Serialesitelenovelet
9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
michiper68
Nicky
lica54
dubaisport
victorelalove
pufy2010
DENISA
11 participanți

Pagina 3 din 41 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Urmatorul

In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 24 Oct 2011, 11:10 am

Buna dimineata !!
O saptamana frumoasa va doresc . kiss cafea

Multumim pentru micul dejun , Lica !

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 28a57y9
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 24 Oct 2011, 3:20 pm

buna ziua tuturor , sa aveti o saptamana plina de realizari !
Fatmagülün Suçu Ne 47.Bölüm Fragmanı


se pare ca vine potopul in FGSN....poate asta sa fie socul de care are nevoie Gulla ?sa speram ca da
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 24 Oct 2011, 3:40 pm

Buna ziua !!

Intemperiile naturii tin cu ei !!!!!!!!! Smile 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 165638 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 165638 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 165638 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 165638
Frate... dar cand vad un singur pat ...zici ca sunt speriati de bombe . Smile
Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...Cum dormim ? cupidon cupidon cupidon




Kerim: I will take you to a place similar to our town... (he means Izmir)

Owner of the place: Because of the rain the roads have been blocked.

You cannot go anywhere tonight... (he means back home)


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Lun 24 Oct 2011, 3:56 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Lun 24 Oct 2011, 3:51 pm

victorelalove a scris:

Frate... dar cand vad un singur pat ...zici ca sunt speriati de bombe . Smile

Bună tuturor! Chiar așa,ce speriați se uită la pătuțul acela.
Cu trailerul se confirma indiciile.
In mașină ei par destul de relaxați,el e vesel.Deabia aștept să văd episodul următor.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 24 Oct 2011, 3:55 pm

Nicky a scris:

Bună tuturor! Chiar așa,ce speriați se uită la pătuțul acela.

Buna , Nicky ! kiss

... pentru ca este un pat mic , mic ... Smile Smile Smile
Eu cred ca el va dormi pe jos . Dar tot este bine !!!!!!! 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 165638

Even if nothing happen ,still this is a big and so romantic moment for them both to share; they ,and especially Fg ,will accept the idea of being him so close to her ,for even to hear his breathe and smell him as well as for Kerim :DD the writers did the right thing to push Fg toward her total healing :D
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 24 Oct 2011, 3:55 pm

victorelalove a scris:Buna ziua !!

Intemperiile naturii tin cu ei !!!!!!!!! Smile 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 165638 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 165638 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 165638 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 165638
Frate... dar cand vad un singur pat ...zici ca sunt speriati de bombe . Smile
Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...Cum dormim ? cupidon cupidon cupidon


te kiss kiss kiss Vic , asa este ,cum au vazut patul nu au mai avut curaj sa paseasca in camera Smile Smile Smile , stai sa vezi comm lui Mukk de a doua zi, ref la noaptea lor singuri-singurei , parca o si vad cum vine ea tiptil-tiptil si tinandu-se de burta ,in bucatarie la fatma Smile Smile ,batandu-i apropouri
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 24 Oct 2011, 3:58 pm

Nicky a scris:


In mașină ei par destul de relaxați,el e vesel.Deabia aștept să văd episodul următor.

mie mi se pare ca doar KEr e relaxat , pe fatma o vad ingandurata

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 648483 nicky
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 24 Oct 2011, 3:59 pm

dubaisport a scris: Smile Smile ,batandu-i apropouri

Buna , Dubai !! kiss

... mai conteaza ? Smile Smile Smile
Cred ca este un pas important ... sa doarma singuri intr-o camera . Chiar daca el va dormi pe podea .
Eu abia astept sa-i vad a doua zi dimineata . Dar cred ca va fi in episodul 48 ... sad sad sad sad


Ohhh come on... sharing a bed...it will be nice...for whom? Not for Kerim...to be with her and not to touch her...stop torturing our guy ;-) 
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 24 Oct 2011, 4:07 pm

victorelalove a scris:


Eu abia astept sa-i vad a doua zi dimineata .
daaaa, sa-l vezi pe Ker cum se vaita de sale , ca a fost prea tare dusumeaua... sad sad si se trezeste si fatma care-i va face un masaj de indreptarea oaselor Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Lun 24 Oct 2011, 4:08 pm

dubaisport a scris:
mie mi se pare ca doar KEr e relaxat , pe fatma o vad ingandurata

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 648483 nicky

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 648483 Da,ai dreptate,ea e mai îngândurată.Oricum cred că au renunțat la divorț.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 24 Oct 2011, 4:10 pm

dubaisport a scris:
daaaa, sa-l vezi pe Ker cum se vaita de sale , ca a fost prea tare dusumeaua... sad sad si se trezeste si fatma care-i va face un masaj de indreptarea oaselor Smile Smile

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Dubai ...eu dusumea moale nu am vazut ?!!?!? Smile
Dar cred ca va primi un masaj bine meritat ...A dormit baiatul pe jos , nu s-a atins de ea ... a fost cumintel .
Cred ca va conta enorm pentru Fatmagul ... asta daca nu sare ea sa-l pupe !!!! Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 24 Oct 2011, 4:12 pm

[quote="Nicky"]
asa se pare ,deocamdata...pana revine in discutie subiectul Mustafa si tel anonim ,cand lui Ker iar nu-i convine
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Lun 24 Oct 2011, 4:13 pm

victorelalove a scris: asta daca nu sare ea sa-l pupe !!!! Smile Smile Smile

N-ai să vezi faza asta curând.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 24 Oct 2011, 4:14 pm

dubaisport a scris:
asa se pare ,deocamdata...pana revine in discutie subiectul Mustafa si tel anonim ,cand lui Ker iar nu-i convine

Cred ca faza cu telefonul si Mustafa va fi mai inainte . Episodul sigur se termina cu faza "VAZUT PAT MIC !!" cupidon confused
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 24 Oct 2011, 4:15 pm

Nicky a scris:

N-ai să vezi faza asta curând.

Smile Smile Smile Smile Smile
Mai glumim si noi ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Lun 24 Oct 2011, 4:17 pm

victorelalove a scris: Episodul sigur se termina cu faza "VAZUT PAT MIC !!"
Chiar mă gândeam la așa ceva,după felul cum au mai dat promo-urile până acum.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 24 Oct 2011, 4:20 pm

cam subtire promo-ul....la cat s-a lasat asteptat
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 24 Oct 2011, 4:21 pm

Nicky a scris:
Chiar mă gândeam la așa ceva,după felul cum au mai dat promo-urile până acum.
Este de asteptat . Cum spunea si Michi ...de cand a inceput sezonul 2 au o axxa de la care nu se abat . Inceput de episod cu ei doi ( intens) ...final de episod cu ei doi ( intens) . In rest lalaiala-lalaielii ... sa speram ca nu mentin acelasi traseu . 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 244732

Dar scenele cu ei doi ...sunt frumoase rau !! I love you
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 24 Oct 2011, 4:22 pm

dubaisport a scris:cam subtire promo-ul....la cat s-a lasat asteptat
Subtire ca timp . Asa ca intensitate ... atinge sufletul . 9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 Mai ales acolo unde alearga ei prin ploaie .

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 24 Oct 2011, 5:16 pm

frumos trailerul. am mai vazut potop si in gonulcelen. si hasret a ramas la hotel, acolo au avut camere pt toti si s-a uitat la televizor unde era muri si ask ve ceza. la noi hotelirii se Crying or Very sad de infrastructura la ei probabil se Crying or Very sad de potop. cum vine potopul cum nu mai sunt camere la hotel. toata lumea doarme la hotel cand e cate un potop.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 24 Oct 2011, 5:21 pm

michiper68 a scris:frumos trailerul..

Buna , Michi !! kiss
Frumos , frumos ...
La hotelul ala nici nu cred ca au prea multe camere . Asta este ... trebuie sa mai doarma si ei in aceeasi camera . Sa vada cum se simt daca respira acelasi aer ...singurei si departe de toti si de toate .
Dar cred ca asta vom vedea in episodul 48 .
Oricum nu vor dormi in noaptea aia ...dar se vor preface . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 24 Oct 2011, 5:21 pm

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 S1su9j


fanii comenteaza aceasta poza. ea se uita la pat el se uita la reactia ei
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 24 Oct 2011, 5:25 pm

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2ldern7


no comment. Patul



9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 5kqbt5


asha pleaca lumea la pescuit? nu au cizmele de cauciuc. nu au lansetele, nu au mamaliga sau viermushii? sau dadeau la linguritza. cu voblere.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 24 Oct 2011, 5:28 pm

michiper68 a scris:9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 S1su9j


fanii comenteaza aceasta poza. ea se uita la pat el se uita la reactia ei

Smile Smile Smile
Fatmagul : " Un singur pat ...suntem singuri . OARE CE SA SPUN ?"
Kerim : "Mama ...cate palme imi voi lua ?!!? "



Probabil ca ea este surprinsa de faptul ca este un singur pat .
Lui ii este teama de ceea ce ar putea crede ea . Sa nu se teama , sa nu ii fie frica de el . De apropiat de ea ... sigur nu se apropie .
Dar ii va fi mult mai bine sa doarma pe jos ... Mullllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllt ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 24 Oct 2011, 5:42 pm

nu stiu ce vor face pt ca in paharele alea la restaurant nu au apa si nici limonada. nu stiu ce chef de vorba va avea fatmagul ...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

9.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 9. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 41 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum