Serialesitelenovelet
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+12
victorelalove
GUMUS-NOOR
ninnet
michiper68
vivi
dana17
lica54
Admin_dea05
axxa246
Nicky
pufy2010
dubaisport
16 participanți

Pagina 43 din 43 Înapoi  1 ... 23 ... 41, 42, 43

In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 14 Ian 2012, 2:06 am

fetelor eu vă spun " Noapte bună """ 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 155656 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 155656
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 14 Ian 2012, 2:08 am

michiper68 a scris:


pai s-au chinuit atata sa ne explice ca fatmagul e rolul principal. e drama lui fatmagul. sa-l lase pe kerim in pace. pana acum kerim se tot culpabiliza ca nu trebuie sa o lase singura pe fatmagul ca mereu pateste cate ceva, acum de ce l-a lasat fatmagul singur?
Deci il va salva cucul si pupaza ...sau in cel mai bun caz , vanatorul care se duca la casa bunicutii .
Va sangera ...pana va ajunge Gullia de la Stanbul . sad

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 155656 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 155656 Denisa !!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 14 Ian 2012, 2:11 am

noapte buna denisa!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 14 Ian 2012, 2:12 am

pai pe ei oricum ii duce la spital cu masina personala, asha e in toate serialele, cum pateste unu cate ceva iau cheile de la masina, ei nu zic suna la ambulanta. si kerim se va salva singur, se va duce singur la spital, ca e turc, are sange de turc in el.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 14 Ian 2012, 2:19 am

michiper68 a scris:se va duce singur la spital, ca e turc, are sange de turc in el.

Smile Smile Smile Smile
Cred ca asa va face . Asta si este rolul prosopului ala ... si-l pune pe rana se urca in pick-up ...si conduce pana la cel mai apropiat spital . stupid
Ceva nu se leaga cum trebuie in trailer . Mai dureaza dupa ce intra el vesel in curte cu lanterna aia chioara ...ca si pusca aia face mai multa lumina cand trage glontul . Cred ca el se duce totusi sa vada ce s-a auzit de afara .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 14 Ian 2012, 2:24 am

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Smile
Cred ca asa va face . Asta si este rolul prosopului ala ... si-l pune pe rana se urca in pick-up ...si conduce pana la cel mai apropiat spital . stupid
Ceva nu se leaga cum trebuie in trailer . Mai dureaza dupa ce intra el vesel in curte cu lanterna aia chioara ...ca si pusca aia face mai multa lumina cand trage glontul . Cred ca el se duce totusi sa vada ce s-a auzit de afara .

pai ploua. si data trecuta a zis ca trebuie sa mute frunzele de la parau ca vin ploile si nu le-a mai mutat. cine stie acum dupa ce mai umbla el noaptea cu lanterna aia . e din aia mica . mai bine tinea cate un batz de chibrit in mana ca tot lumina mai mult. ei asha ies noaptea din casa, la marginea padurii , cu pix cu lanterna .sa nu vada pe unde calca.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 14 Ian 2012, 2:29 am

michiper68 a scris: ei asha ies noaptea din casa, la marginea padurii , cu pix cu lanterna .sa nu vada pe unde calca.

Smile Smile Smile Smile
Isi scoate neibii ochii in vreo grebla de prin curte . Toporul unde l-o fi pus ?( uite , putea fi o arma de temut ...arunca cu el spre inamic ) . Doamne fereste ...ce mesaj se transmite asa ? Daca pleci la cabana ..ia aminte , vei fi impuscat de fortul logodnic al sotiei ...care nu iti este sotie pe de-antregul !!! stupid stupid stupid MAI BINE , ERA O CONFRUNTARE INTRE VIOLATOR SI EL ...Mustafa de ce se mai suceste ? Isi aminti de copii pe care nu i-a avut cu Gullia ? Sau este gelos pe parul lui Kerim ? Exclamation
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 14 Ian 2012, 2:32 am

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Smile
Isi scoate neibii ochii in vreo grebla de prin curte . Toporul unde l-o fi pus ?( uite , putea fi o arma de temut ...arunca cu el spre inamic ) . Doamne fereste ...ce mesaj se transmite asa ? Daca pleci la cabana ..ia aminte , vei fi impuscat de fortul logodnic al sotiei ...care nu iti este sotie pe de-antregul !!! stupid stupid stupid MAI BINE , ERA O CONFRUNTARE INTRE VIOLATOR SI EL ...Mustafa de ce se mai suceste ? Isi aminti de copii pe care nu i-a avut cu Gullia ? Sau este gelos pe parul lui Kerim ? Exclamation


nuuuu. lui mustafa ii trebuia prosopul de la gatul lui kerim ca il udase ploaia. sa vezi ca la spital kerim va ajunge fara prosop. ca si mustafa cand i se pune pata nu-l mai scoti din ale lui, e prea 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 2743637754 si agitat. oricum kerim se va face bine repede ca va juca la nunta lui abla.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 14 Ian 2012, 2:36 am

michiper68 a scris:


nuuuu. lui mustafa ii trebuia prosopul de la gatul lui kerim ca il udase ploaia. sa vezi ca la spital kerim va ajunge fara prosop. ca si mustafa cand i se pune pata nu-l mai scoti din ale lui, e prea 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 2743637754 si agitat. oricum kerim se va face bine repede ca va juca la nunta lui abla.
Daaaaaaaaaaa ...cu Gullia lui . Sa vezi al patru-lea lor dans . Cred ca va fi o minunatie ...nu se mai dezlipesc de data asta ...Si Gullia va prinde buchetul .

Totusi Kerim va avea nevoie de ajutor ca sa ajunga la tratament . Si Gullia cred ca nu va fi asa de socata de veste . Nu o scoate din ale ei ...ea tot la sarmale si ardei umpluti se va gandi , chiar si cu Kerim pe patul de spital . I-o duce si lui vreo briosa in forma de inima ....
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 14 Ian 2012, 2:39 am

victorelalove a scris:
Daaaaaaaaaaa ...cu Gullia lui . Sa vezi al patru-lea lor dans . Cred ca va fi o minunatie ...nu se mai dezlipesc de data asta ...Si Gullia va prinde buchetul .

Totusi Kerim va avea nevoie de ajutor ca sa ajunga la tratament . Si Gullia cred ca nu va fi asa de socata de veste . Nu o scoate din ale ei ...ea tot la sarmale si ardei umpluti se va gandi , chiar si cu Kerim pe patul de spital . I-o duce si lui vreo briosa in forma de inima ....

abla isi va face buchet din plantele ei medicinale. niste musetel si coada calului. buchetul il prinde mukko ca e experta in catarari. e alpinist utilitar, nu a ramas geam din casa aia neexecutat de mukko.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 14 Ian 2012, 2:43 am

michiper68 a scris:

abla isi va face buchet din plantele ei medicinale. niste musetel si coada calului. buchetul il prinde mukko ca e experta in catarari. e alpinist utilitar, nu a ramas geam din casa aia neexecutat de mukko.
Eu din cauza asta sper ca Gullia si Kerim sa nu-si petreaca prima noapte in casa aia . Cred ca sunt toti , ba pe la usa , ba pe la balcoane . Mukka cred ca se ascunde sub pat . Si asa sunt speriati de bombe copii ... zici ca vor trebui sa le dezamorseze ...asa fete au . stupid stupid stupid Gullia se gandeste daca sa se arunce de la geam ...Kerim se gandeste ce cauta el acolo . Fericirea este la ea acasa ...sau in camera .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 14 Ian 2012, 2:47 am

victorelalove a scris:
Eu din cauza asta sper ca Gullia si Kerim sa nu-si petreaca prima noapte in casa aia . Cred ca sunt toti , ba pe la usa , ba pe la balcoane . Mukka cred ca se ascunde sub pat . Si asa sunt speriati de bombe copii ... zici ca vor trebui sa le dezamorseze ...asa fete au . stupid stupid stupid Gullia se gandeste daca sa se arunce de la geam ...Kerim se gandeste ce cauta el acolo . Fericirea este la ea acasa ...sau in camera .

acolo ii culca. in patul ala unde nu incape kerim. si asha au paturi mici si inguste in toata casa. accidental kerim va sta jumatate in pat jumatate peste fatmagul.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 14 Ian 2012, 2:51 am

michiper68 a scris:

acolo ii culca. in patul ala unde nu incape kerim. si asha au paturi mici si inguste in toata casa. accidental kerim va sta jumatate in pat jumatate peste fatmagul.
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 539466 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 539466 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 539466
O sufoca !!! La cat este el de mare si la cat este Gullia de micuta . Mai bine se culca el in pat ...si Gullia peste el . Ca nu au ce face ...asta daca nu se va culca cateva episoade pe jos . stupid

Cat de tare este comm asta :

Of course we know this is just a soap but the second I saw Kerim shot I screamed vayyyyyyyyyyyyyyyyyyy elin kolin kerelaaaaa. Smile Smile Smile
Ce o vrea sa spuna la final ??????? Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 14 Ian 2012, 2:55 am

victorelalove a scris:
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 539466 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 539466 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 539466
O sufoca !!! La cat este el de mare si la cat este Gullia de micuta . Mai bine se culca el in pat ...si Gullia peste el . Ca nu au ce face ...asta daca nu se va culca cateva episoade pe jos . stupid


pe jos l-au culcat in bbo. si acolo aveau paturi. si aici nici pe jos nu are loc. au un casoi imens si camerele sunt mici cu paturi mici si inghesuite. si la cabana , pare imensa din afara dar cand a vrut sa vina mukko in vizita au zis ca au doar 2 camere. si alea minuscule. si restul casoaiei ce e? piscina? sala de biliard?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 14 Ian 2012, 2:57 am

nu inteleg. dar sigur kerim va tzipa cand il pupa fatmagul si va rade in hohote cand il va impusca mustafa.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 14 Ian 2012, 2:59 am

michiper68 a scris:


pe jos l-au culcat in bbo. si acolo aveau paturi. si aici nici pe jos nu are loc. au un casoi imens si camerele sunt mici cu paturi mici si inghesuite. si la cabana , pare imensa din afara dar cand a vrut sa vina mukko in vizita au zis ca au doar 2 camere. si alea minuscule. si restul casoaiei ce e? piscina? sala de biliard?
Smile Smile Smile Smile
Cred ca sala de cinema !!!
A fost tare faza cand a sunat telefonul ( erau ei la cabana ) si Kerim era sigur ca este Mukka . Mi-au placut atunci ...mi s-au parut foarte naturali .

Mukka cred ca se duce peste ei oriunde s-ar muta ...doar , doar mai vede si ea ceva interesant . Sa o vezi cand afla ca l-au impuscat pe Krerim , cred ca este cea mai tonica . Ce a tipat si va vaicarit ea la nastere ...acum va fi si mai si ... stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 14 Ian 2012, 3:01 am

michiper68 a scris:nu inteleg. dar sigur kerim va tzipa cand il pupa fatmagul si va rade in hohote cand il va impusca mustafa.
Kerimel s-ar putea sa tipe cand il pupa Gullia lui ... pentru ca i-o veni vreo pofta exact cand este luat cu targa si dus la operatie ... Sare fata pe el . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 14 Ian 2012, 3:06 am

victorelalove a scris:
Kerimel s-ar putea sa tipe cand il pupa Gullia lui ... pentru ca i-o veni vreo pofta exact cand este luat cu targa si dus la operatie ... Sare fata pe el . Smile


la trailerul asta au scris fanii mai mult ca de obicei.


vic mi-e foarte somn , nu mai stau, poate avem noroc maine de alte explicatii ca sunt fanii ingrijorati. noapte buna!!!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 14 Ian 2012, 3:10 am

vic au facut fanii o poza si au luminosit-o. din trailer. kerim are telefonul in mana.

michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 14 Ian 2012, 3:16 am

Multumesc , Michi !!
Poate ca vorbeste cu cineva la telefon ...sau bine ca va putea suna pe cineva . 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 244732
Saracii fani ...ii inteleg , sunt in aceeasi oala cu ei . Uite si tu ce face un Kerim impuscat . Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Noapte buna , Michi !! kiss 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 155656
Maine nu cred ca am sa pot intra ...cred ca ne auzim duminica seara . O sa mor de grija baiatului . affraid affraid affraid

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 261578_173243156071736_128881747174544_463569_1546655_n
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Sam 14 Ian 2012, 10:38 am

buna dimineata !

Vic , Michi, Denisa ..da' mult mai vorbirati azi-noapte..pardon ..azi dimineata Smile Smile Smile

sa-nteleg ca acum dormiti ?

va las o cafea ,cred ca aveti nevoie de ea ,Lica se pare ca e libera azi

cafea 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 361157 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 772202 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 772202

pe mai tarziu ! kiss kiss kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Sam 14 Ian 2012, 10:55 am

cafea Buna dimineata! Mie nu prea imi place promo-ul.Nu aduce nimic nou legat de relatia Kerim-Fatmagul.
Sarutul in palma e deja fumat.Ar trebui altceva.
Iar impuscatura nu aduce nimic bun,doar mai multi nervi si suferinta.
Astept sa vad episodul.
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 3008458866 Va doresc un weekend excelent!





Noul topic https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t440-15-fatmagul-un-sucu-ne-general-discussions-comentarii#176108
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 43 din 43 Înapoi  1 ... 23 ... 41, 42, 43

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum