Serialesitelenovelet
13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

+12
DENISA
alitheea
Garo
costina
iulianagl
lica54
tiberici
narcisa
Alexa20
Ioana Style
petronela
Admin_dea05
16 participanți

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mier 29 Feb 2012, 8:29 pm

iulianagl a scris:
Mama ce melodie si ce scene.

Iuli te pup! kiss Numai tu puteai sa aduci asemenea clipuri..... sa lacrimez, zambind....
La ce ep ai ajuns? Sunt tari si ei, dar nu ca Geet si Maan, ei sunt bestiali...Poate dace vedeam intai Arnav & Khushi gandea invers....poate....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mier 29 Feb 2012, 8:32 pm

Alexa20 a scris:

Poftim link-ul https://www.youtube.com/watch?v=RvpulMwufnU kiss
Multumesc mult! Sper sa o conving sa-l urmareasca si ea....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Feb 2012, 8:35 pm

Buna seara.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Mier 29 Feb 2012, 8:56 pm

Bonjourica !
Enervante episoade... 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 2743637754 nici nu se cearta, nici nu se impaca...stau asa intr-o stare de tensiune...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Feb 2012, 9:00 pm

Sincer mi-au dat durere de cap.Pe unul l-a apucat nebuneala din nou iar celalalt e turbat de cand il stiu si nici n-o sa iasa din starea asta.Ooooofffff!BabaJi!!!! sad sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Mier 29 Feb 2012, 9:05 pm

Ma enerveaza si Dadima.. 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 2743637754 ce o fi o fi...dar tot Geet singura trebuie sa iasa din nebunia asta...
Inteleg ca e nepotul ei, dar ..cica se ingrijoreaza pentru Geet si copilul ei...daca era ingrijorata nu stateau in tensiunea asta, facea ceva..asa au lasat loc la interpretari.. slap
Sincer Maan ce sa creada...din pozele alea...trebuia sa-i spuna adevarul Geet si atunci era ..ce o fi o fi... stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Feb 2012, 9:14 pm

petronela a scris:Ma enerveaza si Dadima.. 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 2743637754 ce o fi o fi...dar tot Geet singura trebuie sa iasa din nebunia asta...
Inteleg ca e nepotul ei, dar ..cica se ingrijoreaza pentru Geet si copilul ei...daca era ingrijorata nu stateau in tensiunea asta, facea ceva..asa au lasat loc la interpretari.. slap
Sincer Maan ce sa creada...din pozele alea...trebuia sa-i spuna adevarul Geet si atunci era ..ce o fi o fi... stupid

Sincer nu-mi place cand lasa loc la interpretari.Ca in mintea mea umbla o gramada de imaginari.Si nu inteleg de ce le este frica asa tare ca oricum mananca papara toti.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Feb 2012, 9:14 pm

Bună seara. S-au abătut norii negri asupra fam Khurana. Prevăd că Geet a luat prea târziu decizia de a-i spune adevărul lui Maan. De la cine va afla? Cine e necunoscutul de la telefon? O fi Arjun? Iar ăstuia ce i-a venit să-și dea barba jos, i-a spus noua lui secretară că e prea frumos cu barbă? S-a speriat și Anvesha când l-a văzut dar eu affraid .
Iar Maan e prea furios, poate Geet ar putea uita ce i-a făcut Dev dar Maan are grijă să-i amintească mereu.
Dev mă îngrozește cu fața lui. Și fără vânătăile din jurul ochilor :bvc: pare o fantomă, chiar nu era nevoie de machiaj. Unde este Dev al meu? 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 600626
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Mier 29 Feb 2012, 9:21 pm

A, da Arjun e infiorator fara barba...ce nu m-am dat in vant dupa el inainte, acum nici atat..
Cred ca ai vrut sa spui unde este Abhinav al tau...??Chiar mi-l imaginam cum ar fi aratat cu vanataile astea... 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 819220
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Feb 2012, 9:22 pm

petronela a scris:A, da Arjun e infiorator fara barba...ce nu m-am dat in vant dupa el inainte, acum nici atat..
Cred ca ai vrut sa spui unde este Abhinav al tau...??Chiar mi-l imaginam cum ar fi aratat cu vanataile astea... 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 819220


Pai nu ca a iesit la timp la lasat pe astalalt sa incaseze pumni si bate. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Feb 2012, 9:24 pm

iulianagl a scris:

Sincer nu-mi place cand lasa loc la interpretari.Ca in mintea mea umbla o gramada de imaginari.Si nu inteleg de ce le este frica asa tare ca oricum mananca papara toti.
Ce frică Iulia, n-ai văzut cum umblă gura Anveshei, mă mir că n-a spus la toată lumea că Dev a donat sânge. De fapt o înțeleg și pe ea sărăcuța, e între cei doi frați, dacă îi ia apărarea unuia îl supără pe celălalt, nu putea să accepte impresia negativă a celorlalți despre Dev.
Totuși cred că exagerează cu meritele lui Dev, până la urmă și-a salvat fratele nu un străin. Și nu și-a dat viața pentru el ci doar puțin sânge.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Feb 2012, 9:26 pm

petronela a scris:A, da Arjun e infiorator fara barba...ce nu m-am dat in vant dupa el inainte, acum nici atat..
Cred ca ai vrut sa spui unde este Abhinav al tau...??Chiar mi-l imaginam cum ar fi aratat cu vanataile astea... 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 819220
Ar fi arătat grozav. Alergam și eu cu oala cu apă fierbinte să-i oblojesc rănile.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Feb 2012, 9:27 pm

narcisa a scris:
Ce frică Iulia, n-ai văzut cum umblă gura Anveshei, mă mir că n-a spus la toată lumea că Dev a donat sânge. De fapt o înțeleg și pe ea sărăcuța, e între cei doi frați, dacă îi ia apărarea unuia îl supără pe celălalt, nu putea să accepte impresia negativă a celorlalți despre Dev.
Totuși cred că exagerează cu meritele lui Dev, până la urmă și-a salvat fratele nu un străin. Și nu și-a dat viața pentru el ci doar puțin sânge.


Corect.Ma mir ca n-a lesinat dupa.Oricum au fost triste aceste episoade a mai aparut si un strain care ii da de banuit lui Maan apoi Arjun fara barba parca e in fundul gol care a inceput s-o ameninte pe Anvesha si saracu isi aminteste ce ia facut Maan vrajitoarei.Aaaa come on sa afle odata adevarul ca-mi dau dureri de cap.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Feb 2012, 9:29 pm

narcisa a scris:
Ar fi arătat grozav. Alergam și eu cu oala cu apă fierbinte să-i oblojesc rănile.

Alergam fiecare cu cate ceva.Dev asta de acum mi se pare prea moale parca n-are vlaga in el.Deci n-are sare si piper.Delicatese lui Geet.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Mier 29 Feb 2012, 9:30 pm

narcisa a scris:
Ar fi arătat grozav. Alergam și eu cu oala cu apă fierbinte să-i oblojesc rănile.
Adica mai ca l-ai fi ..oparit un pic...iar grozav cred ca ar fi aratat ..dezbracat.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 29 Feb 2012, 9:32 pm

narcisa a scris:Bună seara. S-au abătut norii negri asupra fam Khurana. Prevăd că Geet a luat prea târziu decizia de a-i spune adevărul lui Maan. De la cine va afla? Cine e necunoscutul de la telefon? O fi Arjun? Iar ăstuia ce i-a venit să-și dea barba jos, i-a spus noua lui secretară că e prea frumos cu barbă? S-a speriat și Anvesha când l-a văzut dar eu affraid .
Iar Maan e prea furios, poate Geet ar putea uita ce i-a făcut Dev dar Maan are grijă să-i amintească mereu.
Dev mă îngrozește cu fața lui. Și fără vânătăile din jurul ochilor :bvc: pare o fantomă, chiar nu era nevoie de machiaj. Unde este Dev al meu? 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 600626

Smile Smile Smile A fost foarte tare asta.
Nici mie nu imi place cum ii sta lui Arjun fara barba. E tare urat.
Cred ca si-a dat baraba jos, la indemnul unui mare stilist : DEBUNA Smile

Iar Dev, chiar ca arata ca o mumie cu machiajul ala Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Feb 2012, 9:35 pm

iulianagl a scris:


Corect.Ma mir ca n-a lesinat dupa.Oricum au fost triste aceste episoade a mai aparut si un strain care ii da de banuit lui Maan apoi Arjun fara barba parca e in fundul gol care a inceput s-o ameninte pe Anvesha si saracu isi aminteste ce ia facut Maan vrajitoarei.Aaaa come on sa afle odata adevarul ca-mi dau dureri de cap.
Probabil sunt foarte stresată pentru că eu am râs continuu la episoadele de azi, nu mi s-au părut triste. E drept că nu prea era râsul meu, dar situația în care au ajuns mi se pare atât de ciudată și de stresantă încât acel fie ce-o fi chiar poate însemna sfârșitul unei perioade stresante tocmai pentru ambiguitatea sa.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Feb 2012, 9:37 pm

narcisa a scris:
Probabil sunt foarte stresată pentru că eu am râs continuu la episoadele de azi, nu mi s-au părut triste. E drept că nu prea era râsul meu, dar situația în care au ajuns mi se pare atât de ciudată și de stresantă încât acel fie ce-o fi chiar poate însemna sfârșitul unei perioade stresante tocmai pentru ambiguitatea sa.


Mama tu esti pe invers zilele astea. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mier 29 Feb 2012, 9:40 pm

narcisa a scris:
Probabil sunt foarte stresată pentru că eu am râs continuu la episoadele de azi, nu mi s-au părut triste. E drept că nu prea era râsul meu, dar situația în care au ajuns mi se pare atât de ciudată și de stresantă încât acel fie ce-o fi chiar poate însemna sfârșitul unei perioade stresante tocmai pentru ambiguitatea sa.

Eu ma tem de "furtuna" de maine din fam. cand o afla Maan adevarul....... sa vezi urlete si priviri incruntate.... 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 2743637754
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Feb 2012, 9:41 pm

Alexa20 a scris:

Smile Smile Smile A fost foarte tare asta.
Nici mie nu imi place cum ii sta lui Arjun fara barba. E tare urat.
Cred ca si-a dat baraba jos, la indemnul unui mare stilist : DEBUNA Smile

Iar Dev, chiar ca arata ca o mumie cu machiajul ala Smile Smile
O fi având propria lui Debună sau Debuna noastră e peste tot? Așa un gând chiar mă affraid .
Alex 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 57855 pentru episoade, îmi place cum îi sticlesc ochii de furie lui Maan. Păcat că de cele mai multe ori furia asta o vedem atunci când privirea lui a ațintită asupra lui Geet.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Feb 2012, 9:43 pm

tiberici a scris:

Eu ma tem de "furtuna" de maine din fam. cand o afla Maan adevarul....... sa vezi urlete si priviri incruntate.... 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 2743637754
Chiar voiam să întreb dacă află în episoadele de mâine, tocmai ce-am spus că îmi place privirea lui furioasă, acum mi-aș lua cuvintele înapoi, sper totuși să nu arunce cu flăcări.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mier 29 Feb 2012, 9:44 pm

narcisa a scris:
O fi având propria lui Debună sau Debuna noastră e peste tot? Așa un gând chiar mă affraid .
Alex 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 57855 pentru episoade, îmi place cum îi sticlesc ochii de furie lui Maan. Păcat că de cele mai multe ori furia asta o vedem atunci când privirea lui a ațintită asupra lui Geet.

Narcisa este furie "deghizata"... furia care o vedem atunci când privirea lui a ațintită asupra lui Geet.... Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Feb 2012, 9:44 pm

iulianagl a scris:


Mama tu esti pe invers zilele astea. Smile Smile
Am ajuns și eu în starea aceea de fie ce-o fi. stupid
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Feb 2012, 9:45 pm

narcisa a scris:
Am ajuns și eu în starea aceea de fie ce-o fi. stupid



Offffff!!!!Baba Ji!Offfff!!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 29 Feb 2012, 9:46 pm

Fetele vă las, din păcate doar atât am putut să mă bucur alături de voi, mă așteaptă un munte de treburi sad sad sad .
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 23 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum