Serialesitelenovelet
25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+22
andradamaria
dana4699
dubaisport
teodora_roman
sasa
iulia80
Lucica10
Motzişor
andreea90
Admin_dea05
pufy2010
Nicky
simi
savas1979
alimar
lexia
ninnet
lavy612
victorelalove
lica54
DENISA
nety
26 participanți

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar 10 Mai 2011, 9:53 pm

buna seara fetelor, ce faceti ?
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 9:54 pm

ninnet a scris:buna seara fetelor, ce faceti ?
Buna ninnet. kiss kiss kiss
Plangem dupa Savas... Ca este plecat in Iran!!!!!! sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar 10 Mai 2011, 9:56 pm

aoleu sad sad nu e cam periculos? a luat si sotioara cu el ??????? Smile

ce face in Iran ? promoveaza ceva ? Ask ve ceza ?????
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 9:58 pm

ninnet a scris:aoleu sad sad nu e cam periculos? a luat si sotioara cu el ??????? Smile
Am vrea noi sa o duca pe 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 756436 in Iran..si sa o uite pe acolo..."din greseala"... Smile Smile Smile
Insa a plecat in serial la Kanal D.
Dar ideea cu nevasta in Iran, nu este deloc rea...chiar deloc... Smile Smile Smile
Bravo ninnet. kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 10:01 pm

ninnet a scris:ce face in Iran ? promoveaza ceva ? Ask ve ceza ?????

Ne uitam noi pe Kanal D la "ask"...si este episodul cand pleaca el in Iran. kiss
Ca sa-l prinda pe Besir Aga.


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mar 10 Mai 2011, 10:03 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar 10 Mai 2011, 10:02 pm

victorelalove a scris:
Am vrea noi sa o duca pe 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 756436 in Iran..si sa o uite pe acolo..."din greseala"... Smile Smile Smile
Insa a plecat in serial la Kanal D.
Dar ideea cu nevasta in Iran, nu este deloc rea...chiar deloc... Smile Smile Smile
Bravo ninnet. kiss kiss kiss

vic, am vazut aseara ceva scris de voi ...............s-a anuntat cand se termina serialul ?
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mar 10 Mai 2011, 10:04 pm

Buna Ninnet !! kiss kiss Sotioara la ,,chiotele'' si flueiraturile alea, sigur i-ar strica planurile lui Muri Smile Smile asa ca sa ramana la locul ei. Smile
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 32
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar 10 Mai 2011, 10:04 pm

victorelalove a scris:

Ne uitam noi pe Kanal D la "ask"...si este episodul cand pleaca el in Iran. kiss
Ca sa-l prinda pe Besir Aga.


bravo, am incasat-o Smile Smile daca nu am fost atenta la ce ati scris mai
in spate Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 10:05 pm

ninnet a scris:

vic, am vazut aseara ceva scris de voi ...............s-a anuntat cand se termina serialul ?
Din cate am inteles in iunie se termina de filmat. Deci nu mai sunt multe episoade.
Acum sa vedem ce final se alege...Imi este si frica sa ma gandesc. affraid affraid affraid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar 10 Mai 2011, 10:06 pm

lavy612 a scris:Buna Ninnet !! kiss kiss Sotioara la ,,chiotele'' si flueiraturile alea, sigur i-ar strica planurile lui Muri Smile Smile asa ca sa ramana la locul ei. Smile

buna Lavy, da acum am vazut Smile despre ce e vorba..........dar na-r fi fost
rau sa o duca pe acolo si s-o uite Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 10:06 pm

ninnet a scris:


bravo, am incasat-o Smile Smile daca nu am fost atenta la ce ati scris mai
in spate Smile Smile
Smile Smile Smile
Dar ti-am spus...Ideea cu "dusul" nevestei 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 756436 in Iran...nu este rea deloc... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar 10 Mai 2011, 10:08 pm

victorelalove a scris:
Din cate am inteles in iunie se termina de filmat. Deci nu mai sunt multe episoade.
Acum sa vedem ce final se alege...Imi este si frica sa ma gandesc. affraid affraid affraid

si mie mi-e frica de final, la turci te astepti la orice, le place tragicul sad sad
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mar 10 Mai 2011, 10:11 pm

Cred ca se vor opri pe la ep 60 61...asa voi ce ziceti?? Ori e balamuc ori e sarbatoare !Sper sa mai avem o nunta 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516 la final de data asta sa fie pe masura cu toata lumea prezenta ....voi??
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 32
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 10:11 pm

lavy612 a scris:Buna Ninnet !! kiss kiss Sotioara la ,,chiotele'' si flueiraturile alea, sigur i-ar strica planurile lui Muri Smile Smile asa ca sa ramana la locul ei. Smile

Hai ...mai fetelor... CA FLUIERA FRUMOS!!!!!!!! Smile Smile Smile
Mai sa lesine cei din Ezel... cand au auzit-o... confused confused confused
Cred ca isi spuneau "Cine ne-a pus?...Dar asta este, ne-am facut-o cu mana noasta !!!!!!"( si aici mi-ar trebui un smile cu un omultet care isi smulge parul din cap.)
Sau mesele...dupa caz... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 10 Mai 2011, 10:11 pm

Dragalaselor va doresc o seara buna25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Immp14w1
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 10:13 pm

ninnet a scris:

si mie mi-e frica de final, la turci te astepti la orice, le place tragicul sad sad
Da....si inca ce le place!
De zici ca si dimineata... si la pranz... si seara.. si noaptea ar trai intr-o continua tragedie. Si mai ales din dragoste!!!! confused

lica54 a scris:Dragalaselor va doresc o seara buna
O seara buna lica. kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar 10 Mai 2011, 10:14 pm

noapte buna Lica 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 155656 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 155656 , fetelor a cui nunta ati dori sa mai fie ???????? 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 165638
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 10:17 pm

ninnet a scris:noapte buna Lica 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 155656 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 155656 , fetelor a cui nunta ati dori sa mai fie ???????? 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 165638
Eu speram intr-o nunta Nazan-Yavuz...ar fi fost "corect". Insa acest lucru nu cred ca se va mai realiza.
As vrea o nunta a lui Cicek...nu conteaza cu cine... Smile Smile Smile Numai sa fie indragostita cu adevarat...Nu ca la prima.
Si o nunta Pelin-Hakan... Mi se par potriviti unul pentru celalalt.
In rest...nu prea mai sunt la prima tinerete...deci YOK nunti.... Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mar 10 Mai 2011, 10:17 pm

victorelalove a scris:

Hai ...mai fetelor... CA FLUIERA FRUMOS!!!!!!!! Smile Smile Smile
Mai sa lesine cei din Ezel... cand au auzit-o... confused confused confused
Cred ca isi spuneau "Cine ne-a pus?...Dar asta este, ne-am facut-o cu mana noasta !!!!!!"( si aici mi-ar trebui un smile cu un omultet care isi smulge parul din cap.)
Sau mesele...dupa caz... Smile

M-am mai uitat la Ezel , dar pe ea nu prea am prins-o in,,flagrant''. O sa fiu mai vigilenta , s-o apuc in splendoara ei... acolo Smile Smile
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 32
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar 10 Mai 2011, 10:18 pm

victorelalove a scris:
Da....si inca ce le place!
De zici ca si dimineata... si la pranz... si seara.. si noaptea ar trai intr-o continua tragedie. Si mai ales din dragoste!!!! confused

mai, cei drept nu-i pacat, sunt frumosi de pica 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516 eu pana sa ma uit la
serialele astea ,cand ma gandeam la turci , stupid f stupid ca la arabi ..........aia nu-mi plac confused
victorelalove a scris:
Eu speram intr-o nunta Nazan-Yavuz...ar fi fost "corect". Insa acest lucru nu cred ca se va mai realiza.
As vrea o nunta a lui Cicek...nu conteaza cu cine... Smile Smile Smile Numai sa fie indragostita cu adevarat...Nu ca la prima.
Si o nunta Pelin-Hakan... Mi se par potriviti unul pentru celalalt.
In rest...nu preazaa mai sunt la prima tinerete...deci YOK nunti.... Smile Smile

vic, si eu ma gandeam cand a iesit din inchisoare prima data ,se va calma si chiar se va
indragostii de Nazan, dar yoc, yoc.
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 10:21 pm

lavy612 a scris:Cred ca se vor opri pe la ep 60 61...asa voi ce ziceti?? Ori e balamuc ori e sarbatoare !Sper sa mai avem o nunta 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516 la final de data asta sa fie pe masura cu toata lumea prezenta ....voi??

Visul meu de cand am descoperit serialul... 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516
Ar fi... ca o cununa asezata peste noptile mele nedormite si pline de suspine... Smile Smile Smile Ca o incununare a tuturor visurilor mele de a triunfa DRAGOSTEA. Filmul acesta(asa cum este el cateodata...cu neajunsurile lui) m-a captivat teribil... Si...DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! Vreau un final de vis CU O NUNTA DE VIS! 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516
ninnet a scris:

mai, cei drept nu-i pacat, sunt frumosi de pica 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516 eu pana sa ma uit la
serialele astea ,cand ma gandeam la turci , stupid f stupid ca la arabi ..........aia nu-mi plac confused

NUMAI DESPRE CATE RAZBOAIE SI CONFRUNTARI ROMANO-TURCE AM INVATAT LA SCOALA!!!!!!!! Smile Smile Smile
Cine nu stie replicile din scrisoarea a III? Baiazid si Mircea cel batran...uffffffff!
Nu as fi crezut ...in veci ca ii voi privi cu alti ochi... Si iata ca se poate!!!! 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516 Cu filmele lor frumoase, cu actorii lor minunati si cu tot ce tine de povestile lor din filme.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar 10 Mai 2011, 10:28 pm

victorelalove a scris:

NUMAI DESPRE CATE RAZBOAIE SI CONFRUNTARI ROMANO-TURCE AM INVATAT LA SCOALA!!!!!!!! Smile Smile Smile
Cine nu stie replicile din scrisoarea a III? Baiazid si Mircea cel batran...uffffffff!
Nu as fi crezut ...in veci ca ii voi privi cu alti ochi... Si iata ca se poate!!!! 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516 Cu filmele lor frumoase, cu actorii lor minunati si cu tot ce tine de povestile lor din filme.


iubito, ca bine zici, ce am invatat noi la scoala??????????? si ce facem noi acum ?? sad

plangem dupa baietii astia Smile Smile sa ne vada MIRCEA cel BATRAN Smile Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar 10 Mai 2011, 10:36 pm

IUBITELELOR...........VA PUPA FATA, NOAPTE BUNA!!!!!!!!!!! Sleep Sleep have a nice day
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mai 2011, 10:43 pm

ninnet a scris:IUBITELELOR...........VA PUPA FATA, NOAPTE BUNA!!!!!!!!!!! Sleep Sleep have a nice day
Pa ninnet. kiss kiss
Noapte buna si somn usor. 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 155656 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 523120
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mar 10 Mai 2011, 10:50 pm

victorelalove a scris:

Visul meu de cand am descoperit serialul... 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516
Ar fi... ca o cununa asezata peste noptile mele nedormite si pline de suspine... Smile Smile Smile Ca o incununare a tuturor visurilor mele de a triunfa DRAGOSTEA. Filmul acesta(asa cum este el cateodata...cu neajunsurile lui) m-a captivat teribil... Si...DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! Vreau un final de vis CU O NUNTA DE VIS! 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516

Daaaaa, vezi tot nunta vrem
25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516 . Niciodata nu ne saturam , de privirile alea , de momentele romantice de aspectul lor impecabil , de talentul deosebit. Nunta religioasa sa fie de data asta. Iti dai seama , daca acea cununie pe vapor ne -a impresionat teribil , sa-i mai vedem si pe micuti alaturi de ei.... tinand trena miresei ... Offf filmul e boala curata...
25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 32
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 25. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum