Serialesitelenovelet
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
petronela
Andreea_Miha
tiberici
iulianagl
8 participanți

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 01 Apr 2012, 10:32 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile Smile Asa ca bonus.Nu stiu tu eu asa am inteles dar vedem noi maine.Mult a fost putin mai este.
Fain bonus... Smile Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 01 Apr 2012, 10:34 pm

Skumpyk86 a scris:

pe mine ma doare deja capul...sigur de la acest film o sa ajung la spital... Smile

Ai grija sa nu faci ..atac de panica ... Smile Smile noi te vrem aici nu la spital (desi daca ma gandesc esti in stare si acolo sa mergi cu laptop sa vezi filmul..) kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 01 Apr 2012, 10:36 pm

petronela a scris:
Ai grija sa nu faci ..atac de panica ... Smile Smile noi te vrem aici nu la spital (desi daca ma gandesc esti in stare si acolo sa mergi cu laptop sa vezi filmul..) kiss



sa stii.. Smile



In orice caz traducerea facuta de Vidya sunt sigura ca e corecta...ca ne-a ajutat de multe ori si pe mine si Cryss..plus ca a facut traduceri pentru niste filme si am vazut scenele traduse de ea si la tv si erau corecte...eu am incredere....numai ca nu inteleg la ce premiu se refera..cine l-a castigat...numai Arnav?Si ce nume?Adica pentru ce l-a castigat Arnav de nu il poate primi...dar cum spune Vidya...ca nu puteau da toate datele mai lasa si ei un mister...vom vedea....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 01 Apr 2012, 10:37 pm

Skumpyk86 a scris:

pe mine ma doare deja capul...sigur de la acest film o sa ajung la spital... Smile


Doamne Miha mai negativista ca tine n-am intalnit cheer up e doar un film stiu ca da palpitatii dar fii serioasa asa ca noi nu vezi noi ne distram nu mai pune atat suflet stiu ca e cam mult uneori dar asta e fii darza. Smile Smile kiss kiss Nu-i asa ca am dreptate Pedro.Vrei Miha ca din cauza ta sa declaram razboi Indienilor?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 01 Apr 2012, 10:38 pm

petronela a scris:
Fain bonus... Smile Smile Smile

Un asa bonus eu n-as refuza.Daca l-as avea pe mana mea ce i-as face de sa-i iasa pe nas "what the!"


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 01 Apr 2012, 10:50 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 01 Apr 2012, 10:40 pm

Skumpyk86 a scris:


sa stii.. Smile



In orice caz traducerea facuta de Vidya sunt sigura ca e corecta...ca ne-a ajutat de multe ori si pe mine si Cryss..plus ca a facut traduceri pentru niste filme si am vazut scenele traduse de ea si la tv si erau corecte...eu am incredere....numai ca nu inteleg la ce premiu se refera..cine l-a castigat...numai Arnav?Si ce nume?Adica pentru ce l-a castigat Arnav de nu il poate primi...dar cum spune Vidya...ca nu puteau da toate datele mai lasa si ei un mister...vom vedea....

Stiu dar vedem noi maine ca nu vezi ca nu dau mai multe detalii cu turcii ne obisnuisem si incepusem sa rezolva spolerurile ca pe puzzle dar astia sunt zgarciti rau de tot. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 01 Apr 2012, 10:42 pm

iulianagl a scris:

Doamne Miha mai negativista ca tine n-am intalnit cheer up e doar un film stiu ca da palpitatii dar fii serioasa asa ca noi nu vezi noi ne distram nu mai pune atat suflet stiu ca e cam mult uneori dar asta e fii darza. Smile Smile kiss kiss Nu-i asa ca am dreptate Pedro.Vrei Miha ca din cauza ta sa declaram razboi Indienilor?



Glumeam...negativista din cauza ca de peste 200 de ep astept sa se mai termine din certuri si sa vad si altceva...dar stai sa vezi cand ma supar si renunt la film...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 01 Apr 2012, 10:44 pm

iulianagl a scris:

Stiu dar vedem noi maine ca nu vezi ca nu dau mai multe detalii cu turcii ne obisnuisem si incepusem sa rezolva spolerurile ca pe puzzle dar astia sunt zgarciti rau de tot. Smile Smile


da dar la ei la indieni e de la o zi la alta...azi scriu ep maine il filmeaza poimaine il da la tv...si e in fuctie de ce citesc ei pe paginile lor si ce se mai aude prin ziare despre cum a fost ultimul ep...etc...cum a fost ep perceput de public.

-------

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=486
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum