Serialesitelenovelet
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+10
axxa246
michiper68
dana4699
GUMUS-NOOR
ninnet
dubaisport
Nicky
Admin_dea05
victorelalove
DENISA
14 participanți

Pagina 3 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Urmatorul

In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 14 Sept 2011, 11:25 pm

el se cam fâstâceşte când îşi dă seama că altcineva l-a văzut cum se uită după soaţă
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 14 Sept 2011, 11:29 pm

Da ...dar mie imi place . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 De asta nu mi-l pot imagina pe Murat in rolul lui Kerim . Nu cred ca i s-ar fi potrivit .

Engin pare mai copilaros ...cateodata . Nu-mi pot da seama cum poate juca asa ...dupa rolul din " Bir Bulut Olsan " . Foarte bun actor . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 291660

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 14 Sept 2011, 11:39 pm

da , Murat pare mai serios , bun pe drame , bun în roluri de tânăr afacerist amorezat dar cu picioarele pe pământ
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 14 Sept 2011, 11:44 pm

Da ... stau si mi-l imaginez la inceputul serialului alaturi de "prietenii" lui Kerim . Parca nu ar fi fost din peisaj . Si sa-l vedem pe Murat ... fierar ? 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 131747
Nu cred ca s-ar fi potrivit . Pe cand Engin ... il prinde bine rolul asta . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 14 Sept 2011, 11:54 pm

fierar ??? Smile Smile poate într-un 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Ferrari
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 14 Sept 2011, 11:56 pm

Smile Smile Smile Smile Smile

Eu sunt curioasa ce transformare vor "suferi" Ilgazii ...( Fg si Kerim ) .

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 187894
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 15 Sept 2011, 12:06 am

eu sper ca Kerim să devină om de afaceri şi mi-ar place să o ajute Kerim şi pe Fatmagul să crească profesional.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 15 Sept 2011, 12:10 am

Sigur va deveni ... mai ales ca tatal i-a scris ca tot ce are , ii apartine lui . Va intelege ca banii si puterea sunt "aliati" importanti in lupta cu Yasaranii si nu numai ...lucrul acesta facandu-l om de afaceri . Si nu degeaba cred ca a vorbit Meryem abla despre faptul ca are facultatea facuta . Acum mai ramane ca si Fg sa termine scoala ...si sigur va devani si ea o femeie puternica . ce sa faca si scenaristii 40 de episoade ...trebuie sa le umple cu ceva .
Va fi interesant de urmarit !!!!!!!!!! kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 15 Sept 2011, 12:14 am

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 298642_258397590860349_100000703319104_870611_2092410084_n

şi ceva ptr a " visa frumos " în noaptea asta

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 259814_231721506847103_157576897594898_876419_4574720_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 15 Sept 2011, 12:18 am

DENISA a scris:şi ceva ptr a " visa frumos " în noaptea asta
M-am si "spariat" ...Doamne , ce frumusete rapitoare !!!!!!!!!! stupid stupid stupid Macho man ... stupid stupid stupid affraid affraid affraid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 15 Sept 2011, 12:21 am

LA MULTI ANI , DEA!

Multa sanatate , iubire si intelegere . Iti multumim pentru tot ! kiss kiss kiss

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2q8832c 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2n9gfwh
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 15 Sept 2011, 12:45 am

NOAPTE BUNA, DRAGII MEI ! kiss kiss kiss
Noapte buna , Denisa !
Ma duc sa-l linistesc ...ca s-a suparat rau !!!!! Crying or Very sad

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 523120 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 523120 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 720534 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 720534

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 23koyn8

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Fp3xhf Distruge padurea de foioase si conifere ! Smile Dar tot imi place !!!!!!!!!! 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 15 Sept 2011, 12:47 am

Somn uşor Vic !!!




6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Deasz
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Dea1
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 15 Sept 2011, 10:32 am

Buna dimineta ! kiss kiss kiss cafea

Diseara il vedem pe Kerimmmmmmmmmm !!!! 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 165638 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 165638 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 165638


victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 15 Sept 2011, 10:44 am

Sunt curiosa daca disera vom afla cine a venit sa-l vada pe Kerim . Cine este vizitatorul surpriza ?????????? 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 359517 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 359517 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 359517

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2vajuw3

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2vb4fsx
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Joi 15 Sept 2011, 11:02 am

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 119
In sfârșit a venit ziua pentru o noua intâlnire cu Kerim si Fatmagul.
Cred ca vizitatorul secret este tatal lui Kerim.Poate ca va apare in episodul de azi.
Ar cam fi timpul.
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 68288260
Nemernicul de Mustafa...in rol de mediator,vrea sa câștige puncte în fața lui Fatmagul.
Chiar sunt curioasă cum va reusi să-și ascundă urmele.
Vizionare plăcută diseară!
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 15 Sept 2011, 11:02 am

Mukka ...surprinsa in toata puterea docolteului ei . Le-a scapat fotografiler aparatele exat pe "goliciune" !!!!!!!!! Smile Smile Smile


FATMAGÜL VE MUKADDES YENGE'Sİ GECELERDE NASIL GÖRÜNTÜLENDİ?

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2uhto9e

Güzel oyuncu Beren Saat ve rol arkadaşı Esra Dermancıoğlu dün Asmalımescit’te Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından görüntülendi.

15.09.2011 08:45:00


Güzel oyuncu Beren Saat ve rol arkadaşı Esra Dermancıoğlu dün Asmalımescit’te Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından görüntülendi.
Ayaklıgazete.com’un haberine göre, ekranlarda fırtına gibi esen Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizisinin Fatmagül’ü Beren Saat, dizide Mukaddes yengesini canlandıran Esra Dermancıoğlu ile birlikte Asmalımescit’te eğlendi. İkili mekandan çıkışta hızlı adımlarla taksiye yöneldi.Esra Dermancıoğlu'nun giydiği çizme şeklindeki ayakkabısı gözden kaçmadı.


MUKADDES YENGE’DEN FRİKİK!


Soruları yanıtsız bırakarak taksiye binen Beren Saat ve Esra Dermancıoğlu’nun keyifleri yerindeydi. Taksiye bindikten sonra Mukkades karakteriyle ünlenen Esra Dermancıoğlu göğüs frikiği vermekten kurtulamadı. Beren Saat ise kameralara gülümsemekle yetindi.(Ayaklıgazete.com)


http://www.ayakligazete.com.tr/haber/fatmagul_ve_mukaddes_yenge_si_gecelerde_nasil_goruntulendi_.htm
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 15 Sept 2011, 11:08 am

Nicky a scris:
Nemernicul de Mustafa...in rol de mediator,vrea sa câștige puncte în fața lui Fatmagul.
Chiar sunt curioasă cum va reusi să-și ascundă urmele.
Vizionare plăcută diseară!

Buna , Nicky ! kiss

Mustafa nu cred ca vrea sa "dea bine in fata Fatmei" ...pare mai degraba interesat de propria piele . Si cum poate face acest lucru mai bine...decat sa fie la curent cu tot ce se intampla ??!?!? 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754 De aceea o si duce pe Asu la Ilgazi acasa , pentru a nu deveni suspect ...ca prea incearca sa o impiedice pe Asu sa ajunga la Fg .
Daca vizitataorul este tatal ... ceea ce este foarte probabil . Chiar sunt curioasa cum va reactiona Kerim ... kiss

Vizionare placuta si tie! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Joi 15 Sept 2011, 11:09 am

buna dimineata !
a venit si ziua de joi, Vyc ai dreptate referitor la Mustafa, joaca rolul de mediator dar cu toate astea fatma tot nu-l baga in seama
eu cred ca epis de azi se va termina cu vizita surpriza la inchisoare iar pe musafir il vom vedea in episodul viitor
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 15 Sept 2011, 11:18 am

Buna , Dubai !

Mustafa cred ca si-a dat deja seama ca Fg il iubeste pe Kerim ...mai mult ca sigur . Nu cred ca se mai gandeste la cum sa o cucereasca , acum ca are pe cap alta problema mult mai importanta CUM SA SCAPE NEPEDEPSIT ...mai ales ca este o persoana ( pescarul) care stie ca el a plecat singur cu barca in acea noapte . De asta va sta pe langa Asu foarte mult si o va dragalasi ( cred eu .) El va avea de rezolvat si cu Meltem situatia . Asa ca nu cred ca ii va mai sta gandul la fosta logodnica . Este el deja "prins" intre 2 femei ...Ce ii mai trebuie alta ? stupid Dar totusi nu suport gandul ca i se va multumi pentru ca a adus-o pe Asu ca sa spuna ce a vazut Ilgazilor . Dar sa trecem peste asta ...bine ca a ajuns Asu , ca sa spuna adevarul . Asta conteaza mai mult . kiss

Cat despre vizitator ... ai dreptate . Episodul viitor . In seara asta ii vedem SPATELE !!!!! Si un Kerim surprins ... kiss

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 23uabo7
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Joi 15 Sept 2011, 11:25 am

bine macar ca Fatma are o preocupare....redeschide restaurantul
asa este ...mustafa este prins intre Meltem si asu, sa vedem cum se scapa din situatia asta mai ales ca Asu si Meltem s-au intalnit

Mukk va avea iar autoritate prin demonstrarea cu testul ADN ca poarta copilul lui Rahmi ,oricum nu ma asteptam sa o vad " muta " tot filmul ..dar iar isi va incepe agresiunea fata de Fatma si Mariam Abla stupid chiar daca i-a pierit graiul in episodul trecut gesturile i-au ramas aceleasi..trasul cu ochiul pe dupa perdea Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 15 Sept 2011, 11:29 am

dubaisport a scris:.trasul cu ochiul pe dupa perdea Smile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
"Sportul" ei preferat . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Joi 15 Sept 2011, 11:33 am

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
"Sportul" ei preferat . stupid

Smile Smile ..poate vrea sa concureze la olimpiada de la londra si se antreneaza cu spor Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 15 Sept 2011, 11:36 am

Singurul inconvenient pentru ea este ca nu exista echipament sportiv asa de decoltat . Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Ce personaj antipatic este ... stupid stupid stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Joi 15 Sept 2011, 11:42 am

victorelalove a scris:Singurul inconvenient pentru ea este ca nu exista echipament sportiv asa de decoltat . Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Ce personaj antipatic este ... stupid stupid stupid

sincer..in viata de zi cu zi nu cred ca este diferita fata de rolul din fatmagul
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum