Serialesitelenovelet
2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

+19
ninnet
costina
lexia
rina-rina
Admin_dea05
michiper68
andreea90
amiraa
tiberici
alimar
axxa246
teodora_roman
pufy2010
DENISA
andradamaria
viki
victorelalove
simi
Motzişor
23 participanți

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mier 22 Feb 2012, 12:24 am



Sara bună dragilor, vă rog să citiţi cu atenţie şi acest mesaj.

Vă aduc un text care este de actualitate, chiar dacă în engleză a fost creat în preajma Anului Nou.
De-asta să nu vă miraţi cum arată, citiţi cu atenţie:


Bună seara, doamnelor , în primul vă mulţumim din nou pentru crearea acestui grup. Acum, în privinţa ştirilor interesante: doamnelor, sunteţi acum parte a unui grup secret de fani ai lui Murat Yıldırım. Această pagină este acum pagina de culise a fanilor lui Murat Yıldırım care nu sunt vorbitori de limbă turcă. Eu fac parte din grupul sinematelevizonlifestyle.com & Facebook pagina Suskunlar Dizi, cei care am realizat în mod oficial informaţiile de culise pentru „SUSKUNLAR”. Paginile de Facebook & pagina sitului, care are un blog în limba engleză, va fi sursa de informaţii înainte ca acestea să fie puse la dispoziţia publicului. Producătorilor le va fi trimis cu regularitate, de către noi, câte un link la aceste pagini pentru a vă reciti părerile, a vă revedea creatiile etc. Prin urmare, suntem nevoiţi să vă cerem să scrieţi în limba engleză ori de câte ori este posibil. N–avem cum traduce din nenumărate alte limbi în limbă turcă pentru ca ei să vă poată citi. Vă rugăm să vă invitaţi toţi prietenii deoarece această pagină trebuie să ia amploare. Producătorii au nevoie să vadă că ea se bazează pe un nivel de interes internaţional. Bineînţeles că toţi membrii trebuie să primească acceptul administratorului. Ceea ce pot să vă spun chiar acum, privitor la conferinţa Internet avută astăzi, este că vor avea loc lunar concursuri pentru participarea la filmări pe platourile serialului din Istanbul, acordarea autografelor etc. Toate detaliile vor trebui să fie soluţionate. Noi ar trebui să avem o întâlnire săptămâna viitoare, după vacanţa de Anul Nou, pentru a stabili toate detaliile. Nimeni în afară de Murat Yıldırım şi Sarp Akkaya n-au încheiat încă un contract semnat, astfel astfel încât distribuţia încă nu a fost stabilită. În serial va fi o poveste de dragoste, dar ea se va petrece în planul doi, iar adevărata poveste este răzbunarea.
Deci, invitaţi-vă prietenii care nu sunt turci să se înscrie pe această pagină, astfel ca Murat să se poată convinge cât de popular este în afara Turciei. VĂ RUGĂM SĂ REŢINEŢI CĂ CEEA CE ESTE POSTAT PE ACEASTĂ PAGINĂ RĂMÂNE DOAR PE ACEASTĂ PAGINĂ ŞI NU SE PUNE PROBLEMA SĂ FIE TRANSMIS SPRE ALTE PAGINI. DE ACEEA ACESTA ESTE UN GRUP ÎNCHIS. AN NOU FERICIT TUTUROR! SĂ FACEM DIN ACEST GRUP SECRET CEA MAI MARE PAGINĂ A FANILOR LUI MURAT YILDIRIM (Cennet)”


Iată link-ul grupului, înscrierea în grupul fanilor lui Murat este doar o formalitate, trebuie să daţi cerere de primire în grup, apoi puteţi invita la rândul vostru alţi prieteni, fani ai actorului Murat Yıldırım.

Evident, cine n-are cont Facebook trebuie mai întâi să-şi creeze propriul cont.
https://www.facebook.com/groups/333043190071418/

Nu este vorba de un forum, ci de o pagină internaţională care să reunească fanii şi să ajute la o comunicare rapidă dincolo de barierele lingvistice.
Vă pup! 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 523120 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 720534 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 720534 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 720534
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mier 22 Feb 2012, 2:59 pm

Multumim Denisa si Motzi,ca ne ajutati sa intelegem totul in limba noastra kiss kiss kiss
2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 402472_176296442485236_100003146447521_270525_1293134352_n
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mier 22 Feb 2012, 7:24 pm

Daaaaaaaaa.....poza facuta de mine a aparut aici.... 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 165638 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 165638 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 165638
2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 4433598k
http://sinematelevizyonlifestyle.com/?p=8784
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Feb 2012, 7:29 pm

Bravo , Simi !! kiss kiss kiss
Suntem mandre de tine !!
Tine-o tot asa !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mier 22 Feb 2012, 7:31 pm

Multumesc Vic kiss kiss
2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 427477_176366719144875_100003146447521_270698_643419497_n
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de viki Mier 22 Feb 2012, 7:43 pm

buna seara am intrat sa va salut si sa mai citesc noutatile .Oare incepe serialul pe 27 sau nu? Va doresc o seara placuta si sa fiti cu gindul la DRAGOBETE. kiss

viki
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 12
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 62
Localizare : PETROSANI

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mier 22 Feb 2012, 7:44 pm

Buna Viki kiss kiss
Serialul incepe pe data de 1 Martie de la ora 20.00 la 23.00 kiss kiss
Multumesc Dea kiss kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 22 Feb 2012, 7:47 pm

Denisa, pot sa pun asta ,aici?
"OK lasa sa-mi încercaţi şi de a explica ce se întâmplă pentru a încerca şi de a pune mintea fiecăruia la usurinta.

1. Vă rugăm să înţelegeţi că numele Suskunlar este un nume înregistrat. Prin urmare, având mai multe site-uri cu acelaşi nume este confuz pentru mulţi oameni. Prea multe pagini toate de înregistrare şi repetabile aceleaşi informaţii. TIMS detine drepturile numele Suskunlar. Au existat multe site-uri cu unul în special care pretinde a fi site-ul oficial. Aceasta este ceea ce a început această mizerie. Ei au decis să merg la Facebook şi solicită ca toate paginile pentru Suskunlar se închide bazate pe drepturile de proprietate. Care amintesc din SUA legile sunt destul de diferite şi este o crimă numit copie scrie încălcare. Există TIMS făcut cererea şi trebuie să fi onorat de Facebook. Astfel încât pagina numai pentru Suskunlar va fi oficial. Dacă Facebook va fi închiderea grupuri cu numele Suskunlar este ceea ce nu am fost sigur. A atunci Goldie sugerat vom începe un grup nou, numindu-l traverse să protejeze grupul nostru mic, doar în cazul fac într-adevăr în strânsă grupul altul, ne-am mutat toată lumea am putea peste la această pagină de grup.

2. Numele Murat Dundar legal este, de asemenea, drept de proprietate. Există peste 100 de pagini pentru Murat Dundar. Unele care pretinde a fi el personal. Primesc mesaje de zi cu zi asking eu care este într-adevăr lui pagina personala. Aminteste de arată că a spune "va real atât şi în acest caz Dundar Murat, vă rugăm să stand up". Murat nu au o pagină personală facebook sau stare de nervozitate cont în propriul său nume personal. El a declarat acest mulţi de multe ori peste. El a solicitat personal că paginile sale, de asemenea, se îndepărtează facebook. Acolo este din nou va fi 1 pagină pentru Murat, care va fi reuşit y lui agenției. Acest lucru nu a fost făcut ca încă, dar se presupune să se întâmple. Această situaţie nu se aplică numai Murat, care se aplică multe de artiştii interpreţi sau executanţi toate solicită acelaşi lucru. Dacă acestea succes sau nu este încă a fi văzut.

3. Nu va fi, de asemenea, fie un nou site Web pentru Dundar Murat, care va fi cuplat cu pagina sa oficială fan club. Pe acea pagină va fi link-uri către alte fan cluburi din întreaga lume.

4. Nu va fi traduceri în limba engleză pe aceste pagini oficial, precum şi. Totul este încă fi rezolvat, spun ei, dar există încă unele ridurile care sunt fiind lucrat pe. Sinema & televiziune stil de viaţă este de lucru în colaborare pe aceste pagini. Este un proces lent de mişcare. Fan club este sus şi să fie difuzate după cum ştiţi. Pagina de ştiri S & TL cu blog-ul său Română este sus şi să fie difuzate. Noua pagină de facebook oficial Suskunlar este sus şi încă în procesul de având detaliile sale elaborat. Apoi va veni pagina de site-ul şi facebook pentru Murat.

Acest lucru este foarte consumatoare de timp. I personal au petrecut în ultimele două zile de lucru pe aceste tranziţii. Tot ce pot să întreb este că toată lumea se pacient. Am cerut ca să nu se închidă paginile străine pentru Suskunlar & Murat; De fapt am spus acest lucru cu siguranţă va însemna war.... au râs şi a spus că vor vedea. Deci vă rugăm să din nou să fie pacient. Împărtăşesc fiecare bit de informaţii care primesc zilnic de la Istanbul cu tu tot. Şi într-adevăr apreciez dumneavoastră încredere că ai toate au pus în mine....."

parca scapasem de ACTA, sad mama doamne , sper ca putem sa folosim si pe forumuri aceste "marci inregistrate" fara sa ne dea nimeni amenda sau si mai rau ,sa ne dea in judecata Smile
Motzisor, unde esti??? sad sad sad
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Feb 2012, 7:50 pm

Wowwwww ...VIITORUL SUNA ...RAU !!!! Crying or Very sad
barem sa ne inregistram si noi numele . Crying or Very sad pana nu este prea tarziu ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 22 Feb 2012, 7:52 pm

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 357595 SIMIIIIIIIIIIIIIIIII !!!! kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 22 Feb 2012, 7:54 pm

victorelalove a scris:Wowwwww ...VIITORUL SUNA ...RAU !!!! Crying or Very sad
barem sa ne inregistram si noi numele . Crying or Very sad pana nu este prea tarziu ...
Smile Smile Smile Smile m-ai dat gata!!!!!!!!! Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Feb 2012, 7:57 pm

andradamaria a scris: Smile Smile Smile Smile m-ai dat gata!!!!!!!!! Smile Smile
Serios ... poate se trezim intr-o zi ca ne spun astia ca este ilegal sa folosi :"andradamaria " . "victorelalove" ... si asa mai departe . sad sad sad Nu m-ar mira ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mier 22 Feb 2012, 7:57 pm

Andrada tu sti cate persoane se dau drept Murat pe facebook?? stupid stupid
Mie mi se pare normal sa fie doar o pagina Murat Yildirim si daca se poate sa fie chiar a lui.... kiss kiss
Eu am doar poza lui pe facebook si toti cred ca sant el,cu toate ca eu le explic la fiecare in parte ca nu sant el si el nu are o pagina de facebook din cate am citit. kiss kiss
Dar multe fete imi spun ca nu e adevarat pentru ca ele au vorbit cu el... Smile Smile
Cum pot fii asa creduli? Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mier 22 Feb 2012, 7:59 pm

andradamaria a scris: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 357595 SIMIIIIIIIIIIIIIIIII !!!! kiss
Multumesc frumos Andrada,ma bucur ca nu am muncit degeaba si poza mea a fost apreciata... kiss kiss kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 22 Feb 2012, 8:04 pm

simi a scris: Andrada tu sti cate persoane se dau drept Murat pe facebook?? stupid stupid
Mie mi se pare normal sa fie doar o pagina Murat Yildirim si daca se poate sa fie chiar a lui.... kiss kiss
Eu am doar poza lui pe facebook si toti cred ca sant el,cu toate ca eu le explic la fiecare in parte ca nu sant el si el nu are o pagina de facebook din cate am citit. kiss kiss
Dar multe fete imi spun ca nu e adevarat pentru ca ele au vorbit cu el... Smile Smile
Cum pot fii asa creduli? Smile
foarte bine, si ce-i cu asta? crezi cumva ca fenomenul se va opri? A DECLARAT SUS SI TARE CA NU ARE PAGINI PE RETELE DE SOCIALIZARE- daca se poate pricepe sa se priceapa, daca nu sa fie creduli Smile
Vic, numele meu e inregistrat in certificatul de nastere, tu mergi pe la OSIM Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mier 22 Feb 2012, 8:09 pm

Clar ca nu se va oprii nebunia,dar nu e corect sa folosesti numele cuiva....asta e parerea mea,nu va suparati pe mine si nu aruncati cu bolovani... stupid stupid
Mai bine dati cu Muri in mine.... 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 283516 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 283516
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Feb 2012, 8:11 pm

Pai victorela este in certificatul de nastere ..."love-ul" asa mi-a facut sotul adresa acum 10 ani . kiss Asa ca este al meu ... sa nu se atinga nimeni de el ...si de drepturile de autor . 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 2743637754 Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 22 Feb 2012, 8:12 pm

bună seara !!!

Andrada din ce am vorbit eu cu ele nu e nicio problemă dacă respectivele pagini specifică că sunt făcute de către fani .


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mier 22 Feb 2012, 8:15 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Feb 2012, 8:15 pm

Buna , Denisa !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 22 Feb 2012, 8:21 pm

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 648483 Denisa,
Simi nu da nimeni cu bolovani, numai ca Murat Yildirim este un nume destul de comun in Turcia, cu aia ce fac? le pun stelute pt recunostere,,, crezi ca MY, CEL DE PE PAGINA, (DE FAPT CRED CA SUNT MAI MULTI) Smile o fi al nostru?
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mier 22 Feb 2012, 8:26 pm

andradamaria a scris: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 648483 Denisa,
Simi nu da nimeni cu bolovani, numai ca Murat Yildirim este un nume destul de comun in Turcia, cu aia ce fac? le pun stelute pt recunostere,,, crezi ca MY, CEL DE PE PAGINA, (DE FAPT CRED CA SUNT MAI MULTI) Smile o fi al nostru?
Nu stiu Andrada cum facem diferenta... stupid stupid stupid
Dar eu si daca as vorbii cu el si tot nu cred ca e el... Smile Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 22 Feb 2012, 8:28 pm

simi a scris:Nu stiu Andrada cum facem diferenta... stupid stupid stupid
Dar eu si daca as vorbii cu el si tot nu cred ca e el... Smile Smile Smile
dar daca l-ai si vedea?? atunci s-ar rezolva toate, sau poate daca i-ai auzi doar vocea!!!!!!!!!!!!! Smile Smile kiss kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mier 22 Feb 2012, 8:30 pm

andradamaria a scris:dar daca l-ai si vedea?? atunci s-ar rezolva toate, sau poate daca i-ai auzi doar vocea!!!!!!!!!!!!! Smile Smile kiss kiss
Nu ma tine inima sa-l vad.... stupid stupid
Prefer doar vocea.... Smile Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 22 Feb 2012, 8:33 pm

simi a scris:Nu ma tine inima sa-l vad.... stupid stupid
Prefer doar vocea.... Smile Smile Smile
VITEAZO!!!!!!!!!!! Smile Smile ne-ai lasat sa credem ca nu exista inhibitii... 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 4116130935 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 4116130935
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mier 22 Feb 2012, 8:46 pm

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii 648483 fetelor,

... tot săpând pe net, uite ce am găsit!! TOP GUN-ul turcesc Smile făcut în 2011

... mai cunoscut e actorul care l-a jucat pe ETHEM în Gonulcelen

pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii Empty Re: 2.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum