Serialesitelenovelet
Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

+7
clio 24
mioaranita60@.com
michiper68
tubafan
lucyana
DENISA
dea05
11 participanți

Pagina 5 din 15 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Urmatorul

In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de DENISA Mier 02 Dec 2009, 9:25 pm

dea05 a scris:
are trasaturi frumoase..si eu care credeam ca turcii sunt urati 😕

unii sunt urâţi foc...
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de DENISA Mier 02 Dec 2009, 9:29 pm

Şi aştia se plimbă cu tractorul ....

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 39224743
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de dea05 Mier 02 Dec 2009, 9:30 pm

s-a schimbat rolurile aici haidar o invata sa conduca tractorul pe yagmur...la asi a fost invers sunny
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de dea05 Mier 02 Dec 2009, 9:31 pm

DENISA a scris:Şi aştia se plimbă cu tractorul ....
e la moda au fost in pana de idei..noi cu cat ne uitam la filmul asta o sa vedem 50% asemanari ca in asi..eu mereu o sa fac o comparatie
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de dea05 Mier 02 Dec 2009, 9:39 pm

DENISA a scris:
dea05 a scris:ai poze fara mustata?

am văzut câteva
in pozele alea e mai tinerel .ce coincidenta de nume si pe asta il cheama tot MURAT
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de DENISA Mier 02 Dec 2009, 9:40 pm

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Asyak2
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de dea05 Mier 02 Dec 2009, 9:45 pm

deni daca poti sa faci rost de melodii din film sa le pui aici ca sa le iau imi plac f mult melodiile cheers
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de DENISA Mier 02 Dec 2009, 9:48 pm

dea05 a scris:deni daca poti sa faci rost de melodii din film sa le pui aici ca sa le iau imi plac f mult melodiile cheers

da iubita , dar turcoaicele nu prea urmăresc serialul .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de DENISA Mier 02 Dec 2009, 10:08 pm

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 2lxz3h4
Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Mmzbk8
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de dea05 Mier 02 Dec 2009, 10:12 pm

noapte buna!ma retrag..Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 517793.astept rezumatul Suspect
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de DENISA Mier 02 Dec 2009, 10:13 pm

dea05 a scris:noapte buna!ma retrag..Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 517793.astept rezumatul Suspect

somn uşor !!!!!!!!!
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de clio 24 Mier 02 Dec 2009, 10:31 pm

dea05 a scris:
DENISA a scris:
dea05 a scris:ai poze fara mustata?

am văzut câteva
are trasaturi frumoase..si eu care credeam ca turcii sunt urati 😕
Buna seara ..ma bucur ca pot sa intru aici...ma bucur ca si voi va uitati la Kasaba...mie imi place tipul;..e destul de irigat..adica inalt...si are muschii la el...am citit si eu ca nu prea se uita turcoaicele la el..dar mie mi se pare un film frumos mai ales ca joaca Cagla si Neriman(pt.mine ea o sa ramana Neriman)ar fi pacat sa-i intrerupa difuzarea. din lipsa de audienta..voi stiti ceva...comentau fetele pe port la Asi...Pupici si o noapte linistita!!!
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de clio 24 Mier 02 Dec 2009, 10:33 pm

[quote="DENISA"]
dea05 a scris:ai poze fara mustata?

am văzut câteva
De ce dupa ce isi dau mustata jos , barbatii au niste buze ciudate...ma refer si la Bulent..parca o gura mare...Acum chiar ies...inca o data Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 517793 si inca o data multumesc
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de DENISA Mier 02 Dec 2009, 10:34 pm

clio 24 a scris:
Buna seara ..ma bucur ca pot sa intru aici...ma bucur ca si voi va uitati la Kasaba...mie imi place tipul;..e destul de irigat..adica inalt...si are muschii la el...am citit si eu ca nu prea se uita turcoaicele la el..dar mie mi se pare un film frumos mai ales ca joaca Cagla si Neriman(pt.mine ea o sa ramana Neriman)ar fi pacat sa-i intrerupa difuzarea. din lipsa de audienta..voi stiti ceva...comentau fetele pe port la Asi...Pupici si o noapte linistita!!!


eu mă uit doar ptr Cagla, despre întrerupere turcoaicele au spus că sunt doar zvonuri .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de dea05 Joi 03 Dec 2009, 9:11 am

clio 24 a scris:
Buna seara ..ma bucur ca pot sa intru aici...ma bucur ca si voi va uitati la Kasaba...mie imi place tipul;..e destul de irigat..adica inalt...si are muschii la el...am citit si eu ca nu prea se uita turcoaicele la el..dar mie mi se pare un film frumos mai ales ca joaca Cagla si Neriman(pt.mine ea o sa ramana Neriman)ar fi pacat sa-i intrerupa difuzarea. din lipsa de audienta..voi stiti ceva...comentau fetele pe port la Asi...Pupici si o noapte linistita!!!
Buna!ma bucur ca te uiti si tu.nu stiu nimic de nici o intrerupere 🇳🇴 sper sa nu fie adevarat mie imi place serialul cheers
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de clio 24 Joi 03 Dec 2009, 10:13 am

Buna ziua fetelor! am intrat pe fuga sa va salut!
Ce am remarcat eu este ca desi sunt doar 7 episosde difuzate si probabil 10 ep.filmate pana acum sunt atat de multe poze cu toti ..fara retineri ...compar cu ASI, unde de obicei erau cam separati in poze...
Sa aveti o zi buna..Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 517793 sunny sunny sunny :flower: :flower: :flower:
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de clio 24 Joi 03 Dec 2009, 10:14 am

dea05 a scris:
clio 24 a scris:
Buna seara ..ma bucur ca pot sa intru aici...ma bucur ca si voi va uitati la Kasaba...mie imi place tipul;..e destul de irigat..adica inalt...si are muschii la el...am citit si eu ca nu prea se uita turcoaicele la el..dar mie mi se pare un film frumos mai ales ca joaca Cagla si Neriman(pt.mine ea o sa ramana Neriman)ar fi pacat sa-i intrerupa difuzarea. din lipsa de audienta..voi stiti ceva...comentau fetele pe port la Asi...Pupici si o noapte linistita!!!
Buna!ma bucur ca te uiti si tu.nu stiu nimic de nici o intrerupere 🇳🇴 sper sa nu fie adevarat mie imi place serialul cheers
Si eu ma bucur ca ne uitam impreuna si putem sa comentam..Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 517793 si o zi cat mai buna ❤ ❤ ❤
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de dea05 Joi 03 Dec 2009, 10:22 am

clio 24 a scris:Buna ziua fetelor! am intrat pe fuga sa va salut!
Ce am remarcat eu este ca desi sunt doar 7 episosde difuzate si probabil 10 ep.filmate pana acum sunt atat de multe poze cu toti ..fara retineri ...compar cu ASI, unde de obicei erau cam separati in poze...
Sa aveti o zi buna..Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 517793 sunny sunny sunny :flower: :flower: :flower:
la asi era burcina cu ciomagul la spatele lui muratKasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 9Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 9
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de DENISA Joi 03 Dec 2009, 12:56 pm

REZUMATUL EP 7 DIN KASABA , 2.12.2009

Here is the short summary of the last episode DANA.

While they all were in cemetery burrying Mahmut's wife body to soul Yağmur realized a little gravestone that carries her mom's name. She started to cry. Mümtaz , Seher and Davut all shocked and scared. Davut runs to his car. Meanwhile Seher had a hard time trying to hold Mümtaz. (Mümtaz decided to tell the story to Yağmur.)Then Yağmur asked Mahmut if this Leyla is her mom. Mahmut says yes and he also explains that is her father's wish not to tell her.

Later Yağmur was angry to everybody for not telling her the story behind her family past. Meanwhile Haydar promised her to find her family story. Of course Mümtaz is not comfartable about the closeness of Yağmur and Haydar. And once he got an opportunity to tell Haydar what he thinks and he said that Haydar had to remember his position as a labour. Later on one of proloter’s wife is also reminded him(Haydar) that Yağmur and his social status is very differant. Then Haydar tries not to interact too much with Yağmur.

During Yağmur’s family search, some other noisy events happened in the village. Kadir beats his wife Müşerref again. This time very badly. She defended her self with using gun. Now everyone knows what realy is happening between this couple and this time nobody defends Kadir. Kadir goes to Jail and müşerref goes to Yağmur’s house. (Kozcuoğlu çiftlik )

While Mümtaz was searching the way to tell Yağmur the story, his aunt had a chance to speak with Yağmur but interrupted with the fight due to noise and fight between little boys at the Çiftlik. Mümtaz decides to write a letter that the last sentences finishes like. “Your mom was burnt at the fire” but later (as we read the actual letter while Yağmur read) he changed the first letter telling her “everything will be allright and telling noting about her mom”.

As I remember the last scene Haydar finds a hidden place on the wall. There were to many letters written to Leyla. She confused when she reads them and realizes some resemblance on letters on Mümtaz’s. And I believe she goes with so many questions to Mümtaz.



_________________





02-12-2009 Tarihine Ait Detaylý Rating Bilgileri



ÝLK 100 PROGRAM /HEDEF KITLE : TOTAL ( Tarih :02/12/2009 )
Sýra Program Adý Kanal Rating (%) Share (%)


1 YAPRAK DOKUMU KAND 17.95 41.79
2 YAPRAK DOKUMU (OZET) KAND 11.76 27.99
3 M.ALI BIRAND'LA KANAL D ANA HABER KAND 6.69 17.65
4 UGUR DUNDAR'LA STAR HABER STAR 6.53 16.74

5 KASABA. ATV 6.30 14.69



ÝLK 100 PROGRAM /HEDEF KITLE : AB ( Tarih : 02/12/2009 )

Sýra Program Adý Kanal Rating (%) Share (%)

1 YAPRAK DOKUMU KAND 19.21 45.30
2 YAPRAK DOKUMU (OZET) KAND 12.51 32.18
3 UGUR DUNDAR'LA STAR HABER STAR 7.99 22.89
4 UNUTULMAZ ATV 5.90 17.27

5 KASABA. ATV 5.77 14.35
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de DENISA Joi 03 Dec 2009, 2:23 pm

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Kasaba
Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Picture
Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Picture
Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Picture
Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Picture
Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Picture
Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Picture
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de clio 24 Joi 03 Dec 2009, 4:02 pm

DENISA a scris:REZUMATUL EP 7 DIN KASABA , 2.12.2009

Here is the short summary of the last episode DANA.

While they all were in cemetery burrying Mahmut's wife body to soul Yağmur realized a little gravestone that carries her mom's name. She started to cry. Mümtaz , Seher and Davut all shocked and scared. Davut runs to his car. Meanwhile Seher had a hard time trying to hold Mümtaz. (Mümtaz decided to tell the story to Yağmur.)Then Yağmur asked Mahmut if this Leyla is her mom. Mahmut says yes and he also explains that is her father's wish not to tell her.

Later Yağmur was angry to everybody for not telling her the story behind her family past. Meanwhile Haydar promised her to find her family story. Of course Mümtaz is not comfartable about the closeness of Yağmur and Haydar. And once he got an opportunity to tell Haydar what he thinks and he said that Haydar had to remember his position as a labour. Later on one of proloter’s wife is also reminded him(Haydar) that Yağmur and his social status is very differant. Then Haydar tries not to interact too much with Yağmur.

During Yağmur’s family search, some other noisy events happened in the village. Kadir beats his wife Müşerref again. This time very badly. She defended her self with using gun. Now everyone knows what realy is happening between this couple and this time nobody defends Kadir. Kadir goes to Jail and müşerref goes to Yağmur’s house. (Kozcuoğlu çiftlik )

While Mümtaz was searching the way to tell Yağmur the story, his aunt had a chance to speak with Yağmur but interrupted with the fight due to noise and fight between little boys at the Çiftlik. Mümtaz decides to write a letter that the last sentences finishes like. “Your mom was burnt at the fire” but later (as we read the actual letter while Yağmur read) he changed the first letter telling her “everything will be allright and telling noting about her mom”.

As I remember the last scene Haydar finds a hidden place on the wall. There were to many letters written to Leyla. She confused when she reads them and realizes some resemblance on letters on Mümtaz’s. And I believe she goes with so many questions to Mümtaz.

Multumim pt.rezumat Denisa...si ma bucur ca filmul Kasaba e pe locul 5 la audienta..fata de data trecuta..locul 9..Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 517793

_________________





02-12-2009 Tarihine Ait Detaylý Rating Bilgileri



ÝLK 100 PROGRAM /HEDEF KITLE : TOTAL ( Tarih :02/12/2009 )
Sýra Program Adý Kanal Rating (%) Share (%)


1 YAPRAK DOKUMU KAND 17.95 41.79
2 YAPRAK DOKUMU (OZET) KAND 11.76 27.99
3 M.ALI BIRAND'LA KANAL D ANA HABER KAND 6.69 17.65
4 UGUR DUNDAR'LA STAR HABER STAR 6.53 16.74

5 KASABA. ATV 6.30 14.69



ÝLK 100 PROGRAM /HEDEF KITLE : AB ( Tarih : 02/12/2009 )

Sýra Program Adý Kanal Rating (%) Share (%)

1 YAPRAK DOKUMU KAND 19.21 45.30
2 YAPRAK DOKUMU (OZET) KAND 12.51 32.18
3 UGUR DUNDAR'LA STAR HABER STAR 7.99 22.89
4 UNUTULMAZ ATV 5.90 17.27

5 KASABA. ATV 5.77 14.35
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de clio 24 Joi 03 Dec 2009, 4:03 pm

Cred ca am contribuit si noi uitandu-ne on line
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de michiper68 Joi 03 Dec 2009, 6:32 pm

clio 24 a scris:Cred ca am contribuit si noi uitandu-ne on line
audienta se masoara numai pentru televizor. vizionarile online sunt contabilizate ca vizionari ale siteului. se fac si topuri pentru cele mai vizionate si accesate siteuri. share-ul inseamna cat la suta din toti telespectatorii, care se uitau la televizor pe toate posturile ,cati se uita la postul respectiv.la kasaba 14% din numarul total de telespectatori se uitau pe atv. in timp ce 41% din ei erau pe kanal d, in momentul cand fac ei contabilizarea.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de clio 24 Joi 03 Dec 2009, 7:07 pm

michiper68 a scris:
clio 24 a scris:Cred ca am contribuit si noi uitandu-ne on line
audienta se masoara numai pentru televizor. vizionarile online sunt contabilizate ca vizionari ale siteului. se fac si topuri pentru cele mai vizionate si accesate siteuri. share-ul inseamna cat la suta din toti telespectatorii, care se uitau la televizor pe toate posturile ,cati se uita la postul respectiv.la kasaba 14% din numarul total de telespectatori se uitau pe atv. in timp ce 41% din ei erau pe kanal d, in momentul cand fac ei contabilizarea.

Eu am zis in gluma, ne alintam si noi.....stiam cum se calculeaza share-ul..si la noi e la fel..si de cate ori m-am uitat pe Otv(de f.putine ori de altfel)numai la explicatiile lui Dan Diaconescu privitor la acest lucru nimeream...adica la cat de vizionat este OTV-ul...asa ca am invatat de acolo...Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 517793 ❤ ❤ ❤
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de DENISA Joi 03 Dec 2009, 10:09 pm

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Picture
Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Fj11
Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Fj12
[img]Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Picture
Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Fj11
Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Fj12[/img]
Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 G23
Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Picture
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV - Pagina 5 Empty Re: Kasaba-serial turcesc difuzat la ATV

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 15 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum