Serialesitelenovelet
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+19
victorelalove
gix
teodora_roman
amiraa
andradamaria
Lucica10
dana4699
dana79i
costina
ninnet
dana17
lica54
Admin_dea05
Motzişor
pufy2010
simi
rodica
dubaisport
DENISA
23 participanți

Pagina 2 din 43 Înapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 03 Ian 2012, 5:44 pm

teodora_roman a scris:LA MULŢI ANI! dragelor şi dragule!
Am ajuns din nou îl lumea civilizată, cu semnal la telefon si viteză la internet, ca să pot să vă transmit urările mele de bine în anul care a început de curând 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 155520 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 155520 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 155520

"Rugăciune pentru noul an:
Doamne, tot ce-mi doresc pentru 2012 este un cont bancar gras si un corp subtirel.

PS. Dar te rog sa nu le-ncurci ca anul trecut. Amin!"
Smile Smile Smile le-a incurcat rau de tot!!!!!!!! Smile Smile
LA MULTI ANI!!si tie kiss kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 03 Ian 2012, 6:38 pm

La Multi Ani Teo! kiss kiss
La Multi Ani Andrada! kiss kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 03 Ian 2012, 6:49 pm

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Dizi-1jpg-143954981
Aici este răspunsul ... Completa 12 .. Aici a inceput o noua serie: Lumea Lie (Canal D), fără separarea (Canal D), Ultima (ATV-uri), Timpul de migrare (ATV), Crimson Red (Steaua), 4 Seasons inima mea (stele), Gina (TNT), Timp de Purgatory (FOX), Muck (TV Show), silentios (TV Show), Rollin, Kemal (TV Show), 80 (TRT). In aceasta serie, precum şi de începerea filmărilor, şi care va apărea pe ecran după o perioadă de timp Există câteva secvenţe. De exemplu, atv serie de stanci retragere a început. Haos în curs de pregătire Class este cunoscut la TV de stele. Există, de asemenea, programat să ... Adaptarea Dostoyvski'nin din romanul său Idiotul, precum si offline, Aceasta este Legea 1711/Sır otoman luate pentru TRT, TRT este de aşteptat pentru a afişa. Ozcan Deniz pregăteşte, de asemenea, o serie de TNT. de la începutul anului 2012, numărul de serii este de aproape aproape 20 .. .
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 03 Ian 2012, 6:50 pm

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 4219604C
edef Avci is the lead Actress in "Suskunlar"

The lead actress role for the serial "Suskunlar" has been announced.

According to TVaktuel.com exclusive: The TIMS Production of "Suskunlar" which is the story of revenge by 4 childhood friends and adaptation of the movie "Sleepers" is preparing to start production. The introductory trailer was released last week. The serial is scheduled to air the first week of February.

The lead actors for the serial had been previously announced as Murat Yildirim, and Sarp Akkaya.

The Director is Cagatay Tosun.

The lead actress is Sedef Avci. Avci was last in the serial "Mazi Kalbimde Yaradir".

Cagatay Tosun was also the director of the serial "Mazi Kalbimde Yaradir" and will be once again working with Sedef Avci.
http://www.tvaktuel.com/haber/3879-sedef-avci-suskunlar-dizisinde-oynayacak.html
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 03 Ian 2012, 7:05 pm

LA MULTI ANI!!Simi, vai ce veste sad sad sad sad sper sa nu se adevereasca, sau daca se adevereste..sa mai fie cineva ..cu sare si piper, nu-mi place Sedef sad sad mi se pare fada!!!
kiss kiss kiss
mai dar toate zvonurile sad devin realitati!!!!!!!!! auzi Sedef..ce naiba de serial vor astia sa faca? sad sad
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 03 Ian 2012, 7:35 pm

simi a scris:
edef Avci is the lead Actress in "Suskunlar"
...

.... fetelor , Muratul e în pericol!!!! Smile Smile Smile De Nurgul a scăpat el, dar la tura asta nu cred că mai scapă....





LA MULȚI ANI!!!!!!!!!!!!45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcSmZkAyfPoVJJoWufPlWagH7ybnioxt73HroViIZRlpYmCxL5VIknXurYPVRg
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 03 Ian 2012, 7:55 pm

LA MULTI ANI !!!!!!! Pufy, pun pariu ca scapa Smile Smile ...."ii scuipa seminte in cap" cred ca are 1,9 m ,glumesc, dar oricum este foarte inalta Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 03 Ian 2012, 7:58 pm

[quote="andradamaria"]. ...."ii scuipa seminte in cap" cred ca are 1,9 m.../quote]

... nu-i nimic, se urcă Murat pe un scăunel Smile

LA MULȚI ANI!!!!

andrada, eu pariez că Murat va avea ceva probleme Smile

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Sedef_012
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mar 03 Ian 2012, 8:17 pm

[quote="pufy2010"]


Probleme-n casă ..... cred eu ca va provoca madama. Burcinela va scoate flăcări pe ... cioc Smile Smile Smile
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 03 Ian 2012, 8:20 pm

teodora_roman a scris:... Burcinela va scoate flăcări pe ...


... cam da Smile

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Sedef_018
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 03 Ian 2012, 8:23 pm


Sedef Avci is a Turkish model and occasional actress. She played in the series "Menekse ile Halil" the role of portagonist Menekse and was introduced to a larger audience. She is also well known from the popular tv krimi "Ezel"

nu mi-a placut ca actrita, dar este foarte frumoasa..si-i doresc lui muri "ceva probleme" Smile Smile dar tin pariul Smile Smile se muta clanul TERTZ..sau cum ii cheama 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 33802 din nou pe platourile de filmare stupid
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mar 03 Ian 2012, 8:24 pm

pufy2010 a scris:


... cam da Smile

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Sedef_018

Eh, acu' să vedem dacă reuşeşte ceea ce n-au reuşit Tuba şi Nurgula. Dacă va mai avea Burci aceeaşi reacţie, asta: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 819220 , după ce îl scarmănă Sedef pe Muri king king Smile Smile
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 03 Ian 2012, 8:28 pm

... la câtă experiență de luptă are Burcin după episoadele Murat-Tuba, Murat-Nurgul, cred că-i va fi greu lui Sedef... dar nu imposibil cupidon

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Sedef_052
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mar 03 Ian 2012, 8:33 pm

andradamaria a scris:
Sedef Avci is a Turkish model and occasional actress. She played in the series "Menekse ile Halil" the role of portagonist Menekse and was introduced to a larger audience. She is also well known from the popular tv krimi "Ezel"

nu mi-a placut ca actrita, dar este foarte frumoasa..si-i doresc lui muri "ceva probleme" Smile Smile dar tin pariul Smile Smile se muta clanul TERTZ..sau cum ii cheama 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 33802 din nou pe platourile de filmare stupid

Ca actriţă nu m-a impresionat. E adevărat ca nu am urmărit niciun film cu ea din cap în coadă. Da' nici Tuba nu a făcut valuri prea mari înainte de Asi, deci i-aş da şi ei şansa să se afirme (sau cel puţin sper să nu îi facă iar' viaţa grea actorului Murat). Eu aş fi ales o altă actriţă, nu pot spune acum, pe loc, pe care anume, da' aş scotoci după una expresivă.

Da' măcar e tânără, frumoasă şi pare mai distinsă decât 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 756436 , poate reuşeşte să-i deschidă ochii blegului preţios 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 131747 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 131747
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mar 03 Ian 2012, 8:38 pm

pufy2010 a scris:... la câtă experiență de luptă are Burcin după episoadele Murat-Tuba, Murat-Nurgul, cred că-i va fi greu lui Sedef... dar nu imposibil cupidon

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Sedef_052

De acord, fata are mare potenţial Smile Smile şi mai intervine (sper eu) si saturaţia (la Murat) de atâta atitudine de "bună creştere la uşa cortului" 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 244732 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 244732
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Mar 03 Ian 2012, 9:08 pm

Joaca foarte bine in filmul Comedie romantica va rog sa-l urmariti e tradus.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mar 03 Ian 2012, 9:27 pm

gix a scris:Joaca foarte bine in filmul Comedie romantica va rog sa-l urmariti e tradus.

Mulţumim, gix. Dacă-i tradus, poate reuşesc cândva să-l şi văd, după ce termin restanţele, că eu sunt veşnic cu restanţe 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 1450537109

stupid unde mi-s binele maniere?! Bine ai venit în grădina lui Murat! te servesc cu un 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 33656 ? sau trec la :ryty:
Trebuie să fiu o gazdă bună, să nu le fac de ruşine pe amfitrioane 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 539466
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mar 03 Ian 2012, 9:30 pm

Buna seara tuturor ! kiss kiss kiss LA MULTI ANI ! kiss kiss :dfr2:
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 04 Ian 2012, 12:06 am

Buna seara fetelor!
Pana la urma muri joaca rol negativ? affraid
Vad ca partenera ii tare frumusica. 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 248946
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 04 Ian 2012, 8:30 am

Dragalaselor buna dimineata!La o cafea si un mic dejun...

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 195_GoodMorning6_145. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 195_GoodMorning6_1
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 73918407_14221436_16029042
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Ian 2012, 10:50 am

BUNA DIMINEATA , DRAGI COPII !! kiss kiss
LA MULTI ANI , SANATATE SI MULTE REALIZARI IN ANUL CARE A INCEPUT !! kiss
Multumim pentru urari , pentru informatii , pentru bancuri , pentru poze ...


Dar sa stiti ca Sedef este maritata cu un fotomodel pe care in cheama Kivanc si Lica spunea ca ar fi si foarte gelos ....asa ca Muratel nu este in niciun pericol ...sau ???? Smile

O zi minunata ne asteapta . Spor in toate !!! kiss cafea
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 04 Ian 2012, 11:12 am

Vic buna dragalaso..si tie iti doresc sa ai un an mai bun cu multa sanatate bucurii si impliniri alaturi de cei dragi kiss kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Ian 2012, 11:14 am

Multumesc , Lica !!
Ce mai faci ? Mi-a fost dor de voi . kiss kiss

Cum ai petrecut de sarbatori ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 04 Ian 2012, 11:19 am

Vic eu sunt bine..am petrecut revelionul acasa in fata televizorului...a fost o seara ca ori care alta numai ca mam culcat dimineata pe la 4.in rest nimic deosebit...Da tu unde ai fost plecata?
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Ian 2012, 11:30 am

Am fost si pe la parinti si pe la sora mea . Ne-am tot plimbat . kiss

Nepotica ce-ti face ? Am auzit ca au multa vacanta .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 43 Înapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum