Serialesitelenovelet
4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

+6
anuta1971
narcisa
lica54
Admin_dea05
Alexa20
iulianagl
10 participanți

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 03 Ian 2012, 12:30 am

lica54 a scris:Dragalaselor vad ca nu mai este nimeni pe aici daca tot am ramas la urma am sa va invelesc va kiss kiss kiss kiss de noapte buna sting lumina inchid usa si dau drumul la caini 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 155656 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 155656
Sleep

Dau eu drumul la caini :)). Noapte buna ma duc si eu la nani. Ne vedem maine la o cafeluta. Sa vedem care se trezeste prima Smile Pupici pentru toate fetele kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 03 Ian 2012, 1:57 am

ispitutza20 a scris:

Dau eu drumul la caini :)). Noapte buna ma duc si eu la nani. Ne vedem maine la o cafeluta. Sa vedem care se trezeste prima Smile Pupici pentru toate fetele kiss
Nu da drumul la câini că mai sunt și eu pe aici. Și cum nu am de gând să dorm noaptea asta cred că eu am să mă trezesc prima. Smile Smile Smile
Alexa ești un înger, mulțumesc pentru toată munca ta, ai dreptate ți-am dus lipsa chiar dacă și eu am fost plecată, dar mă bucur că la întoarcere am avut parte de o porție zdravănă de fericire. Să ne trăiești. kiss kiss kiss floare
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 03 Ian 2012, 2:02 am

lica54 a scris:Dragalaselor vad ca nu mai este nimeni pe aici daca tot am ramas la urma am sa va invelesc va kiss kiss kiss kiss de noapte buna sting lumina inchid usa si dau drumul la caini 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 155656 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 155656
Sleep
La mulți ani Lica de ziua numelui, îți doresc să ai parte numai de bucurii și să ne întâlnim cât mai des pe forum. Îmi pare rău că nu am fost cu voi de ziua ta, dar poate mai ai o felie de tort prin frigider și pentru mine. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 03 Ian 2012, 2:16 am

iulianagl a scris:Eu va spun noapte buna ca nu mai pot sta m-apucat iar ameteala. 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 155656 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 155656 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 720534 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 523120 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 523120
Iuliana îmi pare rău să aflu că ești bolnavă. Cred că e blestemul Debunei, că ai zis că e canibală și-a mâncat urechea lui Gurmeet. Smile Smile Smile Smile Smile Poate dacă o mănânci tu pe cealaltă te faci repede bine. Însănătoșire grabnică. kiss kiss kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 03 Ian 2012, 2:58 am

Admin_dea05 a scris:Buna!.Da am schimbat bannerul.Cei drept mi-a luat cam mult creatia dar a meritat cupidon
Dea ai făcut niște lucruri minunate, bannerul arată superb, la fel și pozele și videoclipurile. Iar bucățica noastră de forum se face din ce în ce mai mare și atrage tot mai multe fete. Și acum mă gândesc ce norocoasă am fost să dau peste voi. kiss kiss kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 03 Ian 2012, 3:19 am

tiberici a scris:Buna dimineata!

Va salut cu mult drag pe toate si marturisesc sincer ca sunt si eu contaminata cu virusul Geet/Maan .... chiar mai rau decat Asi/Demir.
Sunt la zi cu episodele, videoclipurile, etc.... si astept cu nerabdare un sarut de la ei. La Asi la ep. 15 au rezolvat-o... dar Maan si Geet....
Stiti cumva cate episoade sunt....? Oare nu a exstat nimic, nimic intre ei..... dupa cum au plans la terminarea filmarilor..... ce o fi in inimile lor in realitate....
PS:Sunteti "marfa" fetelor (cum spune baiatul meu....) jos palaria in fata voastra .... pentru bucuria pe care ne-o faceti! :drunken:
Bine ai venit cu noi Tiberici kiss , te așteptăm să intri cât mai des. Cât despre un sărut în acest film nu cred să avem parte, dar sinceră să fiu, la cât de frumoase sunt scenele dintre Maan și Geet chiar nu duc lipsa.
Uite un videoclip cu scene fierbinți Smile Smile Smile Maan Geet.

https://www.youtube.com/watch?v=8D2B6dx6h0E&feature=fvwrel

narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 03 Ian 2012, 4:15 am

Întrebai Dea cum se traduce titlul filmului. Abia acum revăzând episodul 16 minutul 4.06 am văzut și auzit în melodia de rămas bun de la părinți a lui Geet titlul filmului - Geet a plecat printre străini. Alexa tradusese de mult titlul iar eu ce m-am mai chinuit să traduc cu Google. De fiecare dată când revăd filmul mai descopăr ceva nou, mai am câte o revelație Smile Smile Smile .
Revelația de la opt dimineața după o noapte de nesomn. În episodul 45 la sfârșit iar este melodia cu plecatul lui Geet printre străini. Cum nu am văzut detaliile astea până acum?

Fetele bună dimineața și o cafea de la mine. Sau mai multe. cafea cafea cafea 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 433230 Eu sigur voi avea nevoie. Baba ji, când ne lasă virusul Maangeet?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 03 Ian 2012, 9:16 am

narcisa a scris:Întrebai Dea cum se traduce titlul filmului. Abia acum revăzând episodul 16 minutul 4.06 am văzut și auzit în melodia de rămas bun de la părinți a lui Geet titlul filmului - Geet a plecat printre străini. Alexa tradusese de mult titlul iar eu ce m-am mai chinuit să traduc cu Google. De fiecare dată când revăd filmul mai descopăr ceva nou, mai am câte o revelație Smile Smile Smile .
Revelația de la opt dimineața după o noapte de nesomn. În episodul 45 la sfârșit iar este melodia cu plecatul lui Geet printre străini. Cum nu am văzut detaliile astea până acum?

Fetele bună dimineața și o cafea de la mine. Sau mai multe. cafea cafea cafea 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 433230 Eu sigur voi avea nevoie. Baba ji, când ne lasă virusul Maangeet?

Buna dimineata Narcisa kiss Ne-a fost tare dor de tine. Da asa e, am tradus titlul, dar nu imi prea place cum suna in romana. Asa ca l-am lasat asa.
Mersi pentru cafea, chiar aveam nevoie. Astazi parca sunt la telefonie. Suna telefoanele in draci Smile
Acum o sa imi beau cafelutza linistita cu Maan & Geet. Iar apoi ma ocup de treaba mea :* kiss

Bine ai revenit printre noi. kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 03 Ian 2012, 9:18 am

Si apropo, Narcisa. M-am gandit sa iti fac o surpriza, cred ca deja ai vazut-o https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t431-abhinav-shukla

Ti-a placut ? kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 03 Ian 2012, 9:20 am

Buna dimi!!!Am venit si eu cu cafeluta! 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 361157 ..Narcisa multumim pt cafea o beau pe a ta prima asa sa nu te supi ca vad ca ai pregatit-o cu dragoste.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 03 Ian 2012, 9:35 am

ispitutza20 a scris:Si apropo, Narcisa. M-am gandit sa iti fac o surpriza, cred ca deja ai vazut-o https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t431-abhinav-shukla

Ti-a placut ? kiss
Mai întrebi? Am văzut-o și mi-a plăcut. Foarte muuuuuuuult. confused Mai ales că ai pus poze pe care nu le văzusem până acum.
Îmi pare rău doar că Abhinav a luat hotărârea de a nu mai juca în filme 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 1450537109 . Sper totuși să se răzgândească. 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 229917 E prea frumos ca să nu îl mai văd în nici un film. Mi-am promis că nu mă mai uit la nici un film indian pentru că ăștia îți iau mințile dar pentru el mă risc.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 03 Ian 2012, 9:35 am

http://sendables.jibjab.com/view/U8XW1OYOGv9Osne2 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 187894
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 03 Ian 2012, 9:39 am

Admin_dea05 a scris:Buna dimi!!!Am venit si eu cu cafeluta! 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 361157 ..Narcisa multumim pt cafea o beau pe a ta prima asa sa nu te supi ca vad ca ai pregatit-o cu dragoste.
Astăzi n-am altă treabă decât să fac cafele și să mă uit la film. Micul dejun sper să-l aducă Lica, pe mine nu contați că nu-mi iese. Dar o cafea vă mai aduc din când în când mai ales că sunteți fete muncitoare. Nu știu dacă ai făcut-o special, dar poza cu Maan și Geet iese în evidență în banner. Ce-mi place cum se vede. 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 283516 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 283516 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 283516
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 03 Ian 2012, 9:41 am

narcisa a scris:
Astăzi n-am altă treabă decât să fac cafele și să mă uit la film. Micul dejun sper să-l aducă Lica, pe mine nu contați că nu-mi iese. Dar o cafea vă mai aduc din când în când mai ales că sunteți fete muncitoare. Nu știu dacă ai făcut-o special, dar poza cu Maan și Geet iese în evidență în banner. Ce-mi place cum se vede. 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 283516 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 283516 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 283516
Smile Smile Smile Smile Nu am facut-o special asa a vrut Baba Ji sa iasa Smile
Ce promo frumos de acum un an!!
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KdEnBHVLMPw
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 03 Ian 2012, 9:43 am

Admin_dea05 a scris:http://sendables.jibjab.com/view/U8XW1OYOGv9Osne2 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 187894

Smile Smile Smile Smile Ce beton arată Maan cu perucă. Și așa are părul un pic cam mare, să nu-i fie de deochi, că tare e frumușel.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 03 Ian 2012, 9:46 am

narcisa a scris:
Admin_dea05 a scris:http://sendables.jibjab.com/view/U8XW1OYOGv9Osne2 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 187894

Smile Smile Smile Smile Ce beton arată Maan cu perucă. Și așa are părul un pic cam mare, să nu-i fie de deochi, că tare e frumușel.

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Yt10
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 03 Ian 2012, 9:49 am

Admin_dea05 a scris: Smile Smile Smile Smile Nu am facut-o special asa a vrut Baba Ji sa iasa Smile
Ce promo frumos de acum un an!!
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KdEnBHVLMPw

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 244732 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 244732 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 244732 Baba ji ești cel mai tare.
Geet a început să viseze cai albi pe pereți. Nici eu nu sunt prea departe. Cred că voi începe și eu să am vedenii după atâta uitat la film. La nouă dimineața eu stăteam cu două becuri aprinse. Și zece becuri să fi fost și tot același lucru vedeam: Maan Geet, Geet Maan.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 03 Ian 2012, 10:00 am

Wanna be my Chammak Chalo?

Chammak Chalo ce inseamna?

m-a inebunit melodia asta 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 352762
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Mar 03 Ian 2012, 10:01 am

Buna dimineta dragalaselor!!Vad ca ati fost tare harnicute astazi vati trezit mai dimineata ca mine....Dar dupa cate vad narcisa nu a avut somn deloc ia fost dor de Geet si Maan...Mai vin si eu cu o cafeluta si un mic dejun..

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 198d65af4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 0fbace18
iar pentru narcisa tort..
4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 X14355831
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 03 Ian 2012, 10:09 am

Admin_dea05 a scris:Wanna be my Chammak Chalo?

Chammak Chalo ce inseamna?

m-a inebunit melodia asta 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 352762
Nu știu ce înseamnă (am încercat cu Google) dar după câte văd în videoclip cred că e interesant să fii Chammak Challo. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 03 Ian 2012, 10:12 am

lica54 a scris:Buna dimineta dragalaselor!!Vad ca ati fost tare harnicute astazi vati trezit mai dimineata ca mine....Dar dupa cate vad narcisa nu a avut somn deloc ia fost dor de Geet si Maan...Mai vin si eu cu o cafeluta si un mic dejun..

[
iar pentru narcisa tort..
4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 X14355831

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 57855 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 57855 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 57855 pentru tort și pentru micul dejun.
Așa este am venit cu un dor nebun de Maan și Geet. Iar fac din noapte zi. Păcat că zilele și nopțile sunt atât de scurte.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Mar 03 Ian 2012, 10:14 am

Dragalaselor plec oleaca la plimbare ca zilele astea nu am esit deloc din casa...va doresc o zi buna spor la crosetat sa am ce citi cand ma intorc kiss kiss kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 03 Ian 2012, 10:29 am

narcisa a scris:
Nu știu ce înseamnă (am încercat cu Google) dar după câte văd în videoclip cred că e interesant să fii Chammak Challo. Smile
foarte! si cum se pronunta pare atat de SEXI 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 131747
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 03 Ian 2012, 10:30 am

narcisa a scris:
Nu știu ce înseamnă (am încercat cu Google) dar după câte văd în videoclip cred că e interesant să fii Chammak Challo. Smile

Chammak Challo = My flashy girl, my girl whit attitude (adica pe romaneste : fata mea sclipitoarte, fata mea cu atitudine. ) kiss This is Geet my Chammak Challo 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 283516
Daca poate cine sa imi spune si o alta varianta care ar merge din engleza in romana v-as fi tare recunoscatoare. O sa traduc si melodia asta si nu suna prea bine fata mea sclipitoare Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 03 Ian 2012, 10:32 am

Eu va las putin, ca am de facut curatenie. Si am un chefffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff Smile Smile
Exclamation Exclamation Exclamation
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 4.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum