Serialesitelenovelet
24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
michiper68
dubaisport
victorelalove
DENISA
8 participanți

Pagina 22 din 43 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Urmatorul

In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 5:58 pm

dubaisport a scris:

trebuie sa facem stop-cadru pe croiala si sa masuram cu shublerul Smile
24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466 Masuram ,masuram
A masurat si Michi ... cica si de doua ori , si apoi a facut un calcul complex . I-a dat de fiecare data un rezultat naucitor . Se vede ... 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 248946
Acum sa vedem cum il impaca Gullia ... ca eu cred ca se supara destul de rau . Poate ca si unde nu primeste tot .

Ce interesant este comentariul :


**Muki to FG once she came into the house...

Muki said you need to get married girl. Right now is the right time to start sewing your wedding dress. It was obvious that FG was feeling more than just butterflies in her stomach. She felt something else for once- desire for Kerim and this scared her like a teenager before sex the first time.


Tot ce este posibil sa se fi intamplat asta . Saraca ... 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 30 Mar 2012, 6:00 pm

daaa...ea trece prin niste situatii nemaitraite pana atunci ..cu Mustafa nu simtea asta ,l-a vazut inca din copilarie ,il stia ,dar cu Kerim e altceva ,abia acum ea traieste adevarata dragoste ..cu fluturasi ,emotii,vise ,dorinte ...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 6:03 pm

dubaisport a scris:daaa...ea trece prin niste situatii nemaitraite pana atunci ..cu Mustafa nu simtea asta ,l-a vazut inca din copilarie ,il stia ,dar cu Kerim e altceva ,abia acum ea traieste adevarata dragoste ..cu fluturasi ,emotii,vise ,dorinte ...

Tare imi este teama ca nici plecarea lui Kerim nu o va trezi . sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 30 Mar 2012, 6:07 pm

victorelalove a scris:

Tare imi este teama ca nici plecarea lui Kerim nu o va trezi . sad sad sad
daca nici plecarea lui Ker nu o trezeste atunci ce ?
cutremurul ? Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 6:10 pm

dubaisport a scris:
daca nici plecarea lui Ker nu o trezeste atunci ce ?
cutremurul ? Smile

Vulcanul ??????? 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 30 Mar 2012, 6:14 pm

victorelalove a scris:

Vulcanul ??????? 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466

vad ca fanii urla .....nu le vina sa creada ca Mukk iar isi baga coada sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 6:17 pm

dubaisport a scris:

vad ca fanii urla .....nu le vina sa creada ca Mukk iar isi baga coada sad

Sa stii ca mie nu-mi pare rau ca-si baga coada ...DACA ASTA DUCE LA PLECAREA LUI KERIM DE ACASA ...SI TREZIREA GULLIEI O DATA PENTRU TOTDEUNA ... nu-mi pare rau deloc . Ce se poate intampla ?
Gullia sa nu doarma noaptea si apoi sa plece dupa el si sa-l convinga de dragostea ei . Trebuie sa se impace ... ca doar avem nunta peste cateva episode .
Fanii nu vor putea fi multumiti niciodata toti ... kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 30 Mar 2012, 6:22 pm

victorelalove a scris:

Sa stii ca mie nu-mi pare rau ca-si baga coada ...DACA ASTA DUCE LA PLECAREA LUI KERIM DE ACASA ...SI TREZIREA GULLIEI O DATA PENTRU TOTDEUNA ... nu-mi pare rau deloc . Ce se poate intampla ?
Gullia sa nu doarma noaptea si apoi sa plece dupa el si sa-l convinga de dragostea ei . Trebuie sa se impace ... ca doar avem nunta peste cateva episode .
Fanii nu vor putea fi multumiti niciodata toti ... kiss

ar fi culmea ca Gulli sa imbrace rochia de mireasa si sa se duca ea sa-l ceara de barbat .. Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 6:24 pm

dubaisport a scris:

ar fi culmea ca Gulli sa imbrace rochia de mireasa si sa se duca ea sa-l ceara de barbat .. Smile
Smile kiss
Pai rochia de mireasa inca nu este gata .
Dar tot ce este posibil sa-l ceara ca sa-l impece ... dar tot nu cred ca este de ajuns .
Va trebui sa-i spuna multe . Sa-i spuna ca-l iubeste , sa-i spuna ca el este sotul ei ... si asa mai departe .
Dar ti-am mai spus ... eu tot nu cred ca se va trezi la realitate . sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 30 Mar 2012, 6:27 pm

parca vad ca rochia e gata ..ca si aseara, ai vazut ce buna shoferita e Gulli? cand o fi facut cursurile ? cand si-o fi luat permisul ,ca examenele la scoala nu le -a luat
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 30 Mar 2012, 6:34 pm

Vic ..ies un pic ,revin mai tarziu kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 6:37 pm

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 318540105 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 318540105 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 318540105
Dubai !!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 30 Mar 2012, 8:29 pm

Episode 69

Kerim and Rahmi will start working on new house renovation very happy
Mustafa not giving up on FG. Now He is writing letter to tell her about his love
FG is very happy....they even start looking for new furniture for the house .
Kadir: Something got my attention why everything is blue...
Kerim: Because Blue FGs favorite color ..
Fahrettin will find little hint about Ayca
Old friend returning in the town. Emre coming back from military duty
Mukaddes is starting to be jealous about Fg been happy also house and everything else...This jealousy will bring big problem
Many people getting divorced ...There interesting step on FGs trial
Finally we have wedding date either May 5 th or 6 th .Kerim has another offer to FG
Kerim : Before situation was different when you said "yes " this time I really want to hear that yes for me
BISENA (translation by EAUSAFANS )
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 8:32 pm

Many people divorced ?

Multumim , Michi !! kiss
Deci se termina episodul cu Kerim trantind usa ... si eu as face un scenariu si mai bun . L-as pune sa revopseasca peretii de la noua in galben . Doar asa ... ca este suparat . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 30 Mar 2012, 8:33 pm

victorelalove a scris:Many people divorced ?

Multumim , Michi !! kiss
Deci se termina episodul cu Kerim trantind usa ... si eu as face un scenariu si mai bun . L-as pune sa revopseasca peretii de la noua in galben . Doar asa ... ca este suparat . Smile


astept si promo sa vad cum da kerim cu ciocanul sa renoveze. ca rahmi numai peste degete isi da...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 30 Mar 2012, 8:35 pm

poate divorteaza si yasaranii...ca altii? ahu si mustafa si ei mai sunt luati.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 8:35 pm

michiper68 a scris:


astept si promo sa vad cum da kerim cu ciocanul sa renoveze. ca rahmi numai peste degete isi da...
Smile Smile Smile
A mai dat el prin episodul 7 ... isi facea cusca aia de caine . Dar il prind multe munci pe el ... cupidon cupidon cupidon

Rahmi ii va face galerie lui Kerrim ... si ii va povesti cum era Mukka in tinerete ... Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 30 Mar 2012, 8:37 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile
A mai dat el prin episodul 7 ... isi facea cusca aia de caine . Dar il prind multe munci pe el ... cupidon cupidon cupidon

Rahmi ii va face galerie lui Kerrim ... si ii va povesti cum era Mukka in tinerete ... Smile Smile


crezi ca-i lasa mukko nesupravegheati? va sta langa ei vigilenta. copiii ii lasa amaratului aluia de la restaurant care n-a avut grija de un caine...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 8:38 pm

michiper68 a scris:


crezi ca-i lasa mukko nesupravegheati? va sta langa ei vigilenta. copiii ii lasa amaratului aluia de la restaurant care n-a avut grija de un caine...

Smile Smile Smile

Da ... pe aia mica o tine in brate cand se joaca cu Murat fotbal . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 30 Mar 2012, 8:38 pm

salutare ...din nou kiss

nu cred ca vor divorta Yasaranii,asta inseamna ca Perihan sa poata sa-l acuze pe Munir ,marturia ei va fi proba in proces ,iar atata timp cat sunt casatoriti ea nu poate depune marturie impotriva sotului
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 8:39 pm

Eu totusi nu am inteles *( de fapt nu ma Crying or Very sad ...sa stiti ) de ce i-au dat lui Engin blugii aia care-i vin atat de bine ... de te baga in pacate . cupidon
Nu au si ei mila de fane ?
Mai este si faza cand coboara scarile de la casa aia pe care au vizitat-o . Mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!! 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 30 Mar 2012, 8:40 pm

dubaisport a scris:salutare ...din nou kiss

nu cred ca vor divorta Yasaranii,asta inseamna ca Perihan sa poata sa-l acuze pe Munir ,marturia ei va fi proba in proces ,iar atata timp cat sunt casatoriti ea nu poate depune marturie impotriva sotului


n-ai vazut ce urat s-a uitat reshat la ea? ea, ca un automatism l-a luat de mana, ea asta a facut toata viata ei, a jucat teatru si s-a prefacut fericita. si el la fel dar de data asta reshat nici macar amabil nu a mai fost...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 30 Mar 2012, 8:41 pm

victorelalove a scris:Eu totusi nu am inteles *( de fapt nu ma Crying or Very sad ...sa stiti ) de ce i-au dat lui Engin blugii aia care-i vin atat de bine ... de te baga in pacate . cupidon
Nu au si ei mila de fane ?
Mai este si faza cand coboara scarile de la casa aia pe care au vizitat-o . Mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!! 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 248946


cred ca sunt ai lui blugii. e cam greu sa-i tot caute haine lui engin. il mai lasa sa vina si cu ele de acasa.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Mar 2012, 8:42 pm

michiper68 a scris:


cred ca sunt ai lui blugii. e cam greu sa-i tot caute haine lui engin. il mai lasa sa vina si cu ele de acasa.

Atunci ... nu are si el mila de fane ???? Smile

Ca eu revazui episodul si numai la blugi m-am uitat . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 30 Mar 2012, 8:44 pm

victorelalove a scris:

Atumci ... nu are si el mila de fane ???? Smile


ba daaa. e milos rau. de aia a si stat cu vulcanul in obiectiv. l-a apucat mila de fane. lui beren i-au dat cuierul ca asta vor fanele ei sa vada, fanii lui engin au primit banca si vulcanul.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 24.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 43 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum