Serialesitelenovelet
La umbra teilor - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
La umbra teilor - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

La umbra teilor

+32
elena50
carmenadina
demiruta
iulia1965
octaviana1989
mitzymeu
clio 24
mmchit
vivi
lyvya
daniela_2010
prytymeu
monicuta
ancastanciu
eli81
GIULIA
ac_adina
hdragomiroiu
florina1989
Luana
nety
tubafan
emine
valita
vali1cluj
lucyana
pissycutz
IRIS
dea05
DENISA
TheCattallyn
Admin_dea05
36 participanți

Pagina 4 din 29 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Urmatorul

In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de DENISA Lun 16 Noi 2009, 1:14 am


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de pissycutz Lun 16 Noi 2009, 8:39 am

Buna dimineata!

Sa aveti o spatamana minunata!

Multumim Dea pentru linkuri :flower:
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de nety Lun 16 Noi 2009, 9:06 am

luni 16.11.nici nu stiu ce ep e ca m au zapacit astia...
Buna dimineata...
"...un ep de umplutura ..nimic interesant zic eu....Cem tot fuge cu Filiz dintr un loc in altul iar Omer cu Ylmaz ajung tot dupa.....curios faptul ca Cem ii arunca telefonul la Filiz..ea intra intr o toaleta si scrie pe oglinda "ajutor"iar o femeie il suna pe Y....dusa la o casa de munte ea scoate telefonul din haina si il suna pe Y.(de ce nu la sunat din toaleta sau cind a ramas singura in casa?)sincer acest ep..nu mia placut deloc..insfarsit ii gasesc Cem vrea sa se arunce cu Filiz de pe stanca dar ajunge si politia ,si Cem il inpusca pe Y,in piept ,politia il imobilizeaza Filiz eliberata iar Y. ranit...Feride tot cauta si descopera ca a fost dansatoare intr un club rau famat..si ca acolo la cunoscut pe Nevzat."
nety
nety
membru activ
membru activ

Mesaje : 138
Data de inscriere : 14/09/2009

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de GIULIA Lun 16 Noi 2009, 9:13 am

BUNA DIMINEATA , LUME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=dxHteBH0-ns
GIULIA
GIULIA
membru senior
membru senior

Mesaje : 274
Data de inscriere : 14/09/2009

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de dea05 Lun 16 Noi 2009, 9:37 am

La umbra teilor - Pagina 4 001W0510R2w
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de dea05 Lun 16 Noi 2009, 9:42 am

nety a scris:luni 16.11.nici nu stiu ce ep e ca m au zapacit astia...
Buna dimineata...
"...un ep de umplutura ..nimic interesant zic eu....Cem tot fuge cu Filiz dintr un loc in altul iar Omer cu Ylmaz ajung tot dupa.....curios faptul ca Cem ii arunca telefonul la Filiz..ea intra intr o toaleta si scrie pe oglinda "ajutor"iar o femeie il suna pe Y....dusa la o casa de munte ea scoate telefonul din haina si il suna pe Y.(de ce nu la sunat din toaleta sau cind a ramas singura in casa?)sincer acest ep..nu mia placut deloc..insfarsit ii gasesc Cem vrea sa se arunce cu Filiz de pe stanca dar ajunge si politia ,si Cem il inpusca pe Y,in piept ,politia il imobilizeaza Filiz eliberata iar Y. ranit...Feride tot cauta si descopera ca a fost dansatoare intr un club rau famat..si ca acolo la cunoscut pe Nevzat."

multumesc..inseamna ca nu am pierdut cine stie ce mai ales ca eu am vazut sfarsitul care era cel mai interesant. cheers maine urmeaza fazele din spital cele care m-au derutat pe mine anul trecut cand urmaream asi la tv si eu am crezut ca yilmaz moare dar erau inchipuirile filizei....
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de IRIS Lun 16 Noi 2009, 9:49 am

La umbra teilor - Pagina 4 00020403qBuna dimineata, dragelor !!! Va doresc o zi cat mai frumoasa si usoara si va astept la o cafeluta !!La umbra teilor - Pagina 4 Cafea1d
La umbra teilor - Pagina 4 KissofloveLa umbra teilor - Pagina 4 Kissoflove
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 51
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de IRIS Lun 16 Noi 2009, 9:56 am

DEA, DENISA si celorlalte harnicute care ne-au oferit mereu noutati ,linkuri, rezumate , poze, videouri...mii de multumiri ...La umbra teilor - Pagina 4 Flowerx


Ultima editare efectuata de catre IRIS in Lun 16 Noi 2009, 10:09 am, editata de 1 ori
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 51
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de nety Lun 16 Noi 2009, 10:06 am

dea05 a scris:
nety a scris:luni 16.11.nici nu stiu ce ep e ca m au zapacit astia...
Buna dimineata...
"...un ep de umplutura ..nimic interesant zic eu....Cem tot fuge cu Filiz dintr un loc in altul iar Omer cu Ylmaz ajung tot dupa.....curios faptul ca Cem ii arunca telefonul la Filiz..ea intra intr o toaleta si scrie pe oglinda "ajutor"iar o femeie il suna pe Y....dusa la o casa de munte ea scoate telefonul din haina si il suna pe Y.(de ce nu la sunat din toaleta sau cind a ramas singura in casa?)sincer acest ep..nu mia placut deloc..insfarsit ii gasesc Cem vrea sa se arunce cu Filiz de pe stanca dar ajunge si politia ,si Cem il inpusca pe Y,in piept ,politia il imobilizeaza Filiz eliberata iar Y. ranit...Feride tot cauta si descopera ca a fost dansatoare intr un club rau famat..si ca acolo la cunoscut pe Nevzat."

multumesc..inseamna ca nu am pierdut cine stie ce mai ales ca eu am vazut sfarsitul care era cel mai interesant. cheers maine urmeaza fazele din spital cele care m-au derutat pe mine anul trecut cand urmaream asi la tv si eu am crezut ca yilmaz moare dar erau inchipuirile filizei....
Da..singurul lucru frumos a fost in acest ep. cind ranit fiid Ylmaz ii spune la filiz ca a iubit o intotdeauna iar ea il roaga sa nu moara ca nu si a vazut inca copilul...
nety
nety
membru activ
membru activ

Mesaje : 138
Data de inscriere : 14/09/2009

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de dea05 Lun 16 Noi 2009, 10:17 am

nety a scris:
dea05 a scris:
nety a scris:luni 16.11.nici nu stiu ce ep e ca m au zapacit astia...
Buna dimineata...
"...un ep de umplutura ..nimic interesant zic eu....Cem tot fuge cu Filiz dintr un loc in altul iar Omer cu Ylmaz ajung tot dupa.....curios faptul ca Cem ii arunca telefonul la Filiz..ea intra intr o toaleta si scrie pe oglinda "ajutor"iar o femeie il suna pe Y....dusa la o casa de munte ea scoate telefonul din haina si il suna pe Y.(de ce nu la sunat din toaleta sau cind a ramas singura in casa?)sincer acest ep..nu mia placut deloc..insfarsit ii gasesc Cem vrea sa se arunce cu Filiz de pe stanca dar ajunge si politia ,si Cem il inpusca pe Y,in piept ,politia il imobilizeaza Filiz eliberata iar Y. ranit...Feride tot cauta si descopera ca a fost dansatoare intr un club rau famat..si ca acolo la cunoscut pe Nevzat."

multumesc..inseamna ca nu am pierdut cine stie ce mai ales ca eu am vazut sfarsitul care era cel mai interesant. cheers maine urmeaza fazele din spital cele care m-au derutat pe mine anul trecut cand urmaream asi la tv si eu am crezut ca yilmaz moare dar erau inchipuirile filizei....
Da..singurul lucru frumos a fost in acest ep. cind ranit fiid Ylmaz ii spune la filiz ca a iubit o intotdeauna iar ea il roaga sa nu moara ca nu si a vazut inca copilul...

da f frumos momentul dar deja yilmaz era lesinat cand filiz a spus cu voce tare... sunny filme ... sunny
La umbra teilor - Pagina 4 2ika24lLa umbra teilor - Pagina 4 Iamontaj3fr6
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de lucyana Lun 16 Noi 2009, 10:34 am

buna fetelor am reusit si eu de am vazut putin film mai spre final din cate am inteles de la voi nu am pierdut mare lucru abia astept ep de maine cred ca in el sa pertrece faza de la spital cand aproape moare yilmaz
cred ca nu mai sant multe ep sau nu stiu eu bine ?
va pup va doresc o saptamana minunata
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de pissycutz Lun 16 Noi 2009, 11:07 am

nety a scris:
Da..singurul lucru frumos a fost in acest ep. cind ranit fiid Ylmaz ii spune la filiz ca a iubit o intotdeauna iar ea il roaga sa nu moara ca nu si a vazut inca copilul...
Merci de informatie ... mereu m-am intrebat ce si-au spus acoolo pe stanca inainte sa lesine Y.
Partea buna este ca de acum povestea pare sa se concentreze mai mult asupra celor doi bounce
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de dea05 Lun 16 Noi 2009, 11:11 am

pissycutz a scris:
nety a scris:
Da..singurul lucru frumos a fost in acest ep. cind ranit fiid Ylmaz ii spune la filiz ca a iubit o intotdeauna iar ea il roaga sa nu moara ca nu si a vazut inca copilul...
Merci de informatie ... mereu m-am intrebat ce si-au spus acoolo pe stanca inainte sa lesine Y.
Partea buna este ca de acum povestea pare sa se concentreze mai mult asupra celor doi bounce
inca nu cred doar yilmar o sa fie pe cale sa se insoare cu asli (cica din cauza bolii)
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de DENISA Lun 16 Noi 2009, 11:15 am

bună drăgălaşelor !


deoarece Luana absentează astăzi , am să încerc să pun eu rezumatul ep de astăzi dimineaţă.


Rezumatul ep 85 , luni , 16.11.2009

Filiz ce ajutorul pazei de coastă, aceştia spune că i-a reperat şi îi va ajuta .
Cem îi spune să ia micul dejun şi apoi să se odihnească că toate astea se vor termina, staţia bâzâie şi Filiz întreabă ce e acel sunet , Cem spune că a rămas staţia deschisă, dar oricum aceasta nu mergea bine . Cem îi spune lui Filiz că îi prieşte aerul de mare , e chiar mai frumoasă, i se pare chiar că s-a mai calmat, îi spune că această călătorie le prinde bine amândorora. Filiz cere şi ea binoclu ptr a se uita , Cem îi spune că asta înseamnă că ea se întoarce la viaţă . Omer şi Yilmaz vin în port şi întreabă un domn dacă l-a văzut pe Cem , acestuia i se pare că da , dar nu e sigur , spune că l-a văzut azi-noapte , dar era întuneric şi nu i-a văzut bine chipul, că era cu o femeie, că i s-a părut că se certau, posibil era o ceartă între soţi . Yilmaz spunea că acea femeie era Filiz, Omer întreabă cum i s-a părut Filiz , tipul spune că păreau supăraţi , că omul a forţat-o să se urce pe iaht. Yilmaz întreabă cum se numea iahtul? Acesta îi spune că “ Ser I ….” Yilmaz şi poliţia merg să anunţe paza de coastă .

Filiz vede prin binoclu poliţia de coastă , Cem o întreabă ce o bucură atât de mult şi îi smulge binoclu, vede şi el paza de coastă şi o întreabă pe Filiz dacă asta o bucura atât de mult, îi spună încă nu a scăpat de el şi o închide într-o cabină, o întreabă de ce a făcut asta , Filiz îi cere să o scoată de acolo, Cem dă drumul la muzică ptr a nu fi auzite strigătele lui Filiz de ajutor. Paza se apropie şi îi spune că a primit un semnal de avertisment prin staţie de la acest iaht , îl întreabă dacă au vreo problemă, Cem spune că s-a stricat staţia şi îşi cere scuze că i-a deranjat degeaba, Poliţia îl întreabă dacă e singur pe iaht , el spune că şi soţia , dar nu poate veni că face un duş, poliţaiul îi recomandă să iasă în larg fără să repare staţia şi pleacă . Cem intră în cabină la Filiz , îi spune să nu mai ţipe degeaba , că au plecat şi că el va continua să aibă încredere în ea , dar dacă va mai îndrăzni să facă aşa ceva , va schimba foaia , îi aminteşte de persoanele dragi ei, viaţa lor depinde de un telefon dat de el , Filiz promite că nu va mai face asta şi îl roagă să nu facă rău nimănui.

Paza de coastă vine la mal , le spune lui Yilmaz şi Omer că tocmai a fost la iahtul căutat de ei, acesta îi întreabă dacă nu au văzut nimic suspect, paza spune că nu , erau doar un cuplu de tineri căsătoriţi care aveau probleme cu staţia , Omer îi întreabă dacă au vazut-o pe d-na , ei spun că nu deaoarece făcea duş, Yilmaz le arată poza lui Cem , poliţaiul spune că el era tipul după iaht, apoi pleacă cu toţii spre iaht , cănd ajung ei pe iaht Cem şi Filiz erau plecaţi cu şalupa.

Handan se agită şi boceşte acasă la Mujgan , toată lumea încearcă să calmeze.

Kerem îi cere lui Alp împrumut 100 de lire , Kerem a pierdut banii la cursele de cai , Nailan vede când Alp îi dă banii, îl întreabă pe Kerem ce se întâmplă , acesta spune că a renunţat să joace aşa cum a promis, Nailan spune că vor vorbi după ce iese de la curs.


Yilmaz şi Omer se întorc la mal cu paza de coastă, poliţia le spune să aibă răbdare că au anunţat mai multe echipaje , care au plecat să îi caute , Yilmaz şi Omer pleacă să îi caute şi ei cu o şalupă.

Cem în maşină cu Filiz îi spune acesteia că probabil acum o caută dar şi pe el îl caută dar nu e nici o problemă, după ce le sosesc paşapoartele vor pleca în Grecia şi apoi în America. Îi spune lui Filiz că el o iubeşte şi ea îl iubeşte şi ce contează unde sunt, o să săbătorească ziua de naştere a fiului lor în America, Filiz întreabă dacă mai au mult , el spune că mai au cam o oră , dacă nu ar fi anunţat ea paza de coastă ar fi mers pe mare şi acum ar fi ajuns , Filiz îi spune că nu va mai rezista o oră şi are nevoie să meargă la toaletă , o avertizează să aibă grijă ce face , Filiz intră în toaletă şi scrie pe oglindă cu un creion , că a fost răpită, nr de tel unde să sune şi că e dusă undeva la o distanţă de o oră de acel loc , în toaletă intră o tipă cu o fetiţă şi citeşte mesajul scris de Filiz .

Salih , Fahriye şi Ahmet vin acasă la Cemil, Salih spune că a greşit încercând să îl ţină pe Ahmet la distanţă de Cemil, Cemil spune că îşi doreşte ca Ahmet să îi spună tată, Fahriye e deacord ca Ahmet să rămână la Cemil dar acesta spune că încă se poate , el mai întâi trebuie să îşi rezolve problema cu alcoolul , la plecare Salih îi cere lui Ahmet să îi spună tată lui Cemil , băiatul îi spune tată iar Cemil şi Fahriye lăcrimează.

Handan continuă să bocească , vin şi Yilmaz cu Omer acasă la Mujgan, le spun că încă nu au găsit-o pe Filiz. Yilmaz e sunat de tpa care a citit mesajul lui Filiz, o roagă să îi aştepte că vin şi ei imediat.

Feride găseşte nişte fotografii în care apare numele unui bar, îl întreabă pe Nevzat ce e cu acel bar , acesta rupe fotografia şi evită să îi răspundă, pleacă spunând că e grăbit.

Cem şi Filiz ajung la o căsuţă de munte , cu un singur dormitor, Filiz spune că nu va sta în aceeaşi cameră cu Cem , acesta îi spune că nu o va atinge fără acordul ei , se aud bătăile unui clopot , Cem spune că sunt clopotele singurei biserici vechi din acea zonă, Cem pleacă şi o închide în casă pe Filiz.

Tipa care a citit mesajul lui Filiz îi spune lui Yilmaz că i s-a părut că Filiz avea o privire ciudată când a ieşit şi atunci a realizat că ceva nu e în regulă dar nu a putut să o întrebe. Comisarul îi spune lui Yilmaz că sunt o groază de comune şi sate la o distanţă de o oră de acel loc dar vor cauta peste tot .


Feride merge la clubul a cărui nume apărea în fotografie , clubul e cam rău famat, tipul de la intrare o recunoaşte şi o întreabă pe unde a fost că le-a fost dor de ea, Feride e cam şocată de ce vede în interior, unul din barmani îi spune că ea era senzaţia clubului, una din dansatoare vine la ea şi o invită la o masă foarte bună unde tipii de acolo au portofelele pline, Feride e cam îngrozită şi pleacă.


Cem îi aduce masa lui Filiz , ea spune că nu îi este foame, Cem o întreabă dacă vrea să se pedepsească din cauza furiei pe care o are faţă de el , dar de ce să pedepsească copilul, îi spune că el e sigur că Filiz se va obişnui cu el , că o să o câştige cu răbdarea lui, mânia din ochii ei se va transforma în iubire, Filiz îi cere să plece , Cem spune :


“ doar alături de tine mi - a fost bine. Doar la tine m-am gândit în nopţile întunecate , la nimeni altcineva.
- Nu contează deloc ce-am făcut ptr tine ? dacă m-ai fi iubit m-aş fi schimbat, m-aş fi purificat , nu m-aş mai fi temut, cât timp voi trăi mă voi îndrăgosti iar şi iar de tine. Doar de tine m-am legat , eşti raţiunea mea de a trăi . altă soluţie nu am .. dac-am spus că voi aştepta, voi aştepta , nu suport să fii aşa distantă. N-am nici o şansă Filiz ?? “

Filiz spune că îi este frig , Cem merge sus să aducă un radiator ptr a face cald, Filiz ia un cuţit din tavă şi haina şi pleacă în pădure , Cem pleacă după ea cu o lanternă , o găseşte căzută pe jos şi plângând .

Feride îl întreabă pe Nevzat de ce nu vrea să îi spună adevărul , ce legătură avea ea cu acel bar , acesta îi spune că ce tot scormoneşte , important e că şi-a amintit că îl iubea pe el, el îi spune că o prietenă de a ei lucra acolo şi i-a ţinut şi ea locul într-o seară.


Filiz îl ameninţă pe Cem cu cuţitul ,el îi spune că nu îi pasă dacă moare oricum nu ar fi putut trăi fără ea , o aduce iară la căsuţă, dimineaţa îi spune că imediat ce le vor fi aduse paşapoartele vor pleca , Filiz îi spune că îi este frig , el merge sus să aducă o pătură, Filiz ia telefonul din buzunarul hainei lui şi îl sună pe Yilmaz, îi spune că e într-o zonă împădurită, că stau într-o casă mică de munte, că Cem a aranjat să li se facă paşapoarte false ca să o ducă în străinătate, că în zonă e o singură biserică veche, Filiz închide că vine Cem. O gorilă îi aduce lui Cem paşapoartele, Cem îi spune că în curând vor pleca , că el va renaşte odată cu copilul ei , nu o să îl mai recunoască , Filiz încearcă să tragă de timp şi îi spune că nu se simpte prea bine , Cem pleacă şi iară o închide în casă , Filiz se roagă ca Yilmaz să o salveze.

Feride merge iar la club , o tipă de acolo vine la ea şi începe să îi povestească din trecut, că şi ea a lucrat acolo, Feride îşi aminteşte cum l-a cunoscut pe Nevzat şi pleacă din bar .

Cem şi Filiz ies din casă ptr a pleca , Cem o băgă pe Filiz în maşină, blochează uşile de la maşină şi se întoarce să verifice dacă nu au uitat ceva în casă, Filiz apasă pe clacxon , Yilmaz şi Omer aud clacxonul şi pleacă spre zona de unde se aude . Cem iese din casă şi o întreabă de ce clacxonează că va trezi întreg satul, Filiz spune că a vrut să iasă el ptr a îi aduce un pahar cu apă , când să plece apare şi maşina lui Yilmaz , Yilmaz urmăreşte maşina lui Cem .

Feride îi spune lui Nevzat că şi-a amintit că a salvat-o din acel mizer club , şi îi spune că îi va fi mereu recunoscătoare, va fi chiar dacă el vrea şi “ Ozlem a lui “.


Cem conduce cu viteză , Filiz îi spune să mai încetinească, Cem spune că nu mai contează oricum visul lui s-a spulberat şi că ea nu a vrut să facă parte din visul lui, ca cel mai bine ar fi să moară amândoi. Lui Cem i se sparge un cauciu şi e nevoit să oprească, o scoate forţat pe Filiz din maşină şi aleargă cu ea , Yilmaz şi Omer merg după ei.

Cem o urcă Filiz pe marginea unei stânci şi le cere lui Yilmaz şi Omer să rămână unde sunt , dacă se apropie va trage îi spune lui Filiz că nu o vor putea lua de lângă el , că cea mai puternică armă e moartea dată de iubirea ei , că , corpul ei va sta întins lângă corpul lui ,inima lui va tăcea alături de inima ei , dacă e să bată vor bate împreună dacă nu, să nu mai bată deloc, îi cere să vină cu el , îi spune că vrea ca ei să moară împreună. Yilmaz îi cere să o lase pe Filiz. Filiz îi spune lui Cem că ea vrea să trăiască , Cem spune că n-o să mai existe nimic bun , de ce să mai trăiască, Filiz spune că nu vrea să moară fără să îşi vadă copilul , că viaţa nu e atât de rea, promite că nu se plânge de nimic. Cem spune că e calm şi mai bine moare decât să trăiască fără ea. Vine şi poliţia , aceştia îi spun lui Cem să lase arma că dacă nu vor trage, Cem se vede încolţit şi îi spune lui Yilmaz :” dacă Filiz nu va fi a mea , nu va fi nici a ta “ şi trage în Yilmaz .

Filiz vine lângă Yilmaz , îl mângâie pe faţă şi Yilmaz îi spune că nu a uitat-o niciodată, iar Filiz îi spune să nu moară, să nu îşi lase fiul şi să moară.


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de pissycutz Lun 16 Noi 2009, 11:16 am

dea05 a scris:
pissycutz a scris:
nety a scris:
Da..singurul lucru frumos a fost in acest ep. cind ranit fiid Ylmaz ii spune la filiz ca a iubit o intotdeauna iar ea il roaga sa nu moara ca nu si a vazut inca copilul...
Merci de informatie ... mereu m-am intrebat ce si-au spus acoolo pe stanca inainte sa lesine Y.
Partea buna este ca de acum povestea pare sa se concentreze mai mult asupra celor doi bounce
inca nu cred doar yilmar o sa fie pe cale sa se insoare cu asli (cica din cauza bolii)

Asta asa e dar pana acolo vom mai fi scene frumoase ... ii vom vedea mai des impreuna stupid in ultimele episoade am senzatia ca povestea lor a fost neglijata 😢
E la fel ca in Asi, un pas inainte si cinci pasi inapoi 😢
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de pissycutz Lun 16 Noi 2009, 11:21 am

Multumim Denisa pentru rezumat :flower:
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de DENISA Lun 16 Noi 2009, 11:21 am

16 Kasım 2009 09:27

BÜLENT İNAL KİMİNLE AŞK YAŞIYOR?


La umbra teilor - Pagina 4 Dda3fcd15dfec8cc803570a1de15c85d


IHLAMURLAR ALTINDA DİZİSİNDE OYNADIĞI SIRADA TUBA BÜYÜKÜSTÜN’LE AŞK YAŞAYAN BÜLENT İNAL, HEMEN ARDINDAN BEREN SAAT’LE YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇMIŞTI.
Herkesin evleneceklerini konuştuğu bir sırada İnal-Saat aşkı aniden bitmişti. O gün bugündür adı kimselerle anılmayan yakışıklı oyuncu aşkı yeni dizisi ‘Bu Kalp Seni Unutur mu?’nun setinde buldu. Bülent İnal gönlünü dizinin sanat asistanı Melis Tüysüz’e kaptırdı.

Bülent İnal, dizi setinde güzelliğiyle herkesin dikkatini çeken Melis Tüysüz’e olan ilgisini önce çok yakın dostlarına itiraf etti. İnal’la Tüysüz’ün set arkadaşlıkları bir süre sonra aşka dönüştü. Bugünlerde Beyoğlu barlarında el ele görülmeye başlayan ikilinin aşkını dizi çalışanları bile henüz bilmiyor. Okan Bayülgen’in şov programlarının yönetmeni Reyhan Tüysüz’ün kızı olan Melis, geçen yıl Disco Kralı’nda asistan olarak çalışmıştı.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de IRIS Lun 16 Noi 2009, 12:02 pm

Denisa, multumiri pentru rezumat... ❤ :flower: ❤
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 51
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de eli81 Lun 16 Noi 2009, 1:55 pm

multumim ptr. rezumat ,vreau si eu ep. de azi cine il are.

eli81
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 22
Data de inscriere : 01/10/2009

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de pissycutz Lun 16 Noi 2009, 6:54 pm

Buna seara tuturor La umbra teilor - Pagina 4 Gold-nugget-emoticon-7
Ce faceti voi?
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty la umbra teilor

Mesaj Scris de vali1cluj Lun 16 Noi 2009, 9:13 pm

Buna seara! ❤ Multumesc pt. rezumat.
Pacat ca ylmaz n-a auzit-o pe Filiz...
abia astept ep. de maine. Sleep sunny
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de valita Lun 16 Noi 2009, 10:02 pm

Buna seara, fetelor ! Multumesc pentru rezumat si poze. Pupici.
http://flori.eg-w.com/wp-content/uploads/2008/07/21-02-06_0016.jpg

valita
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 27
Data de inscriere : 17/09/2009
Varsta : 61

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de florina1989 Lun 16 Noi 2009, 10:11 pm

am facut si eu 2 clipuri..:)
https://www.youtube.com/watch?v=aELrcfNxiQU
https://www.youtube.com/watch?v=Irkh0U6XyT8
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de DENISA Lun 16 Noi 2009, 10:36 pm

florina1989 a scris:am facut si eu 2 clipuri..:)
https://www.youtube.com/watch?v=aELrcfNxiQU
https://www.youtube.com/watch?v=Irkh0U6XyT8

drăgălaşo , eu am fost " hărnicuţă " şi ţi le-am postat aici de ieri seară .

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/seriale-turcesti-f1/la-umbra-teilor-t34-75.htm
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de DENISA Mar 17 Noi 2009, 1:27 am

SETTE AŞK DARBESİ


http://h2.haberturk.com/01Detay.aspx?ID=18356&Kat=12&dt=2009/11/16
Tuba Büyüküstün ve Beren Saat’in eski sevgilisi Bülent İnal, 12 Eylül darbesi ve sonrasında yaşananları konu alan ‘Bu Kalp Seni Unutur mu?’ dizisinde sanat asistanı olan Melis Tüysüz’le aşk yaşıyor.


HT Magazin - Bülent İpek

TUBA İLE DE DİZİ AŞKI YAŞAMIŞTI

Bu kalp herkesi unuturmuş! Ihlamurlar Altında dizisinde oynadığı sırada Tuba Büyüküstün'le aşk yaşayan Bülent İnal, hemen ardından Beren Saat'le yeni bir aşka yelken açmıştı. Herkesin evleneceklerini konuştuğu bir sırada İnal-Saat aşkı birden bitmişti. O gün bugündür adı kimselerle anılmayan yakışıklı oyuncu aşkı yeni dizisi 'Bu Kalp Seni Unutur mu?'nun setinde buldu. Bülent İnal, gönlünü dizinin sanat asistanı Melis Tüysüz'e kaptırdı.

DİZİ EKİBİNİN AŞKTAN HABERİ YOK

Bülent İnal, dizi setinde güzelliği ile herkesin dikkatini çeken Melis Tüysüz'e olan ilgisini önce çok yakın dostlarına itiraf etti. İnal'la Tüysüz'ün set arkadaşlıkları bir süre sonra aşka dönüştü. Bugünlerde Beyoğlu barlarında el ele görülmeye başlanan ikilinin aşkını dizi çalışanları henüz bilmiyor. Okan Bayülgen'in şov programlarının yönetmeni Reyhan Tüysüz'ün kızı olan Melis, geçen yıl Disco Kralı'nda asistan olarak çalışmıştı.
Melis Tüysüz, geçen sezon Okan Bayülgen’in Disco Kralı programı için çekilen ekip fotoğrafında Bayülgen’le yan yana poz vermişti. Melis’in programın jeneriğindeki
dansı da büyük ilgi çekmişti.

Yorum ekle
17 Kasım 2009 01:26

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

La umbra teilor - Pagina 4 Empty Re: La umbra teilor

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 29 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum