Serialesitelenovelet

46. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Pagina 5 din 44 Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 44  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: 46. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove la data de Lun 16 Ian 2012, 12:42 am

NOAPTE BUNA , DRAGI COPII !!

inca am obsesia cu serialul asta .  

victorelalove
moderator
moderator

Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: 46. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA la data de Lun 16 Ian 2012, 12:46 am

VIc

DENISA
moderator
moderator

Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

Vezi profilul utilizatorului http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Mesaj Scris de amiraa la data de Lun 16 Ian 2012, 2:30 am

amiraa
membru activ
membru activ

Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Mesaj Scris de lica54 la data de Lun 16 Ian 2012, 9:15 am

Dragalaselor buna dimineata la o cafea!!!si un ceai

lica54
vip
vip

Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 62
Localizare : Galati

Sus In jos

Mesaj Scris de andradamaria la data de Lun 16 Ian 2012, 9:40 am

buna dimineata si o saptamana buna sa aveti!

andradamaria
vip
vip

Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de victorelalove la data de Lun 16 Ian 2012, 10:05 am

BUNA DIMINEATA !!

O saptamana frumoasa va doresc !!

Multumim , Lica !! kiss kiss kiss

Multumim , Andrada !! kiss kiss kiss

cafea cafea

victorelalove
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de andradamaria la data de Lun 16 Ian 2012, 10:45 am

victorelalove a scris:BUNA DIMINEATA !!

O saptamana frumoasa va doresc !!

Multumim , Lica !! kiss kiss kiss

Multumim , Andrada !! kiss kiss kiss

cafea cafea
Vic, esti bine?
m-am uitat la tv aseara..sper ca nu s-a intamplat nimic in zona ta! kiss

andradamaria
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de victorelalove la data de Lun 16 Ian 2012, 10:50 am

andradamaria a scris: Vic, esti bine?
m-am uitat la tv aseara..sper ca nu s-a intamplat nimic in zona ta! kiss
Buna , Andrada !!
Sunt bine , multumesc frumos . kiss Nu stau in zona aia si din cate stiu eu pe aici nu s-a intamplat nimic . Dar si eu am ramas uimita de cele intamplate . Te pune pe ganduri ... Cum functioneaza de fapt lumea asta ? Cat de usor se pot schimba lucrurile ? Cat de usor pot fi manipulati oamenii ?
Este de gandit ...si de teama . kiss

victorelalove
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de andradamaria la data de Lun 16 Ian 2012, 11:10 am

victorelalove a scris:
Buna , Andrada !!
Sunt bine , multumesc frumos . kiss Nu stau in zona aia si din cate stiu eu pe aici nu s-a intamplat nimic . Dar si eu am ramas uimita de cele intamplate . Te pune pe ganduri ... Cum functioneaza de fapt lumea asta ? Cat de usor se pot schimba lucrurile ? Cat de usor pot fi manipulati oamenii ?
Este de gandit ...si de teama . kiss
asa este, dar pe de alta parte parca ar fi fost doua lumi in aceeasi lume kiss
din punctul meu de vedere unii au avut dreptate si cei cu violentele nu!
asa ca nu-mi dau seama cata manipulare si cat adevar reflecta toate astea..dar intradevar ca sa se schimbe sau nu lumea asta ar fi bine sa "stim si noi"nu numai EI!!! Smile

andradamaria
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de victorelalove la data de Lun 16 Ian 2012, 11:19 am

andradamaria a scris:..dar intradevar ca sa se schimbe sau nu lumea asta ar fi bine sa "stim si noi"nu numai EI!!! Smile
Cum este pana la urma : Anarhie ? sau ... Vechiile oranduiri sunt mai bune ? kiss
Este mult de discutat aici Andrada ...si eu simt ca subiectul ma depaseste . Da ...pot spune cum ma afecteaza pe mine ( ca simplu muritor ) ...dar atata tot . Sunt interese enorme ...care nu privesc oamenii de rand ( in sensul ca nu sunt inclusi in "MARELE PLAN " ). Puterea imbata ...si puterea cere si mai multa putere . Omul ( asta cu viata simpla ...de OM) ajunge intr-un final la un nivel de saturatie , izbugneste ...si apoi LINISTE . Ca dupa aceea sa creasca iar "destulul" ... si iar urmeaza o descarcare . Si tot asa ... de la inceputurile omenirii ...si pana la finalul ei . kiss

victorelalove
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de andradamaria la data de Lun 16 Ian 2012, 11:34 am

victorelalove a scris:
Cum este pana la urma : Anarhie ? sau ... Vechiile oranduiri sunt mai bune ? kiss
Este mult de discutat aici Andrada ...si eu simt ca subiectul ma depaseste . Da ...pot spune cum ma afecteaza pe mine ( ca simplu muritor ) ...dar atata tot . Sunt interese enorme ...care nu privesc oamenii de rand ( in sensul ca nu sunt inclusi in "MARELE PLAN " ). Puterea imbata ...si puterea cere si mai multa putere . Omul ( asta cu viata simpla ...de OM) ajunge intr-un final la un nivel de saturatie , izbugneste ...si apoi LINISTE . Ca dupa aceea sa creasca iar "destulul" ... si iar urmeaza o descarcare . Si tot asa ... de la inceputurile omenirii ...si pana la finalul ei . kiss
DA ESTE MULT DE DISCUTAT, anarhisti sunt peste tot in lume, si teorii ale conspiratiei la fel, nu sunt o regalista dar constat ca tarile cu monarhii constitutionale sunt cele mai prospere...acesta este un adevar necontestabil! asa ca atunci cand printr-o rasturnare violenta a unei oranduiri si re-resturnarea ei prin aceeasi metoda ar fi fost bine sa reluam de unde am ramas...dar lumea merge inainte ..si sunt destule supape de refulare, fara violenta, sad
eu credeam ca suntem un popor pasnic, care de-a lungul istoriei doar s-a aparat si n-a avut tendinte expansioniste, poate ca asta facem ,ne aparam noi de noi! kiss

andradamaria
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de victorelalove la data de Lun 16 Ian 2012, 11:44 am

andradamaria a scris:
eu credeam ca suntem un popor pasnic, care de-a lungul istoriei doar s-a aparat si n-a avut tendinte expansioniste, poate ca asta facem ,ne aparam noi de noi! kiss
Da ...aici ai dreptate . Am stat si ne-am aparat . Nu prea stim noi sa "atacam" ...si cand o facem ( rar de tot) parca nici nu ne "iese" ( lipsa de experienta ) . kiss
Cred ca in prima faza ar trebui strigat "toti ca unul" . Si altfel ar sta situatia . Sa auzi 100.000 de oameni strigand ca o singura voce ...ar fi ceva . Insa cateodata mai vrem sa dansam "pinguinul" ... ne place sa transformam ceva real si dureros... intr-un circ .

Stii ...ca se spune :CA FIECARE POPOR ARE CONDUCATORII PE CARE II MERITA . Poate ca este adevarat ...trist , dar adevarat . Eu am tot sperat sa fie o fraza "ireala" . Smile kiss

victorelalove
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA la data de Lun 16 Ian 2012, 11:51 am

Bună drăgălaşelor !!!

DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de victorelalove la data de Lun 16 Ian 2012, 11:52 am

Buna , Denisa !!

Cum se uita Tuba la el in ultima poza !! kiss
Pardon , Asi ... ca ei vor spune ca au jucat ... stupid

victorelalove
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA la data de Lun 16 Ian 2012, 11:56 am

Vic acolo se uită nu se uită dar dacă urmăreşti ultimile ep din serial şi eşti atentă doar la cum se privesc îţi taie respiraţia , parca se contopesc privirile .

DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de victorelalove la data de Lun 16 Ian 2012, 12:00 pm

DENISA a scris:Vic acolo se uită nu se uită dar dacă urmăreşti ultimile ep din serial şi eşti atentă doar la cum se privesc îţi taie respiraţia , parca se contopesc privirile .

Stiau ca nu se vor mai vedea , Denisa . sad sad sad sad sad sad Sunt sigura ... cred ca le venea sa urle de durerea ca gata ...bitti !!!
Si nu au spus nimic si nu au facut nimic ... ca sa se schimbe destinul ...

victorelalove
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA la data de Lun 16 Ian 2012, 12:04 pm

gesturile , privirile , atingerile te plimbau prin nişte stări kiss kiss kiss totul era real , e imposibil oricât cât de buni ar fi fost să le iasă totul atât de natural.

DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de victorelalove la data de Lun 16 Ian 2012, 12:06 pm

Sa-i credem pe cuvant , Denisa !! kiss
Poate ca simteau nevoia sa dea totul pentru banii pe care ii castigau ... si se mai simteau si bine .

victorelalove
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA la data de Lun 16 Ian 2012, 12:10 pm

Vic , eu nu vreau să-i cred pe cuvânt , erau la final de proiect , banii erau aceeaşi şi erau deja încasaţi contractele fusese deja parafate .

DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de victorelalove la data de Lun 16 Ian 2012, 12:16 pm

Se obisnuisera asa , Denisa !!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Nu stiau alt mod de a se uita unul la altul ...micutii ....

Mai tu votezi cu Murat ? Ca avea azi dimineata 8% si acum are 4% . Mie mi se pare tare ciudata anketa alora . Imediat se dau peste cap procentele . Inteleg ca voteaza multa lume ...dar sa fie in cateva minute diferente asa de mari ... ca doar nu sunt 3 voturi si alea dau peste cap totul . In sfarsit ...de unde sa stim . Dar de ce nu ne arata numarul de voturi ? Mi s-ar parea ca urmaresti si tu mai usor cum se desfasoara lucrurile . Asa ... nu-mi place .

victorelalove
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA la data de Lun 16 Ian 2012, 12:19 pm

sunt dubioase rezulatetele la vot , azi am votat de la 3 PC-uri

Vic la ei totul era inerţie , totul venea din interior , nici nu trebuiau să gândească prea mult

DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de victorelalove la data de Lun 16 Ian 2012, 12:22 pm

DENISA a scris: sunt dubioase rezulatetele la vot , azi am votat de la 3 PC-uri

Vic la ei totul era inerţie , totul venea din interior , nici nu trebuiau să gândească prea mult

Credeam ca doar mie mi se par dubioase . Probabil ca de aceea nici nu vor sa arate numarul de voturi si ne dau doar procente . Ca nu o fi mai placut Bulent Inal decat Murat ...cu tot respectul .
Or face in asa fel incat sa-i aibe pr toti prezenti la premii . kiss
Pai cred ca-si aducea aminte ca este insurat ...cand o vedea pe . Pana atunci cred ca traia in alta lume . kiss Smile

victorelalove
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de andradamaria la data de Lun 16 Ian 2012, 12:25 pm

DENISA a scris:Vic , eu nu vreau să-i cred pe cuvânt , erau la final de proiect , banii erau aceeaşi şi erau deja încasaţi contractele fusese deja parafate .
Denisa, sa speram ca cei doi n-au dat tot ce aveau mai bun in ASI, altfel nu se pune Smile Smile acolo a fost viata reala si nu actorie kiss kiss

andradamaria
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA la data de Lun 16 Ian 2012, 12:27 pm

Andrada dacă ei sunt atât de buni după cum afirmă ei că şi-au făcut doar meseria de ce nu le-a ieşit şi în următoarele lor proiecte jocul actoricesc , s-au chinuit dar nu mergea , ceva le lipsea , ce oare ?? stupid stupid

DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de andradamaria la data de Lun 16 Ian 2012, 12:31 pm

victorelalove a scris:
Credeam ca doar mie mi se par dubioase . Probabil ca de aceea nici nu vor sa arate numarul de voturi si ne dau doar procente . Ca nu o fi mai placut Bulent Inal decat Murat ...cu tot respectul .
Or face in asa fel incat sa-i aibe pr toti prezenti la premii . kiss
Pai cred ca-si aducea aminte ca este insurat ...cand o vedea pe . Pana atunci cred ca traia in alta lume . kiss Smile
Smile Smile iar am inceput Smile Smile sunt turci nu va mirati, % sunt in general cum vor ei, probabil ca le masluiesc, sau o fac pentru activarea interesului publicului larg, incitand la voturi Smile sau pentru propriu lor interes ..nu stiu care o fi, dar se poate specula Smile Smile kiss

andradamaria
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 6:18 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 5 din 44 Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 44  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum