Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
tiberici
lica54
narcisa
Andreea_Miha
petronela
iulianagl
11 participanți

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 11 Apr 2012, 5:52 pm

Iuliana multam frumos pentru traducere multi kiss kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Apr 2012, 5:54 pm

lica54 a scris:Iuliana multam frumos pentru traducere multi kiss kiss kiss

Nicio problema Dadiuta. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Apr 2012, 5:55 pm

Sunt curioasa sa vad daca aia de la intalnirea lui Chote au mancat mancarea lui Khushi.Daar ce-l ia cu swami de-l pune in dificultate. Smile Ce-mi place noua ei strategie.
Acum ies un pic si revin.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 11 Apr 2012, 6:04 pm

Skumpyk86 a scris:Barun & Sanaya (Spicy Chip with Rushtrip / IPKKND - Review of the Week)


kiss kiss kiss 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 155656
Multumim...Barun are o voce sexi in realitate.In film nu-mi place mi se pare prea pitigaiata , parca zici ca-l strange cineva de.... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 6:06 pm

Admin_dea05 a scris:Multumim...Barun are o voce sexi in realitate.In film nu-mi place mi se pare prea pitigaiata , parca zici ca-l strange cineva de.... Smile

kiss kiss kiss
Smile Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Mier 11 Apr 2012, 6:08 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 6:08 pm

Ep de azi...

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Image
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Image
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Image
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Image
kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Apr 2012, 6:08 pm

Skumpyk86 a scris:Poate vrodata se vor gandi sa dea si serialele noastre(desi slabe sperante):

Acasă Gold începe emisia pe 15 aprilie cu telenovele sud-americane, indiene și turcești

Noua televiziune de telenovele clasice, Acasă Gold, va începe să emită duminică, 15 aprilie, de la ora 17.00 cu serialul ceh Echipa de urgență, o producție despre viețile medicilor dintr-un spital din Cehia.

Postul de televiziune va mai difuza și seriale turcești, braziliene și sud-americane. Prima telenovelă “clasică” de pe Acasă Gold va fi Rosalinda, cu Thalia în rol principal.

Grila completă de programe, în continuare:

Serialul ceh Echipa de urgență va fi difuzat zilnic de la ora 17.oo.

De luni până duminică, de la 18.00, va rula serialul India, o producție braziliană, câștigătoare a premiului Emmy 2009.

De la ora 19.00, telespectatorii vor avea zilnic o telenovelă sud-americană Căutând-o pe Elisa.

Producția turcească Promisiunea va fi difuzată zilnic de la 20.00.

Zilnic, de la 21.00, telenovela O mare de pasiune va rula la Acasă Gold.

Acasă Gold va avea și o serie de producții din Colecția Gold, prima fiind telenovela Rosalinda (de la 22.00), cu Thalia în rol principal.

Pe 16 aprilie, de la 6.30, Acasă Gold va difuza Doamne de poveste, emisiune prezentată de Olivia Steer.

Tot din 16 aprilie, televiziunea va difuza serialul românesc Cu un pas înainte.

Acasă Gold va mai prezenta și emisiunile Rețetele de acasă, Acasă în bucătărie și Stilul Oana Cuzino.
Și care e serialul indian de aici? Sau sunt speranțe pentru viitor.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Apr 2012, 6:10 pm

Skumpyk86 a scris:Ep de azi...

[/image.jpg[/img]
kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 155656
Frumoasă scenă între Arnav și Khushi. Oare chiar nu i se moaie deloc inima dictatorul la atâtea dovezi de dragoste?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 11 Apr 2012, 6:11 pm

Bonjourica !
Si eu m-am intrebat de ce are vocea asa...tocmai mi-ai dat raspunsul Anda... Smile Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 6:19 pm

narcisa a scris:
Și care e serialul indian de aici? Sau sunt speranțe pentru viitor.

Sperante....cum am spus slabe sperante....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 11 Apr 2012, 6:27 pm

petronela a scris:Bonjourica !
Si eu m-am intrebat de ce are vocea asa...tocmai mi-ai dat raspunsul Anda... Smile Smile Smile

Buna!
Ah, ce-mi plac pozele tale de la semnatura! Geet cea luptatoare!
Macar o palma sa traga si K pentru toate nedreptatile si rautatile indurate de la Arnav.... Cu toate ca o palmuta mica a fost, dar tantarul era pricina..... Smile Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 11 Apr 2012, 6:33 pm

tiberici a scris:

Buna!
Ah, ce-mi plac pozele tale de la semnatura! Geet cea luptatoare!
Macar o palma sa traga si K pentru toate nedreptatile si rautatile indurate de la Arnav.... Cu toate ca o palmuta mica a fost, dar tantarul era pricina..... Smile Smile
kiss kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 7:23 pm

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Tumblr_m243jsJAk81qjck12o1_500
credit:honeypriya
kiss 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 11 Apr 2012, 7:26 pm

Miha, au fost aproape...aproape..deci sunt reale... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 7:48 pm

petronela a scris:Miha, au fost aproape...aproape..deci sunt reale... Smile Smile


Da...
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 283516

-------

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=493
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum