Serialesitelenovelet
1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

+5
DENISA
iulia1965
Luana
elena50
Admin_dea05
9 participanți

Pagina 23 din 43 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 43  Urmatorul

In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de elena50 Vin 19 Aug 2011, 6:15 pm





Ultima editare efectuata de catre elena50 in Vin 19 Aug 2011, 6:17 pm, editata de 1 ori
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de elena50 Vin 19 Aug 2011, 6:16 pm

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 298298_252468211440778_100000328034602_879035_3187310_n
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de Luana Sam 20 Aug 2011, 2:50 pm

Buna ziua Elena!
Bravo pt captura. Cand gatesti salaul, invita-ma, mor dupa salau!
Ai prins ceva. Ti-ai facut provizii pt un timp. Cred ca e mai gustos atunci cand e prins cu mana proprie.
Multumesc pt poze!
Frumoase. Se pare ca au inceput serios filmarile pt sezonul 2.
Nu stiu cine este Meral, nu am intalnit figura ei pe nicaieri. Si nici numele nu-mi spune nimic. Oricum imi pare rau pt ea, oricine ar fi.
O zi placuta in continuare!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de elena50 Sam 20 Aug 2011, 5:02 pm

Luana a scris:Buna ziua Elena!
Bravo pt captura. Cand gatesti salaul, invita-ma, mor dupa salau!
Ai prins ceva. Ti-ai facut provizii pt un timp. Cred ca e mai gustos atunci cand e prins cu mana proprie.
Multumesc pt poze!
Frumoase. Se pare ca au inceput serios filmarile pt sezonul 2.
Nu stiu cine este Meral, nu am intalnit figura ei pe nicaieri. Si nici numele nu-mi spune nimic. Oricum imi pare rau pt ea, oricine ar fi.
O zi placuta in continuare!
Buna ziua Luana!
Meral Binal este scenarista serialului, cea care a primit prin februarie, martie amenintari cu moartea pentru scenariul serialului care nu era pe placul conservatorilor si traditionalistilor islamici(sultanul a fost prezentat cu pahar de bautura in mana , erau revoltati ca este prezentata viata din harem, etc...)
Ea este bolnava si din cauza asta se speculeaza pe forumuri ca ar incepe asa tarziu sezonul al doilea.

Captura prinsa ieri a mers la ceaun pentru ciorba de peste si peste prajit cu mujdei si mamaliguta. Am avut musafiri , asa ca a fost tocmai buna.Data viitoare cand mai merg si daca prind salau esti invitata mea!
(Sper sa nu ma certe Deea pentru off topic)
Scuze ca nu am aparut la cafea dar am fost ocupata(musafiri neanuntati, dar bineveniti). Lasam pe alta data. Acum esti in concediu, mai am putin si imi voi lua si eu restul de concediu asa ca ne vom intalni mai des. kiss

O seara placuta!
1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 0j7copqx
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de elena50 Sam 20 Aug 2011, 5:07 pm

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 C3otw

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Aubdvr

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Ludilo

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Anigif-51. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Dzumbul

elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de elena50 Sam 20 Aug 2011, 5:16 pm

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Velianstveno20stoljee2004epizoda1-8

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Velianstvenostoljee16epizoda-10

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Velianstvenostoljee16epizoda-6

Colaje luate de pe forumul croat, sper ca fetele nu au scris ceva "glumet" ca nu stiu sa traduc. Smile

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Pizap.com10.0217346968129277231313613441632
Uite cine-i Hurrem!
Sunt haioase fetele!
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de Luana Sam 20 Aug 2011, 9:09 pm

Oh! Deci s-a dus pestele!
Nu-i nimic, pe data viitoare!
Glumesc!
Imi pare rau pt Meral, biata de ea nu cred ca are prea multa putere sa scrie si sa modifice (la nevoie) scenariul, daca face chimioterapie.
Eu sunt cu numele in concediu, pt ca muncesc. De cum am venit m-am apucat de proiectul pe care trebuie sa-l prezentam incepand cu 5 sept, ca urmare a cursului facut la sf. anului scolar. Si ce este rau, este ca se fac discutii si aprecieri de catre colegii de curs la sustinere, asa ca trebuie sa iasa nu bine, ci foarte bine.
Si de luni ma mai duc si la scoala, nu prea mult, dar vreau sa mai pastrez zile de concediu pt iarna.
Nu cred ca se supara Deea pt asta. Stiu ca a scris odata la Gonulcelen ca fiecare scrie cat si ce vrea, posteaza pozele pe care le vrea, ca nu-i bai. Nu are motiv sa se supere daca nu facem ceva urat, ceeaa ce este evident ca nu vom face.
Noapte buna sa ai si maine o duminica reusita! Sleep
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de Luana Dum 21 Aug 2011, 8:29 am

Buna dimineata Elena!
Nu mai pun cafea, sunt convinsa ca ai baut-o deja. Eu acum trei ore.
Am gasit ceva pt care am ras cu pofta. Iti pun si tie (am incercat pe E-mail, dar imi spune ca adresa ta nu e valida. Am trecut la varianta noua de E-mail si nu sunt inca lamurita in totalitate.
Nu stiu daca stii ce a facut Gerard Depardieu acum cateva zile. A facut pisu in avion in fata calatorilor, pt ca avionul era in curs de decolare si insotitoarea de bord nu i-a permis sa intre la toaleta. Avionul a fost retras apoi pt curatare. In fine, eu nu simpatizez actorul, iar cand am citit ca mai era si "afumat" in acea ocazie, mi-a diplacut si mai mult.
Ceea ce pun aici este reactia unui prezentator de stiri, atunci cand a trebuit sa dea stirea in direct. Bietul a facut o criza de ras de nestapanit.
https://www.youtube.com/watch?v=UYl-2Wsvfrc&feature=player_embedded
Iti urez o zi reusita!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de elena50 Lun 22 Aug 2011, 12:12 am

Interviul principale cu Meral

Cum a fost detectat boala?


În nodul mea sânul stâng a apărut, la fel ca o minge de ping-pong. M-am gândit că forfetare graşi. Nu a luat foarte în serios. 10 zile mai târziu a arătat Timur Savdzha entitate cu care am fost întâlnire. El a spus: "Nu-mi place mult." Şi să caute asistenţă medicală. Pe 30 mai recenzie otizoh. Medicul imediat m-au acceptat pentru operatie. Pe 2 iunie am fost diagnosticat cu cancer. Mai târziu am realizat că am cancer pulmonar.

Care a fost primul tău gând când a auzit diagnosticul?

Cancerul pulmonar se extinde la corp. M-am gândit: "Există metastaze în corpul meu?". Pentru că ceea ce ar arăta o luptă am şi despre ceea ce am aştepta evoluţia neplacute de acum înainte. Sa dovedit faptul că cancerul este localizat într-un singur loc numai. Calmat. Tu spui că eu sunt o femeie puternică. Dacă vorbim despre natură Oia ceea ce, nu diagnosticul de cancer trece nimeni, nici puternic, nici cei cu bani.

Dupa ce diagnosticul Sezen Aksu (cântăreaţă foarte celebru şi prieten al lui Meral) este angajat în starea ei este colectat într-o echipă specială de medici de spital tineri, idealist şi foarte conştiincios.

Meral: Cu o astfel de boală nu ar trebui să aibă încredere în medici pentru a fi moral bun şi pacient. Se lasă în mâinile lor. I-am spus medicii: "Tu nu ar trebui să ascundă nimic de la mine. Vei sti ce si tu stii. Vrei să ştii cât de departe înainte de ai luat lucrurile. Trebuie să ştiţi ce mă aşteaptă "primit sprijinul lor..
Din cauza unor oameni mei apropiaţi ştiu acest duşman perfid foarte bine după un timp am luat un prieten de cancer şi a restricţionat, astfel de călătorie lui. Răspuns rapid la terapie. Înainte de a lucra la 17 de ore pe zi. 8:00 Acum, bateriile mele sunt gata. A redus ritmul de lucru. Sclav fericit al lui Dumnezeu am venit de avertizare timpurie. Acum, tumora a disparut. A rămas numai chimioterapie. Am vrut să tratament intensiv. Pentru a continua BB a trebuit să planifice şi să scrie următoarele 60 de serie. Decideţi care oamenii vor rămâne în jurul valorii de mine. Sezen luat totul în propriile mâini. In timpul vacantei de vara staţi la Istanbul, nu de la mine. Emel vă prietenul meu de 35 de ani, sa mutat toate lucrurile şi a luat o sarcină de umerii mei. Toate, în toate am avut 5 persoane. Yaman (nu stiu cine este aceasta persoana), de asemenea, pune-l în echipa de repede reagirane.Golyam norocos sa aiba astfel de prieteni. Tatal meu a urmat de asemenea, evoluţiile să vă asiguraţi că această echipă va fi ajutorul meu( google)
.


elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de DENISA Lun 22 Aug 2011, 1:13 pm

Muhteşem Yüzyıl'a şok iddia!

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 1314003000-1

http://www.gazeteciler.com/gundem/muhtesem-yuzyila-sok-iddia-39656h.html
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de elena50 Lun 22 Aug 2011, 3:04 pm

Buna seara Luana!
Deabia acum am reusit sa intru, tu cred ca dormi deja!
Ai un program incarcat!Eu sunt convinsa ca vei face proiectul asa de bun ca vei primi superaprecieri!
Sa ai spor si reusita in tot ce faci!
Nu, nu mi-a placut niciodata G. Depardieu!
Ce a facut el e dovada de lipsa de respect fata de ceilalti calatori-probabil printre ei erau femei, copii-!
Dar rasul prezentatorului m-a distrat ! Are un ras de pare ca-i castrat! 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 539466
Azi nu am cautat noutati, dar maine promit ca voi incerca!
Plec si eu la somn, e tarziu deja!

Noapte buna, pe maine!




[center]
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de elena50 Lun 22 Aug 2011, 3:12 pm

Buna ziua!
Mesajul pe care l-am scris azi-noapte deabia acum mi l-a luat calcul!
Acum nu-l mai sterg, Luana, primesti urarea de noapte buna cu intarziere sau in avans, cum preferi!
Sa ai o zi buna in continuare! kiss
1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Qhijheno
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de elena50 Lun 22 Aug 2011, 3:18 pm

DENISA a scris:
Muhteşem Yüzyıl'a şok iddia!

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 1314003000-1

http://www.gazeteciler.com/gundem/muhtesem-yuzyila-sok-iddia-39656h.html

Saracii cai!Au murit din cauza caldurii si a oboselii!
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de elena50 Lun 22 Aug 2011, 3:56 pm

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 1602544369176731676413140143171G2t1w3C9hGSULa4U7w3

Okan YALABIK HASTANEYE KALDIRILDI Edirne'de çekimleri süren! "Muhteşem Yüzyıl" dizisinin Yeni sezon için çekilen Savas sahnesinde attan düşen "Ibrahim Paşa Pargalı" rolündeki Okan Yalabık, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

http://translate.google.ro/translate?hl=ro&sl=tr&u=http://www.kamupersonel.com/son-dakika/08/22/2011/okan-yalabik-dizi-cekiminde-attan-dustu.html&ei=nVFSTr-XJ4Sz8QPXr6mtBw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=2&ved=0CDMQ7gEwAQ&prev=/search%3Fq%3Dattan%2Bdustu%2B!%26hl%3Dro%26client%3Dfirefox-a%26hs%3D1zU%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26prmd%3Divns

http://www.kamupersonel.com/son-dakika/08/22/2011/okan-yalabik-dizi-cekiminde-attan-dustu.html
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de Luana Lun 22 Aug 2011, 8:03 pm

Buna ziua!
Chiar ma uitam siderata la ora de trimitere a mesajului si imi spuneam de ce ma crezi ca dorm la o asemenea ora! Smile Smile
M-a distrat calculatorul tau, dar si al meu face figuri. Se bifeaza singur la ofline si-mi spune ca nu pot intra ca sunt ofline, desi iconita imi arata ca sunt contactata la RDS.
A durat ceva pana m-am prins ca o face de capul lui...
Iti pun ceva ce mi-a placut din ce am primit astazi:
https://www.youtube.com/watch_popup?v=SkY03n0_sD8&vq=medium
Mamele sunt peste tot la fel, chiar si in lumea animala!
Superbe imagini!
vai, mai bine nu aflam!
Cum sa lase caii sa moara??Inseamna ca nu i-au adapat, nu au avut grija sa se odihneasca. In alte tari ar fi facut inchisoare unii pt asta. Trist! Asa animale frumoase au pierit aiurea.
Am intrat si eu putin pe Ddizi film si am gasit niste poze, sper ca nu au mai fost puse:

Asta este avatarul unei fete si mi-a placut ca este cu mutrita lui Okan din MY, dar imbracat modern. Tare drag imi este!
Imi pare rau ca nu-l voi vedea pana la sfarsit!
Si o poza cu Berguzar imbracata cu o rochie superba. Are o silueta de invidiat. Arata mai bine acum, decat inainte de a fi insarcinata. Ce reteta miraculoasa o fi folosit ca sa slabeasca asa repede si asa frumos???
1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 23ai
O seara frumoasa sa ai.
Sa stii ca numai sambata ma culc in jur de 23,30, in restul zilelor stau la "Amnatomia lui Gray, care se termina la 24,40. L-am mai vazut si la TV si pe "seriale online", dar imi place prea mult ca sa nu-l revad, mai ales la TV.
Doar ca este PC-ul inchis la orele acelea, este in alta camera. Numai daca am ceva de urmarit pe net sta deschis la asemenea ore.
Gata, plec!
Pe maine!
https://2img.net/r/ihimizer/img42/5315/avatar3885053.jpg[/img]
Am revenit pt ca nu mi-a luat poza nr 1. Sper sa mearga acum...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de Luana Lun 22 Aug 2011, 8:10 pm

Nu a luat-o nici acum, cred ca pt ca este avatar. Imi pare rau, este si gif si este tare simpatic acolo...Asta e! Daca nu am cerut cu imprumut si am luat-o singura!
Noapte buna!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de elena50 Lun 22 Aug 2011, 10:29 pm

Buna seara forum, buna seara Luana!
https://www.youtube.com/watch_popup?v=SkY03n0_sD8&vq=mediummi-a placut videoclipul!
Este un clip cu mesaj,se protesteaza impotriva forarilor in Arctica!
Berg a tinut cura de slabire si face pilates , arata foarte bine, a ajuns la 50 kg.La pozele postate de Denisa la sectiunea"Poze Noutati Actori", la topicul lui Berg, am admirat silueta ei. Este ca o adolescenta pe langa ursul de Halit! Smile
Dar Okan , cum o sa mai joace acum in serial? Scrie in art. postat mai sus ca a cazut de pe cal si s-a ranit.
Si mie mi-a placut cum a jucat Okan in primul sezon!
Il vor scoate cred ca in sezonul doi si va aparea Mehmet Gunsur-Mustafa tanar .
Sa inceapa mai repede sezonul, nu mai am rabdare!
Iar se vehicula ideea cu preluarea serialului de alt post tv decat Show, la inceputul lunii august si nu mai stiu ce sa mai cred.Poate sunt doar speculatii ale ziaristilor din lipsa de subiecte, acum pe timp de vara!
Draga mea , noapte buna!

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 D7e18fcd10af873cdcddab1f286e4e19
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de elena50 Lun 22 Aug 2011, 10:32 pm

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Md1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Mdd
1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 L31. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 L4
1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 L2
1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 L1
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de elena50 Lun 22 Aug 2011, 10:34 pm

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Mihrimah11. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Mihrimah2
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de elena50 Lun 22 Aug 2011, 10:47 pm

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Mahi

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Aubdvr

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Lnmzfyneo7

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Bumxf6kkla

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Huawpmqy2r

elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de elena50 Lun 22 Aug 2011, 10:50 pm

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Suli

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Lxhaljy3rr

elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de Luana Mar 23 Aug 2011, 6:59 am

Buna dimineata!
Am venit sa beau cafeaua aici, poate poate sunt cu companie, dar...yok!
Ni-l arata pe Halit cu bustul gol...Hm!
Sper sa nu ne-o arate si pe Mery, pt ca ar cadea sanii prea jos ca sa-i fie prinzi in poza bust.
Glumesc amar. Tare ar fi fost frumos sa vedem o femeie tanara, slaba, agila, frumoasa in rolul personajului care ocupa un rol asa important in istoria Turciei. Fatuca asta imi displace din ce in ce mai mult, mai ales daca in loc sa slabeasca, s-a mai ingrasat peste vara!
In fine!
Sa ai o zi reusita !
Sper sa-ti placa cafeaua si s-o bei fierbinte.1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 277036bigthumbnail
la alegere, ce fel de cafea vrei.
Am fugit!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de DENISA Mar 23 Aug 2011, 2:09 pm

https://www.facebook.com/video/video.php?v=210710518985470&oid=213522235343950&comments

He reacted instantly ..... and saved a litle bird.... which fell down.....from the roof !!!!!!!!!!!! What else will this man do!!!!!
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de Luana Mar 23 Aug 2011, 6:19 pm

Raspund aiurea si cu intarziere, dar sunt preocupata de ceea ce lucrez si mai "zburd" doar ca sa ma destind putin.
Multumesc pt parerea buna pe care o ai despre mine, sper sa fie cum spui, as fi tare dezamagita daca nu ar iesi asa cum vreau si sper. Este atata munca ! Mereu stau si ma gandesc daca merita...Nu numai asta, ci tot ce facem noi si nu se vede de "dincolo de bariere".
In fine, sa-mi mut frustrarile de aici, nu vreau sa intristez pe cineva.
Acum m-am uitat mai bine la pozele tale si ma gandesc ca Meryemei ii sta si mai rau in haine moderne.
Cred ca silueta ei s-ar potrivi la o ferma unde se mulge laptele . Arata ingrozitor in rochita aceea in carouri (ca o fata de masa de carciuma ieftina). Impresia mea este ca nu are nici gust la imbracaminte, scoate ochii pe unde apare imbracata in haine din zilele noastre. Imi amintesc cu groaza de tinuta aceea cu ciorapii rosii si ma cutremur! Nefericita alegere a facut Halit (daca chiar el a ales-o), dar ma gandesc acum ca a ales-o poate, pt ca Berg sa nu fie geloasa...Zic si eu! Mai bine ca o vedem sugrumata in tinutele Huremei. Macar nu-i numaram straturile de sunculite.La varsta, ocupatia si rolul pe care-l are acum, nu are dreptul sa arate asa!
Gata, plec inapoi la munca!
O seara placuta sa ai!
Si o noapte cu vise frumoase! 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 155656 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 155656
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de Luana Mar 23 Aug 2011, 6:20 pm

DENISA a scris:
https://www.facebook.com/video/video.php?v=210710518985470&oid=213522235343950&comments

He reacted instantly ..... and saved a litle bird.... which fell down.....from the roof !!!!!!!!!!!! What else will this man do!!!!!
Multumim Deni!
Rapide reflexe are!
Era bun de portar la handbal!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii...  (serial 2011 cu Halit Ergenc) - Pagina 23 Empty Re: 1. MUHTEŞEM YÜZYIL.....Suleyman magnificul sub domnia iubirii... (serial 2011 cu Halit Ergenc)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 43 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum