Serialesitelenovelet
51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+28
anuta1971
mihaela99
pufy2010
Theo_1
razbunator
simona_baschir
tiberici
ninnet
iulia80
Geta
gorbaciov
dana17
dlacatus65
Admin_dea05
lica54
iulianagl
alitheea
Garo
narcisa
Luana
Lucica10
nutzi
DENISA
axxa246
florica
vivi
andreea90
florina1989
32 participanți

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 25 Apr 2011, 1:02 am

anuta1971 a scris:
Eu din păcate... sau din fericire (nu ştiu) Smile Smile Smile Singurele seriale turceşti pe care le-am văzut cap-coadă au fost cele trei în care a jucat Tuba. Mi s-a lipit de suflet actriţa asta şi i-am acceptat toţi partenerii pe care i-a avut Smile Dar toate serialele în care a jucat ea au avut final fericit. Sincer la Asi m-a dezamăgit sfârşitul... am rămas cu un gust amar... nu ne-au lăsat posibilitatea de a visa... au arătat clar că totul a fost doar ficţiune... cel puţin aşa am perceput eu. Să nu vă supăraţi pe ,mine kiss
si mie mi s-a parut inutila si nelalocul ei scena de final
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 25 Apr 2011, 1:03 am

anuta1971 a scris:
Eu din păcate... sau din fericire (nu ştiu) Smile Smile Smile Singurele seriale turceşti pe care le-am văzut cap-coadă au fost cele trei în care a jucat Tuba. Mi s-a lipit de suflet actriţa asta şi i-am acceptat toţi partenerii pe care i-a avut Smile Dar toate serialele în care a jucat ea au avut final fericit. Sincer la Asi m-a dezamăgit sfârşitul... am rămas cu un gust amar... nu ne-au lăsat posibilitatea de a visa... au arătat clar că totul a fost doar ficţiune... cel puţin aşa am perceput eu. Să nu vă supăraţi pe ,mine kiss Serialul cu toate minusurile lui a fost superb.. dar finalul a fost praf.. indiferent cât de încărcat de semnificaţii a fost finalul
acolo personajul principal moare , dintr-o stupizenie
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 25 Apr 2011, 1:08 am

alitheea a scris:si mie mi s-a parut inutila si nelalocul ei scena de final
oricum Tomiris e în cădere liberă.. am văzut că îşi încheie şi ultimul serial început. Strategie proastă să vrei să lansezi pe piaţă un serial aproape de sfârşitul sezonului când publicul şi-a stabilit deja preferinţele. Aşa a făcut şi cu Gonulcelen şi prin asta serialul a avut de pierdut... noroc cu Tuba... dar ea este unică. Dacă o pierde şi pe ea, chiar nu o văd bine.
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 25 Apr 2011, 1:12 am

alitheea a scris:acolo personajul principal moare , dintr-o stupizenie
Ştii la serialul ăla... De la buze la inimă.. în care a jucat frumuşelul Narcisei Burak Hakki.. nu m-am mai uitat pentru că am văzut sfârşitul. Deşi îmi plăcea actorul(nu are gusturi rele Nacisa) .. finalul a fost naşpa rău
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 25 Apr 2011, 1:17 am

anuta1971 a scris:
Ştii la serialul ăla... De la buze la inimă.. în care a jucat frumuşelul Narcisei Burak Hakki.. nu m-am mai uitat pentru că am văzut sfârşitul. Deşi îmi plăcea actorul(nu are gusturi rele Nacisa) .. finalul a fost naşpa rău
sper sa aiba ceva minte si sa il termine bine pe asta , ca daca nu cred ca isi vor pierde multi fani din afara tarii , pe care au reusit sa ii castige datorita tubei
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 25 Apr 2011, 1:17 am

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 42014186



51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Jyt



51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Uit



51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 12231545



51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Jyre



51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Kytr



51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Wsrn



51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Hesw



51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Mgdq



51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Jfs



51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Hrs



51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Kds



51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Mhf



51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Bfs

andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 25 Apr 2011, 1:18 am

Ştii la episodul de aseară mi-a plăcut şi cuplul Levent-Ceren. A fost tare frumuşică Ceren.. are ochi foarte frumoşi şi i-au accentut mai mult prin machiaj. Pe Gulnaz au tuns-o şi i-au schimbat culoarea părului, iar Cobra a fost bestial în scena cu noua cântăreaţă Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 25 Apr 2011, 1:18 am

anuta1971 a scris:
alitheea a scris:acolo personajul principal moare , dintr-o stupizenie
Ştii la serialul ăla... De la buze la inimă.. în care a jucat frumuşelul Narcisei Burak Hakki.. nu m-am mai uitat pentru că am văzut sfârşitul. Deşi îmi plăcea actorul(nu are gusturi rele Nacisa) .. finalul a fost naşpa rău
si eu la fel nu m-am uitat din cauza finalului chiar daca imi placeau cei doi actori...iar la Havin am umplut cateva batiste la final sad ..si cand imi aduc aminte ca apoi trebuia s-o iau pe fata da la gradinita si eu m-am dus cu ochii umflati de plans Smile Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 25 Apr 2011, 1:19 am

ce scene frumoase au fost in acest episod...desi mi se pare ca serialul nu e fluent, scenele sunt trunchiate sau chiar neterminate , cum s-ar spune ne cam lasa cu ochii in soare
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 25 Apr 2011, 1:20 am

anuta1971 a scris:Ştii la episodul de aseară mi-a plăcut şi cuplul Levent-Ceren. A fost tare frumuşică Ceren.. are ochi foarte frumoşi şi i-au accentut mai mult prin machiaj. Pe Gulnaz au tuns-o şi i-au schimbat culoarea părului, iar Cobra a fost bestial în scena cu noua cântăreaţă Smile
imi place cuplu Ceren Levent sa vedem cum isi vor da seama ca s-au indragopstit unul de celalalt
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 25 Apr 2011, 1:20 am

alitheea a scris:ce scene frumoase au fost in acest episod...desi mi se pare ca serialul nu e fluent, scenele sunt trunchiate sau chiar neterminate , cum s-ar spune ne cam lasa cu ochii in soare
da si faza cu cina a ramas in aer si a trecut direct cu murat la pat
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 25 Apr 2011, 1:21 am

alitheea a scris:sper sa aiba ceva minte si sa il termine bine pe asta , ca daca nu cred ca isi vor pierde multi fani din afara tarii , pe care au reusit sa ii castige datorita tubei
Ştii într-un interviu Cansel a spus că serialul ăsta are cei mai fideli şi nebuni fani Smile Smile sau mă rog ceva foarte aproape de sensul ăsta Smile ... cred că are mare dreptate. S-ar putea găsi vreun nebun care să le pună vreo bombă Smile Smile aşa că ar trebui să aibă grijă Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 25 Apr 2011, 1:21 am

anuta1971 a scris:Ştii la episodul de aseară mi-a plăcut şi cuplul Levent-Ceren. A fost tare frumuşică Ceren.. are ochi foarte frumoşi şi i-au accentut mai mult prin machiaj. Pe Gulnaz au tuns-o şi i-au schimbat culoarea părului, iar Cobra a fost bestial în scena cu noua cântăreaţă Smile
mie intotdeauna mi-a placut si actrita si rolul
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 25 Apr 2011, 1:23 am

Admin_dea05 a scris:da si faza cu cina a ramas in aer si a trecut direct cu murat la pat
atat de brusc le incheie ca nici nu ne lasa sa visam , si treaba asta cu terminatul persista de ceva timp si eu zic ca stirbeste mult calitatea serialului
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 25 Apr 2011, 1:24 am

Admin_dea05 a scris:da si faza cu cina a ramas in aer si a trecut direct cu murat la pat
măcar de ar fi fost cu folos Smile lasă că vedem continuarea în episodul viitor 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 25 Apr 2011, 1:26 am

Admin_dea05 a scris:si eu la fel nu m-am uitat din cauza finalului chiar daca imi placeau cei doi actori...iar la Havin am umplut cateva batiste la final sad ..si cand imi aduc aminte ca apoi trebuia s-o iau pe fata da la gradinita si eu m-am dus cu ochii umflati de plans Smile Smile
Eu il am pe dvd , mi-a placut dar din cauza finalului nu am nici un chef sa il revad
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 25 Apr 2011, 1:27 am

Secvenţele astea cu ei doi mergând cu picioarele goale prin iarbă mă duce cu gândul la... Dumbrava minunată.. Smile acum nu spun că Murat e Patrocle Smile până la urmă tot mă bateţi Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 25 Apr 2011, 1:29 am

Admin_dea05 a scris:si eu la fel nu m-am uitat din cauza finalului chiar daca imi placeau cei doi actori...iar la Havin am umplut cateva batiste la final sad ..si cand imi aduc aminte ca apoi trebuia s-o iau pe fata da la gradinita si eu m-am dus cu ochii umflati de plans Smile Smile
Smile Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 25 Apr 2011, 1:29 am

Admin_dea05 a scris:da si faza cu cina a ramas in aer si a trecut direct cu murat la pat
daca treceau in pat eara mai dragut , nu ma intelegeti gresit , eu mi-am imaginat ca are grija de el , pica de oboseala , adoarme pe marginea patului si se trezeste in bratele lui 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516 stupid stupid stupid
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 25 Apr 2011, 1:29 am

anuta1971 a scris:Secvenţele astea cu ei doi mergând cu picioarele goale prin iarbă mă duce cu gândul la... Dumbrava minunată.. Smile acum nu spun că Murat e Patrocle Smile până la urmă tot mă bateţi Smile Smile
Smile Smile Smile ce comparatie!!! Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 25 Apr 2011, 1:30 am

Admin_dea05 a scris: Smile Smile Smile ce comparatie!!! Smile
51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 539466 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 539466 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 539466
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 25 Apr 2011, 1:31 am

alitheea a scris:
Admin_dea05 a scris:da si faza cu cina a ramas in aer si a trecut direct cu murat la pat
daca treceau in pat eara mai dragut , nu ma intelegeti gresit , eu mi-am imaginat ca are grija de el , pica de oboseala , adoarme pe marginea patului si se trezeste in bratele lui 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516 stupid stupid stupid
si eu la fel cand am vazut-o ca are fata obosita ma gandeam ca se aseaza si ea pe marginea patului ..dar am ramas cu visatul..eu cred ca in filmul asta nu vom avea parte de prima noapte de dragoste..(sa nu dati in mine)..dar la cum sunt astia asa de zgarciti nu apucam sa-l vedem pe murat la pielea goala Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 25 Apr 2011, 1:31 am

alitheea a scris:daca treceau in pat eara mai dragut , nu ma intelegeti gresit , eu mi-am imaginat ca are grija de el , pica de oboseala , adoarme pe marginea patului si se trezeste in bratele lui 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 283516 stupid stupid stupid
păi faza nu s-a terminat.. sperăm să se întâmple asta în episodul viitor 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 244732
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 25 Apr 2011, 1:33 am

Admin_dea05 a scris: Smile Smile Smile ce comparatie!!! Smile
e târziu.. am circumstanţe atenuante Smile dacă era Iuli spunea că am trecut prin cramă Smile oricum e ciudat cheful meu de vorbă la ora asta Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 25 Apr 2011, 1:35 am

andreea90 a scris:[
multumim pt poze kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 51. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum