Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
tiberici
Admin_dea05
iulianagl
Andreea_Miha
8 participanți

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 3:39 pm

Skumpyk86 a scris:

iuli ar fii super sa nu spuna shyam ca i-a zis khushi ca doarme la piscina etc (zic ca sa nu se supere iar arnav pe Khushi) dar sa ii bata cumva apropoul ca nu dorm impreuna si ca doarme separat ...apoi arnav ca sa ii demonstreze ca nu e asa ...ii va spune lu Khushi sa doarma in acelasi pat cu el.... Smile Smile Smile Smile


Intuitia mea spune ca asa se va intampla n-o sa-i spuna dar o sa bata apropo si Arnav o sa mearga sa vada in camera lui si acolo gaseste patul rascolit si o sa-si dea seama.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 3:40 pm


Ia uitati ce melodie faina dar sincer pacat de Karina...are un nas......
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 3:41 pm

iulianagl a scris:Buna ziua.Se pare ca tot ce incearca sa faca Shy impotriva lor tot ei doi beneficiaza si sa vedem cum o s-o primeasca Chote pe Khushi a noastra la coasta lui in pat si Shy iar o sa aibe o deceptie.Si inca ceva oare Anjali nu-si va pune un semn de intrebare de ce tot intreaba Shy de Khushi?


referitor la anjali si eu am unele dubi...nu ca isi pune intrebari eu ma gandesc daca stie deja...daca Khushi i-a zis deja dar ea incercand sa saleveze casnicia ei sau sa recupereze iubirea sotului ii spune lu khushi sa nu zica nimic si cand va iesi scandalul anjali sa spuna ca ea stia deja...ca i-a spus de mult khushi si ca ea a rugat-o pe khushi sa nu spuna la nimeni...iti dai seama cum va pica pe arnav???? 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 131747
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 3:42 pm

iulianagl a scris:


Intuitia mea spune ca asa se va intampla n-o sa-i spuna dar o sa bata apropo si Arnav o sa mearga sa vada in camera lui si acolo gaseste patul rascolit si o sa-si dea seama.

Sper sa fie asa..mie imi e teama sincer de ce va spune...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 3:43 pm

Skumpyk86 a scris:


referitor la anjali si eu am unele dubi...nu ca isi pune intrebari eu ma gandesc daca stie deja...daca Khushi i-a zis deja dar ea incercand sa saleveze casnicia ei sau sa recupereze iubirea sotului ii spune lu khushi sa nu zica nimic si cand va iesi scandalul anjali sa spuna ca ea stia deja...ca i-a spus de mult khushi si ca ea a rugat-o pe khushi sa nu spuna la nimeni...iti dai seama cum va pica pe arnav???? 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 131747


Si eu m-am gandit la asta de multe ori si cateodata chiar imi face impresia ca Anjali stie de asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 3:49 pm

Skumpyk86 a scris:

Sper sa fie asa..mie imi e teama sincer de ce va spune...


Mie una nu-mi mai este teama, ca o cunosc destul de bine pe Khushi are foarte mult curaj si e invatata cu greul si stiu ca o sa sufere dar o sa gaseasca puterea sa iasa din ce intra.
KHushi este o luptatoare viata a invatat-o sa fie asa si totul a fost cu zambetul pe buze.Este un exemplu pentru noi toti.Va dati seama ce greu e sa fii infiat si sa ti se spuna mereu ca si cum ai fi o plaga pentr toti.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 3:52 pm

iulianagl a scris:


Si eu m-am gandit la asta de multe ori si cateodata chiar imi face impresia ca Anjali stie de asta.

Eu asa banuiesc si de ceva timp...ca asa ar fii cea mai buna salvare a ei...adica chiar daca aude Arnav o conversatie intre Shaym si Khushi si afla adevarul...atunci numai el afla...si ceilanti o vor condamna...dar daca Anjali stie deja si spunede fata cu toti ca i-a zis Khsuhi etc...atunci va fii altceva si plus ca toti care au invinovatit-o ar intelege si ar regreta...mie comportamentul ei imi da de banuit,ca ar putea fii asa....Mai ales ca atunci dupa nunta ea mai vb cu Khushi cand ceilanti nu vorbeau si a zis sa faca ritualurile...era ca si cum nu o credea asa de vinovvata...

Eu nu prea am fost atenta la celelante personaje decat in mare...eu stiu toate scenele cuvant cu cuvant aproape cele cu ArnavKhushi...
Dar vroiam sa te intreb daca te-ai uitat la toate atunci cand Shyam si Anjali se duc la medic si fac ecografie parca sau analize...am inteles ca atunci cand se reantorc bunica lui arnav vrea sa vada hartiile respective si ea se cam eschiveaza si pleaca fara sa i le arate...E atunci cand matusa lu Khushi vine si nu o ia si pe ea acasa ca sa faca ritualu...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 3:55 pm

iulianagl a scris:


Mie una nu-mi mai este teama, ca o cunosc destul de bine pe Khushi are foarte mult curaj si e invatata cu greul si stiu ca o sa sufere dar o sa gaseasca puterea sa iasa din ce intra.
KHushi este o luptatoare viata a invatat-o sa fie asa si totul a fost cu zambetul pe buze.Este un exemplu pentru noi toti.Va dati seama ce greu e sa fii infiat si sa ti se spuna mereu ca si cum ai fi o plaga pentr toti.

deasta si spun ca e o luptatoare si nu trebuie sa lase de la ea...exact cum a facut de a plecat de acasa ca sa ii spuna arnav fam etc...cum lupta sa afle adevarul....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 4:07 pm

Offff....
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Ar_Hi_14th_March_Arnav_Protective_of_Khushi_064
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 4:09 pm

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 4pdwz
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 4:12 pm

Si din primul ep...
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 OfwkW
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 4:21 pm

Skumpyk86 a scris:

Eu asa banuiesc si de ceva timp...ca asa ar fii cea mai buna salvare a ei...adica chiar daca aude Arnav o conversatie intre Shaym si Khushi si afla adevarul...atunci numai el afla...si ceilanti o vor condamna...dar daca Anjali stie deja si spunede fata cu toti ca i-a zis Khsuhi etc...atunci va fii altceva si plus ca toti care au invinovatit-o ar intelege si ar regreta...mie comportamentul ei imi da de banuit,ca ar putea fii asa....Mai ales ca atunci dupa nunta ea mai vb cu Khushi cand ceilanti nu vorbeau si a zis sa faca ritualurile...era ca si cum nu o credea asa de vinovvata...

Eu nu prea am fost atenta la celelante personaje decat in mare...eu stiu toate scenele cuvant cu cuvant aproape cele cu ArnavKhushi...
Dar vroiam sa te intreb daca te-ai uitat la toate atunci cand Shyam si Anjali se duc la medic si fac ecografie parca sau analize...am inteles ca atunci cand se reantorc bunica lui arnav vrea sa vada hartiile respective si ea se cam eschiveaza si pleaca fara sa i le arate...E atunci cand matusa lu Khushi vine si nu o ia si pe ea acasa ca sa faca ritualu...

Dar atunci bunica nu ia cerut nimic de felul asta lui Anjali era doar ingrijorata de ritualul lui Khushi si da intr-adevar ia parut foarte rau ca Bua a procedat asa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 4:22 pm

Skumpyk86 a scris:Si din primul ep...


Pus la 4 ace scos din tipla. Smile Smile Dar al naibii de bine ii sade in costum si le poarta cu stil.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 4:27 pm

Atentie:salvatile in calculator ca sa le vedeti ca nu se vad complet...
In prima in partea dreapta e Barun si Sanaya...In a doua la fel!!!!!!!!!
Poze de anul trecut de la ziua lui...Akshay (Akash)..am pus pe cele care sunt si Sanaya si Barun..
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 391074_178071368955786_169406503155606_321364_1220667101_n
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 391074_178071375622452_169406503155606_321366_897363374_n
Barun Sanaya Akshay iar cu spatele este Deepali (Payal)
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 391074_178071378955785_169406503155606_321367_876034623_n
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 391074_178071372289119_169406503155606_321365_2109031348_n
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 391074_178071382289118_169406503155606_321368_1475943271_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 4:28 pm

iulianagl a scris:

Dar atunci bunica nu ia cerut nimic de felul asta lui Anjali era doar ingrijorata de ritualul lui Khushi si da intr-adevar ia parut foarte rau ca Bua a procedat asa.

Aha...mersi..eu nu am vazut deasta am intrebat...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 4:29 pm

iulianagl a scris:


Pus la 4 ace scos din tipla. Smile Smile Dar al naibii de bine ii sade in costum si le poarta cu stil.

si mie imi place tare mult..!!!! 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 4:35 pm

Iar a luat-o acum sa vezi frate.hei Baba Ji te rog nu, nu, nu,
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 4:37 pm

iulianagl a scris:Iar a luat-o acum sa vezi frate.hei Baba Ji te rog nu, nu, nu,


sa imi zici si mie ca eu nu pot sa il vad ...sa imi doar pe scurt..ca o sa il vad si eu pe urma...ma intereseaza arnav khushi... sad sad sad sad sad sad sad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 4:37 pm

Vai m-a luat durerea de cap.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 4:39 pm

Proasta Khushi ia spus lui Shy despre nunta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 4:39 pm

Apropo Tagline today...

Hindi:Kya Khushi ka Arnav ke kamre pe kabza..Arnav ko sweekar hoga ????
Eng:Khushi taking over Arnav's bed room...will Arnav accept it ???
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 4:39 pm

iulianagl a scris:Proasta Khushi ia spus lui Shy despre nunta.



ce sa ii spuna...ma ia inima.....NUUUUUUUUU!!!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 4:43 pm

mai frate dar Shy n-o slabeste deloc pe Khushi vrea neaparat sa afle despre nunta ei si ea adat sa-i spuna ceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Mar 2012, 4:44 pm

iulianagl a scris:mai frate dar Shy n-o slabeste deloc pe Khushi vrea neaparat sa afle despre nunta ei si ea adat sa-i spuna ceva.


te rog spune-mi ca nu a zis nimic...ti-am zis ca ne putem astepta la orice...cu directori si scriitori care ii are...nu am sperante mari.....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 16 Mar 2012, 4:55 pm

Anjali le-a aratat la toti ce fel s-au comportat de Holi mai ales Chote.Si acum a inceput vanarea lui Khushi de catre Shyam pe oriunde o vede, la sfarsit ia spus ceva si cred ca lui Khushi ia dat de banuit.Sa vedem dar pana luni mai este, sa vedem cum se comporta Chote cu Khushi a noastra.Oricum nu ia convenit ce a vazut pe tv. Smile Smile Dar scenele dintre ei au fost suupeerrrr.Deci ce ia spus a fost sub influenta bangului deci o sa inceapa din nou Tom si Jerry important este ca ea s-a impacat cu familiile.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum