Serialesitelenovelet
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+19
victorelalove
gix
teodora_roman
amiraa
andradamaria
Lucica10
dana4699
dana79i
costina
ninnet
dana17
lica54
Admin_dea05
Motzişor
pufy2010
simi
rodica
dubaisport
DENISA
23 participanți

Pagina 22 din 43 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Urmatorul

In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Ian 2012, 7:27 pm

teodora_roman a scris:


Smile Smile Smile e adevărat că nu contează dacă lumea vorbeşte de bine sau de rău atâta vreme cât vorbeşte Smile Smile Smile

Nici eu nu sunt de acord cu modul în care s-au derulat lucrurile 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 2743637754 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 2743637754 , dar m-am pus strict în poziţia ei de acum şi mi-am amintit cât de mult încerca soţul meu să îmi ofere stabilitate şi cum înlătura orice motiv de stress, cum a redus-o la tăcere pe una dintre cunoştinţele noastre care nu rata ocazia să îmi spună: "O să naşti de ziua mea" pentru că eu am izbucnit în plâns şi i-am spus că băieţelul nostru va avea propria lui zi de naştere şi că nu vreau să coincidă cu a tipei 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 2743637754 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 2743637754 Smile Smile Smile

Am gândit la scară mai mică şi ca de obicei am trecut situaţia prin filtrul sufletului meu, că dacă stai să gândeşti raţional, se spune că ce-şi face omul cu mâna lui se numeşte ....lucru manual Smile Smile Smile
lasa Teo, nu cred ca merita sa trecem prin prisma sufletului nostru ,rautatile presei,la adresa tubei..dar nici nu putem nega ca au avut destule elemente reale ca sa-si dea frau imaginatiei,,.cred, ca au fost prea dese ultimele aparitii ale tubei ca sa nu fie taxata de cineva,..povesti cu prietenia de 5 ani cu onur..etc.
daca ar fi avut nevoie cu adevarat de liniste, cred ca ar fi avut-o,...am un presentiment urat..parca ar vrea sa convinga pe toata lumea ca ...s-a casatorit din dragoste! de ce naiba trebuie sa convingi pe altii cand tu stii ca este adevarat..nu faci decat sa trezesti si mai multe suspiciuni..care degenereaza de-a dreptul, dupa cum se vede kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Ian 2012, 7:30 pm

victorelalove a scris: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 648483 Simi !!


Fetelor - dragutelor , daca este sa ne gandim si la cum a actionat Tuba si daca este sa ne gandim si la ce suspiciuni trezeste toata graba cu nunta ...am gasi si de o parte si de alta explicatii . Oamenii discuta ... lucrul acesta este inevitabil , oricat de mult ne-am stradui noi sa evitam asa ceva .
Asta ar insemna sa te bagi intr-un glob de sticla si sa nu mai iesi de acolo , pentru a nu mai interactiona cu lumea .
Ai dreptate , Teo ... si publicitatea negativa este publicitate .
Ai dreptatae , Andrada ... Tuba nu a stiut ce vrea . Cel putin senzatia asta mi-o da . Dar in curand va deveni mami ...si va vedea lumea cu alti ochi . kiss kiss kiss
sper sa ai dreptate, chiar daca ea va vedea cu alti ochi, lumea nu se va schimba!!! Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre andradamaria in Lun 09 Ian 2012, 7:41 pm, editata de 1 ori
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 7:36 pm

andradamaria a scris:sper sa ai dreptate, chiar daca ea va vedea cu alti ochi lumea nu se va schimba!!! Smile Smile

Lumea nici nu trebuie schimbata ... este "perfecta" in imperfectiunea ei . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Lun 09 Ian 2012, 7:37 pm

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 386514_133038146813062_100003206330620_143222_208093554_n45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 400951_226650477414767_100002094495763_501496_536379958_n45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 407497_226648710748277_100002094495763_501495_328556406_n
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Lun 09 Ian 2012, 7:46 pm

Ce mult mi-a placut faza asta....am trait-o cu ei la maxim..... 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 283516 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 283516 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 283516
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Kskanclik
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Ian 2012, 7:48 pm

victorelalove a scris:

Lumea nici nu trebuie schimbata ... este "perfecta" in imperfectiunea ei . Smile Smile Smile
atunci s-o lasam asa ca oricum nu putem face nimic !!!!! Smile Smile 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 453s


Ultima editare efectuata de catre andradamaria in Lun 09 Ian 2012, 7:57 pm, editata de 1 ori
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 7:51 pm

andradamaria a scris:
atunci s-o lasam asa ca oricum nu putem face nimic !!!!! Smile Smile
Bine spus , Andrada !! kiss kiss kiss
Mai bine stam si ne amuzam pe seama ei ... ( a lumii ) . desi cateodata ramai socat de ce specimene adaposteste umanitatea . Smile kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Ian 2012, 8:00 pm

victorelalove a scris:
Bine spus , Andrada !! kiss kiss kiss
Mai bine stam si ne amuzam pe seama ei ... ( a lumii ) . desi cateodata ramai socat de ce specimene adaposteste umanitatea . Smile kiss
Smile Smile mama,mama...dar merge si dictonul, ca cei ce seamana se aduna!! uita-te la noi!
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 8:01 pm

andradamaria a scris: Smile Smile mama,mama...dar merge si dictonul, ca cei ce seamana se aduna!! uita-te la noi!
Smile Smile Smile Smile Smile

A tunat si ne-a adunat !!! kiss Smile
Cred in asta ...si este si normal sa fie asa .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Ian 2012, 8:08 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile

A tunat si ne-a adunat !!! kiss Smile
Cred in asta ...si este si normal sa fie asa .
de data asta au sunat turcii din corn si s-a adunat oastea romana!! kiss Smile croata, bulgara, greaca etc....dupa caz Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre andradamaria in Lun 09 Ian 2012, 8:18 pm, editata de 1 ori
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 8:09 pm

andradamaria a scris:de data asta au sunat turcii din corn si s-a adunat oastea romana!! kiss Smile

Smile Smile Smile
Istoria se rescrie !! kiss Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Ian 2012, 8:20 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Istoria se rescrie !! kiss Smile
ca sa nu se repete??? Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 8:26 pm

andradamaria a scris: ca sa nu se repete??? Smile Smile
DA ...adevar ai grait !! Sau ai intrebat !!

Se cunoaste ca este urmasa de Traian si Decebal . kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Ian 2012, 8:38 pm

victorelalove a scris:
DA ...adevar ai grait !! Sau ai intrebat !!

Se cunoaste ca este urmasa de Traian si Decebal . kiss kiss
unele lucruri devin inevitabile Smile Smile mi-o spune si numele ca sunt urmasa lor! kiss 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 469y
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 8:46 pm

andradamaria a scris:unele lucruri devin inevitabile Smile Smile mi-o spune si numele ca sunt urmasa lor! kiss

Bine ...in final ne-om inrudi cu totii ?
Adica om fi urmasii aceluiasi parameci si a aceleiasi euglene ? Smile 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 359517
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Ian 2012, 9:07 pm

victorelalove a scris:

Bine ...in final ne-om inrudi cu totii ?
Adica om fi urmasii aceluiasi parameci si a aceleiasi euglene ? Smile 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 359517
"Deoarece ADN-ul mitocondrial e transmis doar de la mama la copil si nu este modificat, inseamna ca toate persoanele care au acelasi ADN mitocondrial se trag din aceeasi MAMA PRIMORDIALA, adica toti au aceeasi stra-stra....-stra bunica. Oamenii de stiinta au observat ca exista un nr mic de tipuri de ADN mitocondrial, ceea ce inseamna ca toti oamenii de azi sunt descendentii unui nr foarte mic de femei, numite EVELE PRIMORDIALE
Deoarece cromozomul Y il au doar barbatii, iar ei il primesc integral de la tatal lor, iar acesta de la tatal sau etc, rezulta ca toti barbatii care au un anumit tip de cromozom Y, au acelasi stra-stra.....-strabunic.
Oamenii de stiinta au observat ca exista doar cateva tipuri de cromozomi Y, ceea ce inseamna ca toti barbatii de azi se trag de fapt dintr-un nr foarte mic de "Adami primordiali".

In concluzie- studiindu-se cromozomul mitocondrial se poate afla cine anume ne-a fost stra-stra-.....-strabunica pe linie materna, iar studiindu-se cromozomul Y, se poate afla cine anume a fost stra-stra-...-strabunicul pe linie paterna." Smile Smile Smile Smile kiss kiss kiss 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 9:19 pm

Multumesc , Andrada !!

Stii ca la un moment dat in istoria omului eram in pragul extinctiei ... mai ramasesem 5000 de oameni . kiss kiss kiss
O placere sa vorbim . kiss kiss
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656 kiss kiss O seara buna .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Ian 2012, 9:51 pm

Bună seara !!
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 9:55 pm

Buna , Denisa !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Ian 2012, 9:59 pm

ce faci Vic ???? nu şi -a arătat Muri sau Tuba măcar vreo geană ???
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 10:00 pm

Murat si Tuba cred ca sunt impreuna !! 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 244732
De nu se mai arata ei nici unul ...decat asa din cand in cand .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Ian 2012, 10:03 pm

Murat aşteaptă să o moşească pe Tuba Smile Smile Smile

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Fz25jkns6k
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 10:11 pm

Cum ar fi ? Poate il pune nasic la cele mici . kiss Smile kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Ian 2012, 10:37 pm

ce năşic ?? suna mai bine tătic dar dacă s-a putut măcar dădacă să-l pună , pare a se înţelege bine cu bebeluşii
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 10:38 pm

Mie imi da impresia ca el vrea un bebel ...dar nu cred ca va vedea de la 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 756436 . sad sad sad

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 79551 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 79551 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 43 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum