Serialesitelenovelet
11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

+9
costina
Ioana Style
Garo
narcisa
lica54
tiberici
Alexa20
alitheea
iulianagl
13 participanți

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mar 07 Feb 2012, 7:03 pm

Buna seara zanute kiss
Ati vazut asta ?





Ultima editare efectuata de catre alitheea in Mar 07 Feb 2012, 7:07 pm, editata de 1 ori
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 07 Feb 2012, 7:05 pm

alitheea a scris:Buna seara zanute kiss
Ati vazut asta ?






Buna zanuto da am pus-o eu mai devreme la PV section.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mar 07 Feb 2012, 7:05 pm

Cat de de domesticit in secventele astea ...Unde e sarmul si zambetul lui irezistibil...?
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mar 07 Feb 2012, 7:06 pm

iulianagl a scris:


Buna zanuto da am pus-o eu mai devreme la PV section.
Scuze , nu am intrat acolo ...Ma enerveaza ce reclama agresiva fac... 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 2743637754
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 07 Feb 2012, 7:08 pm

alitheea a scris:Cat de de domesticit in secventele astea ...Unde e sarmul si zambetul lui irezistibil...?


Asteapta zanuto c-o sa apara pe parcurs.
Azi suntem cumva in 7?A aparut inca un comentariu despre aceeassi poveste ca se lasa de seriale.De acum ne inebuneste cu vestea asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 07 Feb 2012, 7:08 pm

alitheea a scris:Scuze , nu am intrat acolo ...Ma enerveaza ce reclama agresiva fac... 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 2743637754

Pai cum vrei altfel sa ne uitam. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mar 07 Feb 2012, 7:09 pm

iulianagl a scris:


Asteapta zanuto c-o sa apara pe parcurs.
Azi suntem cumva in 7?A aparut inca un comentariu despre aceeassi poveste ca se lasa de seriale.De acum ne inebuneste cu vestea asta.
Eu zic ca se baga singur in seama si incearca sa atraga atentia...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 07 Feb 2012, 7:09 pm

Eu nu inteleg de ce nu apare nimic despre Drashti si toti se intreaba acelasi lucru.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 07 Feb 2012, 7:10 pm

alitheea a scris:Eu zic ca se baga singur in seama si incearca sa atraga atentia...


Eu cred ca ii este frica, ca-si pierde fanii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mar 07 Feb 2012, 7:11 pm

iulianagl a scris:

Pai cum vrei altfel sa ne uitam. Smile Smile Smile
Eu nu cred ca ma uit , abia am timp de astea ...Si nici nu ma atrage sa il vad dandu-se mare ... 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 2743637754
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mar 07 Feb 2012, 7:12 pm

Sa nu crezi ca fanii nu ii taxeaza greselile ...Forteaza si el nota , pana acnd apare ceva despre Drashti si nu o sa mai aiba acelasi rezultat...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Mar 07 Feb 2012, 7:15 pm

Buna dragalaselor!Voi nu stiti ca ce-i mult strica...Si intodeauna la o marfa proasta i se face reclama multa kiss kiss


lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mar 07 Feb 2012, 7:16 pm

iulianagl a scris:


Asteapta zanuto c-o sa apara pe parcurs.
Azi suntem cumva in 7?A aparut inca un comentariu despre aceeassi poveste ca se lasa de seriale.De acum ne inebuneste cu vestea asta.


El tot se lanseaza comentariu despre aceeassi poveste ca se lasa de seriale (el sau presa), dar daca DD deja e in negocieri ???? Si din aceasta cauza nu apare nimic despre proiectele ei....?
Lucreaza (el) la serial, nici nu a filmat primul ep. si vrea sa se lase pt a incepe altceva.... va da-ti seama ce chelf de lucru are....? Are grija frezei si pudratului pe sprancene....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 07 Feb 2012, 7:16 pm

Selin a scris:Buna seara!Ce mai ziceti,dragutelor?

[]
Bună Selin. Stăm la căldură.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 07 Feb 2012, 7:18 pm

alitheea a scris:Buna seara zanute kiss
Ati vazut asta ?

[]

Bună Nico. kiss Eu l-am văzut. Nu scap nimic.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 07 Feb 2012, 7:19 pm

alitheea a scris:Sa nu crezi ca fanii nu ii taxeaza greselile ...Forteaza si el nota , pana acnd apare ceva despre Drashti si nu o sa mai aiba acelasi rezultat...


Aici s-ar putea sa ai dreptate ca si eu m-am gandit la asta cred ca-l lasa pe el sa-si faca rondul si dupa care vine si ea cu ceva.Eu am sa ma uit si la unul si la altul dar daca nu-mi place gata s-a rupt filmul si la unul si la altul totusi sunt sigura ca ea o sa faca fata cu orice ar juca stie sa se adapteze si sa scoata il lumina rolul la amandoi ca si la Geet am vazut ca multi il criticau pe Gurmeet de unele chestii precum ca nu se implica mai mult si asta din cauza nevestii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 07 Feb 2012, 7:20 pm

lica54 a scris:Buna dragalaselor!Voi nu stiti ca ce-i mult strica...Si intodeauna la o marfa proasta i se face reclama multa kiss kiss



Buna Dadi si aici bine graiesti. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 07 Feb 2012, 7:24 pm

tiberici a scris:


El tot se lanseaza comentariu despre aceeassi poveste ca se lasa de seriale (el sau presa), dar daca DD deja e in negocieri ???? Si din aceasta cauza nu apare nimic despre proiectele ei....?
Lucreaza (el) la serial, nici nu a filmat primul ep. si vrea sa se lase pt a incepe altceva.... va da-ti seama ce chelf de lucru are....? Are grija frezei si pudratului pe sprancene....


Smile Smile Lucreaza foarte bine la look.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 07 Feb 2012, 7:24 pm

Dacă e marfă proastă sau nu vom vedea. Oricum e o chestiune de gusturi, nu tot ce e bun ne place și nu tot ce e rău dăm la o parte dacă ne place.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mar 07 Feb 2012, 7:25 pm

iulianagl a scris:


Aici s-ar putea sa ai dreptate ca si eu m-am gandit la asta cred ca-l lasa pe el sa-si faca rondul si dupa care vine si ea cu ceva.Eu am sa ma uit si la unul si la altul dar daca nu-mi place gata s-a rupt filmul si la unul si la altul totusi sunt sigura ca ea o sa faca fata cu orice ar juca stie sa se adapteze si sa scoata il lumina rolul la amandoi ca si la Geet am vazut ca multi il criticau pe Gurmeet de unele chestii precum ca nu se implica mai mult si asta din cauza nevestii.


Faptul ca este femeie, DD trebuie sa reapara in lumina rampei dupa.... partener adica dupa Guru si nici decum inaintea lui cu un nou proiect?
Asa o fi la indieni?
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mar 07 Feb 2012, 7:27 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile Lucreaza foarte bine la look.

Da!! DA!!! Are indicatii de la sotie ca doar ea l-a inspirat.... in alegere
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mar 07 Feb 2012, 7:27 pm

Iuliana , Maan si Geet cand trebuie sa apara in triunghiul iubirii?
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 07 Feb 2012, 7:29 pm

tiberici a scris:


Faptul ca este femeie, DD trebuie sa reapara in lumina rampei dupa.... partener adica dupa Guru si nici decum inaintea lui cu un nou proiect?
Asa o fi la indieni?

Pai cine mai stie cum e la ei.Dar nu cred, asta e o chestiune de timp.Pe mine m-a mirat faptul ca a inceput imediat un nou proiect parca-l fugareste cineva dupa nu cu mult timp inainte declarase ca are nevoie de odihna si sa petreaca mai mult timp cu cei dragi.Si dintr-odata vestea cea mare nou proiect si mai nou se lasa de seriale ca e satul sa interpreteze aceleasi roluri de fiecare data.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 07 Feb 2012, 7:30 pm

alitheea a scris:Iuliana , Maan si Geet cand trebuie sa apara in triunghiul iubirii?

Au aparut mai de mult. Smile Smile De ce vrei sa vezi slitul lui Maan din nou?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mar 07 Feb 2012, 7:34 pm

iulianagl a scris:

Pai cine mai stie cum e la ei.Dar nu cred, asta e o chestiune de timp.Pe mine m-a mirat faptul ca a inceput imediat un nou proiect parca-l fugareste cineva dupa nu cu mult timp inainte declarase ca are nevoie de odihna si sa petreaca mai mult timp cu cei dragi.Si dintr-odata vestea cea mare nou proiect si mai nou se lasa de seriale ca e satul sa interpreteze aceleasi roluri de fiecare data.

Cred ca nu-l atrage subiectul filmului sau e intimidat de copii (vezi nu zic nimic de partenera) si vrea altceva...... Smile Smile Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 22 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum