Serialesitelenovelet
18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
axxa246
mita baston
michiper68
Mirela Maria
dubaisport
victorelalove
DENISA
11 participanți

Pagina 6 din 44 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Urmatorul

In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 11 Feb 2012, 12:03 am

Mirela Maria a scris:

simtim cu el traim prin el si visam la el Smile Smile

Buna , Axxa !! Si aici . kiss In final vaz ca ai gasit drumul . kiss

Eu niciodata nu am patit asa ceva . Mi se parea absurd si ciudat sa-ti placa un actor .
Da , imi placeau cum joaca , sau cum arata ...dar totul avea o limita .
Dar cu Enginu' am depasit limita de vreo 6 ori ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 11 Feb 2012, 12:04 am

Mirela Maria a scris: Smile Smile Smile acolo chiar as fi vrut sa fiu Smile
Cred ca numai pe langa patul lui stateai ... Smile Smile kiss


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Sam 11 Feb 2012, 12:06 am, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 11 Feb 2012, 12:05 am

axxa246 a scris:mamaa, topicul 18!
mai, degeaba va plangeti voi ca nu e actiune in FGSN, ca uite cat scrieti!
sau nu e actiunea cum vreti voi? eee, asta e alta poveste...

Axxa , noi macar pe Enginu' la dush l-am vrea ...dar nici asta nu ne-au mai dat ,
Bine ca l-au dezbracat la spital ...dar avea un cearsaf peste el . Dar imaginatia lucra ... nu ne impiedica pe noi un material . 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Sam 11 Feb 2012, 12:07 am

victorelalove a scris:

Axxa , noi macar pe Enginu' la dush l-am vrea ...dar nici asta nu ne-au mai dat ,
Bine ca l-au dezbracat la spital ...dar avea un cearsaf peste el . Dar imaginatia lucra ... nu ne impiedica pe noi un material . 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 Smile Smile Smile
sa vezi ce toaleta ii faceam Smile Smile Smile
n-ai vazut la asistenta aia tanara de la ATI ce trageaperdeaua cand intra la el
glumesc Smile Smile
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 11 Feb 2012, 12:07 am

victorelalove a scris:In final vaz ca ai gasit drumul . kiss
da, dar greu....
victorelalove a scris:
Eu niciodata nu am patit asa ceva . Mi se parea absurd si ciudat sa-ti placa un actor .
Da , imi placeau cum joaca , sau cum arata ...
eh, semne de tinerete... Smile
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 11 Feb 2012, 12:09 am

victorelalove a scris:

Axxa , noi macar pe Enginu' la dush l-am vrea ...dar nici asta nu ne-au mai dat ,
Bine ca l-au dezbracat la spital ...dar avea un cearsaf peste el . Dar imaginatia lucra ... nu ne impiedica pe noi un material .
aaa, deci nu l-au mai imbaiat???
poate la spital a fost mai incitant, ca vorba ta nu te impiedici de o carpă acolo...
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 11 Feb 2012, 12:09 am

axxa246 a scris: da, dar greu....

eh, semne de tinerete... Smile
Smile Smile Smile Smile Smile
Hai ca ii reamintesc eu Denisei sa puna adresa la topicul vechi cand ne mutam . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 11 Feb 2012, 12:09 am

Mirela Maria a scris:
sa vezi ce toaleta ii faceam Smile Smile Smile
n-ai vazut la asistenta aia tanara de la ATI ce trageaperdeaua cand intra la el
glumesc Smile Smile

Da' chiar ...de ce a tras asistenta draperia ?
Sa-l imbrace ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 11 Feb 2012, 12:12 am

multumesc.
sa aibă milă si de oamenii batrani, ca o sa ajunga si ea asa Smile

ladies, noapte buna! kiss
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 11 Feb 2012, 12:14 am

axxa246 a scris:multumesc.
sa aibă milă si de oamenii batrani, ca o sa ajunga si ea asa Smile
kiss kiss kiss Imbatranirea ... "o boala" cu care ne nastem toti !!
Noi oamenii ... nu stiu cum este la turci . Smile Smile Smile

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656 Axxa !! Noapte buna !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Sam 11 Feb 2012, 12:15 am

victorelalove a scris:

Da' chiar ...de ce a tras asistenta draperia ?
Sa-l imbrace ? kiss

sa-i schimbe sonda
doar era operat nu,si nu putea sa mearga la toaleta Smile Smile Smile
noi ne putem gandi si la altceva ,dar stim ca e baiat fidel kiss
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 11 Feb 2012, 12:17 am

Mirela Maria a scris:
noi ne putem gandi si la altceva ,dar stim ca e baiat fidel kiss
Am inteles . kiss

Nu o inseala el pe Gullie nici cu gandul . Nu ai vazut ca era cu ochii numai dupa ea , numai dupa ea ... Si ce privire are !!! 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946

Au creat scenaristele astea BARBATUL PERFECT !! 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Sam 11 Feb 2012, 12:19 am

victorelalove a scris:
Am inteles . kiss

Nu o inseala el pe Gullie nici cu gandul . Nu ai vazut ca era cu ochii numai dupa ea , numai dupa ea ... Si ce privire are !!! 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946

Au creat scenaristele astea BARBATUL PERFECT !! 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 283516
Vic oare putem vedea suskunlar live sau doar inregistrat
eu nu am putut sa prin showtv-l lor
il dau doar la anumite ore si la seriale deloc
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 11 Feb 2012, 12:25 am

Mirela Maria a scris:
Vic oare putem vedea suskunlar live sau doar inregistrat
eu nu am putut sa prin showtv-l lor
il dau doar la anumite ore si la seriale deloc
Nu stiu . Vom vedea . kiss Mai sunt fete care se vor uita .

Oricum il voi privi mult mai detasata ... kiss kiss kiss
FGSN mi-a mancat viata .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Sam 11 Feb 2012, 12:29 am

victorelalove a scris:
Nu stiu . Vom vedea . kiss Mai sunt fete care se vor uita .

Oricum il voi privi mult mai detasata ... kiss kiss kiss
FGSN mi-a mancat viata .

eu nu am vazut serialul cu engin bbo...si nu mai stiu cum
e tradus pe undeva??poti sa-mi faci un rezumat scurt ca o sa-l vad in week-end daca e bun
chiar si pe turceste
trebuie sa ma pun in tema si cu asta
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 11 Feb 2012, 12:35 am

Mirela Maria a scris:

eu nu am vazut serialul cu engin bbo...si nu mai stiu cum
e tradus pe undeva??poti sa-mi faci un rezumat scurt ca o sa-l vad in week-end daca e bun
chiar si pe turceste
trebuie sa ma pun in tema si cu asta

Mie mi-a placut , Din pacate nu este tradus si am pierdut multe . Nici nu am stat sa analizez mult situatiile ...decat ceea ce mi-a placut mie . Se lucreaza , daca pot sa spuN asa la traducerea lui , in sensul ca se discuta sa fie gasiti oameni care sa-l traduca . Este de lucru ... dar fanii lui Engin cred ca vor gasi timp .

Serialul este diferit ... Enginul si mai si . Nici nu zici ca este el . Nu are nimic din Kerim , nici ca fizic , nici ca temperament .
Are 29 de episoade ...care sunt urcate intregi pe YT .
Este un barbat care sufera de epilepsie , este mai nebun , este un ciudat .
Are si nevasta si amanta si iubeste alta femeie ... se va culca cu toate . Va avea 3 copii . Este interesant ...si merita vazut . Acum iti vei face o impresie de la primul episod . kiss
Mie mi-a placut ... asa de mult cat l-am inteles eu . Sunt convinsa ca tradus ... ar fi si mai frumos. kiss

Se numeste "BIR BULUT OLSAM" - DEASUPRA NORILOR . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Sam 11 Feb 2012, 12:38 am

victorelalove a scris:

Mie mi-a placut , Din pacate nu este tradus si am pierdut multe . Nici nu am stat sa analizez mult situatiile ...decat ceea ce mi-a placut mie . Se lucreaza , daca pot sa spuN asa la traducerea lui , in sensul ca se discuta sa fie gasiti oameni care sa-l traduca . Este de lucru ... dar fanii lui Engin cred ca vor gasi timp .

Serialul este diferit ... Enginul si mai si . Nici nu zici ca este el . Nu are nimic din Kerim , nici ca fizic , nici ca temperament .
Are 29 de episoade ...care sunt urcate intregi pe YT .
Este un barbat care sufera de epilepsie , este mai nebun , este un ciudat .
Are si nevasta si amanta si iubeste alta femeie ... se va culca cu toate . Va avea 3 copii . Este interesant ...si merita vazut . Acum iti vei face o impresie de la primul episod . kiss
Mie mi-a placut ... asa de mult cat l-am inteles eu . Sunt convinsa ca tradus ... ar fi si mai frumos. kiss

Se numeste "BIR BULUT OLSAM" - DEASUPRA NORILOR . kiss

multumesc frumos Vic
am vazut vreo 10 min din primul ep o tinea legata pe nevasta-sa ...cred ca ea era..cu lant si ea leaca cu niste copii cred ca la scoala...o vede un medic veterinar..cred...si intreaba cine este...cam atat
o sa-l vad neaparat
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 11 Feb 2012, 12:40 am

Mirela Maria a scris:

o sa-l vad neaparat
Cu placere , Mirela . Mie imi place ...dar depinde de fiecare om . kiss
Cea legata in lanturi este Narin . Femeia pe care el o iubeste . Asa o iubeste el ...
Inca nu a facut nunta ... in primul episod este ginerica . kiss
Gix ne mai poate lamuri cu unele indoieli ... kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Sam 11 Feb 2012, 12:42 am

oare cand dau premiile pentru cinema la ei ca la americani duminica e oscarul
sigur se televizeaza ...sa- vedem pe engin cum va fi
chiar sunt curioasa
au fost faine si premiile elle...cand a prezentat canselutul
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 11 Feb 2012, 12:47 am

Mirela Maria a scris:oare cand dau premiile pentru cinema la ei ca la americani duminica e oscarul
sigur se televizeaza ...sa- vedem pe engin cum va fi
Nu stiu , Dar vom afla . kiss Se va vorbi in perioada aceea despre asta . Imposibil sa nu aflam . kiss

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Sam 11 Feb 2012, 12:50 am

victorelalove a scris:
Nu stiu , Dar vom afla . kiss Se va vorbi in perioada aceea despre asta . Imposibil sa nu aflam . kiss


Vic iti doresc o noapte linistita si-ti multumesc ca esti atat de amabila si ca mi-ai tinut companie pana la ora asta
Kerim sa te insoteasca peste noapte...in vis macar atat 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Sam 11 Feb 2012, 12:55 am

Multumesc Vic, sa nu crezi ca nu sunt cu ochii pe ce scrii.Ma bucur sa aflu ca e posibil sa fie tradus BBO.Eu spun la toata lumea care il place pe Engin sa vada si acel serial este foarte bun si joaca foarte bine.Cand ma supara Fatmagul ma reintorc la BBO la episodul 6.
Eu daca nu va gaseam pe voi pe acest forum ma suspectam ca nu mai sunt in toate mintile ca nu poate un actor sa te faca dependeta de un serial.Va citesc comentariile mereu si dupa cum vezi mai si apar uneori ca sa stiti ca sunt in preajma.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 11 Feb 2012, 1:01 am

gix a scris:Multumesc Vic, sa nu crezi ca nu sunt cu ochii pe ce scrii.Ma bucur sa aflu ca e posibil sa fie tradus BBO.
Buna , gix !! Multi fani vor traducerea serialului BBO . kiss Multi asteapta asta .
Suntem in aceesi situatie .... da , poti urmari un serial pentru un actor . kiss poti deveni dependenta ...datorita lui . La noi Engin . kiss

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656 Mirela . Cu placere !! Noapte buna !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 11 Feb 2012, 1:50 am

Noapte buna , gix !! kiss

For me he never fails to give the right expression at the right scene even his voice tone this season is amazing. Actually this season I'm very much impressed by his tone. But one thing we've to realise is that the script doesn't have the amazing dialogues of season 1.

Last season's script was very very good and I still keep watching them over and over again. Yes, he has the unbelievable face expression and voice. To be honest, that makes me keep watching it. The softness of his voice is amazing.

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2074734341 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 1621748489

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2wn7jlu
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Sam 11 Feb 2012, 9:01 am

BUNA DIMINEATA DRAGELOR !
SA AVETI UN SFARSIT DE SAPTAMANA CAT MAI PLACUT !


cafea 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 433230 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 772202
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 44 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum