va fi fericit.
In toate filmele lor am vazut mandrie dusa la limita si incapatanare cat cuprinde, dar femeia asta e mai bolnava la minte decat fratele ei. De ce a vrut sa se casatoreasca cu Omer???
OPentru copil???
Putea atunci sa se casatoreasca si sa stea separat, sau amandoi in alta casa. Mie nu mi-a placut cum a intrat acolo si a inceput sa spuna cum il aduce pe fratele ei, cum face curatenie, cum a ales ea camera pt Feyaz, etc.
Mi-a placut si mie cum au anuntat casatoria si apoi copilul, dar restul mi-a displacut profund. Or fi hormonii cum spune Dyiar, dar mie mi se pare ca suna a razbunare si a proasta crestere. Si sa nu-mi spuneti ca s-a razbunat pt rapire, ca nu cred. Ii mai reproseaza si pumnii dati ipochimenului cu pantofii nefacuti!
Nu-mi place cum se poarta cu Omer!
El are rabdare infinita dupa mine. De ce nu i-a spus de la inceput in ce conditii vrea sa se casatoreasca cu el??? Parca a fost violata, sau platita ca Seherezad (si femeia aceea ma inebunise trei sezoane cu noaptea cea neagra, cand un sezon ar fi fost suficient), asa se poarta Ceren. Isi negociaza trupul, vrea confortul si avantajele oferite de ferma, dar fara a da in schimb ceea ce o sotie ofera omului pe care-l iubeste. Mie mi se pare obscen procedeul! De ce nu a ramas cu Feyaz???Daca stau in camere separate sau in case separate, unde este diferenta???
Il da afara din camera lui pe Omer, pt ca a facut un gest frumos si a refacut camera dupa gustul ei???
A inceput sa ma irite ingrozitor personajul si sa-mi displaca. Si asa ma enerva cu vocea aceea tipata, acum chiar m-a scos duin sarite. Tot spune ca nu-l iarta. Dar se pare ca asa rapita cum ii reproseaza, s-a culcat cu el "DE BUNAVOIE SI NESILITA" de cineva. Si atunci???
Si Zeliha are ceva defect, cred ca e o caracteristica a familiei Karakucak.
Omer si Alis dintre frati , plus matusa Zeliha sunt singurii intregi la cap acolo. Si batranul acela din pat, care nu poate vorbi si el pare intreg la minte.
Inafara de scena de la cina familiei cand vin proaspetii casatoriti, restul nu mi-a placut, imi pare rau!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Lun 04 Iul 2011, 5:05 pm

Scuze pt greseli, nu am rabdare sa revin iar...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Lun 04 Iul 2011, 5:09 pm

Angelika, stilul de convietuire impus de Omer la prima casatorie, avea oarece logica, avand in vedere ca femeia pe care o iubea- sotia lui- voia "sa-l lucreze"ca sa ajunga la faliment. Orice om cu mintea intreaga, de cate ori ar fi atins-o si-ar fi amintit ca a dat foc, ca a schimbat semintele, ca a vrut sa-l aduca la sapa de lemn, desi el ca persoana nu avea nicio vina.
Parca toate scenariile sunt facute de femei nefericite in casnicie si care au pacate grele de iertat sotilor lor.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Lun 04 Iul 2011, 6:54 pm

Mai caut si eu cate ceva. Sper sa nu fi fost puse si sa nu le fi vazut:
https://www.youtube.com/watch?v=_qKMhb5Ikcc
Ce frumusel este cu ochelari!

https://www.youtube.com/watch?v=p4rcreaHopQ&feature=fvwrel
https://www.youtube.com/watch?v=U4xOs4rXNro&feature=related
Ia ascultati aici:
https://www.youtube.com/watch?v=RC8J8cDLzCQ&feature=related
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de ASI 4 ever Lun 04 Iul 2011, 6:56 pm

:)) Luana sa nu uitam faptul ca Ceren a tot refuzat sa se casatoreasca cu Omer si oriunde s-ar fi dus acesta era pe urmele ei... casatoria asta e replica ei...ca si cum ar fi vrut sa spuna"uite! vroiai casatorie!acum ai!dar nimic mai mult!" astfel nu mai fuge de el, nu se mai simte urmarita..stia ca oriunde s-ar fi dus n-ar fi scapat de el. E o mandrie absurda, dar ce sa-i faci daca atat o duce capul?uneori te mai trezesti ripostand ca un copil..stii ca e greu, ca nu e bine, dar te incapatanezi s-o tii pe-a ta numai sa nu fii de acord cu cel de langa tine.
Iar in ce tine de reamenajari si reguli mi-a placut ff mult! sa-i arate Gulizarei ca nu mai este ea stapana casei,ce frumos i-a spus sa se duca la serviciu ca acum ramane ea 'doamna casei' king
Ceea ce n-ai vazut tu a fost o scena dintre Omer si Ceren, dupa ce acesta a aflat de sarcina ei, i-a facut o vizita si in loc sa se poarte frumos cum o facea odata, sa-i fi facut o surpriza ceva..el s-a dus si i-a spus ceva in gen"acum n-ai unde sa mai fugi, te-am lasat si gravida, nu mai ai de ales, trebuie sa te casatoresti cu mine" mor cand aud cum se foloseste de numele Aslanbas...cica copilul e un Aslanbas, (asa si?? daca vreau il nasc, daca nu, nu) ca si cum ar fi proprietatea lui personala.
Nu-mi plac arfele lui de mare boier, o iubeste dar nu prea stie cum s-o arate...ii impune casatoria nu i-o cere, asa cum s-ar cuveni..
Nici comportamentul ei nu-i de laudat, insa orice femeie vrea sa aiba dreptul sa decida singura, nu sa i se impuna. Si la prima casatorie a reactionat la fel, daca mai tii minte faza cu locuitul la ferma si cu sera.
Iar faza cu nasterea si cresterea copilului la ferma, intr-o 'familie', ca inseamna enorm pentru el... intr-un asa mediu nu mi-as creste copilul in veci...cum sa vreau sa-i vad fata acra a lui Halil si pe-a Gulizarei zilnic? as avorta instantaneu...
Astea-s parerile mele...in lipsa de experienta.. :D
ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de doryna32 Lun 04 Iul 2011, 7:39 pm

AnjeLyk mie nu asta mi-a lasat sa inteleg Omer ci dimpotriva se citea pe fata lui fericirea ( si nu satisfactia ) ca va avea un copil de la femeia iubita , dar prin modul lui Ceren de al primi ...mereu pusa pe harta , ceva de genul "ei iarasi esti la usa mea ... ce cauti aici " ( cand intre noi fie vb ea se gandeste tot timpul la el si isi doreste ca s-o caute , de aceea si sare repede sa-l primeasca de fiecare data cand Omer o cauta ) normal ca Omer ii spune ceea ce ai zis tu si nu cred ca sa-i impuna asa ceva ci la modul ... oricum o vrei si tu ( casatoria ) asa ca ne " jucam " ( practic asta face Ceren cu sentimentele lui Omer ) cat vrei tu ca tot ne casatorim ... si din cate imi amintesc Ceren a fost cea care a zis ca vrea sa locuiasca la ferma ( iar Omer a fost chiar suprins cand a auzit ) si ca il va aduce si pe Feyaz ...
Cat despre faptul ca el tine la numele de Aslanbas bravo lui , asta demonstreaza ca este o persoana care tine la familia lui , care se respecta pe sine si tine la tot ceea ce inseamna cuvintul familie , ceea ce din pacate ii lipseste lui Ceren ( dar e de inteles asta la ea deoarece ea nu a avut parte de asa ceva poate asta va trebui sa invete ea, ce inseamna a avea o familie , a avea incredere in cel de langa tine ... eu ma tot intreb cum de la lasat singur pe Feyaz acolo se presupune ca pana nu demult el era intr-un spital si nu orice spital , oare ce membru al fam Aslanbas ar fi facut la fel ca si ea ?)
AnjeLyk tu spui ca Omer i-a impus casatoria , iarasi nu sunt de acord sunt sigura ca nu ar fi dus-o cu forta la starea civila , si a cerut-o de multe ori , ea isi si aduce aminte de altfel ...
Imi place Alis de mor , la asta ma si asteptat din parte lui ,pe deoparte o incearca pe Zeliha dar de fapt nu face nimic iar pe celalta parte il mustra constiinta de ceea ce face....nu stiu cat o sa mai reziste saracu' ....
Mi-a placut si mie scena de la masa cand clanul Aslanbas e anuntat .... precum si discutia dintre Ceren si Gulizar ( mie mi-a placut cum Ceren a facut pe stapana casei in fata lui Gulizar )
Aaaa si mi-a mai placut ceva .... discutia dintre Bahar si Gulizar , mi-a placut de Bahar ( doamne fereste oi fi patit eu ceva de spun asa ceva

' stupid cum a pus-ola punct 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 291660 nu ma asteptam la asa ceva din partea ei...
Si dupa cum spuneam in Aziz nu poti avea incredere ca se poate schimba in bine .... ca dovada ca azi si-a aratat din nou adevarata fata 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 2743637754
doryna32
doryna32
membru activ
membru activ

Mesaje : 73
Data de inscriere : 28/02/2010
Varsta : 50
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Luana Lun 04 Iul 2011, 7:55 pm

Frumos!
Trei persoane, trei pareri, dar nu cu totul diferite.
Asa avem ce scrie, altfel ne-am plictisi...
O seara frumoasa fetelor!
Multumesc pt completarea cu inceputul...Oricum ar fi, casatoria nu e un joc, nu tre poti juca cu mintea si inima celuilalt!
Cum eu am implinit deja 31 de ani de casnicie, va spun ca trebuie facute si compromisuri. Nu sa permiti sa porti coarne, sau sa suporti abuzuri, dar sa mai ierti cate ceva este absolut necesar, daca vrei sa dureze casnicia. Nu se stie cand iti vine randul sa fii iertat, nu trebuie platit nimic cu aceeasi moneda, altfel este infern, nu convietuire...Eu asa cred, poate gresesc, dar nu cred. E adevarat ca este un film, aici se permite orice, dar ma indoiesc ca in viata reala un turc ar suporta o femeie care e tot timpul cu capsa pusa, gata sa sara la harta si sa tipe cu si fara motiv.
Si de Melih si Dyiar ce ziceti???Se vad dupa mult timp si nu au nimic de discutat, decat despre Ceren si Omer...
Si cu Feyaz, asa este/
Nu este cineva care poate fi lasat singur asa departe de cineva din familie...Dar in film....
Bine, gata!
Plec acum. O seara frumoasa va urez!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Lun 04 Iul 2011, 8:58 pm

Fetelor mie mi-a placut de Bahar(pe care nu o suport nici ca actrita )cand ia zis lui Gulizer de secretul cu Omer ,ia aratat ca au si altii de spus despre si o pot santaja Smile Smile Smile a fost super ce fata avea 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 885862 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 885862 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 885862
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Lun 04 Iul 2011, 9:00 pm

Luana multi ani fericiti impreuna sa aveti si multa sanatate si ai dreptate fara compromisuri nu prea ajungi nicaieri (si eu am facut 18 de casatorie).
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Lun 04 Iul 2011, 9:06 pm

In prima casatorie Omer chiar a sarit calul si s-a comportat ca un,, boier,,dar parerea mea e ca si-a invatat lectia si nu va face aceeasi greseala si la cate -i face Ceren(acum)lui iar el accepta si o ajuta incontinuare sa-si gaseasca radacinile kiss kiss eu zic ca o iubeste prea mult .Imi place cum face pe stapana Smile Smile Smile ce tare si ce imi place mult cand face totul impotriva lui Gulizer Smile Smile .Imi place ca si Alis e pe aceeasi lungime de unda cu ea si Omer.
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de denta Lun 04 Iul 2011, 9:08 pm

Cuplul Dyiar si Melih imi place mult(cel putin Dyiar e o frumoasa mai bine juca rolul lui Ceren)si de el imi place ca actor ,dar relatia lor e foarte frumoasa kiss kiss kiss si i ajuta pe toti kiss kiss
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

1. Beyaz Gelincik- La mana destinului   Kanal D  - Pagina 20 Empty Re: 1. Beyaz Gelincik- La mana destinului Kanal D

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum