Serialesitelenovelet

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Pagina 2 din 43 Inapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria la data de Mar 03 Ian 2012, 5:44 pm

teodora_roman a scris:LA MULŢI ANI! dragelor şi dragule!
Am ajuns din nou îl lumea civilizată, cu semnal la telefon si viteză la internet, ca să pot să vă transmit urările mele de bine în anul care a început de curând

"Rugăciune pentru noul an:
Doamne, tot ce-mi doresc pentru 2012 este un cont bancar gras si un corp subtirel.

PS. Dar te rog sa nu le-ncurci ca anul trecut. Amin!"
Smile Smile Smile le-a incurcat rau de tot!!!!!!!! Smile Smile
LA MULTI ANI!!si tie kiss kiss

andradamaria
vip
vip

Data de inscriere : 20/01/2010

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi la data de Mar 03 Ian 2012, 6:38 pm

La Multi Ani Teo! kiss kiss
La Multi Ani Andrada! kiss kiss

simi
vip
vip

Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 41
Localizare : ITALIA

Sus In jos

Mesaj Scris de simi la data de Mar 03 Ian 2012, 6:49 pm

Aici este răspunsul ... Completa 12 .. Aici a inceput o noua serie: Lumea Lie (Canal D), fără separarea (Canal D), Ultima (ATV-uri), Timpul de migrare (ATV), Crimson Red (Steaua), 4 Seasons inima mea (stele), Gina (TNT), Timp de Purgatory (FOX), Muck (TV Show), silentios (TV Show), Rollin, Kemal (TV Show), 80 (TRT). In aceasta serie, precum şi de începerea filmărilor, şi care va apărea pe ecran după o perioadă de timp Există câteva secvenţe. De exemplu, atv serie de stanci retragere a început. Haos în curs de pregătire Class este cunoscut la TV de stele. Există, de asemenea, programat să ... Adaptarea Dostoyvski'nin din romanul său Idiotul, precum si offline, Aceasta este Legea 1711/Sır otoman luate pentru TRT, TRT este de aşteptat pentru a afişa. Ozcan Deniz pregăteşte, de asemenea, o serie de TNT. de la începutul anului 2012, numărul de serii este de aproape aproape 20 .. .

simi
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de simi la data de Mar 03 Ian 2012, 6:50 pm

edef Avci is the lead Actress in "Suskunlar"

The lead actress role for the serial "Suskunlar" has been announced.

According to TVaktuel.com exclusive: The TIMS Production of "Suskunlar" which is the story of revenge by 4 childhood friends and adaptation of the movie "Sleepers" is preparing to start production. The introductory trailer was released last week. The serial is scheduled to air the first week of February.

The lead actors for the serial had been previously announced as Murat Yildirim, and Sarp Akkaya.

The Director is Cagatay Tosun.

The lead actress is Sedef Avci. Avci was last in the serial "Mazi Kalbimde Yaradir".

Cagatay Tosun was also the director of the serial "Mazi Kalbimde Yaradir" and will be once again working with Sedef Avci.
http://www.tvaktuel.com/haber/3879-sedef-avci-suskunlar-dizisinde-oynayacak.html

simi
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andradamaria la data de Mar 03 Ian 2012, 7:05 pm

LA MULTI ANI!!Simi, vai ce veste sad sad sad sad sper sa nu se adevereasca, sau daca se adevereste..sa mai fie cineva ..cu sare si piper, nu-mi place Sedef sad sad mi se pare fada!!!
kiss kiss kiss
mai dar toate zvonurile sad devin realitati!!!!!!!!! auzi Sedef..ce naiba de serial vor astia sa faca? sad sad

andradamaria
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de pufy2010 la data de Mar 03 Ian 2012, 7:35 pm

simi a scris:
edef Avci is the lead Actress in "Suskunlar"
...

.... fetelor , Muratul e în pericol!!!! Smile Smile Smile De Nurgul a scăpat el, dar la tura asta nu cred că mai scapă....

LA MULȚI ANI!!!!!!!!!!!!

La o nunta, toti barbatii casatoriti au fost rugati sa stea langa persoana care le face viata frumoasa. Barmanul, aproape c-a murit sufocat.. Smile

pufy2010
vip
vip

Data de inscriere : 11/11/2010

Vezi profilul utilizatorului http://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

Mesaj Scris de andradamaria la data de Mar 03 Ian 2012, 7:55 pm

LA MULTI ANI !!!!!!! Pufy, pun pariu ca scapa Smile Smile ...."ii scuipa seminte in cap" cred ca are 1,9 m ,glumesc, dar oricum este foarte inalta Smile Smile

andradamaria
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de pufy2010 la data de Mar 03 Ian 2012, 7:58 pm

[quote="andradamaria"]. ...."ii scuipa seminte in cap" cred ca are 1,9 m.../quote]

... nu-i nimic, se urcă Murat pe un scăunel Smile

LA MULȚI ANI!!!!

andrada, eu pariez că Murat va avea ceva probleme Smile

La o nunta, toti barbatii casatoriti au fost rugati sa stea langa persoana care le face viata frumoasa. Barmanul, aproape c-a murit sufocat.. Smile

pufy2010
vip
vip

Vezi profilul utilizatorului http://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

Mesaj Scris de teodora_roman la data de Mar 03 Ian 2012, 8:17 pm

[quote="pufy2010"]

Probleme-n casă ..... cred eu ca va provoca madama. Burcinela va scoate flăcări pe ... cioc Smile Smile Smile

Daca ar trebui sa ne gandim la tot norocul pe care l-am avut fara sa-l meritam, n-am indrazni sa ne plangem de ghinion

teodora_roman
vip
vip

Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

Mesaj Scris de pufy2010 la data de Mar 03 Ian 2012, 8:20 pm

teodora_roman a scris:... Burcinela va scoate flăcări pe ...

... cam da Smile

pufy2010
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andradamaria la data de Mar 03 Ian 2012, 8:23 pm

Sedef Avci is a Turkish model and occasional actress. She played in the series "Menekse ile Halil" the role of portagonist Menekse and was introduced to a larger audience. She is also well known from the popular tv krimi "Ezel"

nu mi-a placut ca actrita, dar este foarte frumoasa..si-i doresc lui muri "ceva probleme" Smile Smile dar tin pariul Smile Smile se muta clanul TERTZ..sau cum ii cheama din nou pe platourile de filmare stupid

andradamaria
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de teodora_roman la data de Mar 03 Ian 2012, 8:24 pm

pufy2010 a scris:

... cam da Smile

Eh, acu' să vedem dacă reuşeşte ceea ce n-au reuşit Tuba şi Nurgula. Dacă va mai avea Burci aceeaşi reacţie, asta: , după ce îl scarmănă Sedef pe Muri king king Smile Smile

Daca ar trebui sa ne gandim la tot norocul pe care l-am avut fara sa-l meritam, n-am indrazni sa ne plangem de ghinion

teodora_roman
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de pufy2010 la data de Mar 03 Ian 2012, 8:28 pm

... la câtă experiență de luptă are Burcin după episoadele Murat-Tuba, Murat-Nurgul, cred că-i va fi greu lui Sedef... dar nu imposibil

pufy2010
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de teodora_roman la data de Mar 03 Ian 2012, 8:33 pm

andradamaria a scris:
Sedef Avci is a Turkish model and occasional actress. She played in the series "Menekse ile Halil" the role of portagonist Menekse and was introduced to a larger audience. She is also well known from the popular tv krimi "Ezel"

nu mi-a placut ca actrita, dar este foarte frumoasa..si-i doresc lui muri "ceva probleme" Smile Smile dar tin pariul Smile Smile se muta clanul TERTZ..sau cum ii cheama din nou pe platourile de filmare stupid

Ca actriţă nu m-a impresionat. E adevărat ca nu am urmărit niciun film cu ea din cap în coadă. Da' nici Tuba nu a făcut valuri prea mari înainte de Asi, deci i-aş da şi ei şansa să se afirme (sau cel puţin sper să nu îi facă iar' viaţa grea actorului Murat). Eu aş fi ales o altă actriţă, nu pot spune acum, pe loc, pe care anume, da' aş scotoci după una expresivă.

Da' măcar e tânără, frumoasă şi pare mai distinsă decât , poate reuşeşte să-i deschidă ochii blegului preţios

teodora_roman
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de teodora_roman la data de Mar 03 Ian 2012, 8:38 pm

pufy2010 a scris:... la câtă experiență de luptă are Burcin după episoadele Murat-Tuba, Murat-Nurgul, cred că-i va fi greu lui Sedef... dar nu imposibil

De acord, fata are mare potenţial Smile Smile şi mai intervine (sper eu) si saturaţia (la Murat) de atâta atitudine de "bună creştere la uşa cortului"

teodora_roman
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de gix la data de Mar 03 Ian 2012, 9:08 pm

Joaca foarte bine in filmul Comedie romantica va rog sa-l urmariti e tradus.

gix
vip
vip

Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de teodora_roman la data de Mar 03 Ian 2012, 9:27 pm

gix a scris:Joaca foarte bine in filmul Comedie romantica va rog sa-l urmariti e tradus.

Mulţumim, gix. Dacă-i tradus, poate reuşesc cândva să-l şi văd, după ce termin restanţele, că eu sunt veşnic cu restanţe

stupid unde mi-s binele maniere?! Bine ai venit în grădina lui Murat! te servesc cu un ? sau trec la :ryty:
Trebuie să fiu o gazdă bună, să nu le fac de ruşine pe amfitrioane

teodora_roman
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de ninnet la data de Mar 03 Ian 2012, 9:30 pm

Buna seara tuturor ! kiss kiss kiss LA MULTI ANI ! kiss kiss :dfr2:

ninnet
vip
vip

Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin_dea05 la data de Mier 04 Ian 2012, 12:06 am

Buna seara fetelor!
Pana la urma muri joaca rol negativ? affraid
Vad ca partenera ii tare frumusica.

Admin_dea05
Admin
Admin

Data de inscriere : 12/09/2009
Varsta : 37

Sus In jos

Mesaj Scris de lica54 la data de Mier 04 Ian 2012, 8:30 am

Dragalaselor buna dimineata!La o cafea si un mic dejun...

lica54
vip
vip

Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 62
Localizare : Galati

Sus In jos

Mesaj Scris de victorelalove la data de Mier 04 Ian 2012, 10:50 am

BUNA DIMINEATA , DRAGI COPII !! kiss kiss
LA MULTI ANI , SANATATE SI MULTE REALIZARI IN ANUL CARE A INCEPUT !! kiss
Multumim pentru urari , pentru informatii , pentru bancuri , pentru poze ...

Dar sa stiti ca Sedef este maritata cu un fotomodel pe care in cheama Kivanc si Lica spunea ca ar fi si foarte gelos ....asa ca Muratel nu este in niciun pericol ...sau ???? Smile

O zi minunata ne asteapta . Spor in toate !!! kiss cafea

inca am obsesia cu serialul asta .  

victorelalove
moderator
moderator

Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de lica54 la data de Mier 04 Ian 2012, 11:12 am

Vic buna dragalaso..si tie iti doresc sa ai un an mai bun cu multa sanatate bucurii si impliniri alaturi de cei dragi kiss kiss kiss

lica54
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de victorelalove la data de Mier 04 Ian 2012, 11:14 am

Multumesc , Lica !!
Ce mai faci ? Mi-a fost dor de voi . kiss kiss

Cum ai petrecut de sarbatori ?

victorelalove
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de lica54 la data de Mier 04 Ian 2012, 11:19 am

Vic eu sunt bine..am petrecut revelionul acasa in fata televizorului...a fost o seara ca ori care alta numai ca mam culcat dimineata pe la 4.in rest nimic deosebit...Da tu unde ai fost plecata?

lica54
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de victorelalove la data de Mier 04 Ian 2012, 11:30 am

Am fost si pe la parinti si pe la sora mea . Ne-am tot plimbat . kiss

Nepotica ce-ti face ? Am auzit ca au multa vacanta .

victorelalove
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 12:13 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 43 Inapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum