Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
tiberici
lica54
narcisa
Andreea_Miha
petronela
iulianagl
11 participanți

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 06 Apr 2012, 11:33 pm

iulianagl a scris:


Mi-ai adus aminte de artificii.Mai tii minte cand a pus Akash pocnitori in fata usii lui Payal ca s-o scoata afara din casa de Anul Nou? Smile Smile Smile Smile
Scena aia de cate ori ne amintim de ea va fi.. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 539466 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 539466 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 539466
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 11:38 pm

petronela a scris:
Scena aia de cate ori ne amintim de ea va fi.. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 539466 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 539466 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 539466


Si acum il vad in fata ochilor si ce fel au iesit toate trei afara nu numai Payal. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 07 Apr 2012, 12:05 am

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Tort7



O felie de tort și pentru fetele de la Iss Pyaar pentru că azi împlinesc doi ani de când sunt pe forum.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 07 Apr 2012, 12:07 am

narcisa a scris:[/URL]



O felie de tort și pentru fetele de la Iss Pyaar pentru că azi împlinesc doi ani de când sunt pe forum.


kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 07 Apr 2012, 12:08 am

Eu spun noapte buna si aici si discutii cat mai frumoase in continuare. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 07 Apr 2012, 12:08 am

Noapte bună fetele. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 07 Apr 2012, 12:10 am

Va pupic si eu de noapte buna ! kiss kiss
Cred ca o sa am un somn...tare dulce... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 07 Apr 2012, 12:12 am

petronela a scris:Va pupic si eu de noapte buna ! kiss kiss
Cred ca o sa am un somn...tare dulce... Smile


Pedro azi m-ai facut sa rad sa vezi acum cand m-oi duce in dormitor ce ras ma apuca. Smile Smile Smile Smile Smile kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 07 Apr 2012, 12:13 am

iulianagl a scris:


Pedro azi m-ai facut sa rad sa vezi acum cand m-oi duce in dormitor ce ras ma apuca. Smile Smile Smile Smile Smile kiss
Sa ai un somn.. macar zambaret... kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Sam 07 Apr 2012, 12:14 am

mai este cineva pe aici??? Question Question
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 07 Apr 2012, 12:15 am

Am mancat tort..am baut si lassi...acum la nani... kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 07 Apr 2012, 9:02 am

Buna dimi! O cafeluta.... cafea
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 07 Apr 2012, 9:03 am

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 07 Apr 2012, 1:07 pm


Ce inima a avut Chote sa-i dea drumul.Si la ora actuala cand vad secventa asta ma "uimez " de una singura. Smile Smile Ce al "dreacului" e!Sper ca in viitor cineva sa-i vina de hac.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 07 Apr 2012, 1:10 pm


Pacat ca e asa de scurt.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 07 Apr 2012, 1:54 pm

iulianagl a scris:
Ce inima a avut Chote sa-i dea drumul.Si la ora actuala cand vad secventa asta ma "uimez " de una singura. Smile Smile Ce al "dreacului" e!Sper ca in viitor cineva sa-i vina de hac.
Bonjourica !
Sper sa-i vina de hac Khushi... Smile Smile
Si eu cand am vazut secventa aia am zis ..e prea mult...mai, mai sa nu ma mai uit...dar apoi m-am gandit ca are loc o transformare si merita vazut asta...dar pana acum .....am asteptat ..si-am asteptat..si tot mai astept... transformarea din omul negru...nici eu nu mai stiu in ce... Smile Smile Smile Smile

petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 07 Apr 2012, 1:58 pm

Ce faci Iuli ??
Ai terminat curatenia ?
Eu printre picatele mai trag un ochi pe forum...ma mai relaxez...la mine in casa e mare nebunie...ce bune sunt menajerele acum... confused
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 07 Apr 2012, 3:05 pm

I am a Sunday Guy - Barun Sobti

Barun Sobti a.k.a Arnav of Iss Pyar Ko Kya Naam Doon? of Star Plus takes Tellybuzz’s Quick Grills this week…
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 11534

What is your dream role in Bollywood: I like Saif Ali Khan in the film Omkara and would like to essay a similar role.

What kind of fanatic are you: I like bikes.

Who is your secret date: I have no secret date.

Who is your favourite actor in Hollywood: Denzel Washington from the movie Man on Fire.

Which is your favourite hot spot: Melbourne and Maldives.

Are you a party animal: Considering that I don't have time to party due to my stressful work and busy schedules I am not really a party animal.

What is the worst thing on television that you would want to change: I would like to change the daily soaps and convert it to weekly soaps as daily soaps takes that liberty from me and makes me mentally and physically stressed due to back to back shoots.

Are you a spiritual person: In my own way.

Do you follow any spiritual guru: No I don't follow any spiritual guru for I think everyone is aware of what is right and what is wrong than for someone to guide them. People are intelligent enough to lead their lives on their own terms.

What is your weirdest fantasy: I am a simple guy, I like to sit down with a book in my hand and like to sip a coffee, I like to laze around, so basically I am kind of a Sunday guy.

Author: Dhrithi Gulvadi
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 07 Apr 2012, 3:43 pm

petronela a scris:Ce faci Iuli ??
Ai terminat curatenia ?
Eu printre picatele mai trag un ochi pe forum...ma mai relaxez...la mine in casa e mare nebunie...ce bune sunt menajerele acum... confused



Smile Smile Smile Mie imi spui!Eu am terminat-o multumesc lui Dumnezeu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 07 Apr 2012, 3:45 pm

petronela a scris:
Bonjourica !
Sper sa-i vina de hac Khushi... Smile Smile
Si eu cand am vazut secventa aia am zis ..e prea mult...mai, mai sa nu ma mai uit...dar apoi m-am gandit ca are loc o transformare si merita vazut asta...dar pana acum .....am asteptat ..si-am asteptat..si tot mai astept... transformarea din omul negru...nici eu nu mai stiu in ce... Smile Smile Smile Smile



Stii cum era ora 10 a venit Omul Negru n-a venit.Cam asa si aici.Khushi a patimit atatea si el tot nu s-a schimbat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 07 Apr 2012, 3:46 pm

Khushi's absence makes Arnav restless in Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon!4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Iss_pyaar_ko_aarahi_post_1333786350

The way Star Plus’ Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon is progressing, every single episode of the show trends to keep the viewers glued to their couches.

Just a day back we had all the ardent fans complaining about the misunderstandings between Khushi (Sanaya Irani) and Arnav (Barun Sobti) being dragged, and now CVs have got a new surprise.

Post the Heer-Ranjha track, which was quite a treat for all, we again got to see some creepy acts from Shyam’s (Abhaas Mehta) ends. And the heated argument between Khushi and Arnav was enough to give us the shock of life.

But thanks to Anjali (Daljeet Bhanot), not only Arnav came to know of the truth behind Shyam being away with Khushi during the Fashion Show; he even repented on being so harsh towards her. But as we know, how the mighty pride of ASR can allow him to accept that and even when he had tried it, Khushi was in no mood to entertain the unsaid apology.

Khushi’s arrogance again hurt his ego, which led him to bash her once more. But to his surprise, the otherwise daring Khushi chose to keep mum at all his jeering. This indeed made him a bit uneasy but still he couldn’t help saying that how he wished if he could just avoid seeing her face. He must have said it to in order to provoke Khushi to react but little did he know that his days would start without her presence around.

Fulfilling his command Khushi has decided not to confront him and is trying hard to stay away from bumping into Arnav. Her absence has made an effect on him and he is feeling the void created with her nonexistence. Will the restlessness dwelling in him get him out of the emotional web? Will he be able to find Khushi out?

Let’s see what Monday brings us for all!

Source: TSK
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 07 Apr 2012, 3:47 pm

Chiar ca cearta dintre Arnav si Khushi a fost socul vietii mele.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 07 Apr 2012, 3:49 pm

V-am zis ca ce ia spus in episodul de ieri a fost mai mult s-o provoce dar n-a reusit.Mama ma mir si eu ca ii inteleg atat de bine. Smile Asta inseamna ca serialul chiar imi merge la suflet.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Sam 07 Apr 2012, 4:01 pm

buna fetele pupic 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 517793 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 648483
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 07 Apr 2012, 4:08 pm

SPOILER!!
Misunderstanding will be cleared by 8th of May!
Then the guilt track will start from 8th of May!
The source says that the news is confirmed ♥

note: im nt sure abt tis... dont bash me if it doesnt hapen :)

Deci se presupune ca pana pe 8 Mai se rezolva neintelegerile iar apoi ca se simte vinovat de pe 8 Mai deci mai avem de suferit.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum