Serialesitelenovelet
24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
michiper68
dubaisport
victorelalove
DENISA
8 participanți

Pagina 3 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Urmatorul

In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Mar 2012, 11:31 pm

eu credeam ca le zice ceva de genul...v-arat eu vouaaa!!! si e amenintator. e degetul ala iportant cu care se scarpina in ureche si pe unde o mai fi nevoie.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Mar 2012, 11:32 pm

michiper68 a scris:eu credeam ca le zice ceva de genul...v-arat eu vouaaa!!! si e amenintator. e degetul ala iportant cu care se scarpina in ureche si pe unde o mai fi nevoie.
Smile
Dar ce or fi facut fanii ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Mar 2012, 11:33 pm

victorelalove a scris:
Smile
Dar ce or fi facut fanii ?


poze. faceau poze unde nu aveau voie. ca si nenea cu cap de mort pe tricou a strigat la ei.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Mar 2012, 11:37 pm

michiper68 a scris:


poze. faceau poze unde nu aveau voie. ca si nenea cu cap de mort pe tricou a strigat la ei.
Ahaaaaaaaaaa ... retetele secrete . Smile
Bine ...acum si fanii nu cred ca sunt toti usa de biserica . Smile

Tu stii ceva despre copilul lui Asu ? Il ia Gullia sa-l creasca ? stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Mar 2012, 11:40 pm

nu stiu nimic. eu caut poze de la petrecere. si in loc sa apara poze a disparut de pe twitter si aceea pe care am postat-o mai devreme. la beren pe site au scris fanii ca ea a fost la petrecere.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Mar 2012, 11:42 pm

michiper68 a scris:nu stiu nimic. eu caut poze de la petrecere. si in loc sa apara poze a disparut de pe twitter si aceea pe care am postat-o mai devreme. la beren pe site au scris fanii ca ea a fost la petrecere.

Uite si tu ce face un serial dintr-un om serios ca mine .
In viata mea nu am patit asa ceva . stupid stupid stupid
Trebuie sa ma detasez .

Sa inteleg ca Engin nu a fost ... nu de alta , dar era Beren acolo . Ei se duc cu programare . Cand unul cand altul .
Sa nu iasa rumors ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Mar 2012, 11:44 pm

victorelalove a scris:

Uite si tu ce face un serial dintr-un om serios ca mine .
In viata mea nu am patit asa ceva . stupid stupid stupid
Trebuie sa ma detasez .

Sa inteleg ca Engin nu a fost ... nu de alta , dar era Beren acolo . Ei se duc cu programare . Cand unul cand altul .
Sa nu iasa rumors ... Smile


dar eu nu inteleg rostul acestei petreceri . i-a dus la o carciuma amarata. i-a asezat la mese oribile. parca-i pomana. la cati bani are ay yapim atata poate?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Mar 2012, 11:46 pm

michiper68 a scris:


dar eu nu inteleg rostul acestei petreceri . i-a dus la o carciuma amarata. i-a asezat la mese oribile. parca-i pomana. la cati bani are ay yapim atata poate?

Astia nici bani de o garderoba mai a catarii nu au . Sunt zgarciti .
Mare minune daca nu fac vreo toxi-infectie alimentara ... stupid
Mai bine sa nu se fi dus Engin . Nu de alta ... dar suntem departe de el . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Mar 2012, 11:47 pm

victorelalove a scris:

Astia nici bani de o garderoba mai a catarii nu au . Sunt zgarciti .
Mare minune daca nu fac vreo toxi-infectie alimentara ... stupid
Mai bine sa nu se fi dus Engin . Nu de alta ... dar suntem departe de el . Crying or Very sad


daaa. la picnic mai bine ii scotea. le-a dat un suc si o farfurie cu mamaliga si doi carnati grosi de oaie. jalnica petrecere.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Mar 2012, 11:52 pm

michiper68 a scris:


daaa. la picnic mai bine ii scotea. le-a dat un suc si o farfurie cu mamaliga si doi carnati grosi de oaie. jalnica petrecere.

Or fi facut si vreun gratar pe aproape de miros acum toti a fum .
Cred ca de asta nici nu au poze de la petrecere ... ce sa arate ?
Cum se calcau in piciore ? Ca mie mi se par caie peste gramada .
Mai bine stateau acasa actorii ...

Vad ca fanii sunt suparati ca se va termina sad ... ca lumea uita de victima ... ca moare cineva .
Aoleu ... cateepisode mai sunt : 11 ???????????????
Si-am scapat !!! 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Mar 2012, 11:53 pm

dar nu aflam nimic de un nou proiect nou al lui engin? ca ay yapim practica rotirea cadrelor. poate il vedem si pe engin in kuzey guney.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Mar 2012, 11:58 pm

michiper68 a scris: dar nu aflam nimic de un nou proiect nou al lui engin? ca ay yapim practica rotirea cadrelor. poate il vedem si pe engin in kuzey guney.
Nu cred ca va juca in KG . Engin este de rol principal . kiss
Eu cred ca va profita de momentul de glorie la maxim . Cred ... ca este muncitor . Amvazut ca in fiecare an a avut proiect . Dar cine mai stie .

Pai ar fi trebuit sa ne spuna deja de un alt proiect ? Nu este cam devreme ? Nu ne mai concentram pe rolul asta .
Inca ceva ...eu nu cred ca va ramane cu Ay Yapim . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 29 Mar 2012, 12:01 am

victorelalove a scris:
Nu cred ca va juca in KG . Engin este de rol principal . kiss
Eu cred ca va profita de momentul de glorie la maxim . Cred ... ca este muncitor . Amvazut ca in fiecare an a avut proiect . Dar cine mai stie .

Pai ar fi trebuit sa ne spuna deja de un alt proiect ? Nu este cam devreme ? Nu ne mai concentram pe rolul asta .
Inca ceva ...eu nu cred ca va ramane cu Ay Yapim . kiss

nu poti sa sti. si murat a avut proiect in fiecare an pana a clacat si a dat negativismul peste el. depinde cum iese dupa fatmagul. daca l-a epuizat psihic va lua o pauza. nu stiu de ce dar in turcia lumea nu se uita pt scenariul la un serial, se uita la actor. engin va avea oferte si va fi urmarit dar sa nu-si doreasca un respiro . rol asha greu si de lunga durata ca in fatmagul nu prea a avut. la bbo nu a muncit 2 ani.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 29 Mar 2012, 12:04 am

michiper68 a scris:... rol asha greu si de lunga durata ca in fatmagul nu prea a avut. la bbo nu a muncit 2 ani.
Vom vedea . kiss
Imi va fi dor de el daca isi va lua o perioada de respiro .
Desi poate ca se gandeste ca trebuie sa faca acum multi bani .

Pai si ei la FGSN tot pentru Engin ma uit . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 29 Mar 2012, 12:06 am

poate face film de cinema. mai e un aspect. daca ramanea la ay yaim anuntau pana acum. deci nu cred ca va mai colabora cu ei dar fiind inca sub contract nu va anunta inca nimic.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 29 Mar 2012, 12:10 am

michiper68 a scris:poate face film de cinema. mai e un aspect. daca ramanea la ay yaim anuntau pana acum. deci nu cred ca va mai colabora cu ei dar fiind inca sub contract nu va anunta inca nimic.
Dar nu or mai fi vrut cei de la Ay Yapim ... sau nu o mai fi vrut el ?
Inca ceva ... mie mi se pare un actor serios .
Chiar si daca stie ca nu mai colaboreaza cu ei ... mi se pare ca lui chiar ii face placere sa joace .
De asta eu cred ca el va avea iar proiect din toamna . Astfel pentru ce toata truda si munca asta ? Ca sa fie remarcat . kiss
Pai si acum .... va profita .
Spun si eu ... bat campii .
Aseara cu vulcani ... astazi campii . O gama variata . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 29 Mar 2012, 12:11 am

victorelalove a scris:
Dar nu or mai fi vrut cei de la Ay Yapim ... sau nu o mai fi vrut el ?
Inca ceva ... mie mi se pare un actor serios .
Chiar si daca stie ca nu mai colaboreaza cu ei ... mi se pare ca lui chiar ii face placere sa joace .
De asta eu cred ca el va avea iar proiect din toamna . Astfel pentru ce toata truda si munca asta ? Ca sa fie remarcat . kiss
Pai si acum .... va profita .
Spun si eu ... bat campii .
Aseara cu vulcani ... astazi campii . O gama variata . kiss


depinde si de oferte. sezonul asta au fost seriale multe dar doar cateva din ele au ramas. cine stie pana la toamna ce va mai fi.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 29 Mar 2012, 12:13 am

michiper68 a scris:


depinde si de oferte. sezonul asta au fost seriale multe dar doar cateva din ele au ramas. cine stie pana la toamna ce va mai fi.

Da .
Daca isi ia pauza ... tocmai bine ca am si eu pauza . Ca si asa de vreo 10 luni ma doare capul . Smile

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Nlvs6x
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 29 Mar 2012, 12:21 am

vic ma duc la culcare ca am cautat prin toate vagaunile si nu am gasit nimic. poate maine am mai mult noroc ca la serial oricum nu ajung. noapte buna!!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 29 Mar 2012, 12:22 am

michiper68 a scris:vic ma duc la culcare ca am cautat prin toate vagaunile si nu am gasit nimic. poate maine am mai mult noroc ca la serial oricum nu ajung. noapte buna!!

Nici eu nu am gasit nimic .
Si nu cred ca vom avea ceva .
Tot la premii ne raman sperantele ... si la fanii care fac ce fac si il gasesc pe Engin . kiss
24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 318540105 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 318540105
Multumesc pentru companie !! kiss

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Ionn81
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 29 Mar 2012, 1:03 am

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 160r344
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 29 Mar 2012, 8:56 am


BUNA DIMINEATA TUTUROR !
AZI AVEM EPISOD NOU......



24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2646188
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Joi 29 Mar 2012, 9:31 am

Beren insarcinata? cu "cantaciosul" Buna dimineata la toata lumea!
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 29 Mar 2012, 10:22 am

Se pare ca baba fahretin s-a hotarat sa le gaseasca casa copiilor dupa ce a auzit conversatia dintre ablii,in care Abla ai zicea avocatului ca ar trebui sa nu-l intereseze problemele altora (in speta ASU ,pe care adus-o la el la cabinet sa doarma ,sa nu o gaseasca ex-sotul ) ,si sa-si vada de viata lor ca si familie ....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 29 Mar 2012, 10:25 am

Buna dimineata !!! kiss
Este insarcinata Beren , gix ? Unde ai auzit asta ?
Deci prin vara va naste . Smile Sa le fie de bine !! kiss

Buna , Dubai !! kiss
DEspre ce este vorba cu Ablii ? S-a suparat baba cand a auzit ca avocatul trebuie sa-si vada de casa lui si familia lui ?
S-a simtit tat ofensat ? Smile

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 30tjgwp
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum