Serialesitelenovelet
Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

+9
lica54
lucyana
lavy612
iulianagl
nety
ASI 4 ever
elena50
DENISA
Iuliana
13 participanți

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 6 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de Nicky Dum 04 Dec 2011, 5:46 pm

Dacă serialul nou va începe joi,mai sunt vreo 3 episoade.

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 6 Hc_69_1
Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 6 Hc_69_3
Au vrut să facă totul cum trebuie,au organizat și o întâlnire festivă în cadrul căreia Kemal i-a cerut-o de soție pe Gullu mamei ei.Chestia asta a înfuriat-o și mai tare pe Halide.Care nu se lasă și o va ”lovi” pe Gullu când nu se va aștepta.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 6 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de Luana Lun 05 Dec 2011, 5:40 pm

Buna seara
Nu mi-a placut nici ep. de azi.
Pe langa faptul ca beteala si volul nu se asortau cu statul ei de vaduva si mama, lipsa preocuparii pt muncitori a pus capac. Iar Selim se poarta cu o inconstienta crasa:si el va ramane fara slujba, asa ca nu inteleg de ce este asa plin de admiratie pt Halide.
Se pare ca turcii au o slabiciune pt nunti. In fiecare serial am vazut cel putin una. La inceput mi-a placut (Asi), dar acum ma obosesc deja. O lungesc prea mult cu nuntile, le redau in amanunt, nu scapa nimic din obiceiuri. Daca ma gandesc bine, cred ca le place turcilor, in definitiv sunt facute pt ei serialele.
Bine ca se termina, deja a inceput sa ma calce pe nervi. Si se pare ca va muri si Cemsir, al cincilea parca de la inceputul filmului.
De Gulizar nu-mi pare rau, sa mai stea acolo, ca prea a ras cu gura pana la urechi de altii care stateau cu sau fara vina.
Hafiz e dragut, cum o vede el Alba ca Zapada pe Gulizar.
Mi-a placut chilotul (????) lui Resit. Dar macar era alb, nu gri cum era maioul pe care-l arata la inceputul serialului...
Seara frumoasa Nicky!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 6 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de Luana Lun 05 Dec 2011, 5:42 pm

M-am intors, pt ca am revazut poza si mi-am amintit. O rochie mai nepotrivita pt Gullu nici ca putea lua Kemal. O fac sa para ca un ardei umplut. Si asa e ea indesata, rochie creata ii trebuia!
gata, fug!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 6 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de Luana Mar 06 Dec 2011, 7:08 pm

La multi ani Nicolae, Nicoleta !
Sa fiti sanatosi si veseli mereu!Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 6 667roses
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii) - Pagina 6 Empty Re: Hanimin Ciftligi (Stăpâna inimii)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum