Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
tiberici
lica54
narcisa
Andreea_Miha
petronela
iulianagl
11 participanți

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 02 Apr 2012, 12:44 am

Skumpyk86 a scris:Daca scriitori acestia nu o sa faca la piesa lor ultima parte unde se omoara etc....ii strang de gat... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 2743637754
Deci vrei ..razbunare... Smile Smile vrei varsare de sange... Smile Smile
Vreau sa vad cum se omoara Arnav din dragoste pentru Kushi... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 02 Apr 2012, 12:52 am

Mergem si noi la culcare ???
Te pupic de noapte buna ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Apr 2012, 12:54 am

petronela a scris:
Cred ca oricare parte o da o sa ne placa...dar daca e finalul piesei ..cred ca atunci se hotaraste Kushi sa nu mai ia premiul ...??? Smile Smile
sa nu-i dea credit... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 2743637754


da dar eu ma gandeam ca daca e ultima parte unde ea moare etc..ma gandeam ca poate Arnav iar se gandeste ca sa nu o piarda etc,cred ca l-ar "marca" mai mult pe Arnav asta...iar daca mai face si o adaptare la povestea lor,va iesi super.....Dar vorba ta indiferent care parte va fii sigur ne va place...

sper ca pentru faptul ca au schimbat si nu mai e deansul sa nu schimbe si la promo sa nu mai fie valabil...ca ieri a aparut promo si spune ca tot ieri a schimbat ca nu vor mai dansa cu vor face piesa...

poate va primi premiu interpretarea prea buna...si Khushi stiind casentimentele sunt false nu va vrea sa ia premiu... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Apr 2012, 12:55 am

petronela a scris:
Deci vrei ..razbunare... Smile Smile vrei varsare de sange... Smile Smile
Vreau sa vad cum se omoara Arnav din dragoste pentru Kushi... Smile Smile

Exact!Vreau sa vad si cand o vede pe ea ca moare dar si el pentru ea!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Apr 2012, 12:56 am

petronela a scris:Mergem si noi la culcare ???
Te pupic de noapte buna ! kiss



da..ies si eu ca e tarziu si maine dorm pe banca.... Smile
noapte buna.... kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 02 Apr 2012, 12:57 am

Skumpyk86 a scris:

da dar eu ma gandeam ca daca e ultima parte unde ea moare etc..ma gandeam ca poate Arnav iar se gandeste ca sa nu o piarda etc,cred ca l-ar "marca" mai mult pe Arnav asta...iar daca mai face si o adaptare la povestea lor,va iesi super.....Dar vorba ta indiferent care parte va fii sigur ne va place...

sper ca pentru faptul ca au schimbat si nu mai e deansul sa nu schimbe si la promo sa nu mai fie valabil...ca ieri a aparut promo si spune ca tot ieri a schimbat ca nu vor mai dansa cu vor face piesa...

poate va primi premiu interpretarea prea buna...si Khushi stiind casentimentele sunt false nu va vrea sa ia premiu... Smile
Csatoria e falsa....setimentele nu sunt false...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Apr 2012, 12:57 am

petronela a scris:
Csatoria e falsa....setimentele nu sunt false...


dar ea crede ca sentimentele sunt false...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 02 Apr 2012, 12:59 am

Skumpyk86 a scris:

dar ea crede ca sentimentele sunt false...
Sentimentele ei sunt adevarate...dar crede ca ale lui sunt false...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Apr 2012, 12:59 am

petronela a scris:
Sentimentele ei sunt adevarate...dar crede ca ale lui sunt false...



da..cum si el crede despre ea ca nu are sentimente pentru el ci pentru Shyam...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 02 Apr 2012, 1:01 am

Skumpyk86 a scris:


da..
Uite cum ne tin cu sufletul la gura...daca fac asa sute de episoade..ajungem la spitalul..de nebuni.. Smile Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Apr 2012, 1:04 am

petronela a scris:
Uite cum ne tin cu sufletul la gura...daca fac asa sute de episoade..ajungem la spitalul..de nebuni.. Smile Smile Smile


da..si o sa o lungeasca asa de trece de 1000 de ep....eu nu mai am mult si ma plictisesc...de cearta tot..caut alte seriale ca sunt si gata.
pe 14 aprilie face 3 luni de cand au facut nunta Arnav Khushi....si Arnav nu are nici macar o indoiala ca nu e cum a zis Shyam!!!

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 02 Apr 2012, 1:09 am

Skumpyk86 a scris:

da..si o sa o lungeasca asa de trece de 1000 de ep....eu nu mai am mult si ma plictisesc...de cearta tot..caut alte seriale ca sunt si gata.
pe 14 aprilie face 3 luni de cand au facut nunta Arnav Khushi....si Arnav nu are nici macar o indoiala ca nu e cum a zis Shyam!!!

Cu pasi marunti...merg si eu spre ...plictiseala...noroc ca le mai vine cate o idee si ne mai ..incing...mai astept sa vad daca se mai potolesc... si Arnav mai afla adevarul ala ... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Apr 2012, 1:13 am

petronela a scris:
Cu pasi marunti...merg si eu spre ...plictiseala...noroc ca le mai vine cate o idee si ne mai ..incing...mai astept sa vad daca se mai potolesc... si Arnav mai afla adevarul ala ... Smile Smile



eu deja am cam ajuns la plictiseala sa astept sa se intample ceva..sa afle odata adevarul...ma gandesc ca dupa ce afla adevarul arnav sau intre timp afla si khushi de ce s-a casatorit cu ea etc..si se va supara ea si il va pedepsi pe arnav si iar va mai dura ceva timp si asa..si sa vedem si noi un ep linistit frumos intre ei ca sot si sotie....mai avem de asteptat.....
Sunt satula de asteptat si plictisita de atatea certuri...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 7:32 am

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 88110
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 7:48 am

Crying or Very sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 7:50 am

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 7:51 am

Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 7:57 am


Si unul mai vechi care-mi place foarte mult. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 7:58 am


O zi minunata sa aveti. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 8:01 am


NK!!! 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Apr 2012, 8:04 am


Priviti si infiorati-va.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Lun 02 Apr 2012, 8:40 am

Dragalaselor buna dimineata la o cafea!Un inceput de saptamana cu bucurii si impliniri kiss kiss kiss

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 177771916_4160518_20076647
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 177771916_809604_20076645
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Apr 2012, 11:47 am

In Between the Lines with Barun Sobti and Akshay Dogra!!
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 IMG_2974
You have seen them goofing around on the sets having loads of fun with one another. The rapport Barun Sobti and Akshay Dogra of Is Pyar Ko Kya Naam Doon share is something that everyone knows about. But what was interesting to note about these two incredibly funny men is the fact that, Barun and Akshay as light-hearted as they appear, are equally serious and grounded when it comes to love and relationships in their lives.
Riddhi Dogra, Akshay's sister insists their respective wives have given up on them since Barun and Akshay end up spending most of their time in each other's company!

Barun jokingly tells us their wives have even refused to see their interviews together since they are that crazy!A quick session with them and you will know what we mean. Watch this for yourselves and decide!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Apr 2012, 11:51 am

Is Pyaar Ko Kya Naam Doon se claseaza pe locul 8 topul celor mai bune seriale din India in perioada 18-24 martie...

Star Plus gets in 6 shows in top 10 as Colors scores nil
Star Parivaar Awards topped the charts while the India vs Pak match on DD1 got fourth position in Week 12 of TAM 2012.
The top 10 shows on Hindi general entertainment channels have witnessed two new entries in Week 12 of TAM 2012 (March 18 – March 24), pushing Colors out of the listing.

Star Parivaar Awards 2012 on Saturday, March 24, has topped the charts while the India vs Pakistan cricket match on DD1 got the fourth rank. Star Plus leads the pack with six shows followed by Sony with two shows, and Zee TV and DD1 with one show each.
Star Parivaar Awards 2012 on Star Plus acquired the No. 1 position in Week 12 of TAM 2012. The show has fared better than all the Bollywood Awards nights that have been telecast this year on Hindi GECs. It has fetched 6.41 TVR.

Star Plus’ Diya Aur Baati Hum is at No. 2 position with 5.64 TVR this week (last week 5.56).

Sony’s Crime Patrol has slipped one position down to No. 3 with 4.95 TVR in Week 12 (last week 4.80).

The Asia Cup India vs Pakistan cricket match on DD1 has been ranked at No. 4 with 4.72 TVR in the week 12 of TAM 2012.

Star Plus’ Saathia is at No. 5 this week with 4.43 TVR (last week 4.66).

Yeh Rishta Kya Kehlata Hai on Star Plus is at No. 6 this week, recording 4.27 TVR (last week 4.07).

CID on Sony has slipped to No. 7 from last week’s No. 3 position. It has fetched 4.2 TVR this week (last week 4.67).

Star Plus’ Is Pyaar Ko Kya Naam Doon has also slipped to No. 8 position from last week’s No. 5. The show got 4.16 TVR this week (last week 4.1).

Zee TV’s Pavitra Rishta continues to be in the top 10 list for the second week in a row. At No. 9, it has fetched 4.07 TVR this week (last week 3.8).

Star Plus’ Ek Hazaron Mein Meri Behna Hai remained at No. 10 with 3.91 TVR (last week 3.66).
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Apr 2012, 11:59 am

Heer Ranjha
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 9WVwN
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum