Serialesitelenovelet
FAHRIYE EVCEN Pbucket

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
FAHRIYE EVCEN Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FAHRIYE EVCEN

2 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

FAHRIYE EVCEN Empty FAHRIYE EVCEN

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 12:15 am

FAHRIYE EVCEN 5m1zvetu0cfmz1emFAHRIYE EVCEN 35305105753959479222101

Nume: Fahriye Evcen
Data nasterii: 4 Iunie 1986 (25 ani)
Locul nasterii: Solingen, Germania
Zodia: Gemeni

Filmografie:

2007-2009-2010Yaprak Dökümü (Necla)
2006 Hasret (Songül)
2005 Asla Unutma

filme
2008 Aşk Tutulması (Pınar)
2007 Cennet (Kız) (Adı Olmayan Karakter)
2010 Takiye (Sevde)
2010 Sinyora Enrica

Reclame
2007 Ülker Golf Dondurma
2009 Alvin Sincaplar 2 Seslendirme

Fahriye Evcen, intrepreta personajului Necla Tekin, din "Poveste de familie" este implicată într-un proiect nou. Ea joacă într-un lung metraj numit "Cennet” (Rai). "Pentru că este primul meu proiect de acest gen, sunt foarte emoţionată."

După ce a citit scenariul, a fost foarte entuziasmată pentru că s-a regăsit în personajul pe care îl interpretează. "Este extraordinar şi ciudat în acelaşi timp." Actriţa nu uită nici de proiectul ei preferat, "Poveste de familie" .

E foarte important să-ţi depăşeşti limitele...

Despre actorie, Fahriye vorbeşte cu un entuziastm caracteristic tinerilor care văd în ea mai mult decât o meserie. Pentru actriţă, este foarte important ca să-şi depăşească limitele şi să le arate oamenilor acest lucru. "Ceea ce nu ai putea să faci în viaţa reală, să nu te comporţi într-un anume fel, de exmplu, poţi face ca actor."

Încrezătoare în propiile forţe...

Actriţa este foarte exigentă cu ea în ce priveşte munca pe care o face. Chiar mărturiseşte că singurul lucru care nu-i place la ea este faptul că vrea să facă mai multe lucruri deodată. Simt că acest lucru mă oboseşte uneori. Însă ce admiră la ea este faptul că nu se lasă influenţată de ceilalţi oameni.

“Nu permit ca oamenii să-mi influenţeze viaţa sau gândirea. Nu vreau să-mi pierd niciodată această calitate. Niciodată nu am acţionat în funcţie de ce au crezut ceilalţi că este bine.”

Fahriye s-a născut şi a crescut în Germania. Acum doi ani a mers în vacanţă în Turcia, unde viaţa i s-a schimbat radical. Persoana care i-a dat peste cap totul a fost Oya Aydogan, o actriţă celebră din Turcia. La insistenţele ei, Fahriye a acceptat să joace în seriale.

A mers în vacanţă în Turcia şi s-a ales cu un rol în serial. Nostalgia locurilor natale...

Din pasiune pentru actorie, tânăra a fost nevoită să-şi îngheţe anul la Universitatea Dusseldorf-Heinrich Heine, secţia de sociologie şi să se mute împreună cu mama ei în Istanbul. A plecat purtând cu ea nostalgia oraşului unde a crescut. Şi acum, când cariera ei de actriţă este în plină ascensiune, Fahriye nu a uitat de Solingen, micul orăşel între Dusseldorf şi Koln.

"Mi-e dor de micile cafenele italiene din Dusseldorf, de chelnării aceia drăguţi care te întâmpinau mereu cu zâmbetul pe buze şi de îngheţata italiană. Şi de parcuri mi-e dor.”

"Încă mă chinui să mă obişnuiesc să trăiesc în Turcia.”

În Istanbul, actriţa locuieşte cu mama ei care o susţine şi o ajută foarte mult, chiar dacă este mereu pe drumuri între Turcia şi Germania.

Actriţa povesteşte că, la început, a avut reţineri pentru că toată lumea se purta frumos şi nu îşi dădea seama de ce. În Germania, mărturiseşte ea, oamenii sunt mult mai reci şi mai distanţi.

"Această apropiere nejustificată m-a deranjat la început. Nu îmi dădeam seama de ce se purtau aşa cu mine sau dacă era ceva natural ori fals. La început eram dată peste cap şi mă gândeam să mă întorc, însă acum am trecut peste această fază.”

Ultima editare efectuata de catre andreea90 in Joi 30 Iun 2011, 1:13 am, editata de 2 ori
andreea90
andreea90
vip
vip

Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

FAHRIYE EVCEN Empty Re: FAHRIYE EVCEN

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 12:16 am

FAHRIYE EVCEN 26049318420046163457110

FAHRIYE EVCEN N4hr12932899225

FAHRIYE EVCEN Fahriyeevcenleylabahad3g

FAHRIYE EVCEN Fahriyeevcenveozcandeni

FAHRIYE EVCEN Fahriyeevcen7

FAHRIYE EVCEN Cennet1287267962

FAHRIYE EVCEN Asktutulmasi1279227228

FAHRIYE EVCEN Zhnolrgnreayngeo

FAHRIYE EVCEN Fahriyeevcenyasonragala

FAHRIYE EVCEN 72439432

FAHRIYE EVCEN Kedi111d

FAHRIYE EVCEN Fahriyeevcen6

FAHRIYE EVCEN Bfaadb1a

FAHRIYE EVCEN 8c56j8brh9nur586

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 12:17 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

FAHRIYE EVCEN Fahriyeevcenveozcandeni

Fahriye Evcen ve Özcan Deniz'i o ayırdı
10 Mart 2011 Perşembe 11:40Fahriye Evcen ve Özcan Deniz'i o ayırdı

Özcan Deniz ile Fahriye Evcen'in evliliğe giden aşklarının neden bittiği ortaya çıktı. İşte büyük aşkın bitiş nedeni

Yaprak Dökümü'nün Ferhunde'si Deniz Çakır, gerçek hayatta da Fahriye Evcen ile aşkı Özcan Deniz'i ayırdı.

Özcan Deniz ile Fahriye Evcen'in evliliğe giden aşklarının neden bittiği ortaya çıktı. Takvim Gazetesi'nin haberine göre; sorunlar, Özcan Deniz'in "Ya Sonra" filminin kadrosuna Naz Elmas ile Deniz Çakır'ı dahil etmesiyle başladı. Güzel oyuncu, Deniz'in eski sevgilisi Naz Elmas ve arasının bozuk olduğu Çakır'la oynamasına öfkelendi.

SPORDA SAMİMİYET!
Sorunlar; sevgilisi ve Deniz Çakır'ın samimiyetiyle arttı. Evcen, "Yaprak Dökümü"nde rol gereği kendisine yapmadığını bırakmayan Çakır yüzünden Deniz'i terk etti. Özcan Deniz ile Deniz Çakır'ın Club Sporium adlı spor salonuna üye olup burada samimi görüntüler sergilemesi de söylentileri arttırdı.

SET AŞKI MODASINA UYDULAR!
Dizi ya da film setinde tanışıp aşk yaşama geleneğine Deniz Çakır ile Özcan Deniz de uydu. İkili, "Ya Sonra" adlı sinema filminde evli bir çifti canlandırıyor.

İSMİ KİMSEYLE ANILMIYORDU
Deniz Çakır, uzun süre Nihat Altınkaya ile aşk yaşamış, ayrılığın ardından ise özel hayatında sessiz kalmıştı.

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 12:17 am

FAHRIYE EVCEN 10377

25 Şubat 2011 Cuma 17:04

Fahriye Evcen ile Özcan Deniz'in ayrıldığı haberi magazin gündemine bomba gibi düştü

Özcan Deniz'in 'Ya Sonra' filmindeki öpüşme sahneleri nedeniyle Evcen tarafından terk edildiği konuşulurken, güzel oyuncu ayrılığı gazete haberlerinden öğrendi.

Akşam gazetesinden Ömer Karahan'ın haberine göre yazılanların gerçek olmadığını düşünen Fahriye Evcen, sevgilisine ulaşmaya çalışsa da başarılı olamadı. Deniz'in kendisini terk ettiğini öğrenen ve deliye dönen Evcen, 'Ya Sonra'nın galasına da katılmadı.

Şarkıcılığa devam

Al sana tamir ettim!

Özcan Deniz'in ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu 'Ya Sonra'nın galası önceki gece Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapıldı. Özcan Deniz şarkıcılığı bırakmadığını belirterek, 'Bu film ne kadar gişe yaparsa yapsın şarkıcılığı bırakacağımı sanmıyorum. Mahsun bile sahnelere nereden geri dönsem diye kara kara düşünüyor' dedi.

YÖS YCS DERSHANESI GLOBAL ACADEMIA ÖGRENCISI FAHRIYE

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 12:18 am

FAHRIYE EVCEN Evcen

Fahriye Evcen imaj değiştirdi

Özcan Deniz -Fahriye Evcen çifti fırtınalı ilişkilerinde bir kez daha ayrılık kararı aldı.

23.2.2011 - 06:36

Önceki gün arkadaşlarıyla gittiği City’s’de objektiflere takılan ve yeni saç rengiyle dikkat çeken Evcen, ayrılıkla ilgili soruları yanıtsız bıraktı. Özcan Deniz, “Ya Sonra” filmi için rol arkadaşı Deniz Çakır’la düet yaptığı “Ya Sonra” şarkısına klip çekti.

Unutulmaz Ajda Pekkan klasiğini Çakır’la okuyan ve sonuçtan çok memnun kaldığını söyleyen Deniz, filmde olduğu gibi bu klibi de kendi yönetti.

FAHRIYE EVCEN Ozcandenizfahriyeevcenh

Özcan Deniz Fahriye Evcen hakkında ilk kez konuştu
Özcan Deniz ve Fahriye Evcen neden ayrıldı?
26.02.2011 - 07:50

Özcan Deniz Fahriye Evcen hakkında ilk kez konuştu

Hürriyet gazetesi Kelebek eki yazarı Cengiz Semercioğlu, Özcan Deniz'le, ilk yönetmenlik denemesi "Ya Sonra?"nın galasından hemen sonra bir araya geldi ve Deniz'le filmden beklentisini, en zorlandığı sahneleri, kadın-erkek ilişkilerini ve Fahriye Evcen'in galaya neden gelmediğini konuştu..

İşte o röportaj:
FİLME TEPKİLER ÇOK İYİYDİ

Galadan sonra aldığın tepkiler nasıl?
Gala ve sonrası çok güzeldi ama öncesi benim için tam bir kâbustu. Çünkü filmin bütün detaylarıyla uğraştım ve bu da çok yorucuydu. Aynı zamanda üstümde büyük bir stres vardı. Tepkiler ise çok iyiydi, izleyenler filmi beğendi.

Yönetmen koltuğuna ilk kez oturdun. Sana karşı önyargılar vardı, rahatsız olmadın mı bundan?
İlk kez bu işi yapmış birine "Bravo" denilmesini beklemek yanlış olur. O yüzden önyargıları garipsemiyorum. Ancak önyargılardan sıyrılmış kişilerin sayısı düşündüğümden fazlaydı.

Filmde eşini kaybettikten sonra aklı başına gelen bir adamı oynuyorsun. Sence erkekler hep böyle midir?
Erkek, genelde stabil yaşar. İşini kurar, evini ve arabasını alır, bu onun ve eşinin mutlu olması için yeterlidir. Ancak kadın biraz ilgisiz kalsa, "Artık beni sevmiyor" diyerek durumu abartır. Erkek bu abartma döneminde işin nereye gittiğinin farkında olmayabilir.

Deniz Çakır çok iyi seslendirmiş Ajda şarkısını...
Deniz'in sesi çok güzel. Bu şarkıyı da çok güzel söyledi. Şimdiden teklif almaya başladı bile. Deniz albüm çıkarmaya karar versin, prodüktörlüğünü ben yapacağım. Norah Jones tarzı bir albüm yapılsa Deniz'e tutar...

Yazarlar, yönetmenler ilk romanlarında ya da filmlerinde kendi hayatlarını anlatırlar. Senin için böyle bir durum söz konusu mu?
Birebir hikâyenin benim hayatımla hiçbir alakası yok ama sos olarak kullandığım hayatımdan kesitler var.

Hangi sahneler mesela?
Hani Adem, Didem'e "Antalya'ya gidemezsin" diyor ya, benzer şeyleri geçmişte ben de sevgililerime yaptım.

Çekerken seni en çok zorlayan sahne hangisiydi?
Didem'le Cem'in terasta konuştuğu sahne. Oradaki duyguyu çok ölçülü ve dengeli vermek gerekiyordu. Bu nedenle biraz zorlandık.

En beğendiğin sahne hangisi oldu peki?
Güzel kadının gelip "Hayvan istiyorum" dediği sahne. Fatma Toptaş'ın oynadığı o sahneye çok gülüyorum. Çekerken de çok eğlendik zaten.
FAHRİYE İLE NEDEN AYRILDIK

Fahriye Evcen'le reklam için ayrılıyor iddiasına ne diyeceksin?
Böyle bir şey söz konusu bile olamaz. Ben ilişkimi reklam malzemesi olarak kullanmam.

Bugüne kadar beş kez ayrılmışsınız ve hepsi de senin önemli bir işinin öncesinde olmuş...
İş yoğunluğu yaşadığımız dönemlerde ayrılıyor olamaz mıyız? Belki anlaşamadığımız noktalar o dönemlerde ortaya çıkıyordur. Zaten anlaşamadığımız nokta burasıdır.

Şimdi de "Ya Sonra?" vizyona giriyor ve yine gündemde ayrılık haberleri var...
Ben bir işe başlıyorum, o yoğunluğun içinde ikimizin de birbirimizi anlamamamız söz konusu olabilir. Her şey sakinken, çalışmıyorken sorunumuz da yoktur. Ama çalışırken, stres altındayken insanların toleransları, sabrı daha azalır. O noktada patlıyordur bizim problemlerimiz.

Sen öyle bir adam mısın? Çalışırken gözün sevgilini bile görmez mi?
Yoğun olduğumuz zamanlarda birbirimize çok fazla zaman ayıramamaktan kopuyor olabiliriz. Ayrılık sebebinin ve zamanlamanın sadece bununla bağlantısı var.

Yoğunluk geçtiğine göre yeniden barışmanız söz konusu olabilir mi?
(Gülüyor) Can yakan bu ilişkide artık çok yoruldum, Fahriye'yi de çok yorduğumu düşünüyorum.

Böyle uzun süreli ilişkiler hep inişli-çıkışlı olur ama...
Haklısın, can yakan ilişkiler daha çok yakınlaştırıyor iki kişiyi. Artık mazoşist tarafımız mı açığa çıkıyor bilmiyorum... Ben kendi açımdan yorulduğumu ve Fahriye'yi de çok yorduğumu düşünüyorum. Bu yorulmuşluk durumu da biraz şeyi gerektiriyor...

Nefes almayı, ara vermeyi mi?
Bilmiyorum artık bu nefes almak mıdır, bitirmek midir... Bilmiyorum...

Deniz Çakır'la öpüşme sahnelerinde oynaman, ilişkinizi yoran etkenlerden biri olabilir mi?
Yok, onlar değil. O ikimizin özel sorunu. Yoğun çalıştığım zamanlarda, stres altında olduğumda belirginleşen bir karakter problemim var. Bana karışılmasına, müdahale edilmesine tahammül edemiyorum. Bu dönemde birinin beni olumsuz yönlendirilmeye çalışmasına müsaade etmem. Dışarıdan bir kişinin, işin içinde ne olduğunu bilmeden, ne zorluklar, ne stresler yaşandığını anlamadan bana müdahale etmesine izin vermem. Çünkü bu iş sadece beni değil, benimle birlikte büyük bir insan ordusunu ilgilendiriyor. Ben bunların hepsini kadınsal bir duyguya heba edemem.
NAZ ELMAS DOĞRU BİR TERCİH

Naz Elmas çok doğru bir tercihti. Bana göre o, Türkiye'nin en güzel yüz hatlarına sahip kadını. Dikkat edin; "kadınlarından biri" demiyorum, "kadını" diyorum... Bugüne kadar hep ağlattılar dizilerde Naz'ı, yüzü kırış kırış şekilde seyirciye sundular. Bu filmde ise muhteşem güzellikte bir portre çıktı ortaya. Angelina Jolie halt etmiş yanında...
DENİZ'LE ARAMIZDA AŞK YOK

Deniz Çakır'la aşk yaşadığın dedikodularına ne diyeceksin?
Aşk falan yok aramızda. Çok demode değil mi bu? Her rol arkadaşı için aşk haberi yazılıyor.

Demode diyorsun ama Ata Demirer'le Özge Borak'ın aşk haberleri gerçek çıktı...
Haklısın, bak o doğru... Ama bizim setten çıkmadı. Deniz benim oyuncu arkadaşım.

"İyi ki Nurgül Yeşilçay olmamış, iyi ki Deniz'i tercih etmişiz" demiştin bana. Şimdi de aynısını düşünüyor musun?
Ben isim vermeyeyim ama Deniz konusunda Allah yüzümüze gülmüş o kadarını söyleyeyim. Rolünü daha anlatırken oynamaya başladı.
MAHSUN'UN 'YA SONRA' YORUMU

Mahsun Kırımızıgül filmi izledikten sonra ne dedi sana?
"Bu film 1 milyon gişe yapar gardaş" dedi ve gitti. 2 milyon değil ama, 1 milyon dedi! "Daha ileri gitme gardaş, 1 milyonu geçme, orada kal başıma iş açma" demek istedi herhalde. İşin esprisi tabii bu, çok içten söyledi bunu. "En kötü 1 milyon" demek istedi.

Sen ne kadar gişe bekliyorsun? Ne kadarı zarar ettirmez sana?
Dürüstçe söyleyeyim; 1 milyonun altında gişe zarar ettirir bana. 1 milyon kâr yaptırmaz, paramı geri kazandırır. Ben de ikinci filmi yapacak para ve cesareti bulurum...

Oynamak mı, yönetmek mi, gişeyi beklemek mi? En zoru hangisi...
Gişeyi beklemek en zoru. Çünkü büyük bir final yorgunluğu oluyor. Sonunda da kendinizi seyirciye teslim ediyorsunuz.

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 12:19 am

Yedinci kez barıştılar
14 Mayıs 2011 Cumartesi 15:44

FAHRIYE EVCEN 58598

Aşkları yılan hikayesine dönen Fahriye Evcen ile Özcan Deniz, yeniden barıştı

2008 Haziran'ında aşk yaşamaya başlayan çift, ilişkilerinde 7. tura döndü. Yaklaşık 2 ay önce ayrılan Fahriye Evcen ile Deniz, önceki akşam barışma yemeğindeydi.

İstinye'de romantik bir yemek yiyen çift, mekan çıkışı Özcan Deniz'in aracında görüntülendi. Fahriye Evcen'in önceki gün yaptığı; "Artık uzun ilişki değil, evlenmek istiyorum" açıklaması ise; ünlü çiftin evlilik kararı aldığı söylentilerini çıkarttı.
TEK RAKİPLERİ DEMET-ÖNDER

Demet Akalın ile Önder Bekensir de; tıpkı Fahriye Evcen ile Özcan Deniz çifti gibi sürekli ayrılıp barışıyor.

TARİH TARİH AYRILIK
- 23 Kasım 2009
- 2 Nisan 2010
- 17 Temmuz 2010
- 3 Aralık 2010
- 23 Şubat 2011
- 25 Nisan 2011

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 12:19 am

Tanıyana aşkolsun

FAHRIYE EVCEN 497372v

Yaprak Dökümü dizisi ve rol aldığı sinema filmleriyle oyunculuğunu herkese kanıtlayan Fahriye Evcen, önceki gün Nişantaşı’ndaydı

Yaprak Dökümü dizisi ve rol aldığı sinema filmleriyle oyunculuğunu herkese kanıtlayan Fahriye Evcen, önceki gün Nişantaşı’ndaydı

İMAJINI YENİLEDİ

Saçlarını boyattığı ve zayıfladığı gözlenen sanatçı yeni haliyle beğeni topladı. City’s Alışveriş Merkezi’nde gezinti yapıp yemek yiyen Evcen, “Yeni sezonda bomba gibi geliyorum” diyerek iddialı konuştu.

FAHRIYE EVCEN 144217

Fahriye - Özcan barıştı

Özcan Deniz’in şubat ayında ayrıldığı 2 yıllık sevgilisi Fahriye Evcen’le sessiz sedasız barıştığı ortaya çıktı

Özcan Deniz ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu film olan “Ya Sonra”nın vizyon hazırlıkları sırasında kendisine yeterince vakit ayırmadığından şikayet eden sevgilisi Fahriye Evcen’i terk etmişti. Özcan Deniz, ayrılık gerekçesi olarak da “Can yakan bu ilişkide çok yoruldum. Fahriye’yi de yordum. Bana karışılmasına, müdahale edilmesine tahammül edemiyorum. Bu iş beni ve çalıştığım bir ordu insanı ilgilendiriyor. Bunları hepsini kadınsal bir duyguya heba edemem” açıklamasını yapmıştı. Ardından Özcan Deniz’in fahriye Evcen’in telefonlarını açmadığı ve görüşmeyi kabul etmediği öğrenilmişti. Ancak ilerleyen haftalarda çiftin birbirlerinin hasretine dayanamadıkları ve kaldıkları yerden ilişkilerine devam etme kararı aldıkları öğrenildi.Yeni yayın döneminde “İffet” dizisinde başrol oynamaya hazırlananFahriye Evcen’in sevgilisiyle barıştıktansonra moralinin oldukça düzeldiği ifade ediliyor.

FAHRIYE EVCEN Mazidekikad305ncanselel

Fahriye’nin yeni partneri Cansel Elçin

Fahriye Evcen’in yeni yayın döneminde rol alacağı dizi belli oldu. Evcen’in rol arkadaşı da Cansel Elçin olacak

“İffet” dizisinde oynamak için anlaşma imzalayan ancak daha sonra senaryodaki bazı sahnelerden rahatsız olup projeden affını isteyen Fahriye Evcen’in yeni yayın döneminde rol alacağı dizi belli oldu. Fahriye Evcen yine “İffet” dizisinin yapımcısı Gold Film’in sahibi Faruk Turgut’un yeni projesinde oynamak için el sıkıştı.

İsmi henüz netleşmeyen dizide Evcen, geçmişte sevgilisiyle beraber dolandırıcılık yapan ancak daha sonra başka bir hayatı seçen çok güzel bir kadını canlandıracak. Hapse giren eski sevgilisi daha sonra Evcen’in hayatına gidip bütün düzenini alt üst edecek. Dizide Evcen, başrolü son olarak Tuba Büyüküstün ile “Gönülçelen” dizisinde oynayan Cansel Elçin ile paylaşacak. Dizinin yönetmen koltuğuna “Gönülçelen”in yönetmeni Serkan İpekören oturacak.

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 12:21 am

FAHRIYE EVCEN 16819114317044573757310

Ekranların efsaneleşmiş dizisi ‘Yaprak Dökümü'nün finali için önceki gün hazırlanan özel gösterimine katılan Fahriye Evcen, Star Tv Süper Starlife ekjibi tarafından görüntülendi.

Ekranların efsaneleşmiş dizisi ‘Yaprak Dökümü'nün finali için önceki gün hazırlanan özel gösterimine katılan dizinin oyuncuları ve birçok ünlü ismin Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından görüntülendi. Ayakligazete.com’un haberine göre, dizide ‘Necla’ karakterine can veren Fahriye Evcen final ile ilgili, “Duyguları o kadar çok dile getirdik ki artık biz de tükendik. Duygular hakikaten çok yoğun. Ama herhalde son bölümden sonra asıl çok yoğunluk hissedeceğiz. Şuan ekiple birlikteyiz. Son bölümü de izleyeceğiz. Son birkaç gündür sürekli ekiple birlikteydik. Ama herhalde bir iki hafta sonra o eksiklik, o alışkanlık iyice kendini hissettirecek.” dedi.

BİZDE ÇOK GÜZEL BİR ANISI OLACAK ‘YAPRAK DÖKÜMÜ’NÜN!

5 sezon devam eden dizi ile ilgili anıları hakkında ise güzel oyuncu Fahriye Evcen, “Çok anı var. Şöyle çok belirgin bir günde yaşanan bir şey değil de 5 sene içerisinde bu ekiple çok güzel bir sinerji yada harmoni diyeyim çok güzel bir şey oluştu. Ve biz bunu 5 sene boyunca yaşadık. Yani tek anı dersem o kadar çok var ki. Ama bunların hepsinin toplamında bizde çok güzel bir etki yaratan, çok güzel bir izlenim bırakan, çok güzel bir anısı ve çok güzel bir hatırası olan 5 sene.” dedi.

Kaynak: Ayakligazete.com
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 12:22 am

FAHRIYE EVCEN 16683114784622193666210

ORTADOĞU’nun önemli medya kuruluşlarından MBC, internet sitesinde bir anket düzenledi.

255 bin 408 kişinin oy kullandığı, 10 kategoride 110 adayın yarıştığı anketin “En İyi Türk Kadın Oyuncu” kategorisinde, Songül Öden en yakın rakibine üç misli fark atarak birinci oldu. Tuba Büyüküstün ise oyların yüzde 19.54’ünü alarak ikinci oldu. Nurgül Yeşilçay “Asmalı Konak” ve “Ezo Gelin” dizileriyle üçüncü, Fahriye Evcen “Yaprak Dökümü”yle dördüncü, Beren Saat de “Aşk-ı Memnu” ile beşinci sırada yer aldı.

Kaynak: Hürriyet / Kelebek
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 12:23 am

FAHRIYE EVCEN 17926515134205158707910

Hatırlarsanız dün gazetelerde Fahriye Evcen'le ilgili haberler yer almıştı. Yazılan haberlere göre "Yaprak Dökümü" dizisinin "Necla" karakteri ile ünlenen Fahriye Evcen rol aldığı “Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak” filmini protesto etmek için galaya katılmayacaktı. Protesto sebebi ise afiş! Evet evet afiş.

Anlatılana göre konuk oyuncu olarak filme dahil olan Fahriye Evcen, filmin afişinde ufak fotoğrafının kullanılmasına sinirlenmiş ve afişte filmin başrol oyuncusu, dünyaca ünlü İtalyan oyuncu Claudia Cardinale ile aynı boyda bir fotoğrafının olmasını talep etmiş. Buna sinirlenen yapım şirketi de Fahriye Evcen'in fotoğrafını afişten tamamıyla kaldırmak istemiş. Fahriye Evcen'de bu yüzden filmin galasına katılmayacakmış..

Ben de haberleri okuyunca Fahriye Evcen'e mesaj atma gereği duydum. Ne oluyor, ne bitiyor diye...

Fahriye Evcen'den gelen cevabı ise aynen yayınlıyorum..

"Hayır o haberler doğru değil. Galaya katılıyoruz Tabiki."

Kaynak: Gecce.com

FAHRIYE EVCEN 16750015286359143492510

Fahriye Evcen, Karma defilesini izleyen isimler arasındaydı.

Aralık ayında ekranlara veda eden Yaprak Dökümü’nün Necla’sı Fahriye Evcen, önceki gün İstanbul Fashion Week kapsamında gerçekleştirilen Karma defilesini izleyen isimler arasındaydı.

Modayı takip ettiğini belirten Evcen, gazetecilerin “Podyuma çıkar mısınız?”sorusuna, “Manken olmadığım için öyle bir şey söz konusu olmaz” diye cevap verdi. Güzel oyuncu,Yaprak Dökümü’nden sonra yeni proje olup olmadığıyla ilgili olarak ise, “Yaprak Dökümü rutin bir işti. Şimdi bir boşluk yaşıyoruz.

Şu an netleşen bir proje yok ama önümüzdeki sezona bir şeyler olur. Set ortamını özlüyorum” diye konuştu. Sevgilisi Özcan Deniz’in Ya Sonra filmini izlediğini ve çok beğendiğini de söyleyen Evcen, “Evlilik düşünüyor musunuz?” sorusuna, “İlişkimiz muhteşem gidiyor. Şu an için evlilik kararı alınmadı ama ileride olabilir” diyerek yeşil ışık yaktı.
Kaynak: haber3.com

Aydan Şener, Çalıkuşu bir daha çekilemez dedi ama...

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre, Samanyolu Tv'de Jale binay ile sabah kahvesi'ne konuk olan adı rol aldığı Çalıkuşu'yla özdeşleşen Aydan Şener, "Çalıkuşu artık güncelleştirmeden, değiştirmeden bence bir daha çekilemez çünkü insanlara hemen beni hatırlatıyor bu konuda mütevazı olamayacağım" dese de geçtiğimiz aylarda yeniden çekilmesi gündeme gelen dizi için en iyi oyuncu alternatifinin Fahriye Evcen olduğunda hemfikir olduğunu belirtti. Ünlü oyuncu Evcen için "Bence de en doğru seçim oydu." dedi.

8 Mart 2011 Salı 13:54:51 Televizyon Gazetesi

Ultima editare efectuata de catre andreea90 in Joi 30 Iun 2011, 12:26 am, editata de 1 ori
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 12:25 am

İzmir Sinema Derneği, Lübnan'ın Başkenti Beyrut'ta 15-19 Mart Günleri Arasında "Türk Filmleri Festivali" Gerçekleştirecek.

İzmir Sinema Derneği Başkanı Kayhan Kırmızıgül;

Festivalin öncelikli amacının, Türkiye'nin tanıtımına ve son dönemde yükselen lider konumunun pekişmesine katkıda bulunmak olduğunu belirtti. "Sinemamıza tanıtım yoluyla destek olmak ve üretilen filmleri dünya seyircisiyle buluşturmak istiyoruz. Türk sinemasının uluslararası platformda daha çok ve daha etkin bir şekilde temsil edilmesine katkı sağlamayı amaçladık" dedi.

Son dönem Türk sinemasının önemli örnekleri arasında olan Bal, Aşk Tutulması,Uzak, Üç Maymun, Ademin Trenleri, Uzak İhtimal ve Takva filmlerinin gösterime sunulacağı festivale, Takva filminin senaryo yazarı Önder Çakar, Üç Maymun filminin yapımcısı Zeynep Atakan Özbatur ve Oyuncular Fahriye Evcen, Erkan Can, Cem Özer, Settar Tanrıöğen, Tülin Özen ve Hatice Aslan'ın katılacağı bildirildi.

Detaylar linktedir.
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 12:28 am

FAHRIYE EVCEN 19896116105512728243810

Kanal D'nin yeni yayın dönemi bombası şimdiden belli... Müjde Ar'ın gençliğinde oynadığı meşhur filmi "İffet"in dizi versiyonu Kanal D'de ekrana gelecek. Gold Film'in patronu Faruk Turgut'un yapımcılığını üstleneceği dizide başrol için "Yaprak Dökümü"nün Necla'sı Fahriye Evcen'le anlaşma yapıldı. Turgut, geçen yıl da dizinin başrolü için Evcen'e teklif götürmüş, ancak o dönem Özcan Deniz'le aşk yaşayan Evcen, tecavüz sahnesinden çekindiği için role sıcak bakmamıştı.

Müjde Ar'ın İffet filmindeki tecavüz sahnesi..

TECAVÜZ SAHNESİ YUMUŞATILDI

Deniz'den ayrılan Evcen, geçenlerde yapımcı Turgut'la yeniden masaya oturdu. Evcen tecavüz sahnesinin RTÜK Yasası'na uygun olarak yumuşatıldığını öğrenince teklifi kabul etti. Turgut, başrol için Naz Elmas'la da görüşmüştü. 28 yıl önce Yavuz Turgul'un kaleme aldığı filmin dizi versiyonunun senaryosunu Müjdan Kayserli yazacak. İstanbul'da çekilecek dizinin yönetmeni Ömür Atay olacak. Dizinin kostümleri için de özel bir bir tasarım grubu oluşturulacak. Faruk Turgut, oyuncu kadrosu için çalışmalarını sürdürüyor.

FAHRIYE EVCEN 19994816115408060587610

"FAHRİYE TAM TÜRK TİPİ"
16 martie 2011

Vatan gazetesinin haberine göre; Evcen’i nasıl ikna ettiklerini de anlatan Turgut "Gold Yapım’ın kaliteli ve güvenilir bir yapım şirketi olması bunda etkili oldu. Kanal D yöneticilerinin de özel çabalarıyla teklifi kabul etti. Fahriye bu rol için daha uygundu. Tam Türk tipi. İstediğimiz ‘mahalle kızı’ görüntüsünü elde edebileceğimiz düşündüğümüz için Fahriye de ısrarcı olduk ve çaba gösterdik. Zaten o meşhur tecavüz sahnesini de yeni RTÜK yasalarına göre çekeceğiz. İstesek de öyle bir sahne çekemeyiz. Ayrıca da koca senaryoda bir tek bu sahnenin gündeme gelmesini de çok doğru bulmuyorum" diye konuştu.

Müjde Ar ve Faruk Peker’in başrolünde oynadığı filmin dizi versiyonunda oynayacak erkek oyuncu arayışı ise sürüyor.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] haberin detayları için...alıntıdır.
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 12:29 am

FAHRIYE EVCEN 19051116246460380815710

İffet'e partner aranıyor
22 martie 2011

Sene 1982. İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde kız kardeşi ve babasıyla yaşayan İffet, mahallenin çapkın delikanlısı Cemil’e âşık olur. Taksi şoförü Cemil, İffet’le gittiği piknikte kızın kafasını arabanın camına sıkıştırıp tecavüz eder. O müthiş sahne, o gün bugündür Yeşilçam’ın erotizm dozu en yüksek sahnelerinden biri olarak tarihe geçer. Cemil, İffet’i evlenme vaadiyle kandırmıştır ama eş olarak gider kendisine başka bir kız seçer. İffet, Müjde Ar’ın hafızalarımıza en derin iz bıraktığı rollerinden biri olarak kazındı. Ar bir televizyon programında, “Gençlik benim cam sahnemle büyüdü. Türkiye’nin ahlâkını ben bozdum” açıklamasını yapmıştı, yarı şakayla.

Şimdi bu proje, bir televizyon dizisi olarak ekrana gelecek. Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği dizi Kanal D ekranında seyircisine ‘merhaba’ diyecek. İffet rolünde Yaprak Dökümü’nün Necla’sı Fahriye Evcen olacak. Daha önce Naz Elmas’ın adı da geçmişti ama yapımcılar Fahriye’de karar kıldı. Bence de en doğrusu yapıldı çünkü bu rol Fahriye’ye çok daha uygun. Yapımcılar şu sıralar harıl harıl Cemil rolü için arayışta. Bu arada Mehmet Aslantuğ hayranlarına da müjdeyi vereyim. Aslantuğ, İffet’te Cemil’in ağabeyi olarak çıkacak karşımıza. Ve dizi, bunu söylemek için kâhin falan olmaya da hiç gerek yok, önümüzdeki sezonun en iddialı yapımlarından biri olacak. Ben de merakla bekliyorum...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Memet Güler yazdı...alıntıdır.

21 Mart 2011 Pazartesi, 10:16:37

FAHRIYE EVCEN 19744716307516041376810

"İFFET" DİZİSİNDE MEŞHUR CAM SAHNESİ OLMAYACAK
25 martie 2011
Faruk Turgut açıkladı: "Bu sahneyi çekemeyiz"

Fahriye Evcen’in Müjde Ar’ın canlandırdığı ’İffet’ karakterini oynayacağı dizinin yapımcılığını o dönem filme de imzasını atan Faruk Turgut yapacak.

Turgut, herkesin merak ettiği bir soruyu cevaplayarak, filmdeki arabada yaşanan tecavüz sahnesinin dizide yer alıp almayacağını söyledi.

Turgut, "Nisan ayında yürürlüğe girecek olan RTÜK yasasına göre zaten artık Türk televizyonlarında böyle bir sahne çekemezsiniz. Bizim yapımımızda bu sahne olmayacak" diye konuştu.

Habershow alıntıdır. Cuma, 25 Mart 2011 11:50
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 12:35 am

FAHRIYE EVCEN 26137018420946830033710

Yeni Sezonda Bomba Gibi Geliyorum
25 iunie 2011

Nişantaşı City’s’de görüntülenen Evcen, “Yeni sezonda bomba gibi geliyorum” açıklamasını yaptı.

Başrollerinde Fahriye Evcen, Yiğit Özşener ve Cansel Elçin'in rol alacağı açıklanan yeni dizide değişiklikler hız kesmiyor. Daha önce Aile Kadını olarak belirlenen dizinin adı "Yalancı Bahar" olarak değiştirildi. Cansel Elçin'in Fahriye Evcen'in hırsız olan eski sevgilisini canlandıracağı dizide Evcen'in kocası olacak karakter için hala oyuncu bulunamadı. Yiğit Özşener ile anlaşmaya varamayan yapımcı Gold Film, yeni oyuncu arayışına girdi. Bu rol için Tardu Flordun ve Burak Hakkı'ya teklif gönderildi.
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 12:49 am

FAHRIYE EVCEN 34593101523166568968101

FAHRIYE EVCEN 34593101523169902301101

FAHRIYE EVCEN 34593101523163235635101

FAHRIYE EVCEN 34593101523159902302101

FAHRIYE EVCEN 34593101523156568969101

FAHRIYE EVCEN 34160101407629913855101

FAHRIYE EVCEN 34160101407626580522101

FAHRIYE EVCEN 34160101407619913856101

FAHRIYE EVCEN 34160101407616580523101

FAHRIYE EVCEN 34065101407879913830101

FAHRIYE EVCEN 34065101407876580497101

FAHRIYE EVCEN 33846122740537780564101

FAHRIYE EVCEN 33536108888909165727101

FAHRIYE EVCEN 33506108888232499128101

FAHRIYE EVCEN 33453122772297777388101

FAHRIYE EVCEN 33417102227373165214101

FAHRIYE EVCEN 33417102227369831881101

FAHRIYE EVCEN 33407102227289831889101

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 12:59 am

FAHRIYE EVCEN 37780106789712708980101

FAHRIYE EVCEN 37981108925009162117101

FAHRIYE EVCEN 37715101524079902210101

FAHRIYE EVCEN 37518102226729831945101

FAHRIYE EVCEN 37369101401009914517101

FAHRIYE EVCEN 37298101405593247392101

FAHRIYE EVCEN 37229101400893247862101

FAHRIYE EVCEN 37229101400886581196101

FAHRIYE EVCEN 36745101523609902257101

FAHRIYE EVCEN 36680101520999902518101

FAHRIYE EVCEN 36144124462364275048101

FAHRIYE EVCEN 35814101405709914047101

FAHRIYE EVCEN 35426101405503247401101

FAHRIYE EVCEN 35814101405699914048101

FAHRIYE EVCEN 35426101405496580735101

FAHRIYE EVCEN 35426101405486580736101

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Joi 30 Iun 2011, 1:02 am

FAHRIYE EVCEN 35305105753972812554101

FAHRIYE EVCEN 35305105753959479222101

FAHRIYE EVCEN 35249103856636335621101u

FAHRIYE EVCEN 35249103856633002288101

FAHRIYE EVCEN 35249103856623002289101

FAHRIYE EVCEN 35178101407739913844101

FAHRIYE EVCEN 35178101407733247178101

FAHRIYE EVCEN 35102101520929902525101

FAHRIYE EVCEN 35102101520919902526101

FAHRIYE EVCEN 34882102226603165291101

FAHRIYE EVCEN 34882102226596498625101

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Vin 01 Iul 2011, 11:00 pm

FAHRIYE EVCEN 40712108897239164894101

FAHRIYE EVCEN 39965108897585831526101w

FAHRIYE EVCEN 39965108897589164859101

FAHRIYE EVCEN 40766111271955594089101

FAHRIYE EVCEN 40490108001039254514101

FAHRIYE EVCEN 39963107916812596270101

FAHRIYE EVCEN 40517109066999147918101

FAHRIYE EVCEN 40467111088185612466101

FAHRIYE EVCEN 39985111088455612439101

FAHRIYE EVCEN 39985111088448945773101

FAHRIYE EVCEN 39985111088452279106101

FAHRIYE EVCEN 39333110788862309065101

FAHRIYE EVCEN 40355109373862450565101

FAHRIYE EVCEN 38935109374162450535101

FAHRIYE EVCEN 40200111848565536428101

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Vin 01 Iul 2011, 11:02 pm

FAHRIYE EVCEN 40976111132842274667101

FAHRIYE EVCEN 40699108887989165819101

FAHRIYE EVCEN 39626110807162307235101

FAHRIYE EVCEN 38081103856129669005101

FAHRIYE EVCEN 38081103856126335672101

FAHRIYE EVCEN 38341103856389668979101

FAHRIYE EVCEN 37298101405593247392101

FAHRIYE EVCEN 35814101405713247380101

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Sam 02 Iul 2011, 12:40 am

FAHRIYE EVCEN 45013111665928888025101

FAHRIYE EVCEN 68057124359417618676101

FAHRIYE EVCEN 40976111132845608000101

FAHRIYE EVCEN 40979111580198896598101

FAHRIYE EVCEN 41093112616272126324101

FAHRIYE EVCEN 44703112109568843661101

FAHRIYE EVCEN 44703112109572176994101

FAHRIYE EVCEN 44703112109582176993101

FAHRIYE EVCEN 45817112104058844212101

FAHRIYE EVCEN 58597116517391736212101

FAHRIYE EVCEN 60126118429661544985101

FAHRIYE EVCEN 67325124462290941722101

FAHRIYE EVCEN 68538138115182909766101

FAHRIYE EVCEN 15022013467094325419010

FAHRIYE EVCEN 15419013836105621851210

FAHRIYE EVCEN 27084318514986487296410

FAHRIYE EVCEN 26855818404262831702110

FAHRIYE EVCEN 26019118084121197049610

FAHRIYE EVCEN 24739720116888992739920

FAHRIYE EVCEN 24859918114836193978110

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Dum 03 Iul 2011, 8:35 pm

FAHRIYE EVCEN 19988416502102688584810

FAHRIYE EVCEN 20082116041644401297310

FAHRIYE EVCEN 20179016549011017227310

FAHRIYE EVCEN 20840616512657354196010

FAHRIYE EVCEN 20840616512656687529410

FAHRIYE EVCEN 24957517911646880963710

FAHRIYE EVCEN 24921920109872326774920

FAHRIYE EVCEN 25039918075106197951110

FAHRIYE EVCEN 22671017540516584743410

FAHRIYE EVCEN 24839620110298326732320

FAHRIYE EVCEN 25067020109294993499320

FAHRIYE EVCEN 16387614316217907173310

FAHRIYE EVCEN 16323314730300865765010

FAHRIYE EVCEN 16323314730300532431710

FAHRIYE EVCEN 18153515251167480345010

FAHRIYE EVCEN 15656613641095641352210

FAHRIYE EVCEN 15639513568072981987810

FAHRIYE EVCEN 15636913809376624524110

FAHRIYE EVCEN 15526713641015308026910

FAHRIYE EVCEN 16293913809335291194910

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Dum 03 Iul 2011, 8:40 pm

FAHRIYE EVCEN 15526713641015641360210

FAHRIYE EVCEN 15514713809574624504310

FAHRIYE EVCEN 15501613809520624509710pv

FAHRIYE EVCEN 15501613809520291176410

FAHRIYE EVCEN 15501613809519624509810

FAHRIYE EVCEN 15514713809573624504410

FAHRIYE EVCEN 15526713641014974693610

FAHRIYE EVCEN 73714126725254048759101

FAHRIYE EVCEN 15089513809306957864410

FAHRIYE EVCEN 15501613809520957843010

FAHRIYE EVCEN 74670138094376245180101

FAHRIYE EVCEN 69565138094146245203101

FAHRIYE EVCEN 72122126205507434067101

FAHRIYE EVCEN 14821214184243587037410

FAHRIYE EVCEN 47663138095446245073101

FAHRIYE EVCEN 69565138094149578536101

FAHRIYE EVCEN 69178126631160724835101

FAHRIYE EVCEN 65923126725490715402101q

FAHRIYE EVCEN 59417115232815198003101

FAHRIYE EVCEN 59243115233041864647101

FAHRIYE EVCEN 45375112438615477423101

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Dum 03 Iul 2011, 8:45 pm

FAHRIYE EVCEN 15694513835726621889110

FAHRIYE EVCEN 59562116781881709763101

FAHRIYE EVCEN 25365420116866992742120

Ultima editare efectuata de catre andreea90 in Dum 03 Iul 2011, 9:37 pm, editata de 1 ori
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Dum 03 Iul 2011, 8:56 pm

Haftanın magazin turu
Yaşam 27 Mayıs 2011, Cuma

FAHRIYE EVCEN Ek4d

Barışma yemeğinde görüntülendiler

Aşkları yılan hikayesine dönen Fahriye Evcen ile Özcan Deniz, yeniden barıştı. 2008 Haziran'ında aşk yaşamaya başlayan çift, ilişkilerinde 7. tura döndü. Yaklaşık 2 ay önce ayrılan Evcen ile Deniz, önceki akşam barışma yemeğindeydi.

İstinye'de romantik bir yemek yiyen çift, mekan çıkışı Özcan Deniz'in aracında görüntülendi. Fahriye Evcen'in önceki gün yaptığı; "Artık uzun ilişki değil, evlenmek istiyorum" açıklaması ise; ünlü çiftin evlilik kararı aldığı söylentilerini çıkarttı.

TEK RAKİPLERİ DEMET-ÖNDER
Demet Akalın ile Önder Bekensir de; tıpkı Fahriye Evcen ile Özcan Deniz çifti gibi sürekli ayrılıp barışıyor.

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Dum 03 Iul 2011, 9:26 pm

FAHRIYE EVCEN 992ccc4o