Serialesitelenovelet
19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
Mirela Maria
dubaisport
victorelalove
DENISA
8 participanți

Pagina 23 din 43 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 43  Urmatorul

In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Feb 2012, 8:29 pm

Mirela Maria a scris:e foarte trist...si atat de bine ii iasa scenele de suparare de ma supar si eu sad sad
vreau doar sa zambesca si sa scape de griji 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 244732

Noi am mai spus cam in ce ipostaze l-am vedea . Doar fericit ar fi ... 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 248946 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 248946 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 248946 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 248946 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 248946
Si mai ales noi ... insa cum spuneau Dubai si Denisa ... ar trebui difuzat dupa ora 12 : 00 . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 21 Feb 2012, 8:30 pm

Mirela Maria a scris:

ea a inceput sa fie mai curajoasa,poate si datorita faptului ca merge la terapeut ....o ajuta mult
pai asta e si scopul ...sa nu mai fie inhibata
incet-incet la cat e de curajoasa poate o vedem in pat cu Ker
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mar 21 Feb 2012, 8:31 pm

http://www.gecce.com/yazi/mustafa-fatmagulu-kaciriyor-184748.html
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Feb 2012, 8:33 pm

Mirela Maria a scris:

ea a inceput sa fie mai curajoasa,poate si datorita faptului ca merge la terapeut ....o ajuta mult
Eu cred ca incepe sa isi doreasca sa fie atinsa mai des de Kerim . Realizeaza ca pentru a se intampla asta ...trebuie sa faca si ea ceva . Ca asa Kerim nu are curajul sa incerce prea des .
Si incetul cu incetul ... il va si saruta ... il va si ... kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mar 21 Feb 2012, 8:33 pm

dubaisport a scris:
pai asta e si scopul ...sa nu mai fie inhibata
incet-incet la cat e de curajoasa poate o vedem in pat cu Ker

sigur o s-o vedem
mai intai doar sa doarma impreuna,apoi se pot apropia si mai mult....dar v-a dura
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 21 Feb 2012, 8:34 pm

vic..ce zic fanii?
pana la urma o rapeste Must?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Feb 2012, 8:35 pm

DENISA a scris:bună seara!!!

Buna , Denisa !!
Siperb clipul ... ma uit la el de vreo juma' de ora . kiss :drunken:
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Feb 2012, 8:36 pm

dubaisport a scris:vic..ce zic fanii?
pana la urma o rapeste Must?
Sunt in dubiu ... unii spun ca dor vor vorbii intr-o incapere din cladirea cu terapia . Altii ca o duca in alta parte . Eu cred ca doar va vorbi putin cu ea . Si tot sper sa nu fie adevarat ca o loveste. Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Feb 2012, 8:37 pm

Mirela Maria a scris:

sigur o s-o vedem
mai intai doar sa doarma impreuna,apoi se pot apropia si mai mult....dar v-a dura

Si la sarut ... s-au acomodat . Asa trebuie sa faca si cu culcatul .
Prima data in acelsi pat , apoi imbratisati ...apoi vin si altele . Va fi frumos de urmarit toate trairile lor . 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 21 Feb 2012, 8:40 pm

vic...pai tu crezi ca prima data vor dormi in acelasi pat ?fara ..nimic ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Feb 2012, 8:42 pm

dubaisport a scris:vic...pai tu crezi ca prima data vor dormi in acelasi pat ?fara ..nimic ?
Da . mai mult ca sigur . Doar vor sta in acelasi pat .., trebuie sa se obisnuiasca Gullia cu Kerim langa ea . Face si asta parte din procesul de vindecare . Tu-ti dau seama de saracul Kerim ? Nici nu vreau sa ma gandesc ce va pati ... dushri multe si reci ... 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 248946 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 248946 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 248946 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 248946 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 248946

Sa vezi atunci ce ne mai imaginam ... stai sa doarma in acelasi pat . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mar 21 Feb 2012, 8:43 pm

cat de frumos e clipul Denisa,multumim pentru el
baiatul asta doar din ochi "te face" Smile
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 21 Feb 2012, 8:48 pm

victorelalove a scris:
Da . mai mult ca sigur . Doar vor sta in acelasi pat .., trebuie sa se obisnuiasca Gullia cu Kerim langa ea . Face si asta parte din procesul de vindecare .
eu cred ca in momentul cand se vor aseza in pat amandoi Gulli va stii ca Ker se asteapta si la altceva....iar ea e vindecata in momentul acela..asa ca vor afce si altceva inafra de somn kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Feb 2012, 8:49 pm

Mirela Maria a scris:cat de frumos e clipul Denisa,multumim pentru el
baiatul asta doar din ochi "te face" Smile
Da ...transmite mult cu privirea .
Este o faza de saptamana trecuta ...in care se uita direct in camera de filmat ... Wowwwwwwww !! 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 283516 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 283516 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 283516
Eu cred ca nu as putea sa ma uit la el ... fara sa lesin ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mar 21 Feb 2012, 8:51 pm

victorelalove a scris:
Da ...transmite mult cu privirea .
Este o faza de saptamana trecuta ...in care se uita direct in camera de filmat ... Wowwwwwwww !! 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 283516 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 283516 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 283516
Eu cred ca nu as putea sa ma uit la el ... fara sa lesin ... Smile Smile Smile

ce tare afost faza aia
cred ca a gresit...in oglinda masinii ,nu?
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Feb 2012, 8:51 pm

dubaisport a scris:
eu cred ca in momentul cand se vor aseza in pat amandoi Gulli va stii ca Ker se asteapta si la altceva....iar ea e vindecata in momentul acela..asa ca vor afce si altceva inafra de somn kiss
El oricum are rabdare ... poate sa stea langa ea fara sa-i ceara nimic . Stie ca va veni si momentul in care Gullia va spune da ... bine , ii va da de inteles . Cred ca va fi un moment superb . 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 283516 kiss
Dar asa ... el sigur o va astepta sa fie pregatita .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Feb 2012, 8:53 pm

Mirela Maria a scris:

ce tare afost faza aia
cred ca a gresit...in oglinda masinii ,nu?
Daaaaaaaaaaaaaaaa ...ai vazut si tu faza ? Si mie mi se pare ca a gresit ,...sau tot ce este posibil sa-l fi lasat sa arate fanelor o privire marca Engin Akyurek ... Asa daaaaaaaaaaaa !! 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 248946 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 248946 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 248946 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 248946
Nu te topesti ? 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 21 Feb 2012, 8:53 pm

victorelalove a scris:

Dar asa ... el sigur o va astepta sa fie pregatita .
ea e pregatita Vic ...altfel nu accepta sa faca nunta acum ,asa repede
si daca-mi amintesc bine din promo de asta vara...sunt fastaciti amandoi in camera ,ptr ca se gandesc la acelasi lucru
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mar 21 Feb 2012, 8:56 pm

o asteapta pentru ca el a vazut in acest timp de cand traiesc impreuna cat a suferit...si ce mustrari de constiinta avea atunci...o iubeste si o sa-i arate numai cand simte ca e pregatita
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Feb 2012, 8:57 pm

dubaisport a scris:
ea e pregatita Vic ...altfel nu accepta sa faca nunta acum ,asa repede
si daca-mi amintesc bine din promo de asta vara...sunt fastaciti amandoi in camera ,ptr ca se gandesc la acelasi lucru
Da ...acolo sigur se gandesc la ce va urma . Sigur se vor culca ( cum ai spus si tu stiu ce urmeaza ) . Dar nunta este cred ca pe la inceputul lui aprilie . Pana atunci sigur vor mai dormi in acelasi pat . La spital a fost inceputul . kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mar 21 Feb 2012, 8:59 pm

dubaisport a scris:
ea e pregatita Vic ...altfel nu accepta sa faca nunta acum ,asa repede
si daca-mi amintesc bine din promo de asta vara...sunt fastaciti amandoi in camera ,ptr ca se gandesc la acelasi lucru

daca inca se fastacesc nu sunt pregatiti,doar ca au inceput din ep anterior sa se cunoasca mai bine....si e interesant cum au facut cunostinta,au mers la ceai,apoi la discoteca...si sarutul....acum incepe parca alta pveste de dragoste kiss kiss kiss
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Feb 2012, 9:00 pm

Mirela Maria a scris:...acum incepe parca alta pveste de dragoste kiss kiss kiss
Da ... ea pare sa-i raspunda la dragoste . Imi place cum il tine de mana ... ii da incredere . Cum ii zambeste . Se simte a lui !!! kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Feb 2012, 9:03 pm

hahahahaha

Beren si Enginu' au mereu masinile parcate una langa alta .

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Mvqhle
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mar 21 Feb 2012, 9:06 pm

victorelalove a scris:hahahahaha

Beren si Enginu' au mereu masinile parcate una langa alta .


care e a lui?
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Feb 2012, 9:08 pm

Mirela Maria a scris:

care e a lui?

Ultima ...BMW-ul alb . Land Roverul negru este al Berenei .
Dar unde sunt parcate ? Ca nu mi se pare a fi la casa avocatului ? Sunt in timpul liber .
Stati ca poate aflu ... kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 43 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum