Serialesitelenovelet
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+19
victorelalove
gix
teodora_roman
amiraa
andradamaria
Lucica10
dana4699
dana79i
costina
ninnet
dana17
lica54
Admin_dea05
Motzişor
pufy2010
simi
rodica
dubaisport
DENISA
23 participanți

Pagina 3 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Urmatorul

In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 04 Ian 2012, 12:31 pm

andradamaria a scris: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 648483 fetelor, cine i-o fi tricotat pulovarul lui Muri??????????? Smile
mi-e tare dor de el !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dar tot nu-l vreau intrun rol negativ sad sad si vad ca oficial, concret, nu este mai nimic, ce naiba, incepe din ianuarie si ce stim???????cate un nume pe ici pe colo sad sad turci nesuferiti!!!!!!!!!!!!!
kiss kiss kiss kiss kiss 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Netdl45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Fb9jdj45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 B7i7g545. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 379028_277568615626205_100001192069854_659980_1471877691_naproape ca nu-mi vine sa cred , Smile Smile Murat are fani nu gluma!!!!!!!!
Smile Smile ce naiba am facut? cred ca noul an a venit cu tot soiul de dereglari Smile Smile buna dimineata la pranz! kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Ian 2012, 12:40 pm

Buna , Andrada !! LA MULTI ANI !!

Ce mai faci ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 04 Ian 2012, 12:58 pm

gix a scris:Joaca foarte bine in filmul Comedie romantica va rog sa-l urmariti e tradus.
BINE AI VENIT! da-ne o adresa , sa vedem filmul, ca drept sa-ti spun din ce-am vazut eu in legatura cu ea..mi s-a parut tare insipida, invelita intrun glob de sticla pe care daca-l atingeai ..se dezintegra kiss kiss kiss dar asta nu inseamna ca am dreptate ,insa voi continua sa cred, pana la proba contrarie, ca nu este o partenera potrivita pentru Muri, dar cine stie, poate va fi partenera altuia..turcii sunt "originali" Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 04 Ian 2012, 1:01 pm

victorelalove a scris:Buna , Andrada !! LA MULTI ANI !!

Ce mai faci ? kiss
LA MULTI ANI ! si tie,
sunt bine, multumesc, invaluita in ceata la propriu..
astept cu nerabdare filmul lui Muri Smile Smile kiss kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Ian 2012, 1:04 pm

andradamaria a scris:
astept cu nerabdare filmul lui Muri Smile Smile kiss kiss
Si de ce razi ? Nu-l astepti cu nerabdare ? Sau esti prea nerabdatoare ? Sau nu stii ce va fi Muratel in serialul asta ? Sau nu-ti place partenera ? ...sau ... Smile

Stii de cand incep sa-l difuzeze ? kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 04 Ian 2012, 1:32 pm

victorelalove a scris:
Si de ce razi ? Nu-l astepti cu nerabdare ? Sau esti prea nerabdatoare ? Sau nu stii ce va fi Muratel in serialul asta ? Sau nu-ti place partenera ? ...sau ... Smile

Stii de cand incep sa-l difuzeze ? kiss kiss kiss
pai rad "din greseala", ba-l astept cu nerabdare, partenera nu ma incanta...de fapt nici nu stim daca-i va fi partenera..nu m-a convins de loc de calitatile ei actoricesti..dar turcii cred ca toate miss-urile si modelele pot deveni actrite, asta-i alta problema!!!!!!la celelalte intrebari, n-am raspunsuri..ceata ca pe la noi!!!!!!!!!luna ianuarie ar fi inceputul, ba februarie...ba..toate lunile din calendar!!!glumesc desigur, ianuarie-februarie, aici se bate moneda!
sunt curioasa ce dramoleta vor trage turcii din sleepers..ma voi uita pentru 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 60243


Ultima editare efectuata de catre andradamaria in Mier 04 Ian 2012, 1:45 pm, editata de 1 ori
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Ian 2012, 1:37 pm

andradamaria a scris:
sunt curioasa ce dramoleta vor trage turcii din sleepers..ma voi uita pentru 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 60243
Am observat ca au acesta "moda" ...Cum este mai "modeala" si mai "missela" ... cum hai in seriale cu ei !!!
Mie una imi place tipa . Mi se pare finuta ...poate prea finuta pentru un serial cu asa subiect . Nici eu nu cred ca se potriveste cu Murat ...dar cine stie ce surpriza vom avea . kiss kiss Si din cate am inteles nu este partenera lui ...sau cine stie ce va fi , ca prea multe nu au dat spre publicitate . Turcii !!! Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 04 Ian 2012, 1:39 pm

Vic, Muri a fost la nu stiu ce sindrofie...si nu apare 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 756436 nicaieri 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 918686 de acolo sunt pozele de mai sus, au disecat forumurile filmuletul 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 918686 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 918686 tucoaicele nu scot un sunet din cate inteleg..asa ca ..poate' poate are Pufy dreptate si nu mai scapa 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 925958
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Ian 2012, 1:42 pm

andradamaria a scris:...poate' poate are Pufy dreptate si nu mai scapa :mURI>:
Smile Smile Smile
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 756436 cred ca a plecat in zone mai prielnice penajului ei catifelat .
Este ceva ...de fapt , nu cred ca mai este nimic intre ei . Prea erau ca doua "boabe de mazare" intr-o pastaie ... si acum cred ca pastaia s-a uscat !! stupid
O vrea si el copii ...si nu cred ca ii va avea de la Diva . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 04 Ian 2012, 1:59 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 756436 cred ca a plecat in zone mai prielnice penajului ei catifelat .
Este ceva ...de fapt , nu cred ca mai este nimic intre ei . Prea erau ca doua "boabe de mazare" intr-o pastaie ... si acum cred ca pastaia s-a uscat !! stupid
O vrea si el copii ...si nu cred ca ii va avea de la Diva . Crying or Very sad
catifelat????????????cred ca esti prea draguta!!!!!!!!!
Sedef este frumoasa si finuta..dar cam prea inalta..si chiar i-ar trebui lui Muri un scaunel Smile Smile dar a mai aparut un nume.............45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 M6buxyv9i084489
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Ian 2012, 2:09 pm

andradamaria a scris:catifelat????????????cred ca esti prea draguta!!!!!!!!!
Sedef este frumoasa si finuta..dar cam prea inalta..si chiar i-ar trebui lui Muri un scaunel Smile Smile dar a mai aparut un nume...
Nu cred ca ii trebuie un scaunel . Nu cred ca este mai inalta ca el .
Dar tipa este maritata de cativa ani buni . kiss

Si fata de pe coperta poate fi noua partenera ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 04 Ian 2012, 2:18 pm

victorelalove a scris:
Nu cred ca ii trebuie un scaunel . Nu cred ca este mai inalta ca el .
Dar tipa este maritata de cativa ani buni . kiss

Si fata de pe coperta poate fi noua partenera ?
nu stiu mare lucru, a jucat in -promisiunea-, s-a difuzat la noi, n-am vazut nimic din el!!!!!!!!!
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Ian 2012, 2:44 pm

andradamaria a scris:nu stiu mare lucru, a jucat in -promisiunea-, s-a difuzat la noi, n-am vazut nimic din el!!!!!!!!!

Am inteles . Deci in final nu se prea stie mai nimic despre distributie . kiss kiss
Va fi surpriza ... si eu tot sper sa nu joace si 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 756436 !! Parca ceva imi spune ca o vom vedea si pe ea.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mier 04 Ian 2012, 3:22 pm

victorelalove a scris:

Am inteles . Deci in final nu se prea stie mai nimic despre distributie . kiss kiss
Va fi surpriza ... si eu tot sper sa nu joace si 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 756436 !! Parca ceva imi spune ca o vom vedea si pe ea.

Puşchea pe limbă, Vic! De-aia ziceam aseară că o accept şi îi dau o şansă lui Sedef, măcar e frumoasă stupid , chiar dacă puţin incoloră 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 131747
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Ian 2012, 3:40 pm

teodora_roman a scris:

Puşchea pe limbă, Vic! De-aia ziceam aseară că o accept şi îi dau o şansă lui Sedef, măcar e frumoasă stupid , chiar dacă puţin incoloră 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 131747

kiss kiss kiss Teo !!
LA MULTI ANI !!

Smile Smile Atunci fara 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 756436 in platou . Unii sunt alergici la pene si puf . kiss Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 04 Ian 2012, 3:53 pm


Puşchea pe limbă, Vic! De-aia ziceam aseară că o accept şi îi dau o şansă lui Sedef, măcar e frumoasă stupid , chiar dacă puţin incoloră 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 131747 [/quote]

cred ca mai toate care "bantuim" pe aici avem aceeasi parere despre 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 756436 Smile
din cate bag de seama ..nu prea este lumea incantata de Sedef ca partenera a lui Muri.....are toate sansele din partea noastra dar sper sa-si castige singura banii!!!!!!!!! Smile Smile si Vic "diferenta de nivel" intre cei doi este de 3 cm in favoarea lui 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 255789
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 04 Ian 2012, 3:57 pm

Vic tu nu vrei sa vezi serialu indian Geet-Hui Sabse Parayi[Printre Straini] este un film exceptional nu ai ce pierde are de toate in el drama,comedie,dragoste cu niste actori minunati....Incearca macar din curiozitate si nu o sa-ti para rau...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Ian 2012, 4:06 pm

andradamaria a scris:
Smile Smile si Vic "diferenta de nivel" intre cei doi este de 3 cm in favoarea lui 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 255789
Eeeeeeee ...deci o sa poate fata doar balerini . Smile Smile Smile

Lica , multumesc !! kiss kiss Dar nu sunt genul meu ... Au alta cultura , ale obiceiuri . kiss
Mie nu vezi ca imi place sa ma tavalesc in chinuri ???? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 04 Ian 2012, 4:06 pm

Dragalaselor buna ziua!Poftiti la un ceai si ceva dulce..
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 0760746e018cfbxxl
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 068fc916f42eccxxl
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Ian 2012, 4:08 pm

Multumim , Lica !! kiss kiss kiss
Ti-am mai spus . Tu esti mami a noastra pe forum !! 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 371536 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 371536 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 371536
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 04 Ian 2012, 4:21 pm

multumim mult Lica kiss
LA MULTI ANI! 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 120418 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 120418
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 04 Ian 2012, 4:38 pm

andrada LA MULTI ANI!

sa ai parte de un an mai bun cu multa sanatate bucurii si impliniri alaturi de cei dragi kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 04 Ian 2012, 5:03 pm

lica54 a scris:andrada LA MULTI ANI!

sa ai parte de un an mai bun cu multa sanatate bucurii si impliniri alaturi de cei dragi kiss kiss
la fel!!!!!!!!!! kiss
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 1k9sc
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 04 Ian 2012, 5:05 pm

andradamaria a scris:
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 1k9sc

Hai mai ,,, ca uite ce frumosi sunt impreuna !! kiss
Mie imi place cum arata unul langa altul . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mier 04 Ian 2012, 5:20 pm

La Mulţi Ani! scuze, am dispărut prin diverse alte chestii.

Ea e frumoasă, dar îmi dă senzaţia de rece şi umed, îmi vine să mă îmbrac atunci când o văd.
El e ....pământean. E cald fără să fie frumuseţea întruchipată.
În mintea mea nu se prea pupă, da' le dăm o şansă că n-avem încotro. Oricum, e mult mai bună alegerea decât ar fi fost Burcina 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 131747
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum