Serialesitelenovelet
8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+9
GUMUS-NOOR
michiper68
simi
pufy2010
lica54
axxa246
dubaisport
victorelalove
DENISA
13 participanți

Pagina 24 din 43 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 43  Urmatorul

In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 19 Oct 2011, 9:37 am

Se pare ca ea e sora lui Kerim ! EKIN TAGAL !

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 29032009-et058. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 29032009-et03
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 19 Oct 2011, 10:22 am

Buna dimineata !! kiss kiss

Multumim , Lica !! kiss

Lume noua . Buna , Ninnet ! kiss kiss kiss Ce mai faci draguta ?
Multumim ca ne-ai adus poze cu sora lui Kerim . kiss Eu nu gasisem niciuna . Dar am citit acelasi nume .

cafea


8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Fxrz8i

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Dm6sk9
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 19 Oct 2011, 10:43 am

victorelalove a scris:Buna dimineata !! kiss kiss

Multumim , Lica !! kiss

Lume noua . Buna , Ninnet ! kiss kiss kiss Ce mai faci draguta ?
Multumim ca ne-ai adus poze cu sora lui Kerim . kiss Eu nu gasisem niciuna . Dar am citit acelasi nume .

cafea



buna Vic , am intrat sa va salut ............te pooop, ce mai faci ? kiss kiss
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 19 Oct 2011, 10:45 am

Buna dimineata tuturor !

frumusica actrita care o va interpreta pe sora lui Ker
am citit si presupusele indicii referitoare la creditori , oare nu avea unde sa se ascunda Ker decat la restaurant ? stupid stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 19 Oct 2011, 10:48 am

dubaisport a scris:Buna dimineata tuturor !

frumusica actrita care o va interpreta pe sora lui Ker
am citit si presupusele indicii referitoare la creditori , oare nu avea unde sa se ascunda Ker decat la restaurant ? stupid stupid

buna kiss kiss si mie imi place actrita, nu stiu daca e foarte cunoscuta dar e frumusica ! kiss
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 19 Oct 2011, 10:51 am

ninnet a scris:

buna kiss kiss si mie imi place actrita, nu stiu daca e foarte cunoscuta dar e frumusica ! kiss

nici eu nu o cunosc, astept maine seara sa o vad in executie
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 19 Oct 2011, 10:54 am

Buna , Dubai !
Nu stiu ce sa spun in legatura cu indiciile privind creditori . Au spus ca s-ar putea sa nu fie adevarat . Vom vedea . Dar mi se pare absurd si mie locul unde se ascunde Kerim .
Vorbeam aseara cu Denisa de ce in ultimul timp se dau indicii aiurea . Si ea spunea ca pentru a vedea ce reactii creaza diverse scenarii . Are dreptate . Ne testeaza limitele de suportabilitate .
Dar eu de la un timp chiar nu mai inteleg ce se va intampla in episodul care urmeaza . Nu mai dau 2 trailere si indiciile sunt care mai de care mai suspecte . Intr-un fel este bine ... ca ne ia prin surprindere .
Abia astept sa-i spuna Kerim Fatmei ca vrea sa divorteze ... ea pare suparata rau de asta .

Sunt bine , Ninnet ! Dar suparata de ce se intampla cu Kerim . Il fac scenaristii sa sufere !!!!!! sad sad sad sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 19 Oct 2011, 11:01 am

victorelalove a scris:Buna , Dubai !
Nu stiu ce sa spun in legatura cu indiciile privind creditori . Au spus ca s-ar putea sa nu fie adevarat . Vom vedea . Dar mi se pare absurd si mie locul unde se ascunde Kerim .
Vorbeam aseara cu Denisa de ce in ultimul timp se dau indicii aiurea . Si ea spunea ca pentru a vedea ce reactii creaza diverse scenarii . Are dreptate . Ne testeaza limitele de suportabilitate .
Dar eu de la un timp chiar nu mai inteleg ce se va intampla in episodul care urmeaza . Nu mai dau 2 trailere si indiciile sunt care mai de care mai suspecte . Intr-un fel este bine ... ca ne ia prin surprindere .
Abia astept sa-i spuna Kerim Fatmei ca vrea sa divorteze ... ea pare suparata rau de asta .

Sunt bine , Ninnet ! Dar suparata de ce se intampla cu Kerim . Il fac scenaristii sa sufere !!!!!! sad sad sad sad sad sad sad

draguto ..........alfel ce mai mai vedem pana la vara? usurel,usurel ca vine si momentul
de tandrete Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 19 Oct 2011, 11:05 am

victorelalove a scris:Buna , Dubai !
Nu stiu ce sa spun in legatura cu indiciile privind creditori . Au spus ca s-ar putea sa nu fie adevarat . Vom vedea . Dar mi se pare absurd si mie locul unde se ascunde Kerim .
Vorbeam aseara cu Denisa de ce in ultimul timp se dau indicii aiurea . Si ea spunea ca pentru a vedea ce reactii creaza diverse scenarii . Are dreptate . Ne testeaza limitele de suportabilitate .
Dar eu de la un timp chiar nu mai inteleg ce se va intampla in episodul care urmeaza . Nu mai dau 2 trailere si indiciile sunt care mai de care mai suspecte . Intr-un fel este bine ... ca ne ia prin surprindere .
Abia astept sa-i spuna Kerim Fatmei ca vrea sa divorteze ... ea pare suparata rau de asta .

Sunt bine , Ninnet ! Dar suparata de ce se intampla cu Kerim . Il fac scenaristii sa sufere !!!!!! sad sad sad sad sad sad sad

te kiss kiss VIC , si eu sunt dezamagita de lipsa promo-ului 2 , dar daca te uiti la ultimele 2 epis si la indiciile care au fost atunci , iti dai seama ca practic nu mai aveau ce sa spuna intr-un nou promo...eu am impresia ca o lalaie, daca vrei poti face un rezumat al episodului in max 3 randuri sad sad sad
poate in epis viitoare vom vedea ceva miscare, odata cu aparitia surorii ( care in epis trecut era inca in Australia )
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 19 Oct 2011, 11:07 am

ninnet a scris:

draguto ..........alfel ce mai mai vedem pana la vara? usurel,usurel ca vine si momentul
de tandrete Smile Smile

Smile Cum ne-anvatat pe noi Kerim sa fim rabdatoare !! 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 283516

Stii ca eu vreau ca el sa plece de acasa ? Sunt intr-o faza in care imi doresc sa-si gaseasca pe altcineva . M-au exasperat scenaristele astea ... sad sad sad
Dar il vedem la dush !!! 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 248946 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 248946 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 248946 Smile

Engin Akyürek diye biri...


8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Of3kg8

Onu bar çıkışlarında kameralarla köşe kapmaca oynarken göremezsiniz. Magazin sayfalarının manşetlerinde, her ay değişik sevgililerle boy gösterdiğine de rastlayamazsınız. Her hafta bir talk show programına konuk olmaz. Röportajı yayınlanmaz. Reklamlarda rol almaz. Dergi kapaklarına fotoğrafı basılmaz. Anlı şanlı ödül törenlerinde, eline bir küçük heykelcik tutuşturan da olmamıştır.
Oysa bugün 'benim' diyen pek çok aktöre taş çıkartacak bir yeteneğe, kadınların akıllarını uçuracak yakışıklılık ve karizmaya sahiptir. Hangi role bürünse, o karakteri ikinci bir deri gibi üzerinde taşır. Hepimizi 'o insan' olduğuna inandırır. Siz bakmayın medyanın Beren Saat düşkünlüğüne, Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisini izlenir kılan en önemli faktördür Engin Akyürek...
Gel gelelim vitrini yoktur. Piyasanın 'pazarlama' çalışmalarından uzak durur. İster ki sadece oyunculuğu konuşulsun ama konuşulmaz. Çünkü bu âlem dizi seti dışında da 'oynayanları' sever! Ve ne yazıktır ki; bu ülkede gerçek değerlerin fark edilmesi için bazen bir garip köşe yazarının, eliyle onu işaret etmesine ihtiyaç duyulur...

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/aytug/2011/10/19/engin-akyurek-diye-biri
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 19 Oct 2011, 11:13 am

iar il vedem la dush ?

ce au in cap scenaristele astea ? stupid stupid
decat sa ni-l arate in fiecare episod la dush mai bine ne-ar arata-o pe fatma cui ai declara dragostea
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 19 Oct 2011, 11:18 am

dubaisport a scris:iar il vedem la dush ?


Smile Nu stiu daca ni-l mai arata la dush ... Desi este foarte posibil sa-l mai vedem de cateva ori ( eu nu ma supar !) 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 780376

Dar si eu vreau sa treaca o data la MAREA IUBIRE ... Parca este totusi prea mult . Imi vine mie sa-l sarut . Smile Hai si cu Fatmagula ?!?! Au trecut luni si luni de zile ... am plans si am lacrimat . Vreau sa vad iubirea . Conteaza enorm ... Cat sa mai asteptam ?!?!?

Vindecarea ? Pai vindecare mai buna ca iubindu-l pe Kerim ... nu exista ?!?! cheers
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 19 Oct 2011, 11:21 am

ma intreb ,oare sora lui din Australia ce rol va avea? era de ajuns sa ne spuna de ea dar sa o mai si implice in actiune?
sau va fi o momeala pre selim ? desi nu cred ...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 19 Oct 2011, 11:27 am

Vic eu am plecat la treaba , ne citim mai tarziu
o zi buna in continuare ! kiss kiss 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 155656 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 19 Oct 2011, 11:28 am

Eu ma gandesc ca va fi apropiata de Kerim si de Fatmagul .
Kerim cred ca va fi incantat ca are o sora ... se va simti asa de bine cu ea alaturi . In sfarsit va simti ca are si el pe cineva in familie .
Probabil ca se va indragosti si ea de cineva . Dar de cine ? Baiatul de la restaurant mi se pare suspect ... dar nici nu mi se pare a fi un Don Juan .
Cu Selim ??? Slabe sanse .

Serialul asta se "hraneste" cu zilele mele !!! stupid stupid stupid

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Nn1vmf

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 155656 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 155656 Dubai !
Spor la treaba . O zi buna . kiss



victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 19 Oct 2011, 12:21 pm

Bună fetelor !!!
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 19 Oct 2011, 12:25 pm

Buna , Denisa !! kiss


1. Kerim and FG are alone at home and both go to the shower same time and of course FG has nothing on!

2. Kerim will sit on FG´s bed and she will fall alseep with her head on his lap.

4. Muki and the others are in Izmir and Kerim and FG are alone at home

5. Kerim will sleep in Gül kitchen and then his sister will show up there

6. They will go to a hotel and it will be a rainy day and they will fight over who will sleep on the floor or bed???


Smile Smile Smile Smile Smile

Hahah well you know what maybe this will happen: Kerim and FG will be alone at home and they will run into each other in the shower and she will be undressed and then the lights go off and the water does not work!! hahahah Then they decide to go to a hotel where they can have some water and electricity but all the hotels are full in the city so they go outside and the hotel has only 1 room left!! hahahah
Smile Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 19 Oct 2011, 12:29 pm

asta e sora lui Kerim ?8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Di5h2i

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 301671_2312722349003_1577741366_2270987_1600876353_n

Vic 1 & 2 sunt fanteziile sau dorinţele fanelor nu ??
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 19 Oct 2011, 12:31 pm

Nu .
Este actrita care a interpretat-o pe Kristin .
A postat Ninnet doua poze cu actrita care o va interpreta pe sora .

"YOU DON'T WANT TO DIVORCE ME BECAUSE OF MUSTAFA, AND THAT HE'S MARRIED TOO NOW. YOU WANT TO STAY MARRIED JUST TO MAKE HIM JEALOUS"
Waw ... ii spune asta Fatmei ?????? Cred ca mai primeste o palma . Smile

Da ..sunt tot felul de indicii care s-au vehiculat . Dar cat de tari sunt !! Smile Smile Smile
De unde atata intalnire la dush si dormit in acelasi pat ? El nu putu sa se apropie de ea . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 19 Oct 2011, 12:36 pm

ÜNLÜ HAKEM, YÖNTEM'E BEREN SAAT'İ SORDU!
TV’de yorumculuk yapan eski hakem Markus Merk, program konuğu Selçuk Yöntem’e Beren Saat’i sordu

Dünyaca ünlü emekli Alman hakem Markus Merk, Bihter (Beren Saat) hayranı çıktı. Merk, önceki gün Lig TV’de yayınlanan Maraton programına konuk olan oyuncu Selçuk Yöntem’e, “Keşke Bihter’i de getirseydiniz. Kendisine hayranım” dedi. Selçuk Yöntem, Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in boşrollerini paylaştığı Aşk-ı Memnu ekrana geldiği dönemde izlenme rekorları kırıyordu.

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 158v

dar şi el o caută cu lumânarea


Nu vrei să divorţezi din cauza lui Mustafa, ptr că acesta este căsătorit . Acum vrei să rămânem căsătoriţi doar să-l faci gelos"



măi în visurile unuia dintre ei doi or face şi duş împreună
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 19 Oct 2011, 12:49 pm


Engin Akyürek diye biri...

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 668510552554

Onu bar çıkışlarında kameralarla köşe kapmaca oynarken göremezsiniz. Magazin sayfalarının manşetlerinde, her ay değişik sevgililerle boy gösterdiğine de rastlayamazsınız. Her hafta bir talk show programına konuk olmaz. Röportajı yayınlanmaz. Reklamlarda rol almaz. Dergi kapaklarına fotoğrafı basılmaz. Anlı şanlı ödül törenlerinde, eline bir küçük heykelcik tutuşturan da olmamıştır.
Oysa bugün 'benim' diyen pek çok aktöre taş çıkartacak bir yeteneğe, kadınların akıllarını uçuracak yakışıklılık ve karizmaya sahiptir. Hangi role bürünse, o karakteri ikinci bir deri gibi üzerinde taşır. Hepimizi 'o insan' olduğuna inandırır. Siz bakmayın medyanın Beren Saat düşkünlüğüne, Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisini izlenir kılan en önemli faktördür Engin Akyürek...
Gel gelelim vitrini yoktur. Piyasanın 'pazarlama' çalışmalarından uzak durur. İster ki sadece oyunculuğu konuşulsun ama konuşulmaz. Çünkü bu âlem dizi seti dışında da 'oynayanları' sever! Ve ne yazıktır ki; bu ülkede gerçek değerlerin fark edilmesi için bazen bir garip köşe yazarının, eliyle onu işaret etmesine ihtiyaç duyulur...


http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/aytug/2011/10/19/engin-akyurek-diye-biri


ies dar revin 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 000203F3
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 19 Oct 2011, 12:50 pm

DENISA a scris:

măi în visurile unuia dintre ei doi or face şi duş împreună
Smile Smile Smile
Cred ca a lui Kerim ...ar fi culmea ca sa viseze asta Fatmagula ?!?! Smile Desiiiiiii ... cine stie . Poate ca in subconstientul ei asta si vrea . cupidon cupidon cupidon

Dar faza cu vrei sa nu mai divortezi pentru a-l face gelos pe Mustafa nu este sigura . Dar cred ca i-ar spune asta . Cnad iubesti pe cineva ... vrei sa-l si faci sa sufere ?!?! confused
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 19 Oct 2011, 2:09 pm

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Bonjour_019 dragalaselor..

poftiti la un ceai
8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Tee%252520%2525283%2525298. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Ceai2
si o prajitura
8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Savarine
8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Oadf09
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 19 Oct 2011, 3:09 pm

Special pentru axxa Smile Smile

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 3f47b6398eb950a66d068b3d5cff5992

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 93c09f112252b1260323aeef6b047f7d
axxa te cauta ..unde esti Smile Smile
8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 65cf309875de82a231e647daa9406bdf

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 3a40b69a5aefaa4087dd7333ef67c1b0
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 19 Oct 2011, 3:32 pm

Multumim , Lica !! kiss

Smile Smile Smile Cat de tari sunt animalutele !! kiss

it is an essay written by a journalist in todays SABAH newspaper about Engin Akyurek the actor who plays KERIM in FGSN .... about his exemplary work and work ethics and the fact that he's not a night owl and does not go into Bars and doesn't get photographed and doesn't change girlfriends every other week....

"HE WANTS TO BE FAMOUS FOR HIS WORK ONLY, BUT UNFORTUNATELY OUR SOCIETY TODAY IS SO DEPENDENT ON GLAMORIZED LIFE STYLES THAT NOBODY OUTSIDE OF HIS FANBASE IS PAYING ATTENTION TO HIM, HE DOESN'T HAVE A SHOWCASE TO PUT HIMSELF IN IT, HE DOESNT RECEIVE BIG AWARDS."
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 24 din 43 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum