Serialesitelenovelet
11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
GUMUS-NOOR
michiper68
lica54
vivi
dubaisport
victorelalove
DENISA
11 participanți

Pagina 21 din 43 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 43  Urmatorul

In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 26 Noi 2011, 8:05 pm

Singuri-singurei ca actiune . Ca ii mai vedem si pe & company , asta este ...ne resemnam .
Stam cuminti si asteptam . Cabana aia pare asa de calduroasa si mica !! cupidon cupidon cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 26 Noi 2011, 8:06 pm

uite ce zice bisena

To summarize this episode; Yaþaran's counter attacks, scenes about how Kerim's attitude towards his father will be and a final that will leave us with the expectation that future episodes may have good scenes... I'm sorry but at least for the relationship it's a transitionary episode...


e de tranzitie. nu ca celelalte 51 ar fi fost de altceva. oricum noi mereu ramanem cu speranta ca urmatorul ep va fi mai bun. de aceea ne uitam in continuare. incertitudinea este care din urmatoarele ep va avea scene mai bune si ca sa nu pierdem ceva frumos ne uitam la toate.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 26 Noi 2011, 8:09 pm

victorelalove a scris:Singuri-singurei ca actiune . Ca ii mai vedem si pe & company , asta este ...ne resemnam .
Stam cuminti si asteptam . Cabana aia pare asa de calduroasa si mica !! cupidon cupidon cupidon

sti care ar fi culmea sadismului? sa raceasca kerim si sa stea fatmagul sa faca ceaiuri pe langa el, sau sa raceasca fatmagul si sa stea kerim cu batistutele pe langa ea. ca sunt in stare sa faca scenaristele geniale ceva sa nu ne bucuram de perioada lor la cabana. sper sa nu ajung sa-mi doresc sa-i vad iar ca se calca in picioare in vila avocatului .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 26 Noi 2011, 8:16 pm

michiper68 a scris:...sper sa nu ajung sa-mi doresc sa-i vad iar ca se calca in picioare in vila avocatului .
Eu cred ca voi ajunge sa regret episoadele in care ea tipa la el si el zburda fericit prin curte ca s-a uitat Gullia la el .
Daca la scenaristele lui papuc "o noua etapa in relatie" inseamna ca hai sa mergem la cabana si acum raceste Gullia ... inseamna ca nu au avut relatii . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 26 Noi 2011, 8:19 pm

victorelalove a scris:
Eu cred ca voi ajunge sa regret episoadele in care ea tipa la el si el zburda fericit prin curte ca s-a uitat Gullia la el .
Daca la scenaristele lui papuc "o noua etapa in relatie" inseamna ca hai sa mergem la cabana si acum raceste Gullia ... inseamna ca nu au avut relatii . stupid

ai citit pe hunili reactiile fanelor? toata lumea e suparata.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 26 Noi 2011, 8:25 pm

michiper68 a scris:

ai citit pe hunili reactiile fanelor? toata lumea e suparata.
Din cauza ca toate scenele lor sunt intrerupte aiurea ????? Cred si eu .
Sunt irosite momente asa de frumoase intre ei . Au spus ca vor ca totul sa se desfasoare in timp real pentru a fi cat mai credibil si pentru a ne da seama ca este greu pentru o victima sa se vindece . Dar ce are de-a face cu realitatea toate aparitiile alea Mukkadice si Ablice ?????????? stupid stupid stupid Si cine spune ca trebuie sa rupa patul sau tapetul de pe pereti ??????? Ne multumim cu scene linistite .... dar neintrerupte de "muste in lapte" . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 26 Noi 2011, 8:29 pm

victorelalove a scris:
Din cauza ca toate scenele lor sunt intrerupte aiurea ????? Cred si eu .
Sunt irosite momente asa de frumoase intre ei . Au spus ca vor ca totul sa se desfasoare in timp real pentru a fi cat mai credibil si pentru a ne da seama ca este greu pentru o victima sa se vindece . Dar ce are de-a face cu realitatea toate aparitiile alea Mukkadice si Ablice ?????????? stupid stupid stupid Si cine spune ca trebuie sa rupa patul sau tapetul de pe pereti ??????? Ne multumim cu scene linistite .... dar neintrerupte de "muste in lapte" . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754

it's going to be another empty episode... I figured out the writers' tactics... they put a whole bunch of crap along with a whole bunch of nothing in the episodes... then they throw a touch between FG and Kerim in the middle of the episode ... and then the moment when FG and Kerim are alone is always the ending of the episode...just to make sure people sit and watch the episode .... (mind you, that alone moment is skipped and not mentioned in the following episode)

I too don't understand why the whole love confession has been flushed down the toilet... what was the use of it if it didn't add to their relationship...

I'm telling you, I fast forward throughout the episodes... I can't tolerate the slow motion pace of events.... and Mukkades, Rahmi and their demented son drive me up the wall...

I think the writers are experiencing what is called "writer's block" .... they are out of ideas ... they became sloppy and it's not just FGSN.... even KG is a bunch of crap... I stopped watching that show after episode 7 .... they are trying to merge Rocky and Kerate Kid and make it a series... what losers!!!!

With the big number of series they announced at the beginning of this season, there's really nothing worth watching for me... I follow FGSN just because I'm curious and I already invested too much time in it...


michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 26 Noi 2011, 8:36 pm

michiper68 a scris:... I follow FGSN just because I'm curious and I already invested too much time in it...

Tind sa cred ca scenaristele se implica mai mult in KG .
Dar de ce nu renuntam sa ne uitam la FGSN ????? Ca suntem "prinsi" si am investit prea mult timp ??? Ar fi prea pueril sa credem asta si sa simtim asta . De ce sa continuam sa ne turmentam si sa ne enervam aiurea ?????
Eu cred ca este mai mult de atat . Are ceva ce te atrage ... si nu te poti opri din uitat . Care este secretul ???? Este secret ... ca daca s-ar sti , am avea numai seriale urmarite . kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 26 Noi 2011, 8:39 pm

victorelalove a scris:
Tind sa cred ca scenaristele se implica mai mult in KG .
Dar de ce nu renuntam sa ne uitam la FGSN ????? Ca suntem "prinsi" si am investit prea mult timp ??? Ar fi prea pueril sa credem asta si sa simtim asta . De ce sa continuam sa ne turmentam si sa ne enervam aiurea ?????
Eu cred ca este mai mult de atat . Are ceva ce te atrage ... si nu te poti opri din uitat . Care este secretul ???? Este secret ... ca daca s-ar sti , am avea numai seriale urmarite . kiss kiss kiss

kg e si mai criticat. si audientele sunt slabe. fatmagul are 42% dar kuzey are 16. kuzey copiaza om bogat om sarac, fatmagul copiaza un film.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 26 Noi 2011, 8:42 pm

victorelalove a scris:
Tind sa cred ca scenaristele se implica mai mult in KG .
Dar de ce nu renuntam sa ne uitam la FGSN ????? Ca suntem "prinsi" si am investit prea mult timp ??? Ar fi prea pueril sa credem asta si sa simtim asta . De ce sa continuam sa ne turmentam si sa ne enervam aiurea ?????
Eu cred ca este mai mult de atat . Are ceva ce te atrage ... si nu te poti opri din uitat . Care este secretul ???? Este secret ... ca daca s-ar sti , am avea numai seriale urmarite . kiss kiss kiss

nu e nici un secret. si eu rezist de 52 de saptamani plus cele 2 luni de vacanta doar pt ca sper ca voi vedea o scena frumoasa. sunt curioasa cum va interpreta engin alaturi de beren. scena din holul vilei nu mi-a placut. acea privire de sus pana jos a lui kerim care ar fi trebuit sa o rushineze pe fatmagul nu mi-a placut. engin se uita la modelul covorului. probabil nu au avut alta dubla ca a fost jalnica.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 26 Noi 2011, 8:45 pm

michiper68 a scris:... probabil nu au avut alta dubla ca a fost jalnica.
Nici mie nu mi-a placut . S-a uitat ca si cum ar fi spus "ma deranjezi" .
Cred ca Beren si Engin sunt plictisiti de scenariu . Nu aduce nimic nou ...si cred ca se simt prinsi intr-un proiect "mort" .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 26 Noi 2011, 8:47 pm

michiper68 a scris:...sunt curioasa cum va interpreta engin alaturi de beren.
Ce sa interpreteze ????? Ca nu va fi nimic de interpretat .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Sam 26 Noi 2011, 8:54 pm

buna seara !
ce mai faceti ?
vad ca despicati firu-n 4 ,6 , 8...

puteau si copiii s afie singuri-singurei fara sa-i intrerupa ceva sau cineva ? NUUUUUUUUUU
ca scenaristele lu' peste vor sa fierbem in suc propriu.

oare ca va mai pati Kerim de e suparat foc ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 26 Noi 2011, 8:55 pm

dubaisport a scris:

oare ca va mai pati Kerim de e suparat foc ?
11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 648483 Dubai !!
Isi imbratiseaza Gullia si ii deranjeaza cineva . Nimic nou ... 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Sam 26 Noi 2011, 8:57 pm

victorelalove a scris:
11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 648483 Dubai !!
Isi imbratiseaza Gullia si ii deranjeaza cineva . Nimic nou ...

secventa asta va fi inainte de a pleca la cabana?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 26 Noi 2011, 8:59 pm

dubaisport a scris:

secventa asta va fi inainte de a pleca la cabana?
Cica da ...ca de aceea va pleca la "CABANA PLAPUMIOARA " . stupid stupid stupid
Hai cu un scenariu mai palpitant si mai focalizat pe ei si povestea lor de dragoste . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Sam 26 Noi 2011, 9:01 pm

daca-i inainte de plecare, atunci singura care putea sa-i deranjeze e MUKK, parca s-a scris in indicii ca ea va avea gura mare ( de parca ar avea-o altfel sad sad sad )
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 26 Noi 2011, 9:03 pm

dubaisport a scris:daca-i inainte de plecare, atunci singura care putea sa-i deranjeze e MUKK, parca s-a scris in indicii ca ea va avea gura mare ( de parca ar avea-o altfel sad sad sad )
Nu m-ar mira ca scenaristele sa fie exact ca Mukka ?!!? Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 26 Noi 2011, 9:04 pm

victorelalove a scris:
Cica da ...ca de aceea va pleca la "CABANA PLAPUMIOARA " . stupid stupid stupid
Hai cu un scenariu mai palpitant si mai focalizat pe ei si povestea lor de dragoste . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 244732


scuze , am trecut la laptopul meu ca mi-e mai comod. din ce am citit eu fatmagul va fi foarte nervoasa din cauza celor scrise in presa si de faptul ca va fi urmarita de paparazzi. probabil kerim va incerca sa o linisteasca. dar din cauza gazetarilor bagaciosi le recomanda avocatul sa plece un timp.



michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 26 Noi 2011, 9:09 pm

michiper68 a scris:.... dar din cauza gazetarilor bagaciosi le recomanda avocatul sa plece un timp.
Cred ca din cauza tuturor lucrurilor care se intampla in jurul lor si nu-i lasa se se bucure si ei juma' de ora unul de altul . Cred ca intrarea tertei persoane in scena exact cand se imbratiseaza copii ...este picatura care umple paharul . 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754
Sper doar sa vina NOUA ETAPA DIN RELATIA LOR ...cu care "ne ameninta" de 51 de episoade . Probabil ca s-au gandit sa nu suferim vreun atac ... ceva . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 26 Noi 2011, 9:12 pm

engin la filmari

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Ok32io


11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 287fy4i


11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2uoo3lh

michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Sam 26 Noi 2011, 9:12 pm

victorelalove a scris:

Sper doar sa vina NOUA ETAPA DIN RELATIA LOR ...cu care "ne ameninta" de 51 de episoade . Probabil ca s-au gandit sa nu suferim vreun atac ... ceva . stupid

care e etapa aia , Vic ?
cea pe care o asteptam noi nu cred ca e si cea la care s-au gandit scenaristele..din pacate sad sad sad

Michi, pana la urma cabana e casa de vacanta a avocatului ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 26 Noi 2011, 9:14 pm

or fi filmarile de la cinematograf? ce vesel e.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 26 Noi 2011, 9:15 pm

dubaisport a scris:

care e etapa aia , Vic ?
cea pe care o asteptam noi nu cred ca e si cea la care s-au gandit scenaristele..din pacate sad sad sad

Michi, pana la urma cabana e casa de vacanta a avocatului ?

nici eu nu am inteles daca e casa avocatutului sau ii ajuta fahretin bey.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 26 Noi 2011, 9:15 pm

dubaisport a scris:

care e etapa aia , Vic ?
cea pe care o asteptam noi nu cred ca e si cea la care s-au gandit scenaristele..din pacate sad sad sad

Michi, pana la urma cabana e casa de vacanta a avocatului ?

Or avea etape ca la fotbal . Ba in deplasare , ba acasa ...ba in contonament . Smile Smile Smile
Pai probabil ca era un sarut ...dupa imbratisare !! Dar daca apare trimisul /a scenaristelor in scena ... Yok NOUA ETAPA ... sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 43 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum