Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
tiberici
lica54
narcisa
Andreea_Miha
petronela
iulianagl
11 participanți

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 06 Apr 2012, 10:08 pm

iulianagl a scris:Dar ce nesemnicativ are viata ei de-i spune Chote asta?
Cred ca nu e incantat deloc de noul ei ..job .. Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 10:15 pm

Deci 5 zile pe saptamana de la 7 la 9 sper sa fie 9 seara copiii vor fi cu Khushi.Bravo Khushi frumos pas asa n-o sa-i vezi mutra lui Nanav si nici el pe a ta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 10:18 pm

petronela a scris:
Cred ca nu e incantat deloc de noul ei ..job .. Smile Smile

Pai n-ai vazut ca ia spus sa faca ceva semnificativ cu viata ei deci n-o vrea la birou sub nicio forma nici macar sa duca pranzul asa ca si-a gasit fata de lucru.Si daca nu-i convine atunci treaba lui.Sa-si vada mai bine de sora lui cea proasta ssi Khushi de treaba ei dar e bine ca nu a dormit acasa cred ca a dormit la ai ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 06 Apr 2012, 10:19 pm

Doamnelor 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 517793 pentru traducere !
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 06 Apr 2012, 10:23 pm

iulianagl a scris:

Pai n-ai vazut ca ia spus sa faca ceva semnificativ cu viata ei deci n-o vrea la birou sub nicio forma nici macar sa duca pranzul asa ca si-a gasit fata de lucru.Si daca nu-i convine atunci treaba lui.Sa-si vada mai bine de sora lui cea proasta ssi Khushi de treaba ei dar e bine ca nu a dormit acasa cred ca a dormit la ai ei.
Pana si mie mi s-a parut ciudat fara Kushi in camera...da lui Arnav...bine ca avea postere,stelute... Smile Smile
Rolul lui Angelica ..e chiar de fata naiva si care traieste intr-o lume de ..vis...mi-e mila de ea cand s-o trezi din vis si-o afla ce comoara de barbat are... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 10:23 pm

Trebuie sa recunosc ca la cat de mult m-a enervat Chote, episodul a fost unul bun si dupa cum ai spus tu Pedro incepe sa se intoarca roata.Khushi chiar si-a dat seama oricat de mult ar incerca sa faca bine tot rau aude deci n-o s-o scoata la capat cu el. el o uraste si gata.Acum ea isi asteapta cele 6 luni sa treaca si stie ca si-a distrus viitorul ea n-o sa mai poata avea vreo familie a ei ca fiind divortata cam greu o sa-si mai gaseasca pe cineva deci inca odata soarta n-a fost in favoarea ei.Sper ca Dumnezeul lui Chote pe care nu-l are ca el insusi se crede unul, sa-i dea dupa bunul plac.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 06 Apr 2012, 10:24 pm

iulianagl a scris:Deci 5 zile pe saptamana de la 7 la 9 sper sa fie 9 seara copiii vor fi cu Khushi.Bravo Khushi frumos pas asa n-o sa-i vezi mutra lui Nanav si nici el pe a ta.
Stă doar două ore, seara, cu copilul sau copiii. Dar în restul zilei ce face? Sau Arnav abia seara ajunge acasă și nu se întâlnesc? Dar sâmbăta și duminica cum îl evită?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 06 Apr 2012, 10:25 pm

petronela a scris:Doamnelor 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 517793 pentru traducere !
Cu plăcere Petro.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 06 Apr 2012, 10:26 pm

narcisa a scris:
Stă doar două ore, seara, cu copilul sau copiii. Dar în restul zilei ce face? Sau Arnav abia seara ajunge acasă și nu se întâlnesc? Dar sâmbăta și duminica cum îl evită?
Stai sa vedem daca ramane cu programul asta...doar ea trebuie sa faca cum spune Arnav ..si nu se stie cat de incantat va fi...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 10:47 pm

petronela a scris:
Pana si mie mi s-a parut ciudat fara Kushi in camera...da lui Arnav...bine ca avea postere,stelute... Smile Smile
Rolul lui Angelica ..e chiar de fata naiva si care traieste intr-o lume de ..vis...mi-e mila de ea cand s-o trezi din vis si-o afla ce comoara de barbat are... Smile Smile

Chiar ca e o comoara cred ca a umblat mult pana la gasit.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 06 Apr 2012, 10:48 pm

Dragalaselor noapte buna si pe aceasta alee...un sfarsit de saptamana asa cum vil doriti 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 155656 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 155656

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 00994.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 0014
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 0018
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 10:49 pm

De la minutul 10:59 a fost foarte frumos mie chiar mi-a placut mai ales la urma cu el singur in camera si fundalul muzical super.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 10:49 pm

lica54 a scris:Dragalaselor noapte buna si pe aceasta alee...un sfarsit de saptamana asa cum vil doriti 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 155656 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 155656

[


kiss kiss kiss Ne auzim maine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 06 Apr 2012, 10:55 pm

iulianagl a scris:De la minutul 10:59 a fost foarte frumos mie chiar mi-a placut mai ales la urma cu el singur in camera si fundalul muzical super.
Si mie mi-a placut episodul..chiar daca n-a avut nimic ..spectaculos.. Smile
macar nu s-au mai certat...cred ca s-au hotarat sa mai tina cont si de fani..ca ne terminasera cu certurile si din ce am vazut nu erau prea multi incantati...( poate doar Narcisa care era incantata )
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 06 Apr 2012, 10:59 pm

petronela a scris:
Si mie mi-a placut episodul..chiar daca n-a avut nimic ..spectaculos.. Smile
macar nu s-au mai certat...cred ca s-au hotarat sa mai tina cont si de fani..ca ne terminasera cu certurile si din ce am vazut nu erau prea multi incantati...( poate doar Narcisa care era incantata )
Chiar foarte încântată. Și nu o uita pe Alexa pentru că și ei îi plac certurile lor pasionale.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 11:03 pm

Chiar mi-a placut cum a decurs firul pe Khushi a potolit-o el e fericit ca e liniste si singur in camera.Deci....e bine.Dar vreau sa spun ca si mie mi-a placut cearta lor de ieri.Se vedea cum clocotea sangele in el de gelozie nu ura asa cum pretinde.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 06 Apr 2012, 11:05 pm

narcisa a scris:
Chiar foarte încântată. Și nu o uita pe Alexa pentru că și ei îi plac certurile lor pasionale.
Deci iti plac doar certurile ..pasionale.. Smile Smile
sincer nu ma dau in vant dupa ele...mai ales cand sunt din motive ..neintemeiate...si mai mult acuzatii ...nu-mi plac...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 11:08 pm

Ce ma enerveaza ca prea exagereaza el cu Anjaly de parca ar fi singura pe pamant pt. el de care trebuie sa aibe grija.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 06 Apr 2012, 11:11 pm

iulianagl a scris:Ce ma enerveaza ca prea exagereaza el cu Anjaly de parca ar fi singura pe pamant pt. el de care trebuie sa aibe grija.
Pentru el acum ea e cea mai importanta...cand o sa-si.. recunoasca si iubirea pentru Khushi..cred ca se mai schimba ...prioritatile..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 11:12 pm

petronela a scris:
Pentru el acum ea e cea mai importanta...cand o sa-si.. recunoasca si iubirea pentru Khushi..cred ca se mai schimba ...prioritatile..


Oare?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 11:15 pm

Totusi oricat ar spune el tot nu poate trai fara ea.Dar ma intreb oare Nani stie ce o sa faca Khushi?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 06 Apr 2012, 11:19 pm

iulianagl a scris:


Oare?
De mult timp el incearca ( cat reuseste ????)...sa aibe cat de cat grija de Khushi...dar in limita ..sentimentelor care le are acum pentru ea...aminteste-ti ca a fost si chelner..a cautat-o la templu cand si-a dat seama ca s-a ranit la mana etc.....nu-mi mai amintesc acum...

petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 11:24 pm

petronela a scris:
De mult timp el incearca ( cat reuseste ????)...sa aibe cat de cat grija de Khushi...dar in limita ..sentimentelor care le are acum pentru ea...aminteste-ti ca a fost si chelner..a cautat-o la templu cand si-a dat seama ca s-a ranit la mana etc.....nu-mi mai amintesc acum...


Da ai dreptate dar din momentul in care a vazut-o cu Shyam si ce ia spus Shyam a uitat de sentimentele lui de fapt le-a ascuns undeva si nu vrea sa le mai scoata de acolo.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 06 Apr 2012, 11:29 pm

iulianagl a scris:

Da ai dreptate dar din momentul in care a vazut-o cu Shyam si ce ia spus Shyam a uitat de sentimentele lui de fapt le-a ascuns undeva si nu vrea sa le mai scoata de acolo.
Ai spus foarte bine ca le-a ascuns..mai bine zis le-a inchis undeva ..in inima lui..dar si cand o sa le dea drumul..sa vezi ce artificii si fluturi vor fi... Smile Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 11:30 pm

petronela a scris:
Ai spus foarte bine ca le-a ascuns..mai bine zis le-a inchis undeva ..in inima lui..dar si cand o sa le dea drumul..sa vezi ce artificii si fluturi vor fi... Smile Smile Smile


Mi-ai adus aminte de artificii.Mai tii minte cand a pus Akash pocnitori in fata usii lui Payal ca s-o scoata afara din casa de Anul Nou? Smile Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum