Serialesitelenovelet
3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

+9
ninnet
DENISA
axxa246
lica54
anuta1971
Admin_dea05
simi
GUMUS-NOOR
victorelalove
13 participanți

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de ninnet Sam 23 Iul 2011, 7:37 pm

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 283516 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 283516 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 283516 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 283516

Eu sunt fan...CEREREA IN CASATORIE !!!!!!!!!!!!! 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de ninnet Sam 23 Iul 2011, 8:27 pm

victorelalove a scris:Dar pe asta il stii ?
Mi se pare atat de frumos !!!!!!!!!
Toate momentele lor importante si melodia asta ...CARE IMI RASUNA MEREU IN MINTE!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

[] 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 283516 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 283516 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 283516 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 283516

Eu sunt fan...CEREREA IN CASATORIE !!!!!!!!!!!!! 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 283516

draga ma inebunesti de tot , abia mai imi potolisem fluturasii, ca i-ai rascolit iara , doamne ce lacrimi
are baiatul asta , ma omoara cu zile sad sad sad
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de victorelalove Sam 23 Iul 2011, 8:31 pm

ninnet a scris:

draga ma inebunesti de tot , abia mai imi potolisem fluturasii, ca i-ai rascolit iara , doamne ce lacrimi
are baiatul asta , ma omoara cu zile sad sad sad
Smile Smile Smile
Dar cum ai reusit sa-ti mai domolesti starea ??????? kiss

Mie imi spui despre "OMORATUL CU ZILE" ?!?!?!?
Sunt hipnotizata de-a dreptul de el . confused confused confused confused
Imi place asa de mult cum joaca ...reuseste sa-mi transmita toate starile lui .
Si cat am plans pentru el si alturi de el !!!!!!!!!!!! Crying or Very sad
Si cat o sa mai Crying or Very sad pentru el si alaturi de el !!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad
Offffffffffffffffffffff !
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de ninnet Sam 23 Iul 2011, 8:43 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile
Dar cum ai reusit sa-ti mai domolesti starea ??????? kiss

Mie imi spui despre "OMORATUL CU ZILE" ?!?!?!?
Sunt hipnotizata de-a dreptul de el . confused confused confused confused
Imi place asa de mult cum joaca ...reuseste sa-mi transmita toate starile lui .
Si cat am plans pentru el si alturi de el !!!!!!!!!!!! Crying or Very sad
Si cat o sa mai Crying or Very sad pentru el si alaturi de el !!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad
Offffffffffffffffffffff !

pai ma mai plimb pe aici ca mai am arome favorite sa sti, pe urma intru aici si iar ma apuca nebunia confused confused cheers
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de victorelalove Sam 23 Iul 2011, 8:45 pm

ninnet a scris:

pai ma mai plimb pe aici ca mai am arome favorite sa sti, pe urma intru aici si iar ma apuca nebunia confused confused cheers
Nebunia ? Smile Smile Smile Smile Smile
Mi-am amintit de Simi ... Ca si pe ea o mai apuca nebunia cand vede plete !!!!!!! Smile Smile Smile

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de victorelalove Sam 23 Iul 2011, 8:47 pm

kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de ninnet Sam 23 Iul 2011, 8:55 pm

victorelalove a scris:
Nebunia ? Smile Smile Smile Smile Smile
Mi-am amintit de Simi ... Ca si pe ea o mai apuca nebunia cand vede plete !!!!!!! Smile Smile Smile


astazi s-a dedicat familionului , ca sa nu se supere, mi-a urmat sfatul , bravo Simi, o saptamana sa-i pui la
punct ......... Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de victorelalove Sam 23 Iul 2011, 9:06 pm

ninnet a scris:

astazi s-a dedicat familionului , ca sa nu se supere, mi-a urmat sfatul , bravo Simi, o saptamana sa-i pui la
punct ......... Smile Smile
Foarte bine a facut ...si deci o saptamana nu o mai vedem ...sau o saptamana dupa ziua de astazi nu mai pleaca de la calculator ? Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de ninnet Sam 23 Iul 2011, 9:26 pm

victorelalove a scris:
Foarte bine a facut ...si deci o saptamana nu o mai vedem ...sau o saptamana dupa ziua de astazi nu mai pleaca de la calculator ? Smile Smile Smile

PARTEA A DOUA E MAI BINE ............o saptamna are voie la calculator Smile Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de victorelalove Sam 23 Iul 2011, 9:49 pm

ninnet a scris:

PARTEA A DOUA E MAI BINE ............o saptamna are voie la calculator Smile Smile Smile
Cred ca este cea mai buna varianta posibila ! Smile Smile Smile Smile
Si cred ca la asta se gandeste si ea . kiss kiss kiss

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de victorelalove Sam 23 Iul 2011, 10:04 pm

Sotul vine acasa foarte agitat:
- Femeie infidela! Stiu tot, absolut tot!
Calma sotia ii zice:
- Oare? Te lauzi ca de obicei. In ce an a avut loc batalia de la Calugareni?
........................................................................................
Doi barbati discuta despre nevestele lor:
- Eu am ajuns in sfarsit la o intelegere cu sotia mea. O zi ma duc eu la cumparaturi, o zi ea.
- Si sunteti multumiti?
- Bineinteles! O zi bem, o zi mancam.
..........................................................................................
După 60 de ani de căsnicie, el moare. La scurt timp moare şi ea şi ajunge în Rai... unde-l vede pe el.
- Dragule, ce bine-mi pare să te regăsesc!
- Lasă-mă-n pace, cucoană! Contractul a fost foarte clar:
"Până ce moartea ne va despărţi!"
.....................................................................................
Un barbat se confeseaza unui prieten:
- Cred ca voi divorta. Nu mai pot, sotia mea e prea copilaroasa.
- De ce? intreba celalalt.
- De cate ori fac baie vine pe la spate si imi ineaca toate ratustele din cada.
......................................................................................
- Cum păstraţi armonia conjugală?
- Prin reciprocitate: când soţia e nervoasă, eu tac. Şi invers: eu tac când soţia e nervoasă!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de victorelalove Sam 23 Iul 2011, 10:28 pm


Frumos !!! Foarte frumos !!! 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 291660 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 291660 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 291660


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mar 06 Noi 2012, 9:51 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de DENISA Sam 23 Iul 2011, 11:01 pm



Drăgălaşilor am o rugăminte la voi dacă unul dintre voi primeşte MP-uri cu mesaje injurioase de la alţi membri ai forumului vă rog să spuneţi să rezolvăm problema .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de ninnet Sam 23 Iul 2011, 11:47 pm

Vic, noapte buna iubito, nu mai pot sa stau, mor de somn, asta seara il iau eu pe
Engin da ? aseara a fost la tine nu ? Smile Smile kiss 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 155656 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 155656 Sleep have a nice day
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de victorelalove Sam 23 Iul 2011, 11:51 pm

Noapte buna , Ninnet !
SI EU MOR DE SOMN . kiss 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 155656
Bine poate dormi la tine in seara asta . kiss
Dar sa ai mare grija de el ..este foarte special !!!!!!!!!!! 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 283516
Pe maine !

Somn usor si vise placute! kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de victorelalove Sam 23 Iul 2011, 11:55 pm

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 720534 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 720534 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 720534 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 720534
Noapte buna , tuturor !
kiss 3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 79551

Pe maine !
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de carmen_ Dum 24 Iul 2011, 9:10 am


buna dimineata fetelor........ kiss kiss
asta e iubitu' lui Beren??am inteles ca are o relatie cu unu batrin si gras Smile



3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 2441900
carmen_
carmen_
vip
vip

Mesaje : 2242
Data de inscriere : 26/09/2010
Localizare : in vestul tari

Sus In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de ninnet Dum 24 Iul 2011, 10:26 am

carmen_theea a scris:
buna dimineata fetelor........ kiss kiss
asta e iubitu' lui Beren??am inteles ca are o relatie cu unu batrin si gras Smile



3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 2441900

Buna Carmen , el este, acum e mai dichisit , la-m vazut intr-o poza cu un fes in cap
iti venea s-o iei la fuga ..........dar povestea se repeta , asa cum Tuba face alegeri de neconceput , asa cum Songul e cuplata cu uratul ala asa si Beren cu acest tataita ...........banul ochiu dracului nu ????????
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de victorelalove Dum 24 Iul 2011, 10:37 am

ninnet a scris:

Buna Carmen , el este, acum e mai dichisit , la-m vazut intr-o poza cu un fes in cap
iti venea s-o iei la fuga ..........dar povestea se repeta , asa cum Tuba face alegeri de neconceput , asa cum Songul e cuplata cu uratul ala asa si Beren cu acest tataita ...........banul ochiu dracului nu ????????
Buna dimineta , fetelor ! kiss kiss kiss
Ce mai faceti ?
cafea cafea cafea

Waw ... stupid stupid stupid stupid stupid
Durere da cap si alta nu .

Nu pot sa cred ... Ele asa de frumusele si delicate si au langa ele "RELICVELE ANTICHITATII!" stupid stupid stupid
Si nu cred ca este neaparat vorba despre bani , ca nu sunt nici ele niste saramtoace ...pur si simplu sunt de neinteles .
Gasesti si barbati frumosi , tineri si cu bani . kiss kiss kiss
Probabil ca asa li se pare ca sunt mai interesante ...pentru ca eu alta explicatie nu gasesc . stupid stupid stupid stupid





Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Dum 24 Iul 2011, 12:24 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3. Fatmagul'un sucu ne?  ~ Ce vina are Fatmagul   ? - Pagina 38 Empty Re: 3. Fatmagul'un sucu ne? ~ Ce vina are Fatmagul ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum