Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
tiberici
lica54
narcisa
Andreea_Miha
petronela
iulianagl
11 participanți

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 12:05 am

petronela a scris:
Noapte buna ! kiss
Si uite asa ramanem doar cu vise... stupid stupid
eu cred ca va fii poate nu prea curand...poate peste ani Smile
dar cred ca va fii la fel ca la Geet sa arate ffffff putin..
doar imaginatia sa fie...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 11 Apr 2012, 12:15 am

Skumpyk86 a scris:
eu cred ca va fii poate nu prea curand...poate peste ani Smile
dar cred ca va fii la fel ca la Geet sa arate ffffff putin..
doar imaginatia sa fie...
Ti-a placut episodul de astazi ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 12:20 am

petronela a scris:
Ti-a placut episodul de astazi ?

da...imi place comedia..am ras...

Mie nu imi place cand le combina ..dupa ce rad o zi a doua zi imi da un ep trist..si o vad ca sufera Khushi Crying or Very sad ...


dar ai observat ca camasa acea verde...e aceiasi care a purtat-o Manorma atunci cu luna de miere?


Nu e cine stie ce mare greseala dar ma amuza... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 11 Apr 2012, 12:26 am

Skumpyk86 a scris:

da...imi place comedia..am ras...

Mie nu imi place cand le combina ..dupa ce rad o zi a doua zi imi da un ep trist..si o vad ca sufera Khushi Crying or Very sad ...


dar ai observat ca camasa acea verde...e aceiasi care a purtat-o Manorma atunci cu luna de miere?
Sincer, nu mi-am dat seama de camasa verde... stupid
Metoda de enervare gasita acum de Kushi e cred, cea mai potrivita de pana acum...asta sigur o sa-l scoata rau din sarite si s-ar putea sa-i scape ceva de Shyam la nervi.. slap
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 11 Apr 2012, 12:29 am

Esti foarte atenta la detalii..esti buna sa faci criitica de film...
chiar la ce facultate esti ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 12:35 am

petronela a scris:Esti foarte atenta la detalii..esti buna sa faci criitica de film...
chiar la ce facultate esti ?

stiinte economice ultimul an... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 12:38 am

petronela a scris:
Sincer, nu mi-am dat seama de camasa verde... stupid
Metoda de enervare gasita acum de Kushi e cred, cea mai potrivita de pana acum...asta sigur o sa-l scoata rau din sarite si s-ar putea sa-i scape ceva de Shyam la nervi.. slap

da dar sa fie asa iubtoare si de fata cu ceilanti...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 11 Apr 2012, 12:41 am

Skumpyk86 a scris:

stiinte economice ultimul an... Smile
Smile Smile Nici la mine nu pica ...am facut acelasi lucru...pana la urma cred ca tot noi de la stiinte exacte ..suntem mai visatori decat...filozofii.. Smile Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 12:44 am

petronela a scris:
Smile Smile Nici la mine nu pica ...am facut acelasi lucru...pana la urma cred ca tot noi de la stiinte exacte ..suntem mai visatori decat...filozofii.. Smile Smile Smile


Nu imi dau nici eu seama de toate...unele le vad mai tarziu dupa ce vad ep de vro 2ori si au mai fost ocazi cand mi-au zis fetele de altele...

Dar imi place sa fiu atenta la serialele care imi plac...le masor din toate partile etc...dar chestia ciudata e ca desi sunt atenta aici nu am rabdare cu altele ..de exemplu cu asteptare adevarului..etc...
Sunt capricon..si cel mai prost stau cu rabdarea....

"suntem mai visatori decat...filozofii" Smile Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 11 Apr 2012, 12:50 am

Skumpyk86 a scris:

Nu imi dau nici eu seama de toate...unele le vad mai tarziu dupa ce vad ep de vro 2ori si au mai fost ocazi cand mi-au zis fetele de altele...

Dar imi place sa fiu atenta la serialele care imi plac...le masor din toate partile etc...dar chestia ciudata e ca desi sunt atenta aici nu am rabdare cu altele ..de exemplu cu asteptare adevarului..etc...
Sunt capricon..si cel mai prost stau cu rabdarea....

"suntem mai visatori decat...filozofii" Smile Smile Smile
Glumesti... calitatea asta o au ...scorpionii.. Smile Smile
eu cum sunt scorpion...pentru mine e un defect sa am rabdare... Smile Smile
dar de data asta nu mai depinde in nici un fel de mine..si ma mir ca ma uit la film inca..si astept... Smile Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 12:59 am

O ultima eroare la editari...si nu mai zic nimic ca sa nu se supere cineva ca critic filmul....(nu critic filmul doar editarile sunt foarte proaste..cum au facut si la acea cu camera lui arnav si unde era Khushi cu copiii...acea a fost fff proasta)

Arnav ia acea plasa a ei

si o arunca undea spre in spatele lui..cam

dar cum ajunge acea plasa la picioarele ei?

iar Khushi se uita la plasa nu in jos la picioarele ei...

Scuze de calitatea pozelor dar nu am gasit nici un video mai bun si nici nu prea sunt experta cu pozele...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 11 Apr 2012, 1:05 am

M-a luat un somn... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 720534
Te pupic de noapte buna ! 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 523120
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 1:05 am

petronela a scris:
Glumesti... calitatea asta o au ...scorpionii.. Smile Smile
eu cum sunt scorpion...pentru mine e un defect sa am rabdare... Smile Smile
dar de data asta nu mai depinde in nici un fel de mine..si ma mir ca ma uit la film inca..si astept... Smile Smile Smile


la fel ca mine..rabdarea e punctul meu cel mai slab...
eu de multe ori zic ca renunt dar nu rezist cand deschid emailul si gasesc de la fete ce super a fost azi etc...sau mai vine cate un upadate de la google cu ce mai apare nou...am curiozitatea sa deschid sa vad ce scrie si nu rezist pana nu ma uit...dar poate reusesc intr-o zi si nu mai deschid emailul doar pe cel de serivici ca la acela nu am update facut.... Smile

Eu m-am gandit chiar sa ma uit la alt serial...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 11 Apr 2012, 1:10 am

Skumpyk86 a scris:


la fel ca mine..rabdarea e punctul meu cel mai slab...
eu de multe ori zic ca renunt dar nu rezist cand deschid emailul si gasesc de la fete ce super a fost azi etc...sau mai vine cate un upadate de la google cu ce mai apare nou...am curiozitatea sa deschid sa vad ce scrie si nu rezist pana nu ma uit...dar poate reusesc intr-o zi si nu mai deschid emailul doar pe cel de serivici ca la acela nu am upadate facut.... Smile

Eu m-am gandit chiar sa ma uit la alt serial...
Eu m-am oprit...fie ce-o fi ..alt serial inca nu...daca il mai vad pe asta bine ..daca nu, nu...fac pauza de...filme...actorii cum isi iau pauza , zic ca au obosit...cred ca noi suntem mai obositi ca ei asteptand, ca din ce am vazut eu ei se distreaza grozav la filmari..nu ca noi.. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 2743637754 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 2743637754
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 1:24 am

petronela a scris:
Eu m-am oprit...fie ce-o fi ..alt serial inca nu...daca il mai vad pe asta bine ..daca nu, nu...fac pauza de...filme...actorii cum isi iau pauza , zic ca au obosit...cred ca noi suntem mai obositi ca ei asteptand, ca din ce am vazut eu ei se distreaza grozav la filmari..nu ca noi.. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 2743637754 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 2743637754

Nu renunt la iss pyaar dar ma gandeam pana se mai strang cateva ep ma uit la altul si apoi cand sunt cateva ma uit si apoi iar mai las sa se stranga...dar sa vedem ziua in care voi reusi...ca pana acum de un an nu am reusit....

da,am vazut si eu distractia lor ce arata in interviuri...iar noi ....asteptam 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 2743637754 ..daca nu anul acesta poate urmatorul.... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 11 Apr 2012, 1:35 am

Gata, de data asta chiar a venit..mos Ene ...
Cat pleci in vacanta ?...cu cine ma mai conversez tarziu in noapte...??? sad sad
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 1:44 am

petronela a scris:Gata, de data asta chiar a venit..mos Ene ...
Cat pleci in vacanta ?...cu cine ma mai conversez tarziu in noapte...??? sad sad

Smile Smile Smile
Eu asa sper ca cel tarziu vineri seara sa pot pleca...dar sa vad daca termin treaba la birou ca a zis ca daca termin imi da mai multe zile libere dupa Paste...Eu fac tot posibilul dar am cam multa treaba...dar macar o zi doua in plus tot e bine... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 1:48 am

Ok...eu nu ar trebui sa stau asa pana tarziu,ca dimi la prima ora trezirea...dar uneori se mai intampla sa trec peste program 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 131747 (si familia ma cearta ca nu tin la sanatate...servici calc acasa calc dormit putin).. Smile

NB! 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 11 Apr 2012, 8:51 am

Buna dimineata dragalaselor!O zi buna incepe cu o cafea buna...o zi reusita sa aveti kiss kiss kiss kiss

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 177771916_1647261_20994247
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Dieta_07_0641e51c49
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Croissant-cu-unt-smart-gourmet
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 1:36 pm

Ratings from 5th April to 10th April


TOP 10 SHOWS ON TV THIS WEEK- Week 14
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 2012-01-239
1.Diya Aur Baati Hum (Star Plus) scores No 1 yet again with 4.65. Suraj please dont sulk!
2. CID (Sony) is in No 2 this week with 3.89 as its TRP! Good going ACP and Boys!
3. Saath Nibhaana Saathiya is at No 3 with 3.71. Love track is working!
4. Balika Vadhu with 3.63 is at No 4 and accident has worked in the shows favour.
5.Crime Patrol - Dastak falls down to no 5 this week with 3.57. More Masala needed may be?
6. Ek Hazaaron Mein Meri Behna Hai scores 3.44 and ranks 6th this week. Virat and Manvi surely work!
7. Yeh Rishta Kya Kehlata Hai as dropped down to the 7th spot this week with the TRP 3.39.
8. Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon climbs one rank up this week with 3.30. Arnav and Khushi need to stop fighting and start loving!
9.Pratigya - Mann Kee Awaaz at 3.29 is the 9th Top Show of the week as the family spends time out of the Haveli.
10. Pavitra Rishta is back in the top ten with 3.21 as TRP with the Generation Next's romance!

Nu pot sa cred ca si "Ek Hazaaron Mein Meri Behna Hai " si "Yeh Rishta Kya Kehlata Hai" au trecut in fata.... sad


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Mier 11 Apr 2012, 2:38 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 1:45 pm

'I would love to romance Brad Pitt' - Sanaya Irani
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 11571
She is neck deep in work , but when you call her she readily accommodates you and answers all your questions with brutal honesty and effervescence befitting the character of 'Khushi Kumari Gupta',she plays on Star Plus's 'Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon'

Congratulations on winning the 'Best Jodi Award' with Barun Sobti at Star Parivar Awards. How does it feel?
We are all ecstatic. It is always heartening to know that your hard work had paid off. I have always maintained that there is no greater achievement than having your viewers love your performance and hard work. Thank you everyone for your support!

Would Sanaya date a man like Arnav Singh Raizada?
(Promptly) No, not at all. He is too 'khadoos' for my liking. He is perfect for Khushi but I will let the offer pass.

Khushi Kumari Gupta has struck a chord with the audience. You have maintained that you are a lot like her – Where do you think you guys differ?

She speaks amazingly fluent Hindi. I cannot match at her there!

You have gorgeous skin. How do you manage despite the hectic work hours?
Honestly, I'm blessed with good skin. All thanks to my parents and the fantastic skin gene pool (laughs!). But, I must tell everyone I had my skin issues when I was in my teens – breakouts and what not. I make sure to moisturize my skin and I don't go for facials. I got a facial done only once in my life!

Do you look at yourself in the mirror a lot?
Not really. Of, course when I'm putting on my makeup I do! But rest of the times, I really don't bother. If I see a mirror, I wont stop and sneek a glance at myself.

All the fans want to see Khushi and Arnav declare their love for each other. When is the misunderstanding clearing?
I honestly do not know the answer to that question! We get the script last minute, so in terms of future storyline I would not know much. But, it will clear soon – you can not drag it for eternity. I must tell that there a lot of interesting tracks that are coming up in the show.

What is your dream vacation spot?
I have been lucky that I have travelled quite extensively. I don't really mind going anywhere as long as it is with people I love. However, I'm partial to beaches!


Which Hollywood actor would you like to work with?

Brad Pitt and only Brad Pitt. I don't want it to be a romantic comedy. It should only be romance and more romance.

What is your dressing style when you are not shooting?

I love shopping. I generally buy stuff that looks good on me and I don't really go by the latest trend. I used to be very kicked about wearing different types of clothing, but now when I get any off day I really don't bother – I wear anything I can get my hands on.

What is the latest song playing in your car these days?
I would not have a clue because as I soon as I get in my car I sleep (Laugh!). I'm so tired that I honestly do not have the time to tune into any radio channels.

Message for all your fans on IF who want to read an updated Mohit-Sanaya blog.
Firstly, I would like to offer my sincere apologies not being able up date the blog. Things are so hectic right now, that sparing time is nearly impossible. Once things settle down, we will surely update it. Secondly, thank you to all our fans and viewers – Our show is what it is all because of your support and love. Love you all so much !

Author - Medha Parashar (Tellybuzz in talks with Sanaya Irani)


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Mier 11 Apr 2012, 2:09 pm, editata de 2 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 1:46 pm

Barun & Sanaya (Spicy Chip with Rushtrip / IPKKND - Review of the Week)



kiss kiss kiss 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 4:55 pm

Poate vrodata se vor gandi sa dea si serialele noastre(desi slabe sperante):

Acasă Gold începe emisia pe 15 aprilie cu telenovele sud-americane, indiene și turcești

Noua televiziune de telenovele clasice, Acasă Gold, va începe să emită duminică, 15 aprilie, de la ora 17.00 cu serialul ceh Echipa de urgență, o producție despre viețile medicilor dintr-un spital din Cehia.

Postul de televiziune va mai difuza și seriale turcești, braziliene și sud-americane. Prima telenovelă “clasică” de pe Acasă Gold va fi Rosalinda, cu Thalia în rol principal.

Grila completă de programe, în continuare:

Serialul ceh Echipa de urgență va fi difuzat zilnic de la ora 17.oo.

De luni până duminică, de la 18.00, va rula serialul India, o producție braziliană, câștigătoare a premiului Emmy 2009.

De la ora 19.00, telespectatorii vor avea zilnic o telenovelă sud-americană Căutând-o pe Elisa.

Producția turcească Promisiunea va fi difuzată zilnic de la 20.00.

Zilnic, de la 21.00, telenovela O mare de pasiune va rula la Acasă Gold.

Acasă Gold va avea și o serie de producții din Colecția Gold, prima fiind telenovela Rosalinda (de la 22.00), cu Thalia în rol principal.

Pe 16 aprilie, de la 6.30, Acasă Gold va difuza Doamne de poveste, emisiune prezentată de Olivia Steer.

Tot din 16 aprilie, televiziunea va difuza serialul românesc Cu un pas înainte.

Acasă Gold va mai prezenta și emisiunile Rețetele de acasă, Acasă în bucătărie și Stilul Oana Cuzino.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 5:03 pm

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 11041204274514.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 11041204290424.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 11041204301634.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 11041204314844.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 11041204330154.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 1104120434246
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Apr 2012, 5:20 pm

Skumpyk86 a scris:'I would love to romance Brad Pitt' - Sanaya Irani
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 11571
She is neck deep in work , but when you call her she readily accommodates you and answers all your questions with brutal honesty and effervescence befitting the character of 'Khushi Kumari Gupta',she plays on Star Plus's 'Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon'

Congratulations on winning the 'Best Jodi Award' with Barun Sobti at Star Parivar Awards. How does it feel?
We are all ecstatic. It is always heartening to know that your hard work had paid off. I have always maintained that there is no greater achievement than having your viewers love your performance and hard work. Thank you everyone for your support!

Would Sanaya date a man like Arnav Singh Raizada?
(Promptly) No, not at all. He is too 'khadoos' for my liking. He is perfect for Khushi but I will let the offer pass.

Khushi Kumari Gupta has struck a chord with the audience. You have maintained that you are a lot like her – Where do you think you guys differ?

She speaks amazingly fluent Hindi. I cannot match at her there!

You have gorgeous skin. How do you manage despite the hectic work hours?
Honestly, I'm blessed with good skin. All thanks to my parents and the fantastic skin gene pool (laughs!). But, I must tell everyone I had my skin issues when I was in my teens – breakouts and what not. I make sure to moisturize my skin and I don't go for facials. I got a facial done only once in my life!

Do you look at yourself in the mirror a lot?
Not really. Of, course when I'm putting on my makeup I do! But rest of the times, I really don't bother. If I see a mirror, I wont stop and sneek a glance at myself.

All the fans want to see Khushi and Arnav declare their love for each other. When is the misunderstanding clearing?
I honestly do not know the answer to that question! We get the script last minute, so in terms of future storyline I would not know much. But, it will clear soon – you can not drag it for eternity. I must tell that there a lot of interesting tracks that are coming up in the show.

What is your dream vacation spot?
I have been lucky that I have travelled quite extensively. I don't really mind going anywhere as long as it is with people I love. However, I'm partial to beaches!


Which Hollywood actor would you like to work with?

Brad Pitt and only Brad Pitt. I don't want it to be a romantic comedy. It should only be romance and more romance.

What is your dressing style when you are not shooting?

I love shopping. I generally buy stuff that looks good on me and I don't really go by the latest trend. I used to be very kicked about wearing different types of clothing, but now when I get any off day I really don't bother – I wear anything I can get my hands on.

What is the latest song playing in your car these days?
I would not have a clue because as I soon as I get in my car I sleep (Laugh!). I'm so tired that I honestly do not have the time to tune into any radio channels.

Message for all your fans on IF who want to read an updated Mohit-Sanaya blog.
Firstly, I would like to offer my sincere apologies not being able up date the blog. Things are so hectic right now, that sparing time is nearly impossible. Once things settle down, we will surely update it. Secondly, thank you to all our fans and viewers – Our show is what it is all because of your support and love. Love you all so much !

Author - Medha Parashar (Tellybuzz in talks with Sanaya Irani)

"Mi-ar placea sa romantizez cu Brad Pitt"-Sannaya Irani

Este pana in gat bagata in munca dar cand o suni este gata sa te acomodeze si sa raspunda la toate intrebarile tale cu o onestitate brutata si cu efervescenta potrivita caracterului lui Khushi Kmari Gupta, ea joaca pe Star Plus in 'Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon'.


Felicitări pentru câştigarea "Premiul Cel mai bun Jodi", cu Barun Sobti la Star Awards Parivar. Cum se simte?
Suntem cu toţii în extaz. Este întotdeauna încurajator să ştii că munca grea a dat roade. Întotdeauna am susţinut că nu există nici o realizare mai mare decât având spectatori care-ti iubesc performanta si munca grea. Va multumim tuturor pentru sprijinul acordat!

Si-ar da Sannaya intalnire cu un om ca Arnav Singh Raizada?
Nu, nu, deloc. El este prea 'khadoos 'pentru gustul meu. El este perfect pentru Khushi, dar voi lăsa să treacă oferta.

Khushi Kumari Gupta a atins o coarda sensibila a publicului. Ai susţinut că ai multe in comun cu ea - Unde crezi că e diferită?
Ea vorbeşte fluent hindi uimitor. Eu nu ma pot potrivi cu ea acolo!

Ai o piele superba. Cum te descurci în ciuda orelor de lucru agitate?

Sincer, sunt binecuvantata cu o piele buna. Toate datorită părinţilor mei şi fantastica gena de piele.. Dar, trebuie să spun tuturor am avut probleme de pielea mea când am fost în adolescenţă - cosuri si etc. Ma asigur ca-mi hidratez pielea si sa nu merg la tratamente faciale. Am primit un tratament facial făcut doar o singură dată în viaţa mea!

Te uiti des in oglinda?
Nu chiar.Dar bineinteles cand ma machiez ma uit.Dar in rest chiar nu ma deranjez.Cand vad o oglinda nu ma opresc sa arunc o privire in ea.

Toti fanii vor să vadă ca Khushi si Arnav işi declara dragostea lor unul pentru celalalt. Atunci când se clarifica neînţelegerea?
Sincer, nu ştiu răspunsul la această întrebare! Noi primim scenariul in ultimul minut, deci în termeni de poveste pe viitor, nu as şti prea mult. Dar, în curând se va clarifica- nu se poate trage de timp pana la infinit. Trebuie să vă spun că există o mulţime de piese interesante care vin în spectacol.

Care este locul de vacanta de vis?

Am fost norocoasa că am călătorit destul de intens. Nu mă deranjează cu adevărat oriunde merg, atâta timp cât acesta este cu oamenii pe care îi iubesc. Cu toate acestea, eu sunt parţial pentru plaje!

Cu ce actor ai dori sa lucrezi la Hollywood?
Brad Pitt şi numai Brad Pitt. Nu vreau să fie o comedie romantica. Ar trebui să fie doar dragoste şi mai mult romantism.

Care este stiulu tau vestimentar cand nu filmezi?
Imi plac cumparaturile.Cumpar, în general, lucruri care arată bine pe mine si eu nu merg cu adevarat pe cele mai recente tendinţe.Obisnuiam sa fiu foarte scandaloasa imbracand diferite tipuri de haine, dar acum, când am o zi libera nu ma deranjez - port orice imi cade in mana.

Care este ultimul cântec cantat în maşina ta în aceste zile?
Habar nu am ca de indata ce ajung in masina ma ia somnul(rade).Sunt aşa de obosita că sincer nu am timp pentru a regla un canal de radio.

Mesaj pentru toti fanii de pe IF, care doresc să citească o actualizare Mohit-Sanaya blog.
În primul rând, aş dori să ofer scuzele mele sincere ca nu sunt capabila sa actualizez blogul.Lucrurile sunt atat de agitate acum ca economisirea timpului este aproape imposibila.. Odată ce lucrurile se vor stabili, il vom actualiza cu siguranţă. În al doilea rând, mulţumesc toti fanilor si telespectatorilor - spectacolul nostru este ceea ce este din cauza sprijinului şi dragostei voastre. Va iubesc pe toti atat de mult!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum