Serialesitelenovelet
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+19
victorelalove
gix
teodora_roman
amiraa
andradamaria
Lucica10
dana4699
dana79i
costina
ninnet
dana17
lica54
Admin_dea05
Motzişor
pufy2010
simi
rodica
dubaisport
DENISA
23 participanți

Pagina 24 din 43 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 43  Urmatorul

In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 10 Ian 2012, 1:10 pm

victorelalove a scris:Andrada , ne-ai adus poza cu Tuba prin padure ... Astazi este ziua ta cu frunza ????? Smile Smile Smile
Sau ai renuntat ? kiss kiss
asa este Smile Smile nu ma omor nici dupa una nici dupa alta, oricum nici eu nu sunt o gurmanda..asa ca vor trece si astea..kg, aproape am renuntat, ma hranesc virtual, are grija LICA kiss 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 40114_104598446273847_100001710765335_32975_7839589_n


Ultima editare efectuata de catre andradamaria in Mar 10 Ian 2012, 1:15 pm, editata de 1 ori
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Ian 2012, 1:10 pm

pe mine mă lasă în pace cu turcaleţii mei şi cu nebunia mea , dar toate sunt bune şi frumoase când nu invadez laptopul lui şi "calcuricii" de acasă , cu laptopul meu am Ok-ul să-i fac şi harachiri

Vic ei nu se prea agită, ei nu au dat nimic oficial , toate ştirile apărute prin presă nu au fost cică oficiale , încă nu au distribuţia completă


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mar 10 Ian 2012, 1:12 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Ian 2012, 1:11 pm

Asa i-am spus si eu Licai ... ne aduce papa asa bun , incat consider ca am mancat . Smile kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Ian 2012, 1:12 pm

DENISA a scris:pe mine mă lasă în pace cu turcaleţii mei şi cu nebunia mea , dar toate sunt bune şi frumoase când nu invadez laptopul lui şi "calcuricii" de acasă , cu laptopul meu am Ok-ul să-i fac şi harachiri
Smile Smile Smile Smile Smile
Pai eu nu mai am loc nici pe laptop , nici pe desktop ... le-am umplut de Engini !!! Smile Smile Smile

Am inteles ...deci inca se mai cauta "lume" pentru proiect !! kiss kiss


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mar 10 Ian 2012, 1:14 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Ian 2012, 1:14 pm

dar ce tu crezi că eu mai ştiu ce am în laptop , e un amalgam de detoate , noroc că am hardul destul de mare.

off nu ştiu ăştia cu ce să se mai vândă


Tuba Büyüküstün Prens Albert'in başını döndürdü

Ortadoğu'da fırtınalar estiren Tuba Büyüküstün, güzelliğiyle, Monte Carlo Prensi'ni de etkisi altına aldı.

http://www.sacitaslan.com/magazin-tuba-buyukustun-prens-albertin … ndurdu_51321.html
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Ian 2012, 1:15 pm

DENISA a scris:dar ce tu crezi că eu mai ştiu ce am în laptop , e un amalgam de detoate , noroc că am hardul destul de mare.

Sa fie , Denisa !! Lasa sa fie acolo ...ca nu stii cand ai nevoie . Smile kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Ian 2012, 1:17 pm

da , corect să fie şi ptr vremuri grele şi triste Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 10 Ian 2012, 1:18 pm

DENISA a scris:dar ce tu crezi că eu mai ştiu ce am în laptop , e un amalgam de detoate , noroc că am hardul destul de mare.

off nu ştiu ăştia cu ce să se mai vândă


Tuba Büyüküstün Prens Albert'in başını döndürdü

Ortadoğu'da fırtınalar estiren Tuba Büyüküstün, güzelliğiyle, Monte Carlo Prensi'ni de etkisi altına aldı.

http://www.sacitaslan.com/magazin-tuba-buyukustun-prens-albertin … ndurdu_51321.html
IAR O SA INCEAPA SA-I NUMERLE LUNILE DE SARCINA Smile Smile ca asta fac turcaletii..chiar ca daca altceva nu spun... kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Ian 2012, 1:30 pm

cel mai defăimător mi s-a părut acel articol de la croaţi , mai bine ar fi zis că ea l-a salvat pe Onur şi nu invers
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Ian 2012, 1:34 pm

DENISA a scris:... mai bine ar fi zis că ea l-a salvat pe Onur şi nu invers
Foarte bine spus , Denisa !!
Il facura pe Onur "cavalerul in armura pe cal alb " ... stupid stupid stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Ian 2012, 1:38 pm

să fim serioşi, era Onur pe buzele tuturor până la cuplarea cu Tuba ??? ptr el , ea este o mină de aur , chiar de ar avea ea şi o mie de defecte este net superioară lui .

vă aduc şi eu ceva , nu ştiu dacă o să vă placă dar să avem cu ce compara


45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Murattubadanadenisa121
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 10 Ian 2012, 1:38 pm

DENISA a scris:cel mai defăimător mi s-a părut acel articol de la croaţi , mai bine ar fi zis că ea l-a salvat pe Onur şi nu invers
eu nu sunt sigura ca era de la croati, cred ca sarbii sunt autorii, au facut si ei speculatii..si sa nu te pui cu sarbii, mai bine ii ignori, eu consider ca au vrut o reclama in plus ,chiar daca este negativa, la serialul ASI.
In ce priveste partea cu salvatul lui Onur chiar asa este, l-a salvat si l-a adus si pe el in "centru" Smile
Frumosi mai sunt!!!!!!!!!!!!!!!!!de ce si-au ales fiecare drumul lui cad era la-ndemana unul comun??
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Ian 2012, 1:44 pm

Pai mie tare imi este frica ca peste ani si ani ... Onur va fi considerat cel care era mai cunoscut si mai bun ...si mai ... stupid stupid stupid
Aici eu nu o inteleg pe Tuba ... nu a avut de unde alege ? A fost mereu cu barbati de te ia durerea de cap . Nu-i trebuia nici unul frumusetea intruchipata , daca nu voia asta ...dar putea mult mai bine .
Totul cred ca vine dintr-o nesiguranta a ei ... probabil ca s-a gandit ca fiind langa un barbat mai putin atragator si mai putin aspectos ... este in avantajul ei . Dar tare imi este ca a fost folosita numai pentru numele ei .

kiss kiss Denisa !! Foarte frumos . kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 10 Ian 2012, 1:51 pm

victorelalove a scris:Pai mie tare imi este frica ca peste ani si ani ... Onur va fi considerat cel care era mai cunoscut si mai bun ...si mai ... stupid stupid stupid
Aici eu nu o inteleg pe Tuba ... nu a avut de unde alege ? A fost mereu cu barbati de te ia durerea de cap . Nu-i trebuia nici unul frumusetea intruchipata , daca nu voia asta ...dar putea mult mai bine .
Totul cred ca vine dintr-o nesiguranta a ei ... probabil ca s-a gandit ca fiind langa un barbat mai putin atragator si mai putin aspectos ... este in avantajul ei . Dar tare imi este ca a fost folosita numai pentru numele ei .

kiss kiss Denisa !! Foarte frumos . kiss kiss
da, cam asa s-a spus..nesiguranta efect al unei copilarii singuratice, cine stie!!!!!!poate ca fetele frumoase turcoaice chiar cred ca barbatul trebuie sa fie putin mai frumos decat dracu!!!!! Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Ian 2012, 1:54 pm

Lui Onur îi stă bine în rolurile de şleambăd, în ASI la final când devenise băiat bun şi tot fam îi ridica osanale îi pria , lăţos , îmbrăcat cu ce îi pica în mână, în Gonulcelen mie nu mi-a plăcut de el , m-a făcut să cred că şi în realitate e un parşiv , mişcă lucruriel a. î. să îi fie lui bine şi să cadă el în picioare .


să pun versurile ce le-am scris în colaj



45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Murattubadanadenisa121.th


She fills my heart with very special things
With angels songs , with wild imaginings
She fills my soul with so much love
That anywhere I go I'm never lonely
With her around, who could be lonely
I reach for her hand-its always there
How long does it last
Can love be measured by the hours in a day
I have no answers now but this much I can say
I know Ill need her till the stars all burn away




DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Ian 2012, 1:55 pm

andradamaria a scris:poate ca fetele frumoase turcoaice chiar cred ca barbatul trebuie sa fie putin mai frumos decat dracu!!!!! Smile Smile
Smile Smile Smile
Ete ... ca Tuba il nimeri ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Ian 2012, 2:00 pm

dar culmea mă că toate turcoaicele mai arătoase au la toartă câte un nene ce pare a fi rudă cu Scaroscki Smile Smile


45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Muratubaxxxej9
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Ian 2012, 2:06 pm

DENISA a scris: dar culmea mă că toate turcoaicele mai arătoase au la toartă câte un nene ce pare a fi rudă cu Scaroscki Smile Smile
Smile Smile Smile
Hai ca nu numai in Turcia se poarta . Este plina planeta ...
Ma uitam la Scarlet Johanson care era maritata cu Ryan Reynolds acum ceva vreme ... si dupa s-a cuplat cu Sean Penn ... Ea 27 ...fosila 51 . stupid stupid stupid Ce or avea in cap ?
Adica ... treci de la un super barbat ...la un stramos al omului ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 10 Ian 2012, 2:08 pm

Buna dragalaselor!!Cat stati la sueta am adus sa serviti si niste fructe...

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Fructe45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Masa_fructe
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 10 Ian 2012, 2:09 pm

Buna din nou frumoaselor. kiss kiss kiss
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 FWwIb
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Ian 2012, 2:09 pm

Multumim , Lica !! kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Ian 2012, 2:10 pm

au înebunit toate frate , probabil nu au avut bunic în copilărie

Bună SIMI !!!

Bună LICA!!
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Ian 2012, 2:11 pm

DENISA a scris:au înebunit toate frate , probabil nu au avut bunic în copilărie

Bună SIMI !!!

Bună LICA!!

Si hai sa zicem ca ar fi o muritoare de foame ...dar cand au banii lor ? Si bani multi ... de ce sa nu-ti alegi cel mai frumos barbat ? kiss

Buna , Simi !! Vad ca lucri din greu la Muratel ... aoleu , stai ca nu m-am exprimat bine .
Lucrezi la gif-uri !!!! Smile Smile kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Ian 2012, 2:14 pm

Vic probabil le conferă siguranţa că nu vor fi înşelate


45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Muratubagzlernz0
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 10 Ian 2012, 2:16 pm


Tuba a ieşit de pe partea din faţă a TvNovele sârb ... nu se poate imagina ceea ce trebuie să fie textul din interiorul 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Asi
http://translate.google.ro/translate?hl=ro&sl=hr&u=http://forum2.orbis.hr/showthread.php%3Fgoto%3Dnewpost%26t%3D607688&ei=wCYMT4iNN5GDtQbDmtChBA&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CCMQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dstranica%2Bforumhr%2Bmurat%2Byildirim%26hl%3Dro%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DcLb%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26prmd%3Dimvnso
ce siguranta Simi?
AU NEVOIE DE SIGURANTA ATUNCI CAND NU-SI CASTIGA SINGURE EXISTENTA, dar in cazurile de fata nu-mi pot imagina ca s-au indragostit de fosile, de nespalati, sau mai stiu eu ce epitete sa folosesc Smile


Ultima editare efectuata de catre andradamaria in Mar 10 Ian 2012, 2:20 pm, editata de 1 ori
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 24 din 43 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum