Serialesitelenovelet
11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

+9
costina
Ioana Style
Garo
narcisa
lica54
tiberici
Alexa20
alitheea
iulianagl
13 participanți

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Joi 09 Feb 2012, 7:24 pm

iulianagl a scris:


Buna Dadi asa si este dar de ea nu putem spune inca nimic si nici n-a vorbit de rau de el a sustinut ca e un om foarte bun si actor la fel pe cand el n-am auzit sa spuna despre talentul ei nimic ahaa da parca Alex a spus ceva ca Debuna a zis ca e talentata de parca ar fi jucat cu Debuna nu cu el dar in schimb a facut istorie cu Debuna in Ramayan tralala...Nu stiu dar mi se pare un pic cam rautacios ori se ascunde in spatele mastii care o afiseaza ca e foarte diferit acum de felul cum a fost inainte.

Da Iulico ia aduti aminte ca si Yildirim cand era intrebat pe la interviuri de Asi el o dadea cotita si amintea mereu de Firtina unde si-a cunoscut jumatatea...Si o ridica in slavi de ziceai ca nimeni nu a nimerito ca el..Apoi atat sa falit cu Ask ca dupa aia sa stea pe tusa atata timp...Asa o sa pateasca si Guru nostru ca ori-ce inceput are si un sfarsit..
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 09 Feb 2012, 7:27 pm

narcisa a scris:Unde ați citit că Gurmeet vorbește de rău filmul Geet? Eu n-am găsit în nici unul din articole să spună ceva de rău. E adevărat că nu știu indiană dar din cele în engleză n-am văzut nimic de genul ăsta.

Nu vorbeste de rau dar se simte in vocea lui ca nu-i convine ca tot il intreaba de Geet. Smile Smile Poate Alex daca asculta ce zice el la conferinta de presa din 2 parti si ne lamureste.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 09 Feb 2012, 7:27 pm

Alexa20 a scris:Fetelorrr ce dor mi-a fost de voiiiiii sad
Am avut cablu de la net ruptttttt sad Pana au venit si la mine, a durat o groaza.


Ihhiii zi-ne noua ca de parca n-am sti. 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 693889
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Joi 09 Feb 2012, 7:27 pm

Alexa20 a scris:Fetelorrr ce dor mi-a fost de voiiiiii sad
Am avut cablu de la net ruptttttt sad Pana au venit si la mine, a durat o groaza.
Bine ai venit Alexa. Nici nu-i nevoie să-ți mai spunem ce dor ne-a fost nouă de tine. Dar îți vom spune totuși. Ne-a fost taaaaaaaaaaaaaaaaare dor. 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 3594945229 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 155520
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Joi 09 Feb 2012, 7:29 pm

Alexa20 a scris:Fetelorrr ce dor mi-a fost de voiiiiii sad
Am avut cablu de la net ruptttttt sad Pana au venit si la mine, a durat o groaza.


Bine ai venit iubire 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 693889 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 693889 :love3: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 114523 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 114523 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 918686 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 918686 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 155520
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 09 Feb 2012, 7:29 pm

lica54 a scris:

Da Iulico ia aduti aminte ca si Yildirim cand era intrebat pe la interviuri de Asi el o dadea cotita si amintea mereu de Firtina unde si-a cunoscut jumatatea...Si o ridica in slavi de ziceai ca nimeni nu a nimerito ca el..Apoi atat sa falit cu Ask ca dupa aia sa stea pe tusa atata timp...Asa o sa pateasca si Guru nostru ca ori-ce inceput are si un sfarsit..


Da exact de jucat a jucat bine in Ask dar n-a mai fost magia aia care te purta ahat a fost pur si simplu actorie pe cand in Asi a jucat cu inima cum de altfel si Gurmeet tot la fel o sa joace bine dar o sa fie pur si simplu actorie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 09 Feb 2012, 7:37 pm

Despre ce interviu vorbiti ? 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 119733090 Puneti-ma si pe mine in tema.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 09 Feb 2012, 7:40 pm

Alexa20 a scris:Despre ce interviu vorbiti ? 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 119733090 Puneti-ma si pe mine in tema.

le gasesti la Gurmeet section.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Joi 09 Feb 2012, 7:47 pm

Alexa20 a scris:Fetelorrr ce dor mi-a fost de voiiiiii sad
Am avut cablu de la net ruptttttt sad Pana au venit si la mine, a durat o groaza.

Ce bine ca ai aparut kiss abia i-am tinut in frau pe astea de pe youtube , au creat o drama , Doamne kiss
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Joi 09 Feb 2012, 7:47 pm

iulianagl a scris:


Buna Dadi asa si este dar de ea nu putem spune inca nimic si nici n-a vorbit de rau de el a sustinut ca e un om foarte bun si actor la fel pe cand el n-am auzit sa spuna despre talentul ei nimic ahaa da parca Alex a spus ceva ca Debuna a zis ca e talentata de parca ar fi jucat cu Debuna nu cu el dar in schimb a facut istorie cu Debuna in Ramayan tralala...Nu stiu dar mi se pare un pic cam rautacios ori se ascunde in spatele mastii care o afiseaza ca e foarte diferit acum de felul cum a fost inainte.

Ce inseamna ca e foarte diferit acum de felul cum a fost inainte ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 09 Feb 2012, 7:50 pm

petronela a scris:

Ce inseamna ca e foarte diferit acum de felul cum a fost inainte ?

Pai nu-l vezi parca are alta fata da stiu ca are nou look dar eu vorbeam de fata lui de acum e foarte serios nu prea rade spune intr-una ca serialul este foarte serios de parca Geet a fost o gluma.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 09 Feb 2012, 7:51 pm

♥️Ioana♥️ a scris:

Ce bine ca ai aparut kiss abia i-am tinut in frau pe astea de pe youtube , au creat o drama , Doamne kiss


Noi am fost cuminti nu-i asa?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Joi 09 Feb 2012, 7:54 pm

iulianagl a scris:
Da exact de jucat a jucat bine in Ask dar n-a mai fost magia aia care te purta ahat a fost pur si simplu actorie pe cand in Asi a jucat cu inima cum de altfel si Gurmeet tot la fel o sa joace bine dar o sa fie pur si simplu actorie.

Ce bine le m-ai zici tu, Iuli....... gandesti cu mintea mea!!
si ....oare avem film in seara asta????
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 09 Feb 2012, 7:55 pm


Ce mult imi place melodia oare ce o fi zicand.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Selin Joi 09 Feb 2012, 8:00 pm

Alexa20 a scris:Fetelorrr ce dor mi-a fost de voiiiiii sad
Am avut cablu de la net ruptttttt sad Pana au venit si la mine, a durat o groaza.

Bunaaaaaaaaaa,Alex!Noua ne-a fost si mai dor de tine.Ne-ai incantat ochii si acum stam linistite ca a fost doar netul ca deja ne faceam griji ptr.tine.Pupiciiiiiiiiiiiii kiss kiss kiss kiss
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Joi 09 Feb 2012, 8:02 pm

iulianagl a scris:


Noi am fost cuminti nu-i asa?
voi da Smile Smile kiss kiss
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Joi 09 Feb 2012, 8:03 pm

tiberici a scris:

Ce bine le m-ai zici tu, Iuli....... gandesti cu mintea mea!!
si ....oare avem film in seara asta????
sury a spus pe youtube ca face tot posibilul sa avem kiss
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 09 Feb 2012, 8:05 pm

♥️Ioana♥️ a scris:
voi da Smile Smile kiss kiss

Ms Ioana, am vazut ca s-a creat ditamai drama. Manesha si aurora sunt de undeva din moldova. Si nu stiu de cate ori nu le-am explicat aceleasi lucruri de n ori. Deja am obost sa le spun ca o sa postez toate episoadele. Ma intreaba acelaeasi lucruri, in diferite forme.
Mersi frumos Ioana, te-ai descurcat de minune cu ei. kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Joi 09 Feb 2012, 8:13 pm

Alexa20 a scris:

Ms Ioana, am vazut ca s-a creat ditamai drama. Manesha si aurora sunt de undeva din moldova. Si nu stiu de cate ori nu le-am explicat aceleasi lucruri de n ori. Deja am obost sa le spun ca o sa postez toate episoadele. Ma intreaba acelaeasi lucruri, in diferite forme.
Mersi frumos Ioana, te-ai descurcat de minune cu ei. kiss

iti dai seama sys , daca nu voi posta un ep din Punar Vivah intr-o seara Smile Smile Smile asta ma vor omor Smile Smile
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 09 Feb 2012, 8:14 pm

♥️Ioana♥️ a scris:

iti dai seama sys , daca nu voi posta un ep din Punar Vivah intr-o seara Smile Smile Smile asta ma vor omor Smile Smile


Dar noi ce suntem aici?Sa nu se puna cu noi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Joi 09 Feb 2012, 8:17 pm

♥️Ioana♥️ a scris:

iti dai seama sys , daca nu voi posta un ep din Punar Vivah intr-o seara Smile Smile Smile asta ma vor omor Smile Smile


Femei/fete neintelegatoare si egoiste ..... se gandesc numai la ele..... foarte insistente le-am citit, dar ai moderat bine situatia.....
Sti, in nomenclatorul de meserii, noua este si meseria de negociator ..... te-ar prinde bine.
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Joi 09 Feb 2012, 8:24 pm

tiberici a scris:


Femei/fete neintelegatoare si egoiste ..... se gandesc numai la ele..... foarte insistente le-am citit, dar ai moderat bine situatia.....
Sti, in nomenclatorul de meserii, noua este si meseria de negociator ..... te-ar prinde bine.

sunt la profil economic , deci fac comunicare profesionala Smile Smile Smile glumeam , adica puteau sa abia rabdare , nu se sfarsise lumea , nu suntem roboti sa subtritram incontinu, mai ales ca noi avem si de invatat, eu una am un nod in gat , cand ma gandesc ce ma asteapta si cu scoala si cu serialul, oricum eu am pe cineva care ma va ajuta , ca singura nu as avea timp , e prea multa materie , parca ar vrea sa faca direct ministri din noi , nu stiu ce gandesc astea de la guvern , multa materie inutila , dar asta e scoala e scoala Smile
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Ioana Style Joi 09 Feb 2012, 8:26 pm

iulianagl a scris:


Dar noi ce suntem aici?Sa nu se puna cu noi.

mersi , deci "am spate" nu gluma Smile Smile kiss kiss kiss
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 09 Feb 2012, 8:26 pm

tiberici a scris:


Femei/fete neintelegatoare si egoiste ..... se gandesc numai la ele..... foarte insistente le-am citit, dar ai moderat bine situatia.....
Sti, in nomenclatorul de meserii, noua este si meseria de negociator ..... te-ar prinde bine.

Foarte neintalegatoare. Oricat as face, este prea putin pentru ele. Dupa ele ar fi super daca s-ar posta cate 10 episoade pe zi. Bine nu ca nu v-ar conveni si voua .... Smile doar ca voi sunteti mai intelegatoare.
Manesha este baiat. Aurora este fata. Sunt foarte insistenti, am nnnn mesaje pe privat. Va postez maine 2 episoade, lucrez la ele acum. Am ramas fara net chiar cand subtitram episoadele. kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 09 Feb 2012, 8:27 pm

♥️Ioana♥️ a scris:

mersi , deci "am spate" nu gluma Smile Smile kiss kiss kiss

Nici nu stii ce armata este in spatele tau 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 44419 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 1365763425
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 36 Empty Re: 11.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum